A győri megyei kórházban lezajlott a ,,Fogy a Petz”-program, melyen a résztvevő kórházi dolgozók összesen 91,6 kilogrammot dobtak le. A rekorderek hetente egy kiló felesleget dobtak le. Lesz folytatás.
Oláh Gergő, mint ismert, mégis A Dal döntőse lett, miután visszakerült az élcsapatba Petruska helyére, akitől plágiumvád miatt váltak meg a műsor készítői.
Valentin-nap reggelén adta hírül Balázs Pali, hogy 35 év után megvált jellegzetes, hosszú, göndör hajától. Az új frizura mellé egy új dal és klip is készült, ami már a zenei továbblépés első lenyomata is egyben.
Megérkezett az első előzetes az HBO által készített "Leaving Neverland" című felkavaró dokumentumfilmről, ami Michael Jackson állítólagos pedofil ügyeivel foglalkozik.
Tóth Vera az elmúlt időszakban nagyon lefogyott, közösségi oldalán megmutatta, hogy mivel érte el remek formáját. Keményen edz, egy komoly programot követve.
Gáspár Bea arról vallott, hogy sokan kihasználták, átverték, akikről azt hitte, hogy a barátai, sokan megkörnyékezték a vacsoraestek miatt is, elárulta, hogy ismert emberek is próbáltak ingyen ételhez jutni.