"December 17-én kezdjük az edzőtábort, a felkészülés csúcspontja az amerikai női válogatottal közös magyarországi edzőtábor lesz majd" – mondta Cseh Sándor szövetségi kapitány.
Felállították a trónjáról, de emelt fővel, győztesként adta át a helyét. Ahogy ígérte, Max Verstappen jól kezelte a négy év utáni első bajnoki vereségét.
A japán válogatott 27–23-ra nyert Szenegál legjobbjai ellen a holland-német közös rendezésű női kézilabda-világbajnokság rotterdami, magyar érdekeltségű középdöntős csoportjának vasárnapi zárónapján.
Thierry Neuville idén vb-címvédőként állhatott rajthoz a WRC-ben, azonban a szezon talán karrierje során a legnehezebb volt, ami során a hit megtartása is nehéz volt.
Férfi csapat sprintben kilencedik helyen végzett a magyar trió vasárnap a gyorskorcsolyázók olimpiai kvalifikációs világkupa-sorozatának harmadik, hollandiai állomásán.
A címvédő Vasas 3–1-re legyőzte a legutóbb ezüstérmes, vendég Békéscsabát a TippmixPro női röplabda Extraliga alapszakaszának vasárnapi rangadóján, ezzel megőrizte százszázalékos mérlegét.
A címvédő és éllovas Ferencváros 3–0-ra legyőzte a vendég Kisvárdát a labdarúgó Fizz Liga 16. fordulójának második vasárnapi mérkőzésén. A találkozót követően a két vezetőedző, Robbie Keane és Révész Attila, míg a játékosok közül Nagy Barnabás és Bíró Bence értékelt az M4 Sport riporterének, Korsós Kristófnak.
Az úszók szövetségi kapitánya szerint egyre inkább nyitni kell a sprintszámok felé, és Sárkány Zalán aranyérme már nem számít meglepetésnek, hiszen a szám legnagyobbjait is legyőzte már.
Könnyekben tört ki Max Verstappen mérnöke a boxfalon, Helmut Marko tanácsadó pedig bizonytalanul nyilatkozott a jövőjéről – újabb változások a küszöbön a Red Bullnál?
Az utolsó középdöntős meccsen sokáig vezettünk, végül Dánia 28-27-re nyert. Szerdán a negyeddöntővel folytatódik a számunkra a kézilabda-világbajnokság a franciák vagy a hollandok ellen.
Az Európa-bajnoki bronzérmes magyar női kézilabda-válogatott öt góllal is vezetett, de végül 28–27-re kikapott Dániától a holland-német közös rendezésű világbajnokság rotterdami középdöntőjének 3. fordulójában, így másodikként jutott a negyeddöntőbe.
23-18-ra is vezetett a csapat a gólerős Simon Petra vezetésével, utána viszont a kevesebbet hibázó dánok fordítottak, és 28-27-re nyertek. Ez most belefért, a negyeddöntőben a francia–holland párharc győztese jön.
Fantasztikus első félidő után a végső győzelemre is esélyes dánok megfordították a meccset. A negyeddöntőben szerdán a címvédő franciákkal vagy a házigazda hollandokkal játszunk.
A magyar válogatott ellenfele a legjobb nyolc között a címvédő francia és a társházigazda holland csapat közül az lesz, amely első helyen végez a III. csoport hétfőn záruló küzdelmeiben.
Az Európa-bajnoki bronzérmes és biztos negyeddöntős magyar női kézilabda-válogatott rotterdami középdöntős csoportja második helyén zárt, miután a vasárnap esti záró rangadón 28-27-re kikapott a tavalyi kontinensviadalon második dán csapattól a holland-német közös rendezésű világbajnokságon. A mérkőzést követően Golvin Vlagyimir szövetségi kapitány
Pályafutása első Forma-1-es világbajnoki címét nyerte vasárnap Lando Norris, a McLaren brit versenyzője azzal, hogy a szezonzáró Abu-Dzabi Nagydíjon harmadikként ért célba, s így kétpontos előnnyel végzett az összetett élén a futamon győztes, négyszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull holland pilótája előtt.
Továbbra is az M4 Sport közvetíti a Forma-1-es világbajnokságot Magyarországon. Az erről szóló szerződést, amelynek értelmében a 2026-os és a 2027-es szezont is kizárólag az MTVA sportcsatornája mutatja majd, Gyulay Zsolt, a hazai jogokkal rendelkező és értékesítő Hungaroring Zrt. vezérigazgatója, valamint Papp Dániel, a Médiaszolgáltatás-támogató
Az Európa-bajnoki bronzérmes és biztos negyeddöntős magyar női kézilabda-válogatott rotterdami középdöntős csoportja második helyén zárt, miután a vasárnap esti záró rangadón 28-27-re kikapott a tavalyi kontinensviadalon második dán csapattól a holland-német közös rendezésű világbajnokságon.
Újabb vereségbe futott bele az Újpest, most épp a Zalaegerszeg vitt el három pontot a Szusza Ferenc Stadionból – méghozzá teljesen megérdemelten. A lila-fehérek otthona elvesztette oroszlánbarlang-funkcióját: a korábban megszokott hazai dominanciának nyoma sincs.
Simon Petrát választották a Dánia–Magyarország középdöntő mérkőzés legjobbjának a női kézilabda-világbajnokságon. A Fradi irányítója nyolc gólt szerzett, vezére volt a Vámos Petra hiányában fontos belső játékosa nélkül fellépő válogatottnak.
364 nap eltéréssel nagyon hasonló forgatókönyvű Paks–MTK meccset játszottak: korrekt vendég helytállás a második félidő közepéig, Böde-percek, magabiztos hazai siker.
Szoboszlai Dominik góllal, Mohamed Szalah kifakadással melegített a BL-hétre, amikor az Inter a Liverpoolt, a Real Madrid a Man. Cityt fogadja. Ezt kínáljuk az RTL+ Premiumon, illetve az összes meccs közvetítését. Lássuk a legérdekesebb párosítások listáját!
Nikolay Gryazin bár idén több ERC-futamot is tervezett, végül csak egyre jutott el, miután a WRC2-es szereplés számára az első. Az idei szezon jól is sikerült számára, hiszen kategória bajnok lett.