Nem tűri tovább a visegrádi önkormányzat, hogy naponta nagy sebességgel hajtanak át a Panoráma úton a motorosok. A vezetés szerint „versenypályának használják” az utat, aminek egy behajtani tilos táblával vetnek véget.
A hatvan évvel ezelőtt meggyilkolt amerikai elnök máig tartó varázserejéről, az általa megtestesített amerikai álomról és a köré szőtt legendák igazságtartalmáról írt könyvet Fekete Rajmund. A Kommunizmuskutató Intézet igazgatójának „Az amerikai álom (vége) – John F. Kennedy” című kötetét szerda délután mutatták be teltház előtt a Terror Háza Múzeu
A minisztériumokban és háttérintézményekben összesen 2614 álláshely megszüntetését rendelte el egy határozatban a kormány. Az elbocsátások már korábban napirenden voltak, a Magyar Államkincstárnál 661 személytől már búcsúztak.
Egyetlen ellenzéki párt sem tudta felvenni a versenyt pénzügyileg a 2022-es országgyűlési választások előtt alig pár hónappal alapított Megoldás Mozgalommal (MeMo) tavaly – derült ki.
Nagy fába vágta a fejszéjét Vujity Tvrtko középső fia. Vujity-Zsolnay Barnabás, akinek évek óta a főzés a szenvedélye, egy féléves németországi kitérő után nemrég Budapestre költözött, ahol egy kisebb étterem főszakácsa lett.
Közel két hónapja annak, hogy Török Ádám elhunyt, így már nem tudta megtartani a május 8-ra tervezett születésnapi koncertjét. Egykori kollégái és barátai emlékkoncertet szerveztek az Erkel Síznházba a legendás rockzenész tiszteletére.
A kormány gyorsítsa fel az M0-s északi szektorának tervezését – követelték egy autós figyelmeztető demonstráció során a térség lakói pénteken. A tiltakozást a budakalászi központú 2011 Környezet- és Értékvédő Egyesület szervezte.
Az elmúlt években divat lett mindenféle felfedezésről videókat készíteni, amelyek a végén kipukkadnak, mint egy lufi. Ám nem mindegyik videó ennyire érdektelen.
Immáron nyolc hónapja hirdetik Koós János legendás vitorlását, amelyet négy évvel ezelőtti halála után lánya, Koós Réka örökölt. A színésznő tavaly októberben nehéz szívvel, de úgy döntött, inkább eladja a hajót a kihasználatlanság és magas fenntartási költségek miatt.
Meghan Markle-t egykor etikett-tanár készítette fel arra, hogy beilleszkedjen a brit királyi családba, a férfi meglátása szerint azonban Harry herceg felesége nem éppen azt a magaviseletet produkálta, amit vártak tőle.
Huszonkét éve az RTL egyik vezető arca Barabás Éva. A Fókusz mindig kedves és mosolygós műsorvezetője a Vasárnapi Blikknek azonban elárulta: kevésen múlt, hogy ne egészen más irányt vegyen az élete. Sőt, azt is megtudtuk, mire vágyik igazán.
Világszerte évente több mint 18 millió embernél alakul ki rák, a kutatók azt is bebizonyították már, hogy az inaktivitás növeli a betegség különböző formáinak kockázatát. De sosem késő ezen változtatni, ahogyan ez egy friss kutatásból is kiderül.
A legnagyobb sztárok élete sem mindig csak a hírnévről és a csillogásról szól – néhányuk például azért szenvedett sokat, mert szemük fénye súlyos bűncselekménybe keveredett.
Újabb nap, újabb kihívások, újabb kalandok. Olvasd el, mi vár rád egészen pontosan a horoszkópod szerint, hogy könnyebben lavírozhass a nehézségek között, vagy ügyesebben lovagolhass meg egy sikeresebb hullámot.
Völgyesi Gabi és párja, Kovacsics Ádám kapcsolata sokszorosan kiállta az idő próbáját, ugyanis idén ünneplik a 25. évfordulójukat. A sztárpár akár az ezüstlakodalmát is ülhetné idén, ha összeházasodtak volna... Ám bevallásuk szerint nem ez tartja őket egységben.
Leonardo DiCaprio, Zac Efron és Chris Pratt puha pocakot növeszt. Szeretjük? Nem szeretjük? Vonzó? Nem vonzó? Valójában tökmindegy. Most gyorsan elmondom, mit is jelent pontosan az aputest, hátha valaki még nem tudja, habár a fogalom az elmúlt évtizedben igen népszerűvé vált.
Mint arról itt a Pénzcentrumon már beszámolzunk, szépen teljesített tavaly Majka cége, de Sebestyén Balázs, Kasza Tibi és Nagy Feró sem panaszkodhatnak a 2022-es céges beszámolóik alapján. Most a 24.hu csekkolt újabb neveket, a beszámolók szerint Rúzsa Magdinak körülbelül 100 milliós, míg Azahriah-nak körülbelül 50 millió forintos osztalékot hozott
Nagyszabású gálaműsorban választják meg június 11-én Magyarország Szépét. A Dunán 19:45-től látható show-ban a döntőbe jutott 16 legszebb versenyző több tourban vonul fel sztárfellépők kuriózumnak számító produkcióinak kíséretében.
A brit trónöröklési rendben változás történt, ami a királyi család néhány tagja számára azt jelenti, hogy még távolabb kerültek attól, hogy egyszer ők lehessenek az uralkodók. Az öröklési sorrend pedig évszázados hagyományok szerint áll össze.