Świebodzice – Megkezdődött az aranyvonat akció! A Daily Mail információja szerint tucatjával érkeznek lengyel katonák arra a sziléziai helyszínre, amelyről két kincsvadász még augusztus végén azt jelezte, ott rejtőzik az a 1945-ben eltűnt katonai vonat.
Száraznak és égőnek érzi a szemét? Nincs egyedül, hiszen a szemszárazság a látásromlás mellett az egyik leggyakoribb panasz, ami miatt szemorvoshoz fordulunk. A leggyakoribb okokról, a diagnosztikai, illetve kezelési lehetőségekről dr. Jánosházi Eszter, az Oxygen Medical szemész szakorvosa beszélt.
Tápióság - Orgován Béla (38) megtörte a csendet. A Quaestor botrányban elhíresült közmunkásból lett tiszavirág életű igazgató közölte: ha 17 milliós vételi ajánlatát elfogadják, a sikerért keményen dolgozó tulajdonos lesz abban a cégben, amibe szeretné bevásárolni magát.
771 teknőscsemetét találtak a vámosok két ládában Madagaszkáron, a főváros, Antananarivo repterén. A kihalással fenyegetett, veszélyeztetett faj egyedeit zoknikba gyömöszölték, és pelenkák közé rejtették.
Norvich – Három kiskorú lány, és két kiskorú fiú hat éven át tartó folyamatos megrontásában való közreműködés vádjával életfogytig tartó börtönre ítéltek egy biztosítási alkalmazottat a kelet-angliai város bíróságán, ahol a felháborító ügy részleteire is fény derült.
Jan De Brandt az azeriek elleni győzelem után olyan felszabadult lett, hogy interjú közben úgy hátba vágta játékosát, hogy Horváth Dóra még a szavát is elfelejtette.
Budapest – Meglepő kép kering az interneten, amelyen Szulák Andrea (51) volt párja, Gyarmati Gábor (39) látható a Tinder nevű, elsősorban szexpartner keresőként elhíresült oldal egyik felhasználójaként. A fotón egyértelműen Gábor látható, ráadásul amikor ellenőriztük, kiderült: a Tinderen használt kép valóban a Facebook oldaláról származik. Igaz a képek nyilvánosak, azaz a bárki számára…
Fót - Jó napot! - Alig hiszek a fülemnek, amikor a fiatal afgán fiú rám köszön. És a többiek is követik, „Jó napot" - mondják mosolyogva egymás után a suhancok.
A nap kérdése: kék festékkel vagy pedig sárral borítva néz ki dögösebben az egykori felnőttfilmes. Amiben biztosak vagyunk: mindkét - közelmúltban posztolt - képen megakad az ember szeme.
Fának csapódott és életét vesztette az egyik leghíresebb extrémsportoló. A 39 évesen elhunyt Erik Roner az MTV egyik sorozatának, a Nitro Circusnak a sztárja volt.
Németországban egyre nagyobb kihívásokkal szembesülnek a hatóságok a menekültek biztonságával kapcsolatban – olvasható a Reuters brit hírügynökség német nyelvű hírszolgálatának Berlinből keltezett je
Budapest - A Sztárban sztár első kiesője, Janza Kata volt szerkesztőségünk vendége, aki a nem éppen legudvariasabb kérdéseket is szívesen megválaszolta.
A fiatal férfi néhány napja csapott le, amikor hazáig követett egy veszprémi nőt, majd a lépcsőház bejáratánál önkielégített az orra előtt.
Budapest - A Sztárban sztár első kiesője, Janza Kata volt szerkesztőségünk vendége, aki a nem éppen legudvariasabb kérdéseket is szívesen megválaszolta.
Sok szülő szembesül azzal a problémával, hogy az addig szófogadó, aranyos gyermek a pubertáskor elérésekor szinte máról holnapra agresszív, visszahúzódó, túlérzékeny emberi lénnyé változik, akivel egyszerűen nem tud mit kezdeni.
A dohányzás káros az egészségre – néha egészen közvetlenül. A törökországi Erzurumban három tinédzser srác (14, 15, és 16 éves) ezt tapasztalhatta meg.
A család egy autóban lakott már július óta, mivel a hatóságok meggátolták, hogy lakáshoz jussanak. Most elvesztették szemük fényét, a kéthónapos gyermeküket.
A Facebookon egy brit édesanya óvva inti a rokonokat és a barátokat attól, hogy egy csecsemőt csókolgassanak, az ő újszülött kislányát ugyanis így fertőzték meg herpesz vírussal, írja az osztrák gesund.at.
Berlin – Hogyan szeret szeretkezni? E tabukkal, és szeméremmel övezett nagy kérdést járja körbe a Bild új sorozata, de csak nők véleményére voltak kíváncsiak, és első körben meglepően őszinte válaszokat kaptak egy Charlotte nevű harmincas nőtől, aki az arcát is vállalta. Kiderült, hogy egy nő számára is működőképes lehet a szerelem nélküli testiség boldogsága.
Johannesburg - Hét emberrel végeztek elefántok és krokodilok másfél hónap alatt egy malawi vadasparkban és annak környékén - közölte a terület új vezetősége.
Elméletben egyszerűnek tűnik, de a gyakorlatban sok párnak meg kell tanulni, hogyan tudják elkerülni a korai megömlést, elnyújtani úgy az aktust, hogy közben mindvégig fenntartsák az izgalmi állapotot.
Milánó - Sophia Loren (81) kétségkívül még ma is a világ egyik leggyönyörűbb asszonya, csodálatos színésznő, csinos szemüvegek tervezője, érdemei felsorolásához az egész nap is kevés volna.
Budapest - Öt év után elmúlt a szerelem Király Viktor és kedvese, Forrai Bea között, így a pár úgy döntött, barátságban ugyan, de elválnak. A Megasztár győztes a Cosmopolitan.hu-nak mesélt először a szakítás okairól.
Budapest - Mary Zsuzsa halála kellett ahhoz, hogy fia, Dennis túlélhesse kábítószer függőségét, leszokjon a drogról, és apja, Klapka György mellett új életet kezdhessen - írja a Kiskegyed.