2021. május 29. szombat

máj. 29
18:21
Bernal rózsaszínben, Valter Ati a 15. helyen az időfutam előtt - ez történt a Giro 20. szakaszán (Eurosport)
Egan Bernal 1.59-el vezet Caruso előtt, vasárnap jön a milánói időfutam. Valter Attila 42 másodpercre van az összetettben előtte álló Fortunatotól.
máj. 29
18:24
4 futó 7 nap alatt lefutotta az Országos Kéktúra teljes távját - a gyermekbaleseti ellátásra gyűjtöttek (SzMo)
Pénteken értek célba, váltásban futottak a nap 24 órájában egy héten át.
máj. 29
18:45
Foci EB: a csehek otthon maradnak (ATV)
A cseh labdarúgó-válogatottnak mégsem Edinburgh-ban lesz a bázisa a részben budapesti rendezésű Európa-bajnokságon.
máj. 29
18:45
A Brentforddal teljes a Premier League következő idényének mezőnye (m4sport.hu)
A klub 74 év után szerepelhet ismét az angol futball élvonalában.
máj. 29
18:57
Megválik Hakimitól az Inter (m4sport.hu)
Conte után megvan az újabb áldozata a friss bajnok milánói klub válságköltségvetésének.
máj. 29
19:27
Wimbledonban újra összeáll Babosék világbajnok kettőse (m4sport.hu)
A tavalyi Roland Garros-sikerük óta először.
máj. 29
19:33
Itt nézheti élőben a Manchester City - Chelsea BL-döntőt (m4sport.hu)
.
máj. 29
19:33
Újra együtt Babos és Mladenovic (Eurosport)
A június végén rajtoló wimbledoni tenisztornára újra összeáll Babos Tímea és Kristina Mladenovic kétszeres világbajnok kettőse.
máj. 29
19:45
Fodor Csenge: Mindannyian hibáztunk, csapatként veszítettünk (m4sport.hu)
„Szinte semmi nem jött össze” – mondta a Győr balszélsője az elvesztett BL-elődöntő után.
máj. 29
19:51
Drámai meccs: hétméteresekkel elveszítette az elődöntőt a címvédő Győr (ATV)
Ambros Martín, a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának vezetőedzője elismerte, nem úgy végződött a francia Brest Bretagne elleni Bajnokok Ligája-elődöntő, ahogyan szerették volna.
máj. 29
19:51
Hosszú Katinka két arannyal és egy ezüsttel kezdte a Mare Nostrumot (m4sport.hu)
A háromszoros olimpiai bajnok magyar úszó 400 méter vegyesen és 100 méter pillangón nyert, 200 méter gyorson második lett.
máj. 29
19:51
Tiger Woods: egy célom van, önállóan járni! (Eurosport)
A horrorisztikus autóbalesete utáni első interjúját a Golf Digestnek adta Tiger Woods, melyben elmondta, hogy elsődleges célja az, hogy képes legyen önállóan járni, golfkarrierje egyelőre másodlagos.
máj. 29
19:54
Kozák duplázott, egyesben Tótka, Varga és Takács nyert (Infostart)
Kozák Danuta az egyes után Bodonyi Dórával párosban is nyert Szegeden a kajakosok és kenusok válogatóversenyén, amelyen az olimpiai, illetve az Európa-bajnoki csapatba kerülés a tét, míg a többi szombaton lebonyolított ötkarikás számban Tótka Sándor, Varga Ádám és Takács Kincső diadalmaskodott.
máj. 29
19:54
13 éremre számít a tokiói olimpián a Magyar Olimpiai Bizottság elnöke (SzMo)
'Ez az olimpia ez meglesz' - mondta a MOB elnöke.
máj. 29
19:57
Hosszú Katinka két aranyat nyert Monte-Carlóban (ATV)
Hosszú Katinka két arany- és egy ezüstérmet nyert az úszó Mare Nostrum-sorozat monte-carlói nyitóállomásának szombati napján.
