2021. május 2. vasárnap

máj. 2
16:06
Betörtek az Old Traffordra a tulajdonosok ellen tüntető United-szurkolók a Liverpool elleni meccs előtt (444.hu)
Füstbombákat eregetnek a gyepen, a Glazer-család távozását követelik.
máj. 2
16:33
Tegnap a cél előtt bukott, ma megnyerte az összetettet Geraint Thomas (Eurosport)
Romandiai körverseny: Geraint Thomas a verseny utolsó szakaszán, a 16 km-es időfutamon a harmadik legjobb idővel ért célba, ezzel visszavette az összetett elsőséget és INEOS-os csapattársával, Richie Porte-tal állhattak fel a dobogó első két fokára. Az összetettben a harmadik Fausto Masnada lett.
máj. 2
16:42
A pályán tüntettek az MU szurkolói a tulajdonosok ellen (m4sport.hu)
Mindezt másfél órával a Liverpool elleni rangadó előtt
máj. 2
16:48
Itt nézheti élőben a Budafok–Honvéd meccset (m4sport.hu)
A képlet egyszerű: ha a kispestiek nyernek, bennmaradnak, minden más eredmény esetén a zárófordulóban dől el, hogy a Honvéd vagy a Diósgyőr esik ki az élvonalból.
máj. 2
17:00
Fucsovics az első fordulóban esett ki Madridban (m4sport.hu)
Salakon kevésbé megy a magyar élteniszezőnek.
máj. 2
17:06
Megszenvedett a Csákvár ellen a DVSC (m4sport.hu)
Karnyújtásnyira a visszajutás a debrecenieknek.
máj. 2
17:15
Jó kezdés és parádés megoldások után mégis kikapott Fucsovics Madridban (Eurosport)
Madridi tenisztorna - Fucsovics kiesett az első fordulóban
máj. 2
17:18
Az Inter a bajnok Olaszországban (m4sport.hu)
Eddig tartott a Juventus kilencéves hegemóniája. Az Atalanta pontvesztése aranyat ért a milánói kék-feketéknek.
máj. 2
17:20
Ismét bajnok az Ajax (m4sport.hu)
Három fordulóval a vége előtt tette biztossá.
máj. 2
17:30
Az Internazionale nyerte az olasz bajnokságot (444.hu)
Kilenc év után először nem a Juventus szerezte meg a scudettót.
máj. 2
17:33
Áll a bál az Old Traffordban: szurkolói tiltakozás miatt nem tud elkezdődni a MU-Liverpool (Eurosport)
Premier League - Szurkolói rendbontás Manchesterben, csúszik a kezdés
máj. 2
17:48
Verstappent és Bottast is leelőzte, Hamilton nyert Portugáliában (m4sport.hu)
Az újraindítás után pozíciót veszített a címvédő, de aztán mindkét riválisát leelőzte.
máj. 2
17:51
Most már hivatalos: az Inter vetett véget a Juventus nagy sorozatának (Eurosport)
Serie A - Bajnok az Internazionale
máj. 2
17:54
Räikkönen addig kapcsolgatott, míg belerohant a csapattársába… (m4sport.hu)
Kimi Räikkönen a kormánya babrálása miatt ütközött össze csapattársával a Portugál Nagydíj első körében. Szerencséjére csak ő esett ki ezzel
máj. 2
18:03
A címvédő FTC-t másodszor is legyőzte az OSC, bajban a Fradi (Eurosport)
Az újbudaiak 9-7-re nyertek a Ferencváros ellen a férfi vízilabda OB I alapszakaszának utolsó fordulójában, megelőzték a zöld-fehéreket, és 6-0-s előnnyel kezdhetik meg ellenük a hét pontig tartó elődöntős párharcot.
máj. 2
18:06
Hamilton nyerte a Portugál Nagydíjat (Infostart)
A címvédő és hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Portugál Nagydíjat Portimaóban.
máj. 2
18:15
Játszmavesztés nélkül nyerte idei második tornáját Basilashvili (Eurosport)
Müncheni tenisztorna - Basilashvili nyerte a döntőt, Struff hazai pályán kapott ki. A georgiai Nikoloz Basilashvili nyerte meg a 419 ezer euró (147 millió forint) összdíjazású, müncheni salakpályás férfi tenisztornát. A világranglista 35. helyezettje a vasárnapi döntőben két szoros szettben bizonyult jobbnak a hazai pályán szereplő Jan-Lennard Str
máj. 2
18:18
Portugál Nagydíj: a dobogósok nyilatkozatai (m4sport.hu)
Így értékeltek a főszereplők a leintést követően.
