Waltner Róbert: „Rosszul lettem, amikor megláttam a kifordult bokámat” (Blikk)
Zalaegerszeg – Elképesztően szerencsétlenül járt Waltner Róbert, a labdarúgó NB I-ben szereplő Zalaegerszeg vezetőedzője.
IndyCar: Saját bronztéglával vonul be a halhatatlanok közé Helio Castroneves (USAracing)
A megszokottól eltérő tűzálló ruhát húzott Helio Castroneves az Indianapolis Motor Speedwayen. Ennek pedig rendhagyó,...
júl. 24
0:06
Érdemes lesz korán kelni, minden a magyar sztárbringásnak kedvez Tokióban (Ripost)
A 234 kilométeres táv útvonala kifejezetten kedvező Valter Attila számára, mert három nagy hegyre fel kell tekernie a közel 130 fős mezőnynek.
júl. 24
1:30
Megnyitották a tokiói olimpiát, magyar éremesély az első napon (Eurosport)
Pástra lépnek a férfi kardvívók, Szilágyi Áronnal sikerült is beszélnünk, aki elmondta, hogyan alakult a felkészülése.
júl. 24
2:24
Az olimpia szombati eseményei - percről percre (Infostart)
Szombaton 11 számban osztanak érmeket a tokiói olimpián. A magyaroknak vívásban van a legnagyobb esélyük. Elkezdik az úszók is.
júl. 24
3:06
Mészáros Eszter nem jutott döntőbe (Eurosport)
Női légpuskában a magyar versenyző a 20. helyen zárt, így nem jutott be a nyolc fős döntőbe
júl. 24
3:30
Milliomosként jöhetnek haza sportolóink az olimpiáról: döbbenetes, mennyit ér egy Tokióban szerzett magyar arany (Blikk)
Tokió – Milliomosként térhetnek haza az olimpiáról azok a magyar sportolók, akik érmeket szereznek, avagy pontszerző helyen végeznek.
júl. 24
3:30
Venezuelai ellenfele lesz Szilágyi Áronnak a 32 között (Eurosport)
Az első magyar asszó 4.55-kor kezdődik, Szilágyi 6.10-kor várható
júl. 24
4:30
Kínai sportlövőé a tokiói olimpia első aranyérme (Eurosport)
A döntőben összejött az olimpiai rekord is
júl. 24
4:36
Őrületes póz, apró bugyiban tárta szét a combjait a vadító kebelcsoda (Ripost)
Jessica Weaver legfrissebb fotója senkit sem hagy hidegen.
júl. 24
5:06
A Pergel, Szudi páros az első kör után búcsúzott (m4sport.hu)
A Szudi Ádám, Pergel Szandra duó kikapott a vegyes párosok első fordulójában, így a 16 között fejezte be szereplését a tokiói olimpián.
júl. 24
5:06
Csernoviczki ipponnal mutatkozott be (Eurosport)
A 48 kilós magyar indiai ellenfelét legyőzve jutott a legjobb 16 közé
júl. 24
5:12
Kiesett a magyar asztalitenisz vegyes páros (Eurosport)
A hongkongi páros simán jutott tovább
júl. 24
5:18
Decsi Tamás búcsúzott a 32 között (Eurosport)
A német Max Hartung 15-8-ra nyert magyar ellenfelével szemben
júl. 24
5:30
Kínaié légpuskásé az első tokiói arany, Mészáros 20. (m4sport.hu)
A kínai Csian Jangé lett a tokiói olimpia első aranyérme, miután izgalmas végjátékban megnyerte a női légpuskások fináléját, Mészáros Eszter a 20. helyen zárt, vagyis nem jutott be a legjobb nyolc lövőt felvonultató döntőbe.
júl. 24
5:48
Salim kikapott a nyolcaddöntőben (Eurosport)
Eddig nem alakul a legjobban a nap a magyaroknak.
