Black Rock City — A Burning Man fesztiválon szórták szét David Bowie hamvainak egy részét nyolc hónappal a legendás brit zenész halála után – állítja a Daily Mail.
Életveszélyes sérülésekkel vittek kórházba egy fehérgyarmati házaspárt a mentők, miután a férj megszúrta a feleségét, majd önmagát is - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság.
Budapest — Teljes életmódváltásba kezdett Józan László (29). Bár a Barátok közt sztárjának kisportolt testét nem érheti bírálat, ő egyáltalán nincs megelégedve magával. Pár hete ismét kemény edzésbe kezdett, hogy bomba formába hozza magát!
Aalen - Gyalázatos szurkolói gesztust mutattak be a vendégszurkolók a pénteken megrendezett VfR Aalen - Hansa Rostok (1-1) német harmadosztályú találkozón.
Budapest — Szalmonellát, sőt néhány csomagban egérürüléket is találtak egy ugandai eredetű bioszezámmag termékcsoportban. Magyarországon a márkát forgalmazó üzletlánc elővigyázatosságból több terméket is haladéktalanul kivont a forgalomból.
Budapest - Kirabolt egy taxist vasárnap éjféltájt egy fiatal pár a XI. kerületi Kosztolányi Dezső téren. Az utasok még az autóban szólalkoztak össze a sofőrrel, majd amikor a fizetésre került a sor, egyszerűen csak kilopták a taxis kezéből a tárcáját.
Nagy port kavart amikor kiderült, Vastag Csaba elhagyja az RTL Klubot, s a TV2-nél folytatja a pályafutását. Most pedig elárulta, miért nem vállalta volna a mentori szerepet abban a tehetségkutatóban, ahol őt is felfedezték.
Szigethalom — Elolvad az ember, ha csak ránéz Bogyóra, a párhetes vaddisznókölyökre. Hát még együtt élni milyen mókás lehet a kis patással! A Szigethalmi Családi Vadaspark tulajdonosa, Kádár Patrícia fogadta be az állatot, osztoznak ágyon, asztalon, de még a fürdőkádon és a távirányítón is.
Sajóörös — Indulhat a nyomozás a korrupcióval hírbe hozott fideszes képviselő, Mengyi Roland ellen, miután az Országgyűlés mentelmi bizottsága a politikus mentelmi jogának felfüggesztéséről döntött tegnap.
Egyesült Államok - Kedden érkezik az iOS 10, az Apple legújabb operációs rendszere. A frissítés több újdonságot, köztük "helyettesítő hangulatjeleket" is tartogat a számunkra, amelyeket pénteki piacra dobása után akár a legújabb iPhone 7-es készüléken is élvezhetünk.
Magyarország - Magyar fiatal lett a világ legjobb számítógépes kódfejtője! Szabó Zoltán (29) fizikus nyerte a „GEeks go for gold” globális informatikai versenyét, amelyben a legokosabb számítógépek beszélgetését kellett megfejteni.
Budapest — Keletről jöhet az új rockzenei szenzáció! Ezzel a címmel közölt le cikket a New Musical Express című brit szaklap 1971 augusztusában, és pár hétre rá jött ki a Locomotív GT első kislemeze a Ha volna szíved és a Boldog vagyok című dalokkal. Az egybeesés véletlen volt, de a zenevonat hatalmas lökést kapott.
Dél-Szudán — Aki nem kockáztat, azt a szerencse se veszi szárnyai alá. Czingáli Tibor márpedig nem kockáztathatott volna nagyobbat annál, mint hogy tízméteres magasságban olyan terület felett húzott el repülőgépével, ami hemzsegett az ellenségtől. A magyar vadászpilóta a dél-szudáni kormány megbízásából ült egy Albatros botkormánya mögé, hogy felvegye a harcot az országban dúló lázadók ellen. A…
Dunavarsány — Nagy visszatérés szemtanúi lehettek a nézők a Pest megyei II. osztály Déli csoportjában, a Dunavarsány–Újhartyán focimérkőzésen: a hazai kaput a korábbi válogatott, a Váccal bajnok, a Videoton 1985-ös UEFA-kupa-menetelésében részes Koszta János (57) védte. A reaktivált kapus a nyáron szerződött új klubjába, hogy vész esetén beálljon a gólvonalra, ha Szili Zsolt (28) kapussal történik…
Budapest — Gesztesi Károly fogadalmat tett: 500 napig nem fogyaszt alkoholt és ehhez az elhatározásához már fél éve tartja magát. A színésszel a Blikk munkatársa egy partin találkozott, ám a kezében nem valami rozét, hanem málnaszörpöt tartott. Komoly vallomásra szánta el magát.
