A Colombo Chief magisztrátusi bíróságon tartják december 31-ig vizsgálati fogságban azt a 34 éves anyát, aki megölte 14 napos kislányát a borellai Castle Street kórházban.
Justin Branick 21 éves harcművészeti tanár elveszítette türelmét, és kiütötte 5 éves diákját. A teakwondo tréner azzal magyarázta a brutalitást, hogy megharagudott pici tanítványára.
Huszonöt éve minden karácsonykor elbűvöl minket a Reszkessetek, betörők! Kevinje. A Daily Mail kiderítette, mi történt azóta Culkinnal és a többi szereplővel.
Nincs az augusztusi, kánikulai punnyadás, ami vetekedhetne egy karácsony utáni vasárnap eseménytelenségével, ilyenkor az egész világ mintha egy kicsit rápihenne az évre. Mindenesetre reggel folytatjuk, minden valószínűség szerint egy újra felpörgött világ követésével. Itt meg az öt év után új számmal jelentkező LCD Soundsystem karácsonyi balladája. Szép estét!