FTC: edzettek egyet, majd elindultak Törökországba (She)
Szerda kora délután elhagyta a Népligeti Edzőközpontot a Ferencváros NB I-es labdarúgócsapata – irány Törökország!
jan. 20
14:32
Milan: Manchesterből erősítenének a piros-feketék (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő AC Milan helyi lapértesülés szerint a Manchester Unitedből erősítené meg a keretét.
jan. 20
14:34
Werder: szerződtették Kleinheislert – hivatalos! (She)
A német élvonalbeli Werder Bremen szerda kora délután bejelentette Kleinheisler László szerződtetését. A hírt a labdarúgó eddigi klubja, a Videoton FC is megerősítette.
jan. 20
14:48
Az olaszokkal találkozhatnak az elődöntőben a magyar női pólósok (Infostart)
Az olasz női válogatott bejutott a legjobb négy közé a belgrádi vízilabda Európa-bajnokságon, mivel a szerdai negyeddöntőben hat góllal felülmúlta a görög csapatot.
jan. 20
14:50
Faragó Tamás: Montenegró ellen is a kapusteljesítmény dönthet (Infostart)
A belgrádi Európa-bajnokság negyeddöntőjében Magyarország 8-5-re nyert Horvátország ellen, a csapat pedig már a Montenegró elleni küzdelemre készül, amelynek tétje az olimpiai kvalifikáció is. Faragó Tamás olimpiai bajnok vízilabdázó beszélt az esélyekről is az InfoRádiónak.
jan. 20
14:57
Kleinheisler 2019-ig aláírt a Werder Bremenhez (Metropol)
A brémaiak menedzsere azt mondta, nagy lehetőségeket látnak a fiatal válogatott játékosban.
jan. 20
14:57
Spanyol Király Kupa: Nehéz meccs vár a Barcelonára és az Atléticóra is (Agroinform)
A katalánok és a fővárosiak is idegenben kezdik meg a Király Kupa negyeddöntőit.
jan. 20
15:06
Felkészülés: megvan a Paks első győzelme, Kecskés és Bagó betalált (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Paks felkészülési mérkőzésen 2–0-ra legyőzte a másodosztályú Soroksárt.
jan. 20
15:15
Átigazolás: Kleinheisler 2019-ig aláírt a Werder Bremenhez (Agroinform)
A norvégok ellen kulcsfontosságú középpályás ára 300 ezer euró volt, szerződése 2019-ig szól.
jan. 20
15:24
Felkészülés: megvan a Paks első győzelme, Nagy és Bagó betalált (She)
jan. 20
15:26
Werder: ezt a mezszámot kapta Kleinheisler László (She)
A 6-os számú dresszben játszik majd a Werder Bremen szerdán szerződtetett magyar labdarúgója, Kleinheisler László – jelentette be a német élvonalbeli klub.
jan. 20
15:33
Májusban kezdődik Messi tárgyalása (Metropol)
Börtön vár a Messi útlevelét közzé tevő dubaji rendőrre.
jan. 20
15:42
Babos csütörtökön kezd párosban (Infostart)
Babos Tímea csütörtökön kezdi meg szereplését párosban a Melbourne-ben zajló ausztrál nyílt teniszbajnokságon.
jan. 20
15:42
Barca: Messi adócsalási ügyében májusban kezdődik a tárgyalás (She)
Május 31-én kezdődik a bírósági tárgyalás Lionel Messinek, az FC Barcelona argentin futballistájának adócsalási ügyében.
jan. 20
15:44
Játékossors: visszavonult az olasz bajnok, Copa-győztes védő (She)
Bejelentette visszavonulását a 40 esztendős Mario Yepes, aki pályafutása során a River Plate-ben, a Paris Saint-Germainben és a Milanban is szerepelt. A kolumbiai középhátvéd a hírek szerint hazája válogatottjának koordinátoraként dolgozik a jövőben.
