Lavina és a rossz időjárás miatt vissza kellett fordulnia Varga Csaba erdélyi magyar hegymászónak.
Fotó: ilyen hatalmas sor várt arra, aki fel akart jutni Mount Everest csúcsára (SzMo)
Igazi csúcsforgalom lehetett a világ legmagasabb hegyénél, ahol tömegek vártak arra, hogy nekiinduljanak a csúcstámadásnak.
máj. 30
16:33
Osaka továbbment, a korábbi világelső búcsúzott (Eurosport)
A női világranglistán korábban egyaránt első japán Naomi Osaka nyert, a német Angelique Kerber viszont meglepetésre kikapott vasárnap a Roland Garros első fordulójában.
máj. 30
16:36
"Már-már irreális" – így vág neki az olimpiát érő vb-nek Ungvári Miklós (Infostart)
Bravúros világbajnoki szereplésre lenne szükséges Budapesten Ungvári Miklósnak, hogy kijusson a tokiói olimpiára. A 2012-ben Londonban ezüstérmes dzsúdós az InfoRádiónak a Hősök terén rendezett szerda esti vb-felvezető eseményen beszélt erről.
máj. 30
16:39
Dárdai Pál marad a Hertha BSC labdarúgócsapatának vezetőedzője (888.hu)
A berlini klub vasárnap jelentette be, hogy a 45 éves, korábbi magyar szövetségi kapitány folytathatja munkáját a felnőtt csapat kispadján.
máj. 30
16:51
Meglepetés a férfi kajak ketteseknél a szegedi válogatón (m4sport.hu)
Férfi K-2 1000 méteren Noé Bálint és Kulifai Tamás, női K-1 200 méteren pedig Lucz Dóra nyert.
máj. 30
16:57
Bronzérmes lett az Eto (Eurosport)
Az ötszörös győztes Győri Audi ETO KC bronzérmet nyert a női kézilabda Bajnokok Ligájában, miután 32-21-re legyőzte az orosz CSZKA Moszkva csapatát a harmadik helyért rendezett mérkőzésen, a Papp László Budapest Sportarénában zajló négyes döntő vasárnapi játéknapján.
máj. 30
17:09
Magabiztos győzelemmel BL-bronzérmes a Győr (m4sport.hu)
A Rába-partiak 11 góllal verték orosz ellenfelüket.
máj. 30
17:18
Szárnyalt a Győr a bronzmeccsen, győzött Kristiansand (Infostart)
A női kézilabda-csapat veretlenségi sorozata 2018 óta tart a sorozatban és már 57 mérkőzésnél tart. A serleg a Kristiansandé lett.
máj. 30
17:27
Fucsovics sikerrel vette az első fordulót a Roland Garroson (m4sport.hu)
A magyar teniszező három játszmában verte az egykor top 10-es Gilles Simont.
máj. 30
17:27
Három szettben ment tovább Fucsovics (Eurosport)
Fucsovics Márton a hazai közönség előtt szereplő Gilles Simon legyőzésével a második fordulóba jutott a francia nyílt teniszbajnokság férfiversenyében vasárnap.
máj. 30
17:30
Roland Garros: erősen kezdett Fucsovics Márton Párizsban (Infostart)
A magyar teniszező a hazai közönség előtt szereplő Gilles Simon legyőzésével a második fordulóba jutott a francia nyílt bajnokság férfiversenyében. Kiesett az első napon Dominic Thiem.
máj. 30
17:33
Krizsán Xénia országos csúccsal győzött Götzisben (m4sport.hu)
A magyar atléta saját 2019-es rekordját döntötte meg.
máj. 30
17:33
Ilyen volt Valter Ati utolsó napja a Girón (Eurosport)
Valter Attila a 14. helyen zárta a Girót, az FDJ versenyzője az utolsó napon egy helyet jött előre összetettben.
máj. 30
17:39
Valter Attila minden idők legjobb magyar összetett eredményével zárta a Giro d'Italiát (m4sport.hu)
Bernalé a rózsaszín trikó, Ganna nyerte a záró időfutamot.
máj. 30
17:51
Krizsán Xénia országos csúccsal nyerte meg a világ legnagyobb hétpróba versenyét! (Eurosport)
Az olimpiai kvótás Krizsán Xénia országos csúccsal, a világ idei legjobbjával megnyerte a hagyományos götzisi többpróbaversenyt.
máj. 30
18:03
Tuchel: Talán már meg is van az új szerződésem (m4sport.hu)
A Chelsea edzője a megnyert BL-döntő után találkozott először Roman Abramovics klubtulajdonossal.
máj. 30
18:06
Még egy helyet előre is jött Valter Attila a záró időfutamon (Infostart)
Egan Bernal nyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros körversenyt, melyen Valter Attila a 14., Dina Márton a 100. helyen végzett összetettben.
máj. 30
18:21
A NEKA esett ki a női kézibajnokságból (m4sport.hu)
A Szombathely az utolsó fordulóban kiharcolta a bennmaradást.
máj. 30
18:33
Minden idők legjobb magyar teljesítményével 14. lett Valter a Girón (444.hu)
A kolumbiai Bernal nyerte a háromhetes versenyt.
máj. 30
18:33
Így ünnepelte Bernal a Giro-győzelmet Milánóban (Eurosport)
Most már kijelenthetjük, Egan Bernal visszatért a csúcsra! A még mindig csak 24 éves kolumbiai versenyző második háromhetesét nyerte a 2019-es Tour de France után, járt is a csók a barátnőtől a célban.
