2014. augusztus 20. szerda

aug. 20
18:39
Úszó Eb: olasz csúcs az 1500 döntőjében, Gyurta G. hatodik (She)
A Berlinben zajló úszó Európa-bajnokságon Gyurta Gergely a hatodik helyen végzett az 1500 méteres férfi gyors döntőjében. A számot hatalmas előnnyel az olasz Gregorio Paltrinieri nyerte.
aug. 20
18:39
Bajnokok Ligája: Jól fizet szerdán a Maribor, a Porto és a Slovan győzelme (Agroinform)
Szerdán újabb öt mérkőzésre kerül sor a labdarúgó Bajnokok Ligája rájátszásnak 1. körében.
aug. 20
18:57
Úszó Eb: Hosszú és Verrasztó is döntős 200 vegyesen (She)
A Berlinben zajló úszó Európa-bajnokságon Hosszú Katinka és Verrasztó Evelyn is bejutott a női 200 méter vegyes döntőjébe.
aug. 20
18:57
Gyurta Gergely hatodik (Metropol)
Gyurta Gergely hatodik lett az 1500 méter férfi gyors szerdai döntőjében a berlini úszó Európa-bajnokságon.
aug. 20
18:59
Manchester City: négy évvel hosszabbítottak a csatárral (She)
Edin Dzeko, az angol Premier League-ben szereplő Manchester City labdarúgócsapatának támadója négy évvel meghosszabbította szerződését a klubbal.
aug. 20
19:15
Úszó Eb: Kozma majdnem behúzta a bronzot 200-on (She)
A Berlinben zajló úszó Európa-bajnokságon Kozma Dominik a negyedik helyen végzett a férfi 200 méter gyors döntőjében. A számot a szerb Velimir Sztyepanovics nyerte.
aug. 20
19:15
Hosszú és Verrasztó döntős (Metropol)
A 400 méteren aranyérmes Hosszú a második 200 méter vegyes futamot megnyerve a legjobb idővel jutott a fináléba.
aug. 20
19:15
Átigazolás: De Guzman a Napolinál folytatja - hivatalos (Agroinform)
A Napoli szerdán megszerezte a Villarrealtól a holland Jonathan De Guzmant.
aug. 20
19:17
Úszó Eb: Pedersen a női 100 mell Európa-bajnoka (She)
A Berlinben zajló úszó Európa-bajnokságon a női 100 méter mell fináléjában a dán Rikke Möller Pedersen
aug. 20
19:33
Lotterer indul Kobajasi helyett a Belga Nagydíjon (Infostart)
A német Andre Lotterer indul a japán Kobajasi Kamui helyett a hétvégi Forma-1-es Belga Nagydíjon.
aug. 20
19:33
Úszó Eb: Biczó a 3. helyen jutott a 200 pillangó fináléjába (She)
A Berlinben zajló úszó Európa-bajnokságon Biczó Bence a harmadik helyen jutott a férfi 200 méter pillangó döntőjébe.
aug. 20
19:35
Úszó Eb: Sjöström elképesztő hajrával tarolt 100 gyorson (She)
A Berlinben zajló úszó Európa-bajnokságon a svéd Sarah Sjöström egy elképesztő hajrával begyűjtötte az aranyérmet 100 gyorson.
aug. 20
19:37
Férfi kosárlabda: kiváló 3. negyed, legyőztük Portugáliát (She)
A magyar férfi kosárlabda-válogatott Európa-bajnoki-selejtezőn 65–52-re legyőzte Portugáliát Kecskeméten.
aug. 20
19:39
Úszó Eb: a végén odacsapott Cseh, aranyérmes 200 vegyesen (She)
A Berlinben zajló úszó Európa-bajnokságon Cseh László remek hajrával, 1:58.10 másodperces idővel elsőként csapott a falra a férfi 200 vegyes fináléjában, így újra Európa-bajnoki címet ünnepelhetett!
aug. 20
19:41
Videó: Lovrencsics nemcsak Poznanban kihagyhatatlan (She)
Hanem a labdarúgó NB II újoncánál, a Soroksárnál sem. Igaz, nem a lengyel bajnokságban szereplő Lech Poznan magyar válogatott játékosáról van szó, hanem öccséről, Balázsról, akinek vezérletével a 23. kerületiek kiválóan kezdték az új szezont. Az NSO Tv most bemutatja a fiatalabbik gólgyárost.
