2021. augusztus 29. vasárnap

aug. 29
0:00
Norris estére visszatért a pályára: Meglehetett volna a pole (m4sport.hu)
A kórházba menet barátjának, a helyette a nap emberévé váló George Russellnek szurkolt, Lando Norris. Balesete után este még visszatért a pályára, és helyzetjelentést adott az állapotáról.
aug. 29
0:04
Hátrányból fordítva nyert a Fehérvár az MTK ellen (m4sport.hu)
A fehérváriak győzelmében főszerepet vállalt az új igazolás, a duplázó Kenan Kodro.
aug. 29
0:06
Így lazítottak nyáron a Forma-1-es pilóták (Blikk)
Az augusztus első napján rendezett Magyar Nagydíj után vakációzni ment a Forma–1 mezőnye.
aug. 29
0:08
A Chelsea-ből igazolt francia válogatott játékost a West Ham (m4sport.hu)
A WHU 30 millió eurót fizetett a védőért.
aug. 29
0:10
„Nem kapok levegőt” – Nba-kosaras nyakára térdelt egy rendőr, aki sokkolót is használt (Blikk)
Pontosan egy hónapja történt esetről pénteken került nyilvánosságra egy videó, amelyen a New Orleans Pelicans NBA-kosarasa, Jaxson Hayes volt a szenvedő fél. Agresszíven lépett fel a kihívott rendőrökkel szemben, de a végén ő húzta a rövidebbet.
aug. 29
0:12
Így vált az időmérő hősévé a Williamst első sorba állító Russell (m4sport.hu)
Még át sem ült a Mercedesbe George Russell, mégis le tudta győzni Lewis Hamiltont. A Williamsszel remeklő brit elmondta, mik segítették hozzá ahhoz, hogy a spái szombat hősévé váljon.
aug. 29
0:12
Carvajal villanása döntött, a Real Madrid begyűjtötte a három pontot a Betis ellen (m4sport.hu)
Carlo Ancelotti alakulata hozta a kötelezőt.
aug. 29
0:14
Dzsudzsák Balázs első Üllői úti bajnokiján nem tudott nyerni a Fradi ellen (Blikk)
Nagyon magabiztosan győzte le a Ferencváros a Debrecent az NB I. ötödik fordulójában. A magyar futballbajnok úgy nyert 4-2-re, hogy büntetőt is hibázott, ráadásul a debreceniek kapusa többször is hatalmas bravúrral hárított. Dzsudzsák Balázs első, Groupama Arénában lejátszott bajnoki meccse nem sikerült túl jól.
aug. 29
0:18
Koronavírusos lett a magyar válogatott egyik focistája: ő játszik majd helyette az angolok elleni vb-selejtezőn (Blikk)
Kénytelen volt változtatni az Anglia, Albánia és Andorra elleni vb-selejtezőre készülő keretén Marco Rossi, a magyar válogatott szövetségi kapitánya.
aug. 29
0:21
A Manchester City kiütötte az Arsenalt (Eurosport)
Teljes csőd az Ágyúsok eddigi szereplése.
aug. 29
0:25
Döntetlen a forduló rangadóján Liverpoolban (Eurosport)
A Liverpool hiába játszott egy félidőt emberelőnyben mégsem tudott nyerni.
aug. 29
0:27
Jay Vine a saját autója miatt bukott a Vueltán (Eurosport)
Az Alpecin versenyzője frissítőt szeretett volna felvenni menet közben, de túl közel ment a saját kísérőkocsijához.
aug. 29
0:31
Verstappené a pole, mellőle Russell indulhat az első sorból Belgiumban (Eurosport)
Az esős időmérő Norris balesete miatt meg is lett állítva
aug. 29
0:35
Bardet hegyi befutót nyert, Eiking maradt pirosban (Eurosport)
A DSM versenyzője négy év után nyert újra szakaszt háromhetesen, Lopez négy másodpercet adott az esélyesek sorának.
aug. 29
0:39
A nagy támadások elmaradtak, Eiking továbbra is az élen - összefoglaló (Eurosport)
Lopez 4 másodpercet adott Roglic-sorának, Bardet a szakasz mellett a pöttyöst is megszerezte.
aug. 29
6:21
Nascar: Blaney nyert Daytonán, Larson az alapszakasz bajnoka (USAracing)
Ryan Blaney győzelmével ért véget a Nascar Cup Series alapszakaszának zárófutama Daytonán. A Team Penske...
