Próbálkozásnak jó volt a Red Bull-vezetők részéről kijelenteni, hogy nem adják fel az idei bajnokságot, de Max Verstappen látja, amit lát a fedélzeti kamerás felvételeken
Világbajnoki bronzérmes lett a magyar férfitőrcsapat Tbilisziben, miután a harmadik helyért vívott összecsapáson legyőzte a franciákat. Legutóbb 1987-ben szerzett vb-bronzot a férfitőr-válogatott.
Pedro Rodríguez, az FC Barcelona és a Chelsea korábbi sztárja kénytelen volt letiltani a hozzászólásokat az Instagram-oldalán, miután gúnyolódások és kritikák érték, mert megosztott néhány fényképet Marc fia nyolcadik születésnapjáról.
Az Arsenal végleg leigazolta a magyar származású, 27 éves svéd válogatott csatárt, Viktor Gyökerest a portugál Sportingtól, ezzel véget vetve egy hosszú, hónapokon át tartó átigazolási huzavonának. A londoni klub összesen 73 millió eurót (megközelítőleg 28 945 640 000 forintot) fizetett a játékosért, aki ötéves szerződést írt alá, és a legendás 14-
Vezetett, ám végül csak 1-1-es döntetlent ért el a címvédő Ferencváros szombat este az MTK otthonában a 228. örökrangadón, a labdarúgó Fizz Liga új idényének első fordulójában.
Oliver Solberg az idei Észt Rally előtt 2022-ben versenyzett utoljára a WRC legmagasabb szintjén, abban a szezonban azonban már az utolsó versenyeken nem indulhatott, a Hyundai kirúgta.
Hatalmas pofonként csattant az Aston Martin arcán a Belga Nagydíj időmérő edzése. Fernando Alonso szerint erre nem lehet kifogásuk – de még így is talált jót a délutánjában.
A várakozásnak megfelelően sima győzelemmel a legjobb 16 közé jutott a magyar női tőrcsapat a Tbilisziben zajló vívó-világbajnokságon. Három magyar női kardozó magabiztos vívással továbbjutott a főtábla első fordulójából.
Meg lehet-e fékezni valaha a futballhuliganizmust? Bár az egyes országok sportszövetségei egyre nagyobb és nagyobb erőfeszítéseket tesznek azért, hogy a labdarúgás pusztán sport maradjon, a szurkolók indulatai olykor óriási balhékat, összetűzéseket szülnek. Különösen igaz ez az Ír-szigetre, ahol egyéként is parázs a hangulat az Ír Köztársaság, és a
A brit sajtó, és a futballszurkolók is felemelő szavakkal illették Szoboszlai Dominik szépségdíjas gólját, amelyet a Liverpool AC Milan elleni felkészülési mérkőzésén lőtt. A hong kong-i barátságos meccs első félidejében a magyar válogatott csapatkapitánya a tizenhatos bal sarkától, egy könnyed mozdulattal gyönyörűen csavarta a labdát a jobb felső
Fordulatos mérkőzést játszott a labdarúgó-NB I első fordulójában a ZTE és a DVSC, amelyek az előző szezonban éppen csak elkerülték a kiesést. A 3-3-as, döntetlennel végződő találkozón volt minden: kihagyott tizenegyes, meghökkentő kapusbaki, és hiába vezetett háromszor is a hazai gárda, a Loki mindig egyenlíteni tudott. Köszönhetően Bárány Donát du
A címvédő és kétszeres világbajnok Toprak Razgatlioglu nyerte a gyorsaságimotoros Superbike-világbajnokság Superbike kategóriájának vasárnap délelőtti rövid távú futamát, az úgynevezett Superpole-viadalt a balatonfőkajári Balaton Park versenypályán. A géposztály vb-történetének ez volt az ezredik versenye.
Testvárpár nyert bronzérmet a triatlon elit vegyes váltóval az Európa-bajnokságon: a Melillában július 20-án megrendezett viadalon Szalai Fanni, Kovács Gyula, Kropkó Márta és Kropkó Márton hét másodperccel a győztes olaszok, három másodperccel a második hollandok után futott be a célba. Közben kishúguk, Kropkó Jázmin ugyanitt a juniorok kontinensvi
A vasárnap 15 órakor rajtoló Belga Nagydíjon jöhet eső, ami a Red Bullnak és a Ferrarinak sem jó hír, miközben két topcsapat autója is a bokszból kezd.