2012. január 19. csütörtök

jan. 19
20:06
Húsz ponttal győzött hazai pályán a Győr a Kaunas ellen (Agroinform)
A Győr hazai pályán megszerezte harmadik győzelmét csütörtökön a litván Kaunas ellen a női kosárlabda Euroligában.
jan. 19
20:06
Női kosár Euroliga: a Győr 20 ponttal megverte a Kaunast (She)
Az Uni-Seat Győr 90–70-re győzött a litván Aistes Kaunas ellen hazai pályán a női kosárlabda Euroliga A-csoportjának 12. fordulójában.
jan. 19
20:08
Férfi kosárlabda MK: a Jászberény Nyíregyházán szerzett előnyt (She)
A Jászberény idegenben szerzett kétpontos előnyt a Nyíregyházával szemben a férfi kosárlabda Magyar Kupa nyolcaddöntőjében. A berényiek 75–73-ra győztek.
jan. 19
20:10
Férfi kézilabda Eb: német továbbjutás, lengyel bravúr a dánok ellen (She)
Németország 29–24-re legyőzte Svédországot, ezzel továbbjutott a Szerbiában zajló férfi kézilabda Európa-bajnokság B-csoportjából. Az A-csoportban a dánok a második félidőben már öt góllal is vezettek, ám végül 27–26-ra kikaptak a lengyelektől, így nem visznek magukkal pontot a középdöntőbe.
jan. 19
20:12
Videó: Clijsters énekelt, Nalbandian kiabált, Bagdatisz ütőt vert szét (She)
Az Australian Open férfi egyes mezőnyében a ciprusi Markosz Bagdatisz négy szettben kapott ki a svájci Stanislas Wawrinkától. Bagdatisz egyáltalán nem volt elégedett a meccsen mutatott teljesítményével, egyik alkalommal például addig verte a földhöz az ütőjét, amíg az szét nem tört. Az argentin David Nalbandian összeveszett a bíróval, mert úgy gondolta az amerikai John Isner ásza nem volt bent. A…
jan. 19
20:14
Női kézilabda NB I: a Békéscsaba 79 gólos meccsen nyert Dunaújvárosban (She)
A Békéscsaba az első félidei jó játékának köszönhetően 41–38-ra győzött Dunaújvárosban a női kézilabda NB I csütörtöki mérkőzésén.
jan. 19
20:24
Ifjúsági téli olimpia: Kovács Attila bronzérmes jégkorongban (She)
Kovács Attila bronzérmes lett a jégkorongozók ügyességi versenyszámában az Innsbruckban zajló, első ifjúsági téli olimpián, ezzel megszerezte a magyar csapat első dobogós helyezését.
jan. 19
20:36
A lengyelek meglepték a dánokat, a németek simán továbbjutottak (Agroinform)
A svédek nem tudták megszorongatni a motivált németeket, a dánok a második félidei védekezésük miatt buktak.
jan. 19
20:38
Quagliarella maszkban már beszállt az edzésbe a Zebráknál (Agroinform)
A Lecce elleni mérkőzésen arccsonttörést szenvedett csatár az Atalanta ellen valószínűleg még nem léphet pályára.
jan. 19
20:54
Egy híján nyolcvan gól Dunaújvárosban, kapaszkodik a Békéscsaba (Agroinform)
A Békéscsaba győzött Dunaújvárosban a női kézilabda NB I csütörtöki mérkőzésén.
jan. 19
20:56
Bodorék idegenben búcsúztatták a Panaitolikoszt a nyolcaddöntőben (Agroinform)
3-1-es győzelmével bejutott a nyolc közé az OFI Kréta, amelynek Panaitolikosz elleni meccsén Bodor végig a pályán volt.
jan. 19
21:00
Ifjúsági téli olimpia: Kovács Attila a 3. helyen áll jégkorongban (She)
Kovács Attila az első számot követően a harmadik helyen áll a jégkorongozók ügyességi versenyében az Innsbruckban zajló, első ifjúsági téli olimpián.