aug. 20
19:51
Úszó Eb: Hosszú Katinka nem fáradt el, 100 háton is döntős (She)
A Berlinben zajló úszó Európa-bajnokságon Hosszú Katinka a harmadik helyen jutott a női 100 hát fináléjába.
aug. 20
19:51
Cseh Európa-bajnok 200 vegyesen (Metropol)
A Kőbánya SC versenyzője hatalmas csatában nyerte meg a 200 méter vegyes szerdai döntőjét.
aug. 20
19:51
Úszó Eb: Cseh László verhetetlen, sorozatban ötödször nyert 200 m vegyesen (Agroinform)
Cseh László aranyérmet nyert 200 méter vegyes szerdai döntőjében a berlini úszó Európa-bajnokságon.
aug. 20
20:09
Úszó Eb: Ez baromi nagy mák volt! - Cseh László (She)
Cseh László elismerte, hogy „baromi nagy mákja volt" a 200 méter vegyes úszás döntőjében a berlini Európa-bajnokságon.
aug. 20
20:27
A Barcelona jövőre nem igazolhat új játékost (Infostart)
A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) elutasította az FC Barcelona fellebbezését, így életbe lép az az áprilisi büntetés, amely egy évre kizárta a klubot a hazai és nemzetközi átigazolásokból, miután az egyesület megsértette a fiatalkorúak szerződtetésére vonatkozó szabályokat.
aug. 20
20:27
Videó: Thomas Doll nagyot ordított, de megcsinálta (She)
Thomas Doll, a Ferencváros labdarúgócsapatának vezetőedzője elfogadta az MTK klubigazgatójának, Domonyai Lászlónak a kihívását és teljesítette az „ALS Ice Bucket Challenge" próbáját. A kezdeményezéshez csatlakozott a Fradi két kapusa, Dibusz Dénes és Jova Levente is. A fradi.hu videóiból kiderül az is, hogy a német szakember, illetve játékosai kiket hívtak ki.
aug. 20
20:29
El: egygólos hátrányt szedett össze Ukrajnában a Hajduk (She)
Az ukrán Dnipro Dnipropetrovszk 2–1-re legyőzte a horvát Hajduk Splitet a labdarúgó Európa-liga rájátszásának első mérkőzésén.
aug. 20
20:45
MU: Rojo 20 millió euróért érkezett, Ferdinand mezét kapta (She)
A Manchester United hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette Marcos Rojót a Sportingtól. Az argentin védő ötéves szerződést kötött az angol klubbal.
aug. 20
20:45
Kosárlabda: A magyar válogatott könnyedén verte Portugáliát (Agroinform)
A magyar férfi kosárlabda-válogatott 65-52-re legyőzte a portugálokat az Európa-bajnoki selejtezősorozat 4. körében.
aug. 20
21:03
Női válogatott: négygólos vereség Franciaország ellen (She)
A magyar női labdarúgó-válogatott 4–0-s vereséget szenvedett világbajnoki selejtezőn Franciaországtól.
aug. 20
21:03
A férfi kosarasok legyőzték a portugálokat (Metropol)
A magyarok másfél hete Portugáliában 58-38-as diadallal kezdték meg az Eb-selejtezőt.
aug. 20
21:05
BL: a 80. percig húzta a BATE az öngóllal, felállt a Celtic (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőkörének utolsó állomásán, a rájátszás első mérkőzésén a DVSC-t kiejtő fehérorosz BATE Boriszov egészen a nyolcvanadik percben vezetett, végül azonban kis híján vereséget szenvedett Szlovákiában. A 6–1-es búcsú után bekapcsolódó Celtic talpra állt; idegenben tudott nyerni a Zenit és a Porto is.
aug. 20
21:21
Hosszú és Verrasztó döntős 200 méter vegyesen (Infostart)
Hosszú Katinka és Verrasztó Evelyn is bejutott a 200 méter vegyes csütörtöki döntőjébe a berlini úszó Európa-bajnokság szerdai versenynapján.
