"Ilyenkor az idős embereket védeni kell, akik már megéltek mindent. Látták eltűnni a szeretteiket, láttak elmúlni egy háborút. Ők láttak már mindent, ami nekünk nem adódott, hála a jó Istennek" - nyilatkozta a koronavírus kapcsán...
Miközben sokan még mindig nem veszik elég komolyan a helyzetet, a hírességek példát mutatnak, otthon maradnak, és az interneten keresztül énekelnek, mesélnek, olvasnak a közönségnek.