jan. 19
21:02
Videó: Remek húzás, hogy fiatalokat igazolnak a nagy klubok - Takács R. (She)
Újabb bejegyzéssel jelentkezett blogjában Takács Rita. A Sport Televízió műsorvezetője az NSO Tv-nek értékelte a labdarúgó NB I eddigi játékosmozgását.
jan. 19
21:12
Kovács Attila dobogós helyen áll a jégkorongozók között (Agroinform)
Kovács Attila az első számot követően a harmadik a jégkorongozók ügyességi versenyében az első ifjúsági téli olimpián.
jan. 19
21:30
Komoly játékosok ellen játszom hétről-hétre - Hanga Ádám (Agroinform)
A Manresa magyarja jól érzi magát a csapatnál, ahol külön is foglalkoznak vele.
jan. 19
21:32
A QPR új edzője a Milanból vásárol először játékost (Agroinform)
A Rangers megegyezett az olaszokkal Taye Taiwo átigazolásáról, de még a játékossal is meg kell állapodnia.
jan. 19
21:36
Atlétika: az Északi-sarkról a déliig - 21 ezer kilométert futott (She)
Célba ért a Déli-sarkon az az ausztrál ultramaratonista, aki 21 ezer kilométert a háta mögött hagyva jótékony célokat szolgálva futott "le" az Északi-sarkról a déliig.
jan. 19
21:48
A csapatkapitány és a spanyol erőnléti edző is távozik Angyalföldről (Agroinform)
Gáspár József és Pedro Abraham Capella sem fogadta el a vezetőség által kínált új szerződést.
jan. 19
21:54
Röplabda Magyar Kupa: kialakult a férfi és női négyes döntő mezőnye (She)
A nőknél a címvédő Budapest SE, valamint a Vasas, a Gödöllő, illetve nagy meglepetésre az NB II-es NRK-Nyíregyháza jutott a röplabda Magyar Kupa négyes döntőjébe.
jan. 19
21:56
Asztalitenisz World Tour, Budapest: búcsúztak a magyar férfiak (She)
Hazai részről nincs már férfi játékos versenyben a Nemzetközi Asztalitenisz-szövetség (ITTF) új versenysorozata, a Pro Tourt felváltó World Tour idei első állomásán, a budapesti Syma Csarnokban, miután az egyes csütörtöki 2. fordulójában Lindner Ádám, Zwickl Dániel és Kosiba Dániel is búcsúzott. Póta Georgina és Lovas Petra bejutott a legjobb nyolc közé női párosban.
jan. 19
21:58
Férfi vízilabda Eb: Montenegró három góllal volt jobb Romániánál (She)
A montenegrói válogatott esélyeshez méltón 11–8-ra legyőzte a román válogatottat az eindhoveni férfi vízilabda Eb B-csoportjában.
jan. 19
22:00
Férfi kézi Eb: regenerálódás a franciák jegyében, idősek-fiatalok 2-1 (She)
Csütörtökön a regenerálódás volt a vezérfonal férfi kézilabda-válogatottunk életében, amelynek tagjai a Szerbiában zajló Európa-bajnokság csoportkörének utolsó fordulójában pénteken 20.15-től a címvédő franciákkal mérkőznek meg.
jan. 19
22:02
DVTK: Gallardo Spanyolországban is büszkén mesél a miskolci szurkolókról (She)
Francisco Gallardo Spanyolországban sem tartja titokban, hogy nagyon jól érzi magát a labdarúgó NB I-ben szereplő Diósgyőrnél, és örül, hogy nem egy megbízhatatlan szerződéssel szerepel egy spanyol klubnál, hanem Magyarországon játszhat, és élvezheti a miskolci rajongótábor szeretetét.
jan. 19
22:04
Videó: vicces edzés, tyúkokat üldöztek a pályán a PSG kupaellenfelei (She)
Rendhagyó edzést tartottak az ötödosztályú francia labdarúgó-bajnokságban szereplő Sablé játékosai. Az első osztály jelenlegi listavezetője, a PSG elleni, január 20-i kupamérkőzésre készülő kiscsapat futballistái ugyanis a labda helyett tyúkokat kergettek a pályán.