aug. 29
7:18
Jobb a Fradi a Celticnél, állítja a Skóciában élő magyar edző (BorsOnline)
Erős ellenfeleket kapott a Fradi az Európa Liga főtábláján, hiszen a Leverkusennel, a Betisszel és a Celtickel került egy csoportba. Ettől függetlenül a harmadik hely reális célkitűzés lehet.
aug. 29
7:21
Kialakult: Ők 16-an szállnak harcba a Nascar Cup 2021-es bajnoki címéért (USAracing)
Magyar idő szerint vasárnap hajnalban, a Daytona International Speedwayen fejeződött be a Nascar Cup Series...
aug. 29
7:24
Egy 6. és egy 9. hellyel indult a vasárnap a paralimpián (m4sport.hu)
Erőemelésben és triatlonban voltak érdekeltek a magyar versenyzők.
aug. 29
7:27
Felavatták Czibor Zoltán szobrát Komáromban (Demokrata)
Az Aranycsapat legendás tagjának egészalakos szobra Csák Attila szobrászművész alkotása.
aug. 29
8:12
Látványos sisakkamerás felvételek: állandósítaná az F1 a spái megoldást (m4sport.hu)
Látványos újítás debütált a Forma–1-es közvetítésekben Spában. A Fernando Alonsónál látott sisakkamerás nézőpont a jövőben rendszeressé válhat.
aug. 29
8:18
Jelentősen csökkent Ronaldo fizetése, de így is a legjobban kereső MU játékos (m4sport.hu)
Kevesebbet keres mint a Juvében, de így is a legtöbbet az MU játékosai közül.
aug. 29
9:18
Hamilton „nem hibáztatja” Russellt azért, hogy ennyire jó (m4sport.hu)
Nem hatotta meg túlzottan George Russell remeklése Lewis Hamiltont. Szerinte a Mercedes szempontjából az semmin sem változtat.
aug. 29
9:30
Fehérorosz tornagyőzelem Winston-Salemben, Ivashka lesimázta a döntőt (Eurosport)
A fehérorosz mindössze két gémet vesztett.
aug. 29
10:00
Elődöntős a női tőrcsapat a paralimpián (m4sport.hu)
A négy között a csoportját megnyerő Olaszország következik.
aug. 29
10:12
Közel 200 kilométeres, kőkemény hegyi szakaszt teljesít vasárnap a Vuelta mezőnye (Eurosport)
Eiking szombaton megtartotta a piros trikót, és ha nem zuhan meg nagyon, tovább őrizheti a mezt. Kérdés, mire készülnek az esélyesek.
aug. 29
10:42
Ronaldo hiába az egyik legnagyobb, a Juvénál csúnyán megbukott (Eurosport)
Az olasz klub és a portugál sztár kapcsolata egyik fél számára sem úgy végződött, ahogy várták.
aug. 29
10:48
Vettel átalakítaná, Hamilton nem bántaná a veszélyes Eau Rouge-t (m4sport.hu)
Változtatások jönnek a spái Eau Rouge-kanyarnál a 2022-es Belga Nagydíjig, ám a balesetek miatt aggódó versenyzők nem teljesen értenek egyet abban, ez elegendő lesz-e.
aug. 29
10:54
Papírforma Chicagóban, Svitolina győzelemmel hangolt a Us Openre (Eurosport)
Az olimpián bronzérmes ukrán két szoros szettben nyerte a döntőt.
aug. 29
11:42
Pálos Péter aranyérmes a paralimpián (m4sport.hu)
Ezzel megvan a magyar delegáció második aranyérme is!
aug. 29
11:48
„Ez a terv” – Russell megtámadja Verstappent a rajtnál (m4sport.hu)
George Russell nem fog tétovázni, ha esélyt lát Max Verstappen megelőzésére a Belga Nagydíj nyitókörében, és jónak látja az esélyeit a vasárnapi kiugró eredményre is.
aug. 29
11:48
Hattyúdal a Vueltán - Fabio Aru a kedvenc versenyén búcsúzik (Eurosport)
Az olasz versenyző talán nem futotta be a várt karriert, de a Vueltán lehet még egy nagy dobása.
aug. 29
12:00
Fantasztikus siker a paralimpián! Pálos Péter aranyérmet nyert (Metropol)
Aranyérmet nyert vasárnap az asztaliteniszező Pálos Péter az S11-es kategóriában a tokiói paralimpián.
