2021. július 26. hétfő

júl. 26
0:03
Koronavírusban elhunyt testvérére emlékezett az olimpián debütáló sportoló (Eurosport)
Hatalmas siker lenne az országnak, ha megnyerné a versenyt, az extra motiváció is megvan.
júl. 26
0:06
Váratlan telefonhívás: Szilágyi Áron ezzel lepte meg feleségét (Ripost)
A történelmi pillanatban is feleségére gondolt Szilágyi Áron.
júl. 26
0:06
Németh méretes egyéni csúccsal elődöntős, nagy hajrával finalista a 4x100-as férfi gyorsváltó (m4sport.hu)
Három pontszerző hely és kettő döntőbe jutás a magyarok vasárnapi mérlege.
júl. 26
0:07
Még erőnléti edzőjét is meglepi a lángot meggyújtó Osaka fizikai ereje (Eurosport)
Naomi Osaka túlzás nélkül a tokiói olimpia arcának tekinthető, mindezt a lehető leginkább pozitív értelemben véve.
júl. 26
0:10
Ez történt az olimpia második napján – napi összefoglaló (m4sport.hu)
Siklósi ezüstérmes, Hosszúnak nem jött a címvédés.
júl. 26
0:11
Újabb ezüst, de ez valami egészen más – Van Aert mintha csak a Tourt folytatta volna (Eurosport)
Két ezüstöt nyert tavaly az imolai vb-n, és ezüstéremmel kezdte a tokiói olimpiát. Szerdán az időfutamon „javíthat”.
júl. 26
0:14
Veszprémbe igazolt Sipos Adrián (m4sport.hu)
A válogatott beálló öt év után távozott Tatabányáról.
júl. 26
0:15
Lemondott az olimpiai szereplésről, hogy felhívja a figyelmet az országában zajló eseményekre (Eurosport)
Win Htet Oo ott lehetne Tokióban, ám egy sajnálatos fordulat miatt úgy érezte, nem képviselheti Mianmart.
júl. 26
0:18
A magyarok programja az olimpia 3. napján (hétfőn) (m4sport.hu)
Nyolc sportágban lesznek érdekeltek a mieink.
júl. 26
0:19
Ezüstöt szerzett, de egy ország szívét nyerte el; felemás magyar eredmények a második napon (Eurosport)
Hatalmas blama a bringásoknál, izzadnak a tenisz-sztárok, szenzáció négyszázon.
júl. 26
0:22
#1 Gangl Edina: Sosem szerettem egy lenni a sok közül (m4sport.hu)
A magyar női pólóválogatott július 26-án kezdi meg szereplését a tokiói olimpián, addig minden nap bemutatunk olvasóinknak egy játékost. Vízilabdás kiadású olimpiai visszaszámlálásunkban végül, de nem utolsósorban az egyes sapkában játszó Gangl Edinán a sor.
júl. 26
0:23
Néhány éve még hajléktalan volt, most az olimpián szerepelhet a menekült súlyemelő (Eurosport)
Az olimpia nem feltétlenül csak a világcsúcsok és a pompa eseménye, hanem sokszor képes olyan történetek bemutatására is, amelyeket nélküle jó eséllyel csak kevesen ismernénk meg.
júl. 26
0:26
Élő közvetítéseink a tokiói olimpia 3. (hétfői) napján (m4sport.hu)
Hét csatornán, már vasárnap éjjel fél 12-től egészen hétfő délutánig, megállás nélkül! Ez vár ránk hétfőn a tévében és az m4sport.hu-n!
júl. 26
0:27
Első trófeáját szerezte a Nadal-akadémián nevelkedő spanyol tini (Eurosport)
A 18 éves Alcaraz nyerte az umagi versenyt - 2008 óta ő a legfiatalabb tornagyőztes ATP-szinten.
júl. 26
0:30
A Roma öttel felelt a debreceni gólokra (m4sport.hu)
A Loki bajnoki főpróbáját tartotta Olaszországban.
júl. 26
0:31
Hatalmas szériában a norvég teniszező, május óta harmadik tornáját nyerte (Eurosport)
A világranglistán már 14. Casper Ruud két hét alatt két trófeát zsebelt be, ő lett a gstaadi torna bajnoka is.
