2021. október 10. vasárnap

okt. 10
17:57
Jobban járt volna Hamilton, ha vita nélkül egyből kiáll – Wolff (m4sport.hu)
Nem ért egyet Lewis Hamiltonnal a Mercedes csapatfőnöke. Toto Wolff szerint a kint maradás nem volt járható út az isztambuli verseny hajrájában. Az egyetlen helyes útról pedig éppen a versenyzőjük miatt csúsztak le
okt. 10
18:00
Az olasz futballválogatott jobban akarta a sikert, a házigazda lett a Nemzetek Ligája bronzérmese (Blikk)
Olaszország 2-1-re legyőzte Belgiumot, ezzel a harmadik helyen végzett a Nemzetek Ligája idei sorozatában. A belgák már szinte a meccs előtt feladták a lehetőségét, hogy győztesként távozzanak Torinóból.
okt. 10
18:03
Üldözőverseny porban és oldalszélben: Démare nyerte a Paris-Tours-t - összefoglaló (Eurosport)
Összefoglaló a 2021-es Paris-Tours-ról.
okt. 10
18:15
Seifu Tura és Ruth Chepngetich nyerte a Chicago Marathont, két ezüstöt szereztek az amerikaiak (Eurosport)
A szokásos etióp-kenyai felosztás maradt a győzteseknél, a dobogóra azonban a hazai futók is odaértek.
okt. 10
18:27
Balesettel indult Micheliszék második futama, villant is a piros zászló (Eurosport)
Azcona és Michelisz hasonlóan rajtolt, viszont a spanyol elmérte a féktávot, így a magyar ugrott az élre. Mögöttük elszabadult a pokol.
okt. 10
18:33
Neymar: Azt hiszem, a 2022-es lesz az utolsó világbajnokságom (m4sport.hu)
A brazil támadó eddigi 113 mérkőzésen 69 gólt szerzett.
okt. 10
18:35
Gasly: Nem tudom, hová mehettem volna (m4sport.hu)
Nem véleményezi a büntetést, ugyanakkor jelezte, nehéz dolga volt a rajt után a „szendvicsben”.
okt. 10
18:39
Nem bánta meg a dobogójába került döntésüket Leclerc (m4sport.hu)
A verseny nagy részét dobogós helyen töltötte, mégis kiszorult a top 3-ból Charles Leclerc. Hibásnak bizonyult taktikai döntésüket viszont nem bánta meg.
okt. 10
18:39
Közel két év után nyert Wtcr futamot Michelisz Norbert (Eurosport)
Mikel Azcona ugyan jobban jött el a rajtnál, de az első kanyarban megelőzte őt a magyar pilóta. 2019 decembere után nyert ismét futamot a WTCR-ben.
okt. 10
18:54
Verstappen újabb lépést tett a vb-cím felé, Hamilton öt éve nem volt ilyen nehéz helyzetben (Blikk)
Isztambul – Öt éve nem volt ennyire szorult helyzetben Lewis Hamilton. A hétszeres világbajnok brit az idei Forma–1-es szezonban emberére akadt a holland Max Verstappen személyében, aki a finn Valtteri Bottas sikerével végződő Török Nagydíj után ismét átvette a vezetést az egyéni pontversenyben.
okt. 10
19:03
Ocon kiállás nélkül pontszerző: Talán kitesszük a gumit a falra! (m4sport.hu)
Bátor és nem mindennapi taktikai húzás segítette a pontszerzők közé a franciát.
okt. 10
19:06
Albánia megmutatta: ennyit ér a magyar futball (Blikk)
– Hol van már a nyári Európa-bajnokság eufóriája?
okt. 10
19:15
Bocsánatot kért Alonso Schumachertől, miután kiforgatta őt (m4sport.hu)
Nem esett nehezére bocsánatot kérni Fernando Alonsónak Mick Schumachertől az isztambuli ütközésükért. A spanyol úgy érzi megérdemelte a büntetést.
okt. 10
19:33
Michelisz: Azcona nem könnyítette meg a dolgom, 15 időmérős kört kellett teljesítenem (Eurosport)
A 2019 után ismét futamot nyerő Michelisz természetesen nagyon örült a mostani sikerének.
okt. 10
19:39
Nascar: 26 versenyző teszteli jövő héten a Next Gent – Itt a hivatalos lista (USAracing)
Október 11-12-én kerül megrendezésre a Nascar Cup Series jövőre debütáló, új versenygépének soron következő tesztje....
okt. 10
20:03
Emma Raducanu ma már népszerűbb a közösségi médiában, mint Djokovic vagy Osaka (Eurosport)
Nagyot fordult a világ három hónap alatt.
okt. 10
20:15
„Ez így nehéz lesz” – Verstappent nyugtalanítja a Mercedes javulása (m4sport.hu)
Bár újra a bajnokság élére állt, Max Verstappent nyugtalanítja a Mercedes utóbbi időben feljavult tempója. Nehéz bajnoki hajrára számít, és a vereségre is felkészült.
okt. 10
20:15
Etióp és kenyai sikerrel zárult a 2021-es Chicago Marathon (Eurosport)
A férfiaknál az etióp Seifu Tura, míg a nőknél a kenyai Ruth Chepngetich győzött.
okt. 10
20:17
Torba Erik és Takács István is ötödik helyen végzett az oslói birkózó-vb zárónapján (m4sport.hu)
Szőke Alex révén egy ezüstérmet szereztek a magyarok, továbbá összesen négy ötödik hellyel zártak.
okt. 10
20:21
Golovin: meg kell tanulni megbecsülni a labdát (m4sport.hu)
A kapitány telefonon értékelt a mérkőzést követően.
okt. 10
20:24
Dokumentumfilm mutatja be, Katar milyen csalással kapta a 2022-es foci-vb rendezését (Blikk)
Doha - Rövidesen levetítik azt a kétrészes dokumentumfilmet, amely bemutatja, milyen bűnözői szálak húzódtak meg a katari, 2022-es labdarúgó-világbajnokság rendezési jogának odaítélésével kapcsolatban.
okt. 10
20:33
Michelisz Norbi győzelmével zárult a csehországi hétvége (Eurosport)
Túraautó-vk - Michelisz 2019 után nyert újra futamot.
okt. 10
20:45
Az előzések királya lett Sainz: Rég nem élveztem ennyire a vezetést! (m4sport.hu)
Kockáztatnia kellett, és valósággal lubickolt a helyzetben Carlos Sainz. 11. pozíciót javított a Ferrarival, és őt választották a Török Nagydíj legjobbjának. Széles mosollyal mesélt a versenyéről.
okt. 10
20:45
Nyertek a kézis lányok, de volt pár hiba, amit javítani kell a szövetségi kapitány szerint (Eurosport)
Női kézilabda Eb-selejtező - Szoros meccsen magyar győzelem Szlovákiában.
okt. 10
20:51
Közel két év után Michelisz Norbi újra futamot nyert a Wtcr-ben (Eurosport)
A Hyundai magyar versenyzője 2019 után állhatott ismét a dobogó tetejére a csehországi Mostban, ahol hetedik Túraautó VK sikerét érte el.
okt. 10
21:06
Nehezen indult, de a női kézilabda-válogatott újabb nagy lépést tett az Európa-bajnokság felé. (Blikk)
A magyar női kézilabda-válogatott 30-28-ra, idegenben győzte le Szlovákiát az Európa-bajnoki selejtező második fordulójában.