A Házasság első látásra című műsor harmadik évadában több ismerős arc is feltűnt az idén. Az egyik ara fia is szerepelt már a tévében, ráadásul – az édesanyjához hasonlóan – ő is egy párkereső realityben próbált szerencsét. A fiatal férfi az Éden Hotelben kereste élete szerelmét, és bele is habarodott egy szereplőbe.
A milliárdos üzletember, Jákob Zoli épp olyan híres, mint tűzpiros Ferrarija: születésnapja alkalmából viszont egy szokatlan járműben tűnt fel a városban. Zoli egy kék kombi kocka Ladában ülve szelte át Budapestet a barátai társaságában, a nem mindennapi látványt pedig nem a szerencse, hanem a barátai és kollégái hozták össze neki.
Magyar emberként rajongunk a hazai ízekért, ennek apropóján pedig hoztunk egy személyiségtesztet, amelyből kiderül, melyik tipikus magyar fogás illik a leginkább a személyiségünkhöz.
Miután a Pandora – A szelence átka játékosai felocsúdtak a boldogságból, hogy Kabát Peti újabb esélyt kapott, megindult a spekulálás. Voltak, akik a rejtőzködő átkozottakat keresték, Kabát Petit viszont csak egy dolog érdekelte: a válaszok. Félrehívta Hujber Ferit és Vadon Janit, hogy elmondják neki, miért tették a mellszobrát a szelencébe, ami a k
A népszerű rádiós műsorvezető nemrég a gyönyörű tengerparti spanyol városban, Benidormban vett egy ingatlant. Ráadásul csak a helyszínen tudta meg, hogy a különleges apartman Puskás Ferenc unokájáé. Pár fotó erejéig betekintést engedtek a nyaraló belső tereibe is.
A Pandora – A szelence átkában Köllő Babett és Hargitai Bea a műsor történetének egyik legnehezebb feladatával szembesült. El kellett dönteniük, hogy ki adja fel a játékot. Ám a stresszes kihívások és a váratlan fordulatok közepette olyan szoros barátságba kerültek egymással, hogy egyszerre távoztak.
Ha egy szóban kéne összefoglalni a mai napot, a rejtélyes lenne a leginkább találó kifejezés. Mit jelent mindez a csillagjegyek számára? A napi horoszkópból kiderül!
Mindhárom, kiállásra felszólított ellenzéki párt – a DK, a Mi Hazánk és a Kutyapárt – a maga módján eleget tett Magyar Péter felkérésének, hogy szólaljon fel "az orbáni hamisítás, hazugság és uszítás ellen".
A Pandora – A szelence átka hírességeinek két csapatra kellett oszlania egy játék kedvéért, ahol a csapatkapitányok – Vadon Jani és Hujber Feri – irányították bekötött szemű társaikat. A cél egy óriási kőoszlop átnavigálása volt egy labirintuson keresztül. Miközben Feriék "közös tudatként" meneteltek végig a terepen, Janinak meggyűlt a baja a logik
Bár a Most Wanted – A hajsza üldözőbrigádja elől ügyesen menekülnek a celebek, a Fókusz elől már kevésbé. Ezúttal G.w.M-mel és Bárdosi Sándorral találkozott teljesen véletlenül riporterünk, miközben egy másik forgatásra igyekezett. A két szökevény kihasználta az alkalmat, és Sebestyén Balázséknak üzent. Ember Márk és Puskás Peti is szabadon járkál
A Pandorában nem feltétlenül nyugodhatnak meg azok a játékosok, akiket elkerült az "Átkozott vagy" pergamen, hiszen az istenek szeretik megkavarni a szálakat. Így járt Vanya Timi is, aki egy különleges papíruszt kapott a sorstól, amiben az állt, hogy "Ma döntéseket kell hoznod". A színésznő a sírás határán volt, amikor Hevér Gábor közölte vele, hog
Az Exek csatája egyik legváratlanabb fordulatát hozta Fenyvesi Barna és Zsíros Linda párosa: már a harmadik este megtört a jég. A hír igaz, a két szereplő a gyanútlanul alvó Noé Viktortól nem messze bújt ágyba egymással. A színésznő azonban másnap már bizonytalanságról beszélt, vajon megbánta a döntését?
Az Exek csatája első szimpátiaszavazása rögtön váratlan fordulatot hozott: Boráros Gábor és Jákli Mónika a többiek elé álltak, majd Mónika bejelentette, hogy ilyen körülmények között nem szeretné folytatni a játékot volt párja oldalán. Gábor maradt volna harcolni a fődíjért, de döntését el kellett fogadnia, így közösen távoztak a villából, hogy lán
Bernáth Odett az RTL-en futó, Sztárbox című műsorban alulmaradt Gáspár Evelinnel szemben, így lecsúszott a szuperdöntőről. A vereség után őszintén beszélt arról, hogy nem ez volt az első alkalom, amikor éppen csak lemaradt az elsőségről. Mint mondja, az életében többször kellett megtanulnia elfogadni a "második helyet". Most lapunknak mesélt arról,
Natalie Merchant a 90-es évek egy igencsak népszerű énekesnője volt: természetes szépsége, tehetsége és különleges hangja miatt férfiak és nők milliói rajongtak érte. Az egykori barna hajú bombázó ma már 62 éves, így érthető, hogy a külseje is megváltozott, de ősz hajjal is vállalja magát, és nem szégyelli az idő múlását.
Nem mondhatnánk, hogy a hűvösebb idővel megjön a kedvünk a sportoláshoz, igaz? Pedig az év hűvösebb hónapjai ideálisak ahhoz, hogy lépésről lépésre erősítsük magunkat. A szabadban végzett mozgás nem csak a szervezetnek tesz jót, hanem erősíti az immunrendszert, illetve javítja a kedvünket is. De vannak bizonyos szabályok, amelyeket ősszel be kell t
Végre elkészült Kandeh Evelyne síremléke! A Megasztár egykori énekesnője 2021. október 15-én hosszan tartó, rákos megbetegedés következtében távozott az élők sorából, ám az emléke azóta is él mindazok szívében, akik ismerték és szerették őt.
Lehet valaki egyszerre kétgyermekes anya és világszinten elismert kutató? Dr. Balázsi Katalin története bizonyítja, hogy igen. A szlovákiai faluból induló, cukrásznak készülő lány ma a magyar anyagtudomány egyik meghatározó alakja, egy olyan elismert tudós, aki a NASA-val dolgozik együtt, miközben saját laborját vezeti és gyermekei útját egyengeti.
A fogmosás az egyik legegyszerűbb rutin, amit automatikusan csinálunk, vagy épp kihagyunk, ha fáradtak vagyunk. Pedig kutatások szerint sokkal többről van szó, mint pusztán egy szép mosolyról: a szájhigiéné állapota közvetlenül összefügg az agy egészségével. Ha rendszeresen elmarad a fogmosás, az hosszú távon akár idegrendszeri károsodást is okozha
Közel két évtizede boldogítja egymást a Házasság első látásra pszichológusa és a férje. Rozs Erika szerencsésnek érzi magát, amiért a szakmája előtt többféle munkát is kipróbált. Egy időben a TV2 riportere volt, Japánban énekelt egy karaokebárban, illetve az ATV-nél is dolgozott. Kiderült, hogy a kedvesét is a tévézésnek köszönheti.
Anna és Peti kapcsolata fordulóponthoz érkezett, ugyanis a fiatalok az eddigi idill után brutálisan összevesztek. A Házasság első látásra szereplői egy titokzatos éjszaka miatt estek egymásnak, ami végül a feleség költözéséhez vezetett. De vajon mi történt közöttük?