Magyar légiósa góljával nyerte meg 1-0-ra a PSV Eindhoven focicsapata a Vitesse elleni holland élvonalbeli bajnokit. A középpályás már hat találatnál jár a mostani szezonban, együttese pedig veretlenül a tabella második helyén áll.
PORTALEGRE – Autóversenyre utazott Portugáliába, de motoron ülve szenvedett balesetet Palik László (47). A tereprali-pilóta az Európa-kupa-futam prológpályájának a bejárása közben esett el.
ABU-DZABI – Akár „üdülni” is utazhatott volna a Forma–1-es világbajnokság utolsó versenyhelyszínére Jenson Button (29), azonban komolyan vette a futamot. A vb-címet két hete a Brazil GP-n megszerző brit pilóta számára tét nélküli volt az Abudzabi Nagydíj, de szépen akart búcsúzni az évadtól.
DEBRECEN – Hősként ünnepelhették volna a debreceni szurkolók Rudolf Gergelyt (24), a Fiorentina elleni Bajnokok Ligája-szereplés (DigiSport, szerda, 20.45) előtt álló DVSC-TEVA futballcsapatának csatárát, ám a péntek esti bajnokin csapata 1-0-s vezetésénél tizenegyest hibázott az Újpest ellen. A hajdúságiak nagy árat fizettek ezért a rontásért, mert a lilák két, büntetőből elért találattal 2-1-re…
BUDAPEST – Nem nyugszanak a Ferencváros „szurkolói”. Bobby Davison (50) vezetőedzőt már leváltották, a védő Dragóner Attila (34) visszakerült a csapatba, ám úgy tűnik, a Ferencváros szimpatizánsainak ez sem elég.
BUDAPEST – A hideg télben forró nyárhoz öltöztetnek a divatcégek, a tervezők szerint a fagyos napok ellenére már most érdemes a nyári ruhatáron gondolkodni.
BUDAPEST – Úgy megütött egy 50 kilós fiatal nőt egy 190 centis tagbaszakadt biztonsági őr az egyik belvárosi szórakozóhelyen, hogy a lány elveszítette az eszméletét.
SÁRVÁR – Talpraesettség és tudás: mindössze ennek köszönhette egy idős asszony, hogy élve került kórházba. Péntek Teodóra (15) volt az egyetlen, aki nem esett pánikba, és tudta is, mit tegyen, hogy segíthessen.
NEW YORK – Alaposan kirúgott a hámból Roman Abramovics orosz származású milliárdos, Vlagyimir Putyin miniszterelnök egyik fő politikai szövetségese, volt orosz kormányzó.
BUDAPEST – Erre költötték azt a temérdek pénzt? Tavasszal 650 millió forint állami támogatást nyert el a kormánytól a General Electric (GE), ám a villanykörtéket és más elektronikai eszközöket gyártó nemzetközi óriáscég mégis elbocsát 2600 embert üzemeiből. A váci gyárukat bezárják, itt 700 ember kerül az utcára, de a nagykanizsai üzemből is 1300 dolgozót küldenek el 2011-ig.
BUDAPEST – Gumimatrac a Gangeszen címmel pár nap múlva megjelenik Steiner Kristóf (27) első saját regénye, amelyben teljes őszinteséggel mesél eddigi életéről, édesanyja haláláról, táplálkozási problémáiról, szerelméről, és arról, miért fordított hátat az országnak.
BUDAPEST – Könnyen elszalaszthatja az igazit Benkő Dániel (62), ha nem figyel oda kellőképpen alkalmazottjára. Úgy tűnik ugyanis, hogy sofőrjében és legjobb barátjában egyben ellenfelére is akadt, mivel Pál ahelyett, hogy szabadnapját feleségével töltené, Benkő háremhölgyeivel flörtöli végig a délutánokat. Közös fürdőzéssel és masszázzsal csábítja el főnöke néhány kérőjét.
BUDAPEST – Húsz év után újra koncertet adott a Napoleon Boulevard. Igaz, a zenekar csak pár szám erejéig lépett fel, de aki kíváncsi rájuk, január 30-án a SYMA csarnokban megnézheti a banda nagykoncertjét.
LOS ANGELES – Joe Jackson (80) elszólta magát. Michael Jackson (†50) apja egy interjúban a négy hónapja elhunyt fiáról beszélt, amikor a következő mondta hagyta el a száját: – Michael holtan többet ér, mint élve.
BUDAPEST – Dögös angyalka, pajkos kalóz, bűbájos boszorka és az éjszaka démona – nélkülük már elképzelhetetlen a halloween, amely már hazánkban is hódít.
Huszonöt évesen érkezett New Yorkba, ma pedig olyan sztárok bízzák rá hajukat, mint Claudia Schiffer, Renée Zellweger, Scarlett Johansson vagy Sharon Stone.
Két kiadvánnyal is emlékezhetünk az 1991-ben elhunyt Freddie Mercuryra, a Queen néhai énekesére. A Carthapilus kiadó gondozásában megjelent, Greg Brooks–Simon Lupton: Freddie Mercury élete saját szavaival című kötet a nagyszerű énekes életébe enged bepillantást.
Lapzártánkig közel egymillióan írtak különböző petíciókat, amelyek a két leghallgatottabb kereskedelmi rádió, a Danubius és a Sláger megszűnése ellen emelnek szót.
Michael Jackson még mindig rémít, Maradonából sör lett, Madonna kalapba ásít, az állatok tökből esznek. Egy hét kép – fotókban elbeszélve a képgalériában.
A Szezám utca című amerikai bábfilm sorozat idén már 40. évadját kezdi meg. Az évforduló alkalmából több híresség is feltűnik ebben a szezonban, többek között Jake Gyllenhaal és Michelle Obama is. Lássuk, milyen sztárok látogattak eddig a szőrmókok közé.
Nagy fába vágta a fejszéjét Katus Attila életmód-tanácsadó, aki egy segítségre szoruló család életét karácsonyra teljesen megváltoztatja, megreformálja.
Kampány indul az óvodai dohányzás ellen. Pedig nem is minden óvodás dohányzik, és állítólag olyan is akad közöttük, aki nem iszik. Van erről egy vicc, itt elolvashatja!
Nagyon úgy tűnik, hogy a 2012-es londoni olimpiai játékokon a nagy attrakció - legalábbis zeneileg - a Spice Girls (immáron második) nagy visszatérése lesz. Ráadásul Victoriával közösen!