Budapest — VV Viki elérzékenyült, amikor a stúdióba lépve megpillantotta szeretteit vasárnap este a Való Világ powered by Big Brother első párbaján. A nézőtéren ott ült édesanyja, édesapja és testvérei, azonban nem egymás mellett, mert a szülők öt éve szóba sem állnak egymással. A VV első kiesője nem ringatja magát hamis illúziókba, tudja, hogy szülei között már sosem áll helyre a viszony.
Már sok helyen lehetett arról olvasni, hogy Harrison Ford éppen Magyarországon van és a lehető legközvetlenebb az emberekkel. Most újabb tanúbizonyságát adta a világsztár annak, hogy milyen jó fej: visszatért ugyanis abba a bicikliboltba, ahol korábban már járt. Sőt, még kávét is főzött magának!
Rio de Janeiro - A vívó Osváth Richárd ezüstje után két bronzzal bővült a riói paralimpián begyűjtött magyar érmek száma, így immáron 3 ezüstből és 4 bronzból áll a lista.
Tiszafüred – Poroszló – Nem számít veszélyes anyagnak, de mindent elárasztott és csúszóssá tett a 33-as úton egy kamion rakománya. Az útról klórmeszes vízzel tisztítják a biológiai hulladékot, a beavatkozás idejére teljes útzár mellett dolgoznak.
Magyarország – Bár egyre kevesebb autót lopnak el, de ez havonta még mindig több mint száz elcsent négykerekűt jelent. A tolvajok kedvenc márkája az elmúlt időszakban a Ford volt, de előszeretettel vitték a Volkswageneket, és az Opeleket is.
Magyarország – Bár egyre kevesebb autót lopnak el, de ez havonta még mindig több mint száz elcsent négykerekűt jelent. A tolvajok kedvenc márkája az elmúlt időszakban a Ford volt, de előszeretettel vitték a Volkswageneket, és az Opeleket is.
Szada – Gödöllő – Halálos baleset történt kedd reggel Szada és Gödöllő között: egy személyautó ütközött egy kisteherautóval. A balesetben egy ember életét vesztette, a zsaruk teljes útzár mellett helyszínelnek.
Sunderland - Fény vittek egy nagybeteg brit kisfiú életébe hétfőn este, amikor is a rákkal küzdő 5 éves Bradley Lowery kivezethette kedvenc csapatát, az angol Sunderlandet az Everton elleni bajnokira, majd a liverpooli klubtól 200 ezer font adományt kapott a gyógykezeléseire.
Helyi lakosokra hivatkozva számolt be a Trud című szófiai napilap a tragédiáról, miszerint a Dunába fulladt hat illegális bevándorló - köztük több gyermek a folyó bulgáriai szakaszán. A híradások szerint a tragédia múlt csütörtökön történt a folyó Vidin és Lom közötti részén.
Szinte minden magyar netező látta a videót, mely Szombathelyen készült egy kereszteződésben, ahol egy idős asszony balesetet okozott, mert behajtott a védett útra, elsőbbségadás nélkül.
Rio de Janeiro - Újabb kiváló magyar kardsiker született tegnap Rióban, mivel a paralimpián Osváth Richárd ezüstérmes lett, a pár héttel korábban az olimpián aranyérmes Szilágyi Áron is nagyon örült az éremnek.
Ez a hétvége sem lesz mentes a felfordulásoktól - ugyanis az Újpest-Központ és a Deák Ferenc tér közti szakaszon nem közlekedik majd a hármas metró, helyette pótlóbuszokkal utazhatunk - nyilatkozta a BKK.
Budapest - Repül az idő Kapás Boglárkáéknál is, a Rióban 800 gyorson olimpiai bronzérmet szerző úszó ugyanis egy 13 évvel ezelőtti képpel hasonlította össze az idei nyaralásukon készült fotót.