máj. 30
18:35
Fél éve az életéért küzdött, most az olimpiára készül az úszó (Eurosport)
A budapesti Európa-bajnokság csak a pokolból kivezető út kezdete volt.
máj. 30
18:39
Lengyel címvédés az atlétikai csapat-Európa-bajnokságon (m4sport.hu)
Egymás után másodszor a lengyelek nyerték az atléták csapat-Európa-bajnokságát Chorzówban.
máj. 30
18:39
Krizsán Xénia a világ idei legjobbjával győzött Götzisben (Demokrata)
Götzis fogalom a sportágban, a férfi tíz- és a női hétpróba egyik legrangosabb versenyét rendezik ott.
máj. 30
18:42
Szezoncsúccsal döntött Krizsán Xénia magyar rekordot (Infostart)
A kvótája már megvan a magyar hétpróbázónak, a götzisi versenyen dobott nagyot, ahol előtte nem nyert magyar.
máj. 30
18:57
Ambros Martín szerint fantasztikusan játszott a Győr a BL-bronzmeccsen (m4sport.hu)
A játékosok az elvesztett elődöntő után megbeszélték, hogy el kell felejteni az összes fájdalmat, harcolni kell a bronzéremért és győzni kell.
máj. 30
19:03
Bombameglepetés: kiesett Thiem! – Osakát pedig kizárhatják (Eurosport)
A spanyol Pablo Andujar kétszettes hátrányból búcsúztatta a negyedik helyen kiemelt osztrák Dominic Thiemet vasárnap a Roland Garros első fordulójában.
máj. 30
19:05
Egan Bernal útja a profivá válástól a rózsaszín trikóig (Eurosport)
Portré a Giro újdonsült bajnokáról, melyben egykori menedzsere és versenyzőtársak mesélnek Bernalról, aki régi álmát váltotta valóra mostani győzelmével.
máj. 30
19:06
Lavina és a rossz időjárás miatt kellett visszafordulnia Varga Csabának a Mount Everestről (SzMo)
A Kalifa Alpin Csapat azt közölte, hogy a hegymászónak nem esett baja és már az alaptáborban van.
máj. 30
19:18
Egyes után párosban is kikapott a világbajnok Kopasz Bálint (Infostart)
Óriási csatákat és meglepő eredményeket is hozott a Szegeden rendezett olimpiai és Európa-bajnoki kajak-kenu válogatóverseny.
máj. 30
19:30
Giro d'Italia: Valter Attila minden idők legjobb magyar összetett eredményével 14. lett (SzMo)
Az országúti kerékpáros körversenyt Egan Bernal nyerte.
máj. 30
19:36
Újabb monte-carlói éremhalmozás van túl Hosszú Katinka (Infostart)
Az Eb-n megszakadt hosszú sorozata 200 vegyesen, most nyert, és szerzett még két harmadik helyet.
máj. 30
19:51
Fucsovics: egy 3-4 órás meccset nem lehet nézők nélkül kibírni (Eurosport)
Az első körös győzelme után Fucsovics Márton az Eurosportnak nyilatkozott.
máj. 30
20:15
máj. 30
20:27
Euforikus autóverseny Indianapolisban (444.hu)
Az első tömeges sportrendezvény a járvány óta. 135 000-en az Indy 500-on.
máj. 30
20:27
Még egyszer triplázott Hosszú Katinka (Eurosport)
Hosszú Katinka egy arany- és két bronzérmet nyert az úszó Mare Nostrum-sorozat monte-carlói nyitóállomásának második napján.
máj. 30
20:51
Pályán Federer és Serena – a Roland Garros pikáns hétfői meccsei (Eurosport)
Szuperrangadó a Suzanne-Lenglenon, elkezdi a címvédő, de mi lesz Medvedevvel?
máj. 30
21:00
Két friss BL-győztes is bekerült az olasz Eb-keretbe (Infostart)
Roberto Mancini szövetségi kapitány kihirdette 28 fős keretét.
máj. 30
21:21
Cseh László Tokióban akarja valóra váltani a lehetetlen küldetést (888.hu)
Keresd a nőt! Cseh Lászlóval kapcsolatban is érvényes a mondás, hiszen a háromszoros olimpiai bajnok úszó a felesége véleményének – sőt bátorításának – ismeretében hozta meg a végső döntést, hogy rajthoz áll Tokióban. A 35 éves úszó ötödik olimpiájára készül, ennek apropóján nyilatkozott honlapunknak.
máj. 30
21:27
Először nyert Bl-t a Vipers (Eurosport)
A norvég Vipers Kristiansand 34-28-ra legyőzte a francia Brest Bretagne csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjében, a Papp László Budapest Sportarénában rendezett négyes döntő vasárnapi zárómérkőzésén.
máj. 30
22:15
Nem maradt meglepetés estére (Eurosport)
A 15. helyen kiemelt fehérorosz Viktoria Azarenka három szettben jobbnak bizonyult az orosz Svetlana Kuznetsovánál vasárnap a francia nyílt teniszbajnokság női versenyének első fordulójában.
máj. 30
22:27
Indy 500: Győzött a szívek bajnoka (USAracing)
Az Indianapolis 500 a világ egyik legikonikusabb versenye, amelyen hatalmas drámák zajlanak és íródnak újabb...