jan. 19
22:06
A kézilabdázás Barcelonája? A francia válogatott - videó (Agroinform)
Péntek este a magyar válogatott a sportág egyeduralkodója ellen folytatná bravúros szereplését.
jan. 19
22:08
Bocsánat, nem akartam - Pepe (Agroinform)
A Real Madrid portugál játékosa hivatalos közleményben tagadta, hogy szándékosan lépett Messi kezére szerdán este.
jan. 19
22:12
Férfi kézilabda Eb: a macedónok továbbjutottak, a csehek kiestek (She)
Macedónia válogatottja ki-ki mérkőzésen 27–21-re legyőzte a cseheket a szerbiai férfi kézilabda Eb B-csoportjában, így továbbjutott. Csehország ellenben kiesett, aminek a németek is örülhetnek, mivel így a maximális 4 ponttal kezdhetik a középdöntőt.
jan. 19
22:14
Újpest: Tisza is ajánlotta a lilákat a 19 éves belga szerzeménynek (She)
Nikolas Proesmans, a labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest Sint-Truidentől érkezett téli szerzeménye a klub hivatalos honlapjának elmondta, jól érzi magát a Telkiben készülő lila-fehéreknél, és Tisza Tibor véleményét is kikérte átigazolása előtt.
jan. 19
22:24
A Lazarov vezette macedónok is továbbjutottak (Agroinform)
A szerbek a számukra már tétnélküli mérkőzésen döntetlent játszottak Szlovákia ellen.
jan. 19
22:42
Póta egyesben és Lovassal párosban is remekel a World Tour budapesti állomásán (Agroinform)
A férfiaknál a párosunk az első körben búcsúzott, és egyesben is a második forduló volt a mieinknek a végállomás.
jan. 19
23:00
Az olaszok a hollandokat, a montenegróiak a románokat verték (Agroinform)
Az A-csoportban az olaszok könnyedén győzték le Hollandiát, míg a B-csoportban Montenegró hárommal verte Romániát.
jan. 19
23:06
Olasz Kupa: az Inter a Genoa legyőzésével negyeddöntős (She)
Az Inter 2–1-re legyőzte a Genoát hazai pályán a labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében, így továbbjutott, és a Napolival csap össze a legjobb nyolc között jövő hét szerdán.
jan. 19
23:08
Milan: sérülés miatt Pato is több hétre harcképtelenné vált (She)
A Milan labdarúgócsapatának közlése szerint Pato legalább 3-4 hétig nem játszhat izomsérülés miatt.
jan. 19
23:18
A Genoa nem okozott gondot az Internek a nyolcaddöntőben (Agroinform)
A 2-1-es végeredmény szoros meccset sejtet, de a genovaiaknak egy pillanatnyi esélyük sem volt a továbbjutásra.
jan. 19
23:20
Olaszország és Montenegró is győzött (Agroinform)
Olaszország csapata nyolc góllal győzte le a házigazda Hollandia válogatottját a vízilabda Eb férfi versenyében.
jan. 19
23:24
Videó: Maicon fantasztikus góllal sokkolta a Genoát a kupában (She)
A labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében az Inter hazai pályán 2–1-re nyert Genoa ellen. A milánóiaknak Maicon szerezte meg a vezetést egy fantasztikus lövéssel, majd a második félidő Andrea Poli növelte az előnyt. Bár a genovaiak a 92. percben szépítettek Valter Birsa révén, egyenlíteniük már nem sikerült.
jan. 19
23:36
A Valencia háromgólos előnyt szerzett a Levante ellen (Agroinform)
A valenciai negyeddöntő első mérkőzésén Unai Emery csapata megnyugtató előnyt szerzett a visszavágóra.
jan. 19
23:42
Király-kupa: a Valencia háromgólos előnyt szerzett a Levante ellen (She)
A Valencia hazai pályán 4–1-re győzött a városi rivális Levante ellen a spanyol labdarúgó Király-kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.