júl. 24
6:00
Hidegzuhany: Szatmári András is kiesett a 32 között (Eurosport)
Nem lesz magyar párharc a nyolc között
júl. 24
6:18
Csernoviczki kikapott a nyolcaddöntőben (Eurosport)
Az első meccsen ippont adott, a másodikon viszont kapott egyet
júl. 24
6:30
Szilágyi Áron magabiztos győzelemmel jutott a 16 közé (Eurosport)
Ez első asszónak nagyon biztató volt
júl. 24
6:36
Ez történt eddig az olimpia első napján (m4sport.hu)
Nem sok örömünk lehetett eddig az olimpián, többen is hamar búcsúztak, a kardozók közül csak Szilágyi Áron jutott tovább.
júl. 24
6:42
Hamar lezárult az ökölvívó program magyar szemszögből (m4sport.hu)
Az egyetlen versenyzőnk az első meccsén kikapott.
júl. 24
6:54
Szilágyi Áron nyolcaddöntős, a többi magyar kardozó gyorsan kiesett Tokióban (Blikk)
Három magyar kardozóval és nagy reményekkel indult el Tokióban a vívás. Aztán sajnos a reményekből gyorsan hidegzuhany lett. Szatmári András és Decsi Tamás is gyorsan kiesett, az első meccsét elveszítette mindkét magyar.
júl. 24
7:06
Szatmári András: csak a kardomat raktam fel a pástra (Infostart)
Magában keresi a hibát a világbajnok kardozó, aki az első körben kiesett Tokióban.
júl. 24
7:12
„Amikor Max nem válaszolt, megállt az idő” (m4sport.hu)
Még Max Verstappen ülése is eltört a silverstone-i balesetben – árulta el a Red Bull csapatfőnöke. Christian Horner felidézte az aggodalmas pillanatokat.
júl. 24
8:24
Ő az olimpia első bajnoka (Infostart)
A női légpuskások versenye fejeződött be először a tokiói olimpián. Az aranyérmet a kínai Jang Csien Jang nyerte meg.
júl. 24
8:30
Szilágyi a nyolc között, a Szatmárit legyőző iráni következik (Eurosport)
15-7-re bizonyult jobbnak az öt éve negyedik iráni Mojtaba Abedininél
júl. 24
9:12
Szilágyi Áron két lépésre a címvédéstől (Infostart)
Bejutott a legjobb négy közé a magyar kardozó a tokiói olimpián.
júl. 24
9:18
Meglepő húzás, fizetős oldalra tették fel a fürdőző olimpikont (Metropol)
Bár Alysha Newman javában készül versenyszámaira Tokióban, azért rajongóit sem hagyja unatkozni.
júl. 24
9:18
Parádés vívással jutott be a legjobb 8 közé Szilágyi Áron (BorsOnline)
A kétszeres címvédő Szilágyi Áron parádés vívással bejutott a legjobb nyolc közé a férfi kardozók szombati egyéni versenyében a tokiói olimpián.
júl. 24
9:42
Tokió 2020: több magyar kiesett már az első versenynapon, de van továbbjutónk is (SzMo)
A kétszeres címvédő Szilágyi Áron bejutott a legjobb négy közé a férfi kardozók szombati egyéni versenyében a tokiói olimpián.
júl. 24
9:54
Olimpia: a szombati versenynapon izgulhatunk Hosszú Katinkáért és Szilágyi Áronért is (SzMo)
Több úszónk is rajthoz áll, de asztaliteniszben is érdekeltek leszünk.
júl. 24
10:18
Versenye után lett pozitív a koronavírustesztje – visszalépni kényszerült (Infostart)
A holland evezős, Finn Florijn lett az első olyan sportoló, aki pozitív koronavírustesztet produkált, már tokiói szereplése után.
júl. 24
11:12
Nagy a baj: Tájfun közeleg az olimpiai helyszín felé (BorsOnline)
Szerencsére megtették az óvintézkedéseket.
júl. 24
11:18
Valter hivatalosan nem fejezte be az olimpiai mezőnyversenyt (m4sport.hu)
A számot az ecuadori Richard Carapaz nyerte.