júl. 26
0:35
Az Eurosport 3. napi adása: döntőt úszik a 4x100-as gyorsváltó, bemutatkozik a női pólóválogatott (Eurosport)
Olimpia teljes gőzzel: 21 számban osztanak érmeket.
júl. 26
0:39
Lecsúszott az olimpiáról, pályafutása első trófeáját nyerte (Eurosport)
Cameron Norrie négy elbukott döntő után ezúttal sikerrel járt Los Cabos-ban.
júl. 26
1:42
Bicsák Bence remek versenyzéssel hetedik a férfi triatlonosok versenyében (m4sport.hu)
Az aranyérmet a norvég Kristian Blummenfelt szerezte meg.
júl. 26
2:06
júl. 26
2:33
A kardozó Katona Renáta a 32 közé jutott (Eurosport)
Katona a következő körben az egyéniben kétszeres világbajnok, csapatban olimpiai aranyérmes orosz Szofija Velikajával csap össze.
júl. 26
3:06
Földrészeken átívelő szerelem segítette Szilágyi Áront: Elárulta titkát a háromszoros olimpiai bajnok (BorsOnline)
A nyugodt magánélet is kellett Szilágyi Áron fantasztikus sikeréhez. Nem véletlen, hogy a háromszoros bajnok kardozó még az eredményhirdetés előtt meglepte egy telefonhívással feleségét.
júl. 26
3:48
Bicsák Bence: Ez a hetedik hely nekem egy győzelem (m4sport.hu)
„Az elmúlt hónapban voltak pillanatok, amikor abban sem voltam biztos, hogy sikerül célba érnem, sőt, volt olyan, amikor nem hittem, hogy egyáltalán el tudok indulni, mert megsérültem.”
júl. 26
4:09
Németh Nándornak nem sikerült döntőbe jutnia (Eurosport)
Az egyéni legjobbja sem volt elég
júl. 26
4:33
Karakas Hedvig kiesett (Eurosport)
Lengyel ellenféltől kapott ki az első meccsén.
júl. 26
4:48
Bicsák Bence hetedik lett triatlonban (Infostart)
Bicsák Bence a hetedik helyen végzett a férfi triatlonosok versenyében hétfőn a tokiói olimpián, ezzel a sportág legjobb magyar eredményét érte el az ötkarikás játékok történetében. Tóth Tamás a 29. lett.
júl. 26
4:51
Márton és Pusztai nyolcaddöntős női kardban (Eurosport)
Katona Renáta viszont kiesett
júl. 26
4:54
Az olimpia hétfői eseményei - percről percre (Infostart)
Elkezdik a női vízilabdázók is, érmeket osztanak női kardban. Kövesse velünk a tokiói történéseket
júl. 26
4:54
Duzzadó mellek, teljesen meztelenül napozik a stégen az érzéki színésznő (Ripost)
Kara a teniszezés után kifeküdt a napra, ruhátlanul süttette vele tökéletes domborulatait.
júl. 26
5:00
Elválasztotta az olimpia Szilágyi Áront a szerelmétől (Metropol)
Sportágának köszönheti élete párját a kardvívás immár háromszoros egyéni olimpiai bajnoka, de majdnem örökre szét is szakította őket. Betti most Londonból szurkolt.
júl. 26
5:27
Márton Anna térdsérülése ellenére is továbbjutott (Eurosport)
Nagy kérdés, hogy bírja a sérült térd a nap további részét
júl. 26
5:36
Karakas Hedvig: Semmi előjele nem volt annak, hogy ez ilyen rövid nap lesz (m4sport.hu)
„Kell idő, mire ezt letisztázom magamban.”
júl. 26
5:54
Országos csúccsal olimpiai ötödik a magyar férfi 4x100-as gyorsváltó (m4sport.hu)
Az élen az amerikaiak zártak, a második az olasz csapat, a harmadik pedig az ausztrál együttes lett.
júl. 26
5:57
Országos csúccsal zárt a gyorsváltó az első olimpiai döntőjében (Eurosport)
A Milák Kristóf, Szabó Szebasztián, Bohus Richárd, Németh Nándor összeállítású férfi 4x100 méteres gyorsváltó a pontszerző ötödik helyen végzett .
