Eredetileg Carlo Ancelottit szerették volna kapitánynak, de ő nemrég 2026-ig szerződést hosszabbított a Real Madriddal.
jan. 10
20:51
Meglepő DVTK-vereség a sereghajtó Lublintól (m4sport.hu)
A DVTK simán kikapott a sereghajtó lengyel Lublin vendégeként szerdán a női kosárlabda Euroliga 11. fordulójában.
jan. 10
20:57
Íme a Netflix vadiúj Nascar-dokuja: Hivatalos trailer, „szereposztás” és a bemutató dátuma (USAracing)
Már nem sokat kell aludni a Nascar új dokusorozatának bemutatójáig. A Netflix által készített, Nascar:...
jan. 10
20:57
Íme a Netflix vadiúj Nascar-dokuja: Hivatalos trailer, „szereposztás” és a bemutató dátuma (Racing)
jan. 10
21:03
Dorival Junior lett a brazil szövetségi kapitány (m4sport.hu)
Dorival Junior lett a brazil labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.
jan. 10
21:03
Még nincs vége, a visszatérését tervezi Shakira exe (BorsOnline)
Majdnem minden mehet a régi kerékvágásban.
jan. 10
21:21
Vlasenko Aleksandr bemutathatja kűrjét is, 23. a rövidprogramban (m4sport.hu)
Kiegyensúlyozott, szép korcsolyázással a 23. helyen végzett Vlasenko Aleksandr a férfiak rövidprogramjában a kaunasi műkorcsolya Európa-bajnokságon, így pénteken a legjobb 24 versenyzőt felvonultató kűrben is jégre léphet.
jan. 10
21:33
Dárdai fia kijelentette: magyar válogatott akar lenni (Ripost)
Dárdai Palkó visszaverekedné magát Marco Rossi csapatába.
jan. 10
21:39
Szettet rabolt a legutóbbi BL-döntőstől a Vasas (m4sport.hu)
A Vasas 3-1-re kikapott a tavaly döntős török Eczacibasitól a női röplabda Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában, szerdán az Érd Arénában.
jan. 10
21:45
Kikapott a Győr Franciaországban (m4sport.hu)
A továbbjutásról már lemaradt Győr kikapott a francia Basket Landes vendégeként szerdán a női kosárlabda Euroliga 11. fordulójában.
jan. 10
21:47
Bravúrral elődöntős a Kazincbarcika, előnyben a Kaposvár a férfi röplabdakupában (m4sport.hu)
A bajnoki címvédő Kaposvár szerzett előnyt a férfi röplabda Magyar Kupa legnagyobb érdeklődéssel várt negyeddöntőjének első, szerdai mérkőzésén, miután idegenben 3-1-re legyőzte a MÁV Előrét.
jan. 10
22:39
Nascar-verseny januárban? – a floridai Disney Worldben még ez sem lehetetlen (Racing)
A szerdai Retro Verseny Ajánlónk első részében egy 1997-es NASCAR Truck Series futamot hoztunk el olvasóinknak. A viadal érdekességét az adja, hogy januárban, egy a floridai Disney Worldben fekvő pályán rendezték meg. Az autósportok kedvelőivel könnyen megeshet, hogy a hét közepén, a hétvégi versenyektől távoli időpontban, vagy akár a holtszezon eg
jan. 10
22:45
Simáztak a németek Svájc ellen az Eb-nyitómeccsen (m4sport.hu)
A házigazda német válogatott 27-14-re legyőzte Svájcot az olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda Európa-bajnokság első játéknapján, szerdán Düsseldorfban.