jan. 20
15:51
Átigazolás: Kacsát foghat a Chelsea (Agroinform)
Lapértesülések szerint Alexandre Pato hamarosan aláírhat a Chelsea együtteséhez.
jan. 20
16:00
Válogatott: a németek nem erősítették meg a mieink elleni meccset (She)
A Német Labdarúgó-szövetség (DFB) szerdai elnökségi ülését követően nem erősítette meg, hogy a válogatott a magyar csapat ellen játszaná egyik Európa-bajnoki felkészülési mérkőzését.
jan. 20
16:02
Vasas: a görög csatárral tárgyalnak, német is érkezhet (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Vasas a 14.30-kor kezdődő Vác elleni felkészülési mérkőzésén egy próbajátékos kapott lehetőséget, ugyanakkor többekkel is tárgyalnak a vezetők.
jan. 20
16:18
Felkészülés: békéscsabai siker, újpesti vereség (She)
A labdarúgó NB I 2. helyén álló Újpest nemzetközi felkészülési mérkőzésen 2–1-re kikapott a svájci másodosztályú Wiltől Törökországban. A Békéscsaba ugyanakkor győzelemmel zárta a napot, a román másodosztályú Soimii Pancota ellen.
jan. 20
16:36
Többszáz magyar sportolónak kell megadnia napi tartózkodási helyét (Infostart)
Az olimpiai szereplésre pályázó sportolóknak minden nap vezetniük kell a doppingellenőrzések adatait segítő ADAMS nevű online információs rendszert - mondta Tiszeker Ágnes, a Magyar Antidopping Csoport vezetője.
jan. 20
16:36
Kép: kiszivárgott a Man. City sztárjának fizetési papírja (She)
A profi futballisták sokat keresnek. Ezzel sok újat nem mondtunk, ám a Manchester City klasszisának, Carlos Téveznek a fizetési papírja így is hatalmas port kavart a közösségi oldalkon.
jan. 20
16:45
Olasz Kupa: Még hazai pályán is lehetetlen a Lazio küldetése? (Agroinform)
A Sasok emberemlékezet óta nem nyertek a Juventus ellen, de a formájuk most bizakodásra adhat okot.
jan. 20
16:54
A Werder Bremenhez szerződött Kleinheisler (Infostart)
A szerdai orvosi vizsgálat után Kleinheisler László aláírta 2019-ig szóló szerződését a német labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Werder Bremenhez.
jan. 20
16:54
Légiósok: Kalmár Zsolt megint gólt lőtt a Leipzigben! (She)
Kalmár Zsolt góllal járult hozzá csapata, az RB Leipzig 3–1-es győzelméhez a svájci élvonalbeli St. Gallen ellen a két labdarúgócsapat szerda délutáni beleki felkészülési mérkőzésén.
jan. 20
16:56
Vízi Eb: a franciák legyőzésével elődöntőben a magyar nők (She)
A belgrádi vízilabda Európa-bajnokságon Franciaország ellen szállt harcba a magyar női válogatott az elődöntőbe jutásért. Hoztuk a papírformát, kiütéses győzelmet arattunk. Az elődöntőben az olaszok várnak a mieinkre.
jan. 20
17:12
Elődöntős a női vízilabda-válogatott (Infostart)
A magyar női vízilabda-válogatott 18-6-ra legyőzte a francia csapatot a belgrádi Európa-bajnokság szerdai negyeddöntőjében, a négy közé jutással pedig legrosszabb esetben is biztosította helyét az olimpiai kvalifikációs tornára.
jan. 20
17:12
NB II: az olasz Veronát is megjáró védőt igazolhat a ZTE (She)
A labdarúgó NB II-ben szereplő ZTE FC-vel készül a görög-román kettős állampolgárságú Anatolis-Alexis Sundas, aki a Budapest Honvéd akadémiáján pallérozódott, és egy alkalommal az NB I-ben is pályára léphetett – számolt be róla a zaol.hu.
