London - Camilla hercegné fiát, Tom Parker Bowles-t (39) is zaklatták pedofil tanárok, amikor még bentlakásos iskolás volt – derítette ki a Daily Mail.
Budapest ― Hamarosan hatalmas pofonok csattannak az Arénában, és látványos fojtások miatt hüledezhetnek az emberek, ugyanis Magyarországra érkezik a világ legkeményebb cirkusza.
A ma már Burkina Faso néven futó ország fővárosában, Ougadougou-ban rendőrökkel csapott össze több száz ellenzéki tüntető, akiknek nem tetszik, hogy az 1987 óta elnök Blaise Compaoré olyan törvényt szeretne hozni, amely engedélyezné, hogy több mint 30 évig is vezethesse … Folytatás
Így szerinte a Fidesz-székházban keletkezett „tízmillió forintos kár” 1200 évnyi netadónak felel meg. Itt hívnám fel a figyelmet, hogy Selmeczi még a kocsismátéista kárbecslésből dolgozik, a valós kár ezzel szemben 144 395 forint, ami Selmeczi Gabriella nyelvére lefordítva 17 év 2 … Folytatás
Magyarország — Egyáltalán nem mindegy, hogy milyen sorrendben húzzák magukra a mentők a speciális védőfelszerelést, nem kell viszont stopperrel mérniük az időt, ha ebolagyanús beteghez kapnak riasztást.
Kim Kardashian már most azon gondolkozik: egyszer kislánya örökli divattervező birodalmát. Attól a két apró ténytől, hogy Kardashian kollekciói még koránt sem tekinthetők birodalomnak, illetve hogy az említett hölgy még csak 16 hónapos, most tekintsünk el!
Budapest – Több tízezer ember vonult az utcára a kedd esti, immár második tüntetésen az internetadó ellen. A tömeg a szónokok meghallgatása után a József nádor térről indult a Clark Ádám térre. A tüntetés egyelőre békés, nem volt szükség rendőri beavatkozásra.
A magyar borászatok egyike sem minősítette kiválónak az idei termést, véleményük szerint a 2014-es év nem számít kiemelkedőnek – derül ki a Terroir Consulting borászati kereskedelmi és pénzügyi tanácsadói iroda kedden közzétett kutatásából. A felmérés szerint a borászatok 16 százaléka szerint … Folytatás
Egy brit anya feladta a karrierjét, hogy egész nap online nyereményjátékokkal játszhasson. Saját bevallása szerint a nyereményekből tökéletesen tudja finanszírozni az életét.
Nyon — Két válogatott mérkőzés zárt kapuk mögött, üres lelátók előtt – a románok szerint súlyos büntetésre számíthat a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) az október 11-én rendezett bukaresti Európa-bajnoki selejtezőn tapasztalt rendbontás miatt.
Vasárnap 48 órát adtak a kormánynak, hogy vonja vissza a törvénytervezetet. Nem történt meg, itt az újabb vonulás, ezúttal Budára. Lebénulhat a belváros.
Budapest — Költözik a fővárosi állatkert elefántházának öreg hölgye, Hella (47). Az ormányosnak a legkisebb lakó, Asha (1) miatt kellett felkerekednie.
Két floridai vadász az állam történetének talán legnagyobb aligátorát ejtette el vasárnap. A majd négyméteres, 350 kilós állatot ráadásul a puszta kezükkel húzták ki a partra.
Budapest — Szexibb, dúsabb ajkakkal akarja csókolni Zámbó Krisztiánt szerelme. Takács Zsuzsi (23) ezért a legnagyobb titokban ellátogatott egy magánklinikára.
Budapest ― Csütörtökön a szerkesztőségünkbe látogat a Sztárban sztár nyertese, Pál Dénes. Az énekes 11 órától válaszol a nézők kérdéseire, amiket a Blikk.hu-n oldalán már ma is fel lehet tenni.
Kevin O’Connell akkor vesztette életét, miközben segíteni próbált egy idegen embernek, akit fényes nappal megtámadtak az utcán. Három gyereke apjuk hőstettét és haláltusáját is végignézte.
Isztambul ― Bár sokak szerint Csősz Bogi (30) megfogta az isten lábát azzal, hogy pár éve hozzáment egy török milliomoshoz, a gyönyörű modell-színésznő elárulta, neki is komoly nehézségekkel kell megküzdenie.
Kanada – Hosszú évek óta hiszik azt az orvosok, hogy a fájós hátú nőknek a kanálpóz a legkímélőbb a szexben. Egy átfogó kutatás azonban most kimutatta, hogy ez óriási tévedés.
Nagyjából a vasárnapihoz hasonló méretű tömeg – azaz kb. húszezernyi ember – gyűlt össze ma (kedd) este is a budapesti József nádor téren, hogy tiltakozzon a kormány tervezett internetadója ellen.
Ki ne képzelte volna egy-egy hideglelős film nézése közben, hogy életre kelnek a vásznon látott szereplők? Egy stáb gonosz kis tréfát űzött a járókelőkkel: a Kör halott kislányával rémisztgették a járókelőket.
Egy hónap alatt elhalt egy 13 éves lány bal lába, miután Venezuelában megmarta egy kígyó. A már teljesen elfeketedett lábat amputálni kell, mert a nekrózis már az életét veszélyezteti.
De demokratikusan csak 3 hónapra. Az al-Vefak az ország siíta lakosságát képviselné, de ezért az ötletért az országban uralkodó szunnita dinasztia nem igazán lelkesedik.
Schiffer András, a Lehet Más a Politika társelnöke, Hiller István, az Országgyűlés szocialista alelnöke, Jelenits István piarista szerzetes, teológus, író, a vitát vezetõ Horkay Hörcher Ferenc eszmetörténész, kritikus, egyetemi tanár, Babarczy Eszter kritikus, esszéista, eszme- és művészettörténész, Gulyás Gergely, az … Folytatás
Különböző becslések 10 és 40 ezer fő közé teszik az internetadó kapcsán összegyűltek számát. Akárhányan is voltak, az biztos, hogy többen, mint vasárnap.