2024. április 14. vasárnap

ápr. 14
19:54
Története során először bajnok a Leverkusen (HírTV)
A Bayer Leverkusen története során először megnyerte a német labdarúgó-bajnokságot, miután a 29. forduló zárómérkőzésén 5-0-ra legyőzte odahaza a Werder Brement, ezzel behozhatatlan előnyre tett szert a tabella élén.
ápr. 14
19:57
Max McRae nyert az ERC4-ben a V-Híd Rally Hungaryn, Bertalan Márton második helyen zárt (Racing)
Max McRae nyert, míg Bertalan Márton és Paizs Róbert a második helyen zárt a V-Híd Rally Hungary ERC4-es kategóriájában, így Csomós Mixiék mellett még egy magyar dobogós eredmény született a veszprémi versenyen.
ápr. 14
20:00
Videó: brutális sérülés Mezőkövesden, ömlött a vér a Puskás-játékos fejéből (m4sport.hu)
A Mezőkövesd–Puskás Akadémia meccs első félidejének 33. percében a találkozó addigi egyetlen gólját szerző Jonathan Levi szenvedett súlyosnak tűnő sérülést. A svéd játékos Pillár Róberttel ütközött csúnyán, amelynek következtében elöntötte a vér az arcát, természetesen le is kellett cserélni. A helyszínen dolgozó munkatársak első jelentése alapján
ápr. 14
20:00
Nem volt fék a gólvonaton, parádés focival bajnok a Leverkusen (Telex)
Florian Wirtz egymaga úgy hányta a gólokat, mint a szenet, a Leverkusen behozhatatlan fölénnyel áll a Bundesliga élén.
ápr. 14
20:15
Pályán esett össze a labdarúgó, félbeszakadt az olasz bajnoki mérkőzés - képpel (Sportal)
Az As Roma az Udinese otthonába látogatott az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 32. fordulójában, a 83. percben azonban a játékvezető félbeszakította a mérkőzést.
ápr. 14
20:18
Kijutott az Európa-bajnokságra az U18-as női röplabdaválogatott (m4sport.hu)
Miután első két selejtezőmérkőzését megnyerte, a további eredmények pedig számára kedvezően alakultak, így az utolsó mérkőzésétől függetlenül biztosította Eb-részvételét az U18-as magyar női röplabda-válogatott.
ápr. 14
20:18
García első Moto2-es győzelmét aratta Austinban, Aldeguer egy hiba után szerezte meg a harmadik helyet (P1race)
Sergio García nyerte a Moto2 austini futamát, a második helyet Joe Roberts, a harmadikat pedig Fermín Aldeguer szerezte meg.
ápr. 14
20:27
A ZTE vezetőedzője a Fradi elleni dráma után: Nem engedték, hogy pontot szerezzünk... (Sportal)
Mint ismert, a Ferencváros vezetőedzője, Dejan Sztankovics nélkül, Ben Romdhane 97. percben szerzett találatával 3-2-re győzött Zalaegerszegen az Nb I 28. fordulójában. A mérkőzést követő sajtótájékoztatón a két edző értékelt az M4 Sport kamerái előtt.
ápr. 14
20:30
Összeesett egy játékos, lefújták az Udinese-Roma meccset (444.hu)
A 24 éves római Evan Ndickát hordágyon vitték le, miután előredőlt, majd lerogyott a földre.
ápr. 14
20:42
Drámai esemény miatt félbeszakadt az Udinese-Roma találkozó (HírTV)
A második félidő közepén félbeszakadt az Udinese-AS Roma találkozó az olasz labdarúgó-élvonal 32. fordulójában, miután a vendégek egyik játékosa összeesett a pályán.
ápr. 14
20:54
Lehengerlő győzelmet aratott a női kéziválogatott, kijutottak az olimpiára (444.hu)
Mindhárom kvalifikációs meccsüket megnyerték, Japánt 37:27-re verték, ott lesznek Párizsban.
ápr. 14
20:54
Összeesett a Roma-játékos, félbeszakadt az Udinese elleni bajnoki (m4sport.hu)
ápr. 14
20:54
Az Arsenal is kikapott, együtt csúsznak távolabb a bajnoki címtől a Liverpoollal (Telex)
Az Aston Villa babrált ki a londoniakkal, a 2-0-s zakó után a Manchester City örülhet igazán.
ápr. 14
20:56
A Puskás játszi könnyedséggel verte a már csak papíron NB I-es Mezőkövesdet (m4sport.hu)
Sima meccs volt.
ápr. 14
20:56
Japán kiütésével jutott ki az olimpiára a magyar női kézilabda-válogatott (Telex)
Nem volt egy súlycsoportban a két csapat, már a félidőben hét góllal vezettek Klujberék, a vége 37–28. Húsz év után olimpiai résztvevő mindkét válogatottunk.
ápr. 14
21:00
Kézis csoda Debrecenben, a magyar női válogatott parádézva jutott be az olimpiára (Metropol)
Japán képtelen volt megnehezíteni a mieink dolgát.
ápr. 14
21:00
IRÁNY PÁRIZS! – Japánt is legyőzte, hibátlan teljesítménnyel zárta az olimpiai selejtezőt a női kéziválogatott (m4sport.hu)
A szünetben már hét góllal vezetett, végül tízzel nyert a pazarul játszó magyar együttes.
ápr. 14
21:00
Olimpiai kvótát szerzett a magyar válogatott (HírTV)
A magyar női kézilabda-válogatott kvótát szerzett a párizsi olimpiára, miután a debreceni selejtezőtorna vasárnapi zárómeccsén 37-28-ra legyőzte Japánt, így hibátlan teljesítménnyel a tabella élén végzett.
ápr. 14
21:03
Fölényesen győzött, a női kéziválogatott is ott lesz Párizsban! (Demokrata)
A magyar női kézilabda-válogatott kvótát szerzett a párizsi olimpiára, miután a debreceni selejtezőtorna vasárnapi zárómeccsén legyőzte Japánt.
ápr. 14
21:09
"20 év után először lesz újra mindkét válogatottunk ott az olimpián. Irány Párizs! Szép volt, csajok" – Kijutott az olimpiára a magyar női kézilabda válogatott (SzMo)
A debreceni selejtezőtorna vasárnapi zárómeccsén 37-28-ra legyőzték Japánt, így hibátlan teljesítménnyel a tabella élén végzett a magyar csapat.
ápr. 14
21:42
Golovin Vlagyimir: Láttuk, hogy mit csináltak a fiúk. Nekünk is muszáj volt! (m4sport.hu)
Sebezhetetlennek hitték magukat vasárnap a női kézilabda-válogatott játékosai – véli Golovin Vlagyimir szövetségi kapitány, aki szerint nagyon nehéz és hosszú út vezetett a debreceni olimpiai selejtezőn aratott sikerig
ápr. 14
22:06
Vámos Petra: Erre a három meccsre minden összeállt (m4sport.hu)
Klujber Katrin bízik benne, ezt a formát tovább tudják vinni az olimpiára is.
ápr. 14
22:12
Óriási dráma, Marc Márquez az élről bukott, Viñales a borzalmas rajtja után írt történelmet (P1race)
Maverick Viñales nyerte az Amerikai Nagydíj főfutamát, a második helyen Pedro Acosta, a harmadikon pedig Enea Bastianini végzett.