aug. 20
21:21
U18-as férfi kézi Eb: négy között a hibátlan válogatott (She)
Hibátlan teljesítménnyel jutott be a magyar válogatott a lengyelországi U18-as férfi kézilabda Európa-bajnokság elődöntőjébe.
aug. 20
21:21
Angol foci: Újabb kulcsember hosszabbított a Manchester Citynél (Agroinform)
Kolarov, Nasri, David Silva, Kompany és Agüero után Dzeko is szerződést hosszabbított a Manchester Cityvel.
aug. 20
21:39
El: „Kőkemény ellenfél a Loki, különleges meccs lesz” (She)
Uli Forte, a Young Boys labdarúgócsapatának vezetőedzője szerint csapatának ötven százalék esélye van a továbbjutásra a labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC-Teva ellen az Európa-liga rájátszásában.
aug. 20
21:41
Svájc: lemondta a válogatottságot a kapus (She)
A 30 éves kapus, Diego Benaglio szerdán bejelentette, nem lép többet pályára a svájci labdarúgó-válogatottban.
aug. 20
21:57
Férfi kosár Eb-selejtező - Legyőzte a válogatott a portugálokat (Infostart)
A magyar férfi kosárlabda-válogatott szerdán 65-52-re legyőzte a portugálokat Kecskeméten az Európa-bajnoki selejtezősorozat negyedik fordulójában.
aug. 20
21:57
U18: az Egyesült Államokkal sem bírt a válogatott (She)
U18-as labdarúgó-válogatottunk a Václav Jezek-torna második játéknapján 3–1-es vereséget szenvedett az Egyesült Államoktól.
aug. 20
21:59
Így úsztak ma a magyarok az Európa-bajnokságon (Infostart)
Cseh László hatalmas csatában nyerte meg a 200 méter vegyes döntőjét, ahol Kozma Dominik negyedik lett. Gyurta Gergely hatodik lett 1500 méter gyorson.
aug. 20
22:16
Átigazolás: Rojo aláírt Manchesterben, Nani távozott - hivatalos (Agroinform)
Az argentin védő a Sportingtól érkezett, Nani kölcsönben a lisszaboni gárdához került.
aug. 20
22:33
Videó: „Ez nagyon kevés lesz a világbajnokságon” (She)
Cseh László fantasztikus hajrával Európa-bajnok lett a Berlinben zajló úszó Európa-bajnokságon. Világbajnok klasszisunk a 200 méteres vegyes úszás fináléja után a Nemzeti Sport helyszíni tudósítójának nyilatkozott.
aug. 20
22:51
Dudás Miklós: Mi még sokat fejlődhetünk (Infostart)
Évekig dominálnia kellene a magyar férfi kajakváltónak a világbajnokságokon - mondta Dudás Miklós. A MOL-csapat tagja a MOL Tehetségtámogató Programjában is szereplő Tótka Sándorral és Nádas Bencével, valamint Hérics Dáviddal szenzációs sikert aratott Moszkvában úgy, hogy a riválisoknál jóval tapasztaltabb versenyzők kaptak lehetőséget.
aug. 20
22:51
Anglia: a QPR vb-bronzérmes futballistát igazolt (She)
A Queens Park Rangers labdarúgócsapata szerdán leigazolta a nyári világbajnokságon a holland válogatottal bronzérmes Leroy Fert.
aug. 20
22:51
Bajnokok Ligája: Felsültek a hazai csapatok a BL-ben (Agroinform)
Egyetlen otthon szereplő gárda sem szerzett előnyt a Bajnokok Ligája rájátszásnak 1. körének szerdai játéknapján.
aug. 20
23:45
NS: Csehül állunk; Robogj, Loki! - csütörtök (She)
A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk.
aug. 20
23:47
Videó: védhetetlen öngóllal előnyben a BATE - BL-találatok (She)
Öt mérkőzést rendeztek szerda este a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjében. A Debrecent búcsúztató BATE Boriszov 1–1-es döntetlent játszott Pozsonyban, de nem bírt egymással a Maribor és a Celtic, illetve az Aalborg és a APOEL sem. A Zenit és a Porto minimális különbségű győzelmet aratott. Előbbi a Standard Liege, utóbbi a Lille otthonában. Nézze meg a gólokat!