júl. 24
11:36
Kékszalag: az indulók 60 százaléka teljesítette a távot szintidőn belül (Infostart)
A versenyre nevezett 556 hajóból 343 teljesítette az 53. Kékszalag Raiffeisen Nagydíjat, amelyet még csütörtök este a Vándor Róbert vezette RSM nyert meg.
júl. 24
11:48
Az első öt aranyéremből négy Ázsiáé lett (Infostart)
A 2020-as olimpia első öt aranyérméből egyet az ecuadori Richard Carapaz nyert meg az országúti kerékpározásban, a további négy pedig a rendező földrész országainak jutott. A japánok egyelőre még nem nyertek, de van rá esélyük mindkét cselgáncsos számban.
júl. 24
12:30
Szilágyi Áron döntős Tokióban! (Infostart)
A legutóbbi két olimpia győztese 15-13-re győzött a grúz Bazadze ellen, és készülhet a fináléra. A magyar kardozó azt mondta: vért kellett izzadni a sikerért.
júl. 24
12:30
Szilágyi Áron a címvédés kapujában (Demokrata)
A kétszeres címvédő Szilágyi Áron bejutott a döntőbe a férfi kardozók egyéni versenyében a tokiói olimpián.
júl. 24
12:42
Újabb 17 koronavírus-fertőzöttet regisztráltak az olimpián (BorsOnline)
Tizenhét új koronavírusos esetet jelentettek be szombaton a tokiói olimpia szervezői.
júl. 24
13:00
Verrasztó Dávid 32 évesen élete (eddigi) legnagyobb olimpiai sikerét érte el (Infostart)
Verrasztó Dávid a negyedik legjobb idővel bejutott a 400 méteres férfi vegyes úszás döntőjébe a tokiói olimpián.
júl. 24
13:00
Hosszabbított Solskjaerral a Manchester United (m4sport.hu)
A norvég edző 2024-ig írt alá.
júl. 24
13:00
Verrasztó Dávid döntős 400 méter vegyesen (Demokrata)
Verrasztó Dávid 400 méter vegyesen a negyedik idővel bejutott a fináléba.
júl. 24
13:12
Hatalmas siker! Megvan az első magyar érem, Szilágyi Áron bravúros győzelmet aratott (BorsOnline)
Már az sem kérdés, milyen színű.
júl. 24
13:24
Szilágyi Áron a döntőben: az aranyért vívhat (SzMo)
A kétszeres címvédőn kívül eddig négy elődjének sikerült megvédenie a címét férfi kardban, de egyéniben a triplázás még senkinek nem jött össze.
júl. 24
13:30
Már Koszovónak is van olimpiai aranya (Infostart)
A világbajnok cselgáncsozónő, Distria Krasniqi nyerte Koszovó első aranyérmét a tokiói olimpián.
júl. 24
13:36
Újabb két magyar küzdhet meg a dobogóért: Verrasztó Dávid és Salim Omar is döntőbe jutott (SzMo)
Salim a bronzéremért mérkőzik meg tekvondóban, Verrasztó pedig 400 vegyesen úszhat.
júl. 24
13:48
Salim Omar bronzérmes lehet (Infostart)
Egy magyar érem már biztos a tokiói olimpiai első versenynapján Szilágyi Áron révén, és még egyre van esély: a tekvondós Salim Omar a vigaszágon harmadik lehet.
júl. 24
14:00
Mihályvári-Farkas Viktória és Hosszú Katinka is döntős 400 vegyesen (Infostart)
Egyfelől öröm, hogy két magyar is bejutott a 400 m női vegyes úszás holnap hajnali döntőjébe, másfelől meglepő, hogy a címvédő Hosszú Katinka csak a hetedik időt úszta.
júl. 24
14:18
Három úszónk is döntőbe jutott – Hosszúért, Mihályvári-Farkasért és Verrasztóért is szoríthatunk (m4sport.hu)
Remekül rajtoltak úszóink a tokiói olimpián. Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória és Verrasztó Dávid is döntős 400 méter vegyesen.