Három meccset játszanak szombaton, és a vébé két nagy esélyese is pályára lép. Először Argentína mutathatja meg Irán ellen, hogy mit tud. Kilenckor már megint összecsap a két Boateng, a ghánai és a német. Éjfélkor pedig jönnek az Argentína ellen nagyon jól focizó bosnyákok, akik most Nigériával meccselhetik le, kié lehet az F csoport második helye.
A Dumaszínház Facebook-oldalán közölte a hírt, miszerint “2014. június 20-án tragikus hirtelenséggel elhunyt.” A fiatal humorista munkássában itt lehet elmerülni, a Dumaszínház pedig egy magáról írt bemutatkozással búcsúzik tőle, amiből egy részletet idézünk: A kutya-macska barátság élharcosa, az intelligens tabudöntögetés Sandokan-ja, … Folytatás
Recife – Rövid ideig örülhettek Costa Rica labdarúgói annak, hogy hatalmas meglepetésre legyőzték 1-0-ra Olaszországot a brazíliai világbajnokságon és bejutottak a nyolcaddöntőbe.
Calabriába, az olasz maffia által egyik leginkább fertőzött tartományba látogatott el Ferenc pápa, ahol kiátkozta Olaszország legerősebb bűnszervezete, a ‘ndrangheta maffiózóit, a szervezetet pedig az “ördög követőjének” nevezte. Az egyházfő Castrovillariban kétszáz rabot látogatott meg, köztük egy drogcsempészt, akinek hároméves fiát … Folytatás
Magyarország — A nyár legtöbbünknek az önfeledt kikapcsolódás és a napozás időszaka, Szőke Zoltánnak és Lupónak azonban rendszerint ezek a legmunkásabb hónapok.
Jön egy Yo. Elküldesz egy Yo-t. Aztán még egy Yo. Százezrek töltik le az applikációt, ami ennyit tud, semmi mást. Elfogytak a szavak, most kivételesen tényleg.
Az élelmiszerbiztonsági hivatal szerint bénulásos megbetegedést okozhatnak a Gourmand Company termékei. Ahogy Botos kolléga fogalmazna, ha nem a Balatonon veretné: Ésszel!!!
Dubaj ‒ Ezúttal sem sikerült a szerbverés a világbajnok magyar férfivízilabda-válogatottnak. Benedek Tibor (41) együttese, akárcsak tavaly, idén is a második helyet szerezte meg a Világliga szuperdöntőjében.
Nem szakít a Szolidaritás és az Együtt, változik viszont a pártszövetség vezetése, Kónya Péter és Bajnai pedig háttérbe vonulnak. Folytatódott a pártépítés, már hat helyett csak három elnöke van a szövetségnek.
Tisztújítottak a nemzeti radikálisok is, az elnök maradt (500 voksból 95% támogatta), a hat alelnökből három ismételhet (Volner János, Sneider Tamás és Novák Előd), hármat leváltottak (Gyüre Csaba, Balczó Zoltán, Murányi Levente), az újak: Z. Kárpát Dániel, Szávay “Pistának Jó … Folytatás
Sok szép szakma létezik egy hölgy számára. Lehet kozmetikus, fodrász, óvónő, tanár, és a konyhában is alkothat. Dehogy egy nő értsen a futballhoz és sportújságíró legyen? Pataki Nóra vagyok, a Blikk sportrovatának egyetlen női tagja. Igyekszem bebizonyítani Önöknek, hogy a gyengébbik nem képviselőinek sem csak abból áll a foci, hogy Cristiano Ronaldo kockás hasában gyönyörködjenek. A segítőtársam…
Spielberg – Nem épeszű ember aki Forma–1-es autóba ül – ezzel viccelődött Daniel Ricciardo (24) a Red Bull Racing ausztrál pilótája a hét végi Osztrák Nagydíj előtt.
Belo Horizonte ‒ Semmit nem bízott a véletlenre Dzsavad Nekunam (33), az iráni válogatott csapatkapitánya a világbajnokság újabb csoportmeccse, az argentinok elleni párharc előtt.
Már a világtorna első hetében több Facebook-os interakció keletkezett a focivébéről, mint a téli olimpiáról, a Super Bowlról (az amerikai focibajnokság döntőjéről) és az Oscar-díjról együttvéve. Számok!!!