jan. 20
17:14
Felkészülés: négygólos diósgyőri vereség a Qarabagtól (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK 4–0-s vereséget szenvedett nemzetközi felkészülési mérkőzésen az azeri Qarabagtól.
jan. 20
17:16
Törökország: Dzsudzsák csapata továbbra is hibátlan (She)
Dzsudzsák Balázs csapata, a Bursaspor 4–2-re legyőzte a második ligás Tepeciksport a labdarúgó Török Kupa szerdai játéknapján.
jan. 20
17:21
Elődöntős a női válogatott is (Metropol)
A magyar női vízilabda-válogatott 18-6-ra legyőzte a francia csapatot a belgrádi Európa-bajnokság szerdai negyeddöntőjében.
jan. 20
17:30
Felkészülés: a Haladás alaposan elbánt az Ajkával (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Szombathelyi Haladás felkészülési mérkőzésen 6–1-re kiütötte a másodosztályú Ajkát.
jan. 20
17:32
Felkészülés: ZTE-bravúr a tavalyelőtti BL-főtáblás ellen (She)
A labdarúgó NB II-ben szereplő ZTE FC felkészülési mérkőzésen 2–2-es döntetlent ért el Szlovéniában a helyi NK Maribor ellen úgy, hogy kétgólos hátrányból tudott egyenlíteni.
jan. 20
17:48
Vízi Eb: „Odaértünk a híd elejére, holnap átmegyünk rajta” (She)
Mint arról beszámoltunk, a magyar női vízilabda-válogatott 18–6-os győzelmet aratott Franciaország felett a belgrádi Európa-bajnokság negyeddöntőjében, így bejutott a legjobb négy közé. Bíró Attila szövetségi kapitány az M4-nek értékelte a mérkőzést.
jan. 20
18:15
Karrier: Megszabadult állásától a "fogvatartott" edző (Agroinform)
Jorge Sampaoli hat hónappal a Copa America-győzelmet követően végre elérte, hogy elküldjék az országból.
jan. 20
18:42
A spanyol női vízilabda-válogatott is elődöntős (Infostart)
A spanyol női válogatott bejutott a legjobb négy közé a belgrádi vízilabda Európa-bajnokságon, mivel a szerdai negyeddöntőben legyőzte az orosz csapatot.
jan. 20
18:42
Vízi Eb: „Mi teremtettük meg a lehetőséget, hogy a franciákkal játsszunk” (She)
Takács Orsolya, a magyar női vízilabda-válogatott bekkje a Franciaország elleni győztes negyeddöntőt követően elmondta, hogy miben segítheti az újabb sima győzelem a felkészülést a holnapi, Olaszország ellen elődöntőre.
jan. 20
18:44
Videó: Tsonga ezért érdemelte ki a szurkolók szeretetét (She)
Jo-Wilfried Tsonga három játszmában, 7:5, 6:1, 6:4-re nyert az ausztrál Omar Jasika ellen az Australian Open férfi egyes versenyének második fordulójában. A francia teniszező azonban nemcsak a játékára figyelt, hanem az egyik megsérülő labdaszedő lányra is. Íme!
jan. 20
18:46
Vízi Eb: kár lenne két magyar Eb-elődöntőt kihagyni a szomszédban, nem? (She)
Január 21-én, csütörtökön a magyar női és férfi vízilabda-válogatottunk is vízbe száll a belgrádi Európa-bajnokságon. Mindkét csapatunk elődöntőt játszik – és nem is olyan távol. Hovatovább, a szegedi lakosoknak például ugyanannyira van Belgrád, mintha Budapestre utaznának. Akinek kedve van, vágjon neki az útnak, és biztassa a magyar csapatokat a helyszínen.
jan. 20
19:00
Real: tudják, melyik csapat „köpte be” őket a FIFA-nál? (She)
Spanyol sajtóhírek szerint a Real Madrid labdarúgócsapatánál nem nyugodtak bele abba, hogy anonim bejelentés alapján büntette meg a klubot a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA), így kinyomozták, melyik csapattól jött a tipp.