máj. 29
20:06
Wimbledonban újra összeáll a Babos-Mladenovic duó (Infostart)
Tavaly óta nem játszottak együtt.
máj. 29
20:09
A világbajnok legyőzése tokiói kvótát ért a férfi kajak királyi számában (m4sport.hu)
Varga Ádám ezer méteren, Tótka Sándor a sprinttávon készülhet az olimpiára. A Bodonyi, Kozák páros győzelemmel mutatkozott be.
máj. 29
20:18
UEFA: az idegenben lőtt gólok szabályának eltörlését javasolják (Infostart)
A mostani BL-idényben a címvédő Bayern München és a Juventus is e szabály miatt esett ki.
máj. 29
20:21
Bennmaradt a Köln a Bundesligában (m4sport.hu)
A Köln az osztályozó megnyerésével bennmaradt a német labdarúgó-bajnokság élvonalában.
máj. 29
20:21
Három érmet nyert Hosszú Katinka (Eurosport)
máj. 29
20:36
Hosszú Katinka két számban nyert a Mare Nostrumon (Infostart)
máj. 29
20:45
A Haladás nyerte a futsaldöntő első felvonását (m4sport.hu)
A szombathelyiek a második félidőben öt gólt szereztek a Berettyóújfalu vendégeként.
máj. 29
20:48
Baleset után kritikus állapotban Jason Dupasquier (Infostart)
A pilótát a mugellói pályáról a firenzei kórház intenzív osztályára szállították mentőhelikopterrel.
máj. 29
20:54
BL-döntő élőben: Manchester City–Chelsea 0-1 (Infostart)
Két angol csapat, a Manchester City és a Chelsea játssza Portóban a 2020–2021-es Bajnokok Ligája-idény döntőjét.
máj. 29
20:57
Bernal aggódott, Yates mindent megpróbált, Caruso iszonyú boldog (Eurosport)
A Giro utolsó hegyi szakasza után, a mindent eldöntő időfutam előtt válogattunk a főszereplők nyilatkozataiból.
máj. 29
21:33
Kikapott a fehéroroszoktól a női röplabdaválogatott (m4sport.hu)
A magyar női röplabda-válogatott 3-1-re kikapott Prágában a fehérorosz csapattól az Európa-liga arany divíziójának szombati második fordulójában.
máj. 29
21:51
Szoros győzelemmel a negyeddöntő küszöbén a finnek a hokivébén (m4sport.hu)
Kazahsztán nagy verést mért az olaszokra.
máj. 29
21:53
Fél lábbal a hokivébé negyeddöntőjében az oroszok és az amerikaiak (m4sport.hu)
Az orosz és az amerikai csapat nagy lépést tett a negyeddöntőbe jutáshoz a rigai jégkorong-világbajnokságon: az oroszok a svájci csapatot verték, míg a tengerentúli együttes a norvégokat múlta felül.
máj. 29
22:15
Szúr, mint a fullánk – A Marmon Wasp-sztori (USAracing)
Több ezer, rendkívüli versenyautó született már meg zseniális szakemberek tervezőasztalain. Közülük azonban csak kevésnek sikerült...
máj. 29
22:39
Luxemburgot is legyőzte a férfi röplabdaválogatott (m4sport.hu)
A magyar férfi röplabda-válogatott 3-0-ra nyert a házigazda ellen szombaton az Európa-liga ezüst divíziójának hatodik, utolsó fordulójában, Luxembourgban.
máj. 29
23:03
Havertz gólja döntött, BL-győztes a Chelsea (m4sport.hu)
A Manchester City nem talált fogást ellenfelén.
máj. 29
23:03
A Chelsea nyerte a Bl-t (Eurosport)
A Chelsea 1-0-s győzelmet aratott a Manchester City felett szombaton a labdarúgó Bajnokok Ligája portói döntőjében, így másodszor diadalmaskodott a legrangosabb európai kupasorozatban. A londoniak sikerével Lőw Zsolt is BL-győztesnek vallhatja magát másodedzőként.