júl. 26
6:00
Parádés formában – Sallói Dániel ismét gólt lőtt az MLS-ben (m4sport.hu)
15 bajnokin kilenc gól és négy gólpassz.
júl. 26
6:09
Zseniális magyar csúcs, szoros csaták és papírforma az úszóknál (Eurosport)
Pontszerző helyet ért a négy évvel ezelőtti csodaidő megdöntése, de meglepetésekből és erős időkből sem volt hiány.
júl. 26
6:33
Majoros is kiesett, egyesben elfogytak a magyar asztaliteniszezők (Eurosport)
4-2-re kapott ki a dán ellenfelétől.
júl. 26
6:36
Hatalmas országos csúccsal ötödik a 4x100-as gyorsváltó (Infostart)
A vb-bronzérmes időn is majdnem egy másodperccel jobb kellett ehhez az olimpiai helyezéshez.
júl. 26
6:36
Márton Anna és Pusztai Liza a legjobb 16 női kardvívó között (888.hu)
Katona Renáta – aki egy fordulóval korábban kezdett – viszont második asszójában kikapott jóval esélyesebb orosz ellenfelétől.
júl. 26
6:42
Történelmi ötödik és bravúros hetedik hellyel kezdődött a hétfő a magyaroknak Tokióban (BorsOnline)
A tokiói nyári olimpia harmadik versenynapjának helyi idő szerint délelőtti programjában az úszókra és a vívókra figyeltünk leginkább, de több sportágban is voltak magyar érdekeltségek.
júl. 26
6:54
Lovak nyújtanak vigaszt az olimpia elől menekülőknek - sport a tévében (Infostart)
Az ötkarikás játékok szinte minden csillagot túlvilágítanak az égen. Szinte.
júl. 26
7:33
Márton Anna már negyeddöntős (Eurosport)
Pusztai Liza viszont kiesett
júl. 26
7:48
Márton Anna továbbjutott, Pusztai Liza kiesett ázsiai ellenfelével szemben (Infostart)
Márton Anna legyőzte ázsiai ellenfelét, Pusztai Liza vereséget szenvedett ugyancsak ázsiai riválisától a női kardvívás egyéni számában a legjobb nyolc közé kerülésért.
júl. 26
7:48
Ez történt eddig az olimpia harmadik napján – összefoglaló (m4sport.hu)
Hétfő hajnalban a férfi 400 méteres gyorsváltónk az 5. helyen zárt a döntőben, míg a férfi triatlonosok versenyében Bicsák Bence az előkelő 7. helyen végzett. Női kardvívóink közül már csak Márton Anna van versenyben. Némi meglepetésre Karakas Hedvig cselgáncsozó és Majoros Bence asztliteniszező is búcúszott az ötkarikás játékoktól. Ez történt eddi
júl. 26
8:00
júl. 26
8:09
Bicsák Bence hetedik lett a férfi triatlonosok versenyében (Demokrata)
A sportág legjobb magyar eredményét érte el az ötkarikás játékok történetében.
júl. 26
8:12
13 éves versenyző győzött a női gördeszkások közt Tokióban (SzMo)
A japán Nisija Momidzsi mögött a hozzá hasonlóan mindössze 13 éves brazil Rayssa Leal végzett a második, a 16 esztendős Nakajama Funa pedig a harmadik helyen.
júl. 26
8:15
Márton Anna szoros asszóban győzte le a dél-koreai ellenfelét (Eurosport)
A világranglistán ötödik Márton következő ellenfele a nemzetközi szövetség rangsorában 35., 18 éves üzbég Zajnab Gyajibekova lesz magyar idő szerint 8.25 órakor.
júl. 26
8:18
Tizenhárom éves a deszkás olimpiai bajnok és az ezüstérmes is (Infostart)
Az első alkalommal az olimpiai műsorban szereplő gördeszka női street számában a három dobogós összesen 42 évet számlál. Ez minden idők legfiatalabb dobogós hármasa az ötkarikás játékok történetében.
júl. 26
8:24
Sérülten is bejutott az elődöntőbe a kardvívó Márton Anna (SzMo)
Azok után, hogy az első asszójában kiugrott a térde, 15-12-re nyert a 16 között. A 2017-ben Eb-harmadik Pusztai Liza viszont kiesett.