jan. 20
19:02
Légiósok: Kleinheisler németül mutatkozott be – videó (She)
Miután Kleinheisler László aláírt a Werder Bremen labdarúgócsapatához, rövid, német nyelvű bemutatkozással köszöntötte új klubja szurkolóit.
jan. 20
19:04
Vízi Eb: a spanyolokkal teljes az elődöntő mezőnye (She)
A spanyol válogatott a háromgólos Anni Espar vezérletével bejutott a legjobb négy közé a vízilabda Európa-bajnokság női tornáján, ezzel kialakult az elődöntő mezőnye. A spanyolok öt gólt dobtak a második negyedben az oroszok ellen, amire nem érkezett válasz, így magabiztosan vették a negyeddöntőt.
jan. 20
19:06
Barca: Messi „privát szférája” megsértése miatt fél év börtön? (She)
Legalább féléves börtönbüntetés vár arra a rendőrre Dubaiban, aki feltett egy videót egy közösségi oldalra Lionel Messi útleveléről.
jan. 20
19:09
Ez most nem Babos Tímea meccse volt (Metropol)
Két szettben búcsúzott a magyar játékos a 12. kiemelt ellen.
jan. 20
19:18
NB II: hatig jutott a Csákvár, NB III-astól kapott ki a Mezőkövesd (She)
Számos másodosztályú labdarúgócsapat pályára lépett szerdán felkészülési mérkőzésen. A Mezőkövesd hazai pályán kapott ki az NB III-as REAC-tól, míg a Csákvár hat góllal terhelte meg a kis Vidi hálóját. Az NB II-es csapatok csatáján a Balmazújváros és a Kisvárda döntetlenre végzett, míg a Szolnok három góllal nyert Jászberényben.
jan. 20
19:20
Férfi kosárlabda Eb: a második kalapban a magyarok (She)
A második kalapba került a magyar válogatott a 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság selejtezőcsoportjainak pénteki sorsolása előtt.
jan. 20
19:22
Bayern München: „Nincs szükségünk újabb támadóra” (She)
Az elmúlt hetekben igencsak megszaporodtak azok a pletykák, amelyek arra irányultak, hogy a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Bayern München támadót szerződtetne a téli átigazolási időszakban.
jan. 20
19:36
"Francia jutalomfalatka a magyar lányoknak" (Infostart)
A magyar női vízilabda-válogatott 18-6-ra győzött a franciák ellen a belgrádi Európa-bajnokság szerdai negyeddöntőjében. A magyar csapat a négy között legközelebb az olaszokkal csap össze. Az olimpiai bajnok Faragó Tamás, a női együttes korábbi szövetségi kapitánya szerint az olaszok elleni meccsen főként mentálisan kell jobbnak lenni.
jan. 20
19:36
Juventus: Pogba a legjobb fiatal, akit valaha láttam – Pirlo (She)
Andrea Pirlo, a New York City labdarúgója korábbi csapattársáról, Paul Pogbáról beszélt egy interjújában, amelyben kifejtette, még sosem látott ilyen tehetséges játékost.
jan. 20
19:54
Női kosárlabda Euroliga: tizedszer kapott ki a Sopron (She)
A Sopron női kosárlabdacsapata elszenvedte tizedik vereségét az Euroligában: a magyar együttes szerdán 17 ponttal kapott ki a Fenerbahcétól hazai pályán.
jan. 20
20:12
Férfi kézilabda Eb: Dánia–Magyarország – ÉLŐ (She)
A magyar válogatott Dánia ellen játssza utolsó csoportmérkőzését a férfi kézilabda Európa-bajnokságon. A mieink már továbbjutottak, a kérdés csak az, hogy hány pontot visznek magukkal a középdöntőbe. Kövesse figyelemmel a találkozó alakulását élő, szöveges tudósításunk segítségével!