aug. 29
12:00
F3: Doohan újra nyert, gyorsan olvad Hauger előnye (m4sport.hu)
A Red Bull ausztrál védence megszerezte idei harmadik diadalát.
aug. 29
12:00
Aranyérmes az asztaliteniszező Pálos Péter (HírTV)
A BVSC-Zugló két nap múlva 36. születésnapját ünneplő játékosa, Pálos a magyar küldöttség ötödik érmét szerezte.
aug. 29
12:00
9 év után újra paralimpiai bajnok az asztaliteniszező Pálos Péter (Eurosport)
A második magyar aranyérmet szerezte Tokióban.
aug. 29
12:02
Rajtbüntetést kap Norris (m4sport.hu)
A McLaren vasárnap délelőtt megerősítette, nem ússza meg büntetés nélkül a szombati balesetét Lando Norris.
aug. 29
12:06
Két magyar aranyérem a tokiói paralimpián vasárnap délelőtt (Infostart)
Aranyérmet nyert Illés Fanni 100 méteres mellúszásban az S4-es kategóriában a tokiói paralimpián. Aranyérmet nyert vasárnap az asztaliteniszező Pálos Péter is az S11-es kategóriában.
aug. 29
12:12
Éremeső! Aranyérmes Illés Fanni 100 méteres mellúszásban (Metropol)
Aranyérmet nyert Illés Fanni 100 méteres mellúszásban a tokiói paralimpia vasárnapi versenynapján.
aug. 29
12:12
Vettel: Nem gondolkodtam, látni akartam, eszméleténél van-e Norris (m4sport.hu)
Megijedt Sebastian Vettel Lando Norris balesetét látva, ezért állt meg a McLaren roncsa mellett az időmérő edzésen. Közben az FIA versenyigazgatójával is elbeszélgetett.
aug. 29
12:14
Illés Fanni remek versenyzéssel aranyérmes a paralimpián (m4sport.hu)
A második 50 méteren alaposan lehagyta ellenfeleit.
aug. 29
12:18
A világcsúcsot ostromolva paralimpiai aranyérmes Illés Fanni (Eurosport)
Magyar aranyeső a tokiói paralimpián.
aug. 29
12:21
Hatalmas siker: háromnegyed óra alatt két aranyérmet szerzett Magyarország a paralimpián (SzMo)
Pálos Péter asztaliteniszben, Illés Fanni 100 méteres mellúszásban nem talált legyőzőre.
aug. 29
12:30
Aranyérmes Illés Fanni 100 méteres mellúszásban (HírTV)
A magyar csapatnak már három aranyérme van Tokióban. A sydneyi paralimpia óta nem volt ennyi, azon néggyel zárt a küldöttség.
aug. 29
12:36
Paralimpia 2020 - Aranyérmes Illés Fanni 100 méteres mellúszásban (Infostart)
Aranyérmet nyert Illés Fanni 100 méteres mellúszásban a tokiói paralimpia vasárnapi versenynapján. Illés előtt néhány perccel az asztaliteniszező Pálos Péter is aranyérmes lett.
aug. 29
12:36
Duplázás Tokióban: aranyérmet nyert Pálos Péter asztaliteniszező és Illés Fanni úszónő is (Blikk)
Aranyérmet nyert vasárnap az asztaliteniszező Pálos Péter az S11-es kategóriában a tokiói paralimpián, illetve Illés Fanni 100 méteres mellúszásban.
aug. 29
12:36
Ismét aranyérmet nyert a paralimpiai asztaliteniszező Pálos Péter (Demokrata)
A BVSC 35 éves versenyzője a döntőben kétszer is szetthátrányból egyenlített, majd végül 3-2-re győzött.
aug. 29
12:42
Paralimpia: Pálos Péter asztaliteniszező és Illés Fanni úszó is aranyérmet szerzett (444.hu)
Mindketten némi hátrányból küzdötték vissza magukat a győzelemig.
aug. 29
12:42
F3: a bajnokság állása az ötödik forduló után (m4sport.hu)
Doohan és a Trident is nagyot zárkózott.
aug. 29
12:42
Paralimpiai aranyérmes Illés Fanni mellúszásban (Demokrata)
A Vasas 29 éves úszója 100 méteres mellúszásban lett paralimpiai bajnok, míg Pálos Péter asztaliteniszben nyert aranyat.