máj. 2
18:21
Már csak három futamgyőzelem kell a százhoz Hamiltonnak (Eurosport)
Portugál Nagydíj - Hamilton nyert Portimaóban
máj. 2
18:30
Botrány az Old Traffordon - a Manchester United mérkőzése később kezdődik (Infostart)
Szurkolói rendbontás miatt csúszik a kezdés a Manchester United-Liverpool mérkőzésen az angol labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának vasárnapi játéknapján.
máj. 2
18:51
Év végére top 3-ba kerülne a remek formába lendülő Tsitsipas (Eurosport)
Májusig a görög teniszező gyűjtötte a legtöbb pontot 2021-ben. Ezt a formát megőrizve szép lassan tovább lépne a ranglistán.
máj. 2
19:09
Olyan gyönyörű pontot szerzett Fucsovics Marci, hogy még a nemzetközi sajtóban is csodájára járnak (Eurosport)
ATP Madrid, Fucsovics Márton-Alexander Bublik találkozó
máj. 2
19:12
A rendbontás miatt elhalasztották a Manchester United mérkőzését (Infostart)
A kialakult helyzet miatt elmarad a Manchester United-Liverpool mérkőzés az angol labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának vasárnapi játéknapján.
máj. 2
19:18
Nascar: Tragikus hirtelenséggel elhunyt Eric McClure (USAracing)
Mindössze 42 esztendős korában életét vesztette a korábbi Nascar-versenyző és csapattulajdonos Eric McClure. A szomorú...
máj. 2
20:03
ATP Madrid: Fucsovics az első fordulóban búcsúzott (Eurosport)
Fucsovics Márton az első fordulóban búcsúzott a Madridban zajló salakpályás tenisztorna 3,2 millió euró (1,152 milliárd forint) összdíjazású férfi versenyében.
máj. 2
20:15
Egyre korábban rabolja le a dél-amerikai klubokat az európai elit (Eurosport)
Minél gyorsabban jutnak pénzhez, annál jobb – az utóbbi időben felgyorsult a dél-amerikai tehetségek Európába áramlásának folyamata.
máj. 2
20:18
A motorsport történetének legrejtélyesebb versenyzője (USAracing)
A Nascar történetének egyik legfurcsább és legkínosabb epizódja 1982-ben zajlott le – naná, hogy Talladegán....
máj. 2
20:48
Ronaldo duplájával fordított a trónfosztott Juventus (Infostart)
Cristiano Ronaldo 83. és 90. percben szerzett góljaival a Juventus 2-1-re nyert az Udinese vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának vasárnapi játéknapján.
máj. 2
20:51
„A csodacipő olyan, mint a dopping; aki használja, az csaló” (Eurosport)
A legújabb futócipő-technológia gyakorlatilag csalás a maratonfutás legendája szerint.
máj. 2
21:06
A mámoros Milánó megkapó fotói (Infostart)
Az Internazionale nyerte az olasz labdarúgó-bajnokság 2020/21-es kiírását.
máj. 2
21:21
Azarenka visszalépett, Halep ott van a nyolcaddöntőben (Eurosport)
Madridi tenisztorna - Halep a 16 között
máj. 2
21:45
Ramos-Vinolas lett Estoril bajnoka a balkezesek döntőjében (Eurosport)
A spanyol Albert Ramos Vinolas nyerte meg a 419 ezer euró összdíjazású estorili salakpályás férfi tenisztornát, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte a brit Cameron Norrie-t. A 33 éves barcelonai játékos - aki 46. a világranglistán - pályafutása harmadik trófeáját hódította el, valamennyit salakon szerezte. Az 50. helyen álló, szintén balkezes Norrie
máj. 2
23:06
Nyert a Tottenham, Bale mesterhármasa (Infostart)
A Tottenham főként Gareth Bale mesterhármasával verte hazai pályán a sereghajtó Sheffieldet az angol labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának vasárnapi játéknapján.
máj. 2
23:36
Messi vezetésével fordított a Barcelona (Infostart)
A Barcelona 1-0-s hátrányból fordítva 3-2-re nyert Valenciában a spanyol labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának vasárnapi játéknapján.