Inárcs - Férjhez ment VV Eszter. A volt villalakó szombaton kora délután közel 120 fős násznép kíséretében mondta ki a boldogító igent szerelmének, Morvai Imrének.
Budapest - Nincs annál nehezebb, mint hogy az ember szenvedni látja azokat, akik fontosak neki. De nincs más választás, ott kell lenni, segíteni, tanácsot adni, és megfogni, ha zuhanni kezdene.
Budapest - Kilábalt a hitelcsapdából Kóbor János (69)! Az Omega énekese fél éve mesélt lapunknak arról, hogy 300 ezerről több mint duplájára, 640 ezer forintra emelkedett a havi törlesztőrészlete.
Merje valaki azt mondani, hogy Puzsér Róbert egyéniségére senki sem vevő! A kritikus hazánk legnagyobb mozihálózatának reklámarca lett, ám ahelyett, hogy eladta volna magát kilóra, saját fejlesztésű kvízjátékával kultúrmissziót vállalt.
Szűk családi körben esküdött meg VV Eszter szombat délután egy inárcsi templomban. A szertartásra a ValóVilágból Kingát és Fecót hívta meg az ügyvédnő, ám ők nem jöttek el a templomba.
Hollywoodban építi a karrierjét Molnár Anikó: több iskolát is elvégzett már, s volt tanárai szerint saját kezében a sorsa. Arról azonban nem beszélt kint, hogy Magyarországon híresség.
Továbbra is súlyos az állapota, de már megéri kihallgatását Z. Csaba, az a szigetszentmiklósi zsaru, aki több tucat késszúrással végzett volt kedvesével és kollégájával, P.-né M. Tímeával. Az orvosok mélyaltatásban tartják a magát is összeszurkáló férfit.
Sorozatunkban olyan magyar olimpiai résztvevőket mutatunk be, akik eddig kevésbé voltak reflektorfényben. Harcsa Zoltán ökölvívó ígéretes futballistaként indult, most a ringben bizonyít.
Oroszlán Szonja és Szente Vajk nagyon jó barátok. A két színész most együtt játszhat a Madách Színház őszi bemutatójában, ám nem véletlen, hogy éppen ők kapták a darab főszerepeit.
Legalább tizennégy halottja van annak a buszbalesetnek, amely tegnap hajnalban történt Kijev és Csernyihiv között, de legalább hárman továbbra is életveszélyben vannak.
Szuperbogártól rettegnek az amerikai kukoricatermesztők. A kártevő lenullázta a növény génmódosítását hirdetők legfőbb érvét: a műkukorica nem ellenálló a kukoricabogárral szemben.
Vérmesen védi háremét Jocó, aki termetének és hatalmas tarajának köszönhetően nemcsak a konkurencia, de a maklári Kakasfesztivál ítészeinek tiszteletét is kivívta. Ha kiöregszik, vásárba kerül, nem fazékba.
Három éve kirobbanthatatlan az 1860 München kapujából a 86-szoros magyar válogatott Király Gábor. Cseréje, a német Timo Ochs azonban azt nyilatkozta: most eljött az ő ideje.
A nemzetközi sikerek után végre itthon is felka- pott lett a Stereo Palma. A Náksi-Brunner páros büszke rá, hogy legújabb slágerükben Craig David is közreműködik.
A 2000-es évet idézte a Brit Nagydíj, hiszen 12 évvel ezelőtt és most is dagonyává változott a pálya környéke. A rendezők felszólították a nézőket, ne induljanak el autóval a versenyre.
Tizenhat évvel ezelőtt az Alkonyattól pirkadatig című Tarantino-moziban egyszer már bizonyított, Salma Hayek most ismét megmutatja, nincs nagyon szégyellnivalója.
Egy zsák aprópénzzel fizette ki lakáshitelének utolsó törlesztőrészletét egy családapa. Hónapokig vadászta az utcán elgurult aprópénzeket, majd az utolsó törlesztőrészlet fizetésekor beállított velük a bankba.
Kalapács alá kerül Károly és Diana el nem fogyasztott piritósa. A reggelit 31 évvel ezelőtt szervírozták a királyi pár asztalára, éppen esküvőjük reggelén, 1981. július 29-én.
Miskolc - Beteg kapusáért focizott a Diósgyőr. A miskolciak megnyerték a szombathelyi Király kupát, a serleg mellé járó 300 ezer forintos pénzjutalmat leukémiában szenvedő játékosuknak, Rakaczki Bencének (19) ajánlották.
Bern — Négy vb-címe megvédésével ajándékozta meg edzőjét Vlagyimir Klicsko (36). Az ukrán nehézsúlyú profi ökölvívó trénere, Emanuel Steward (68) szülinapján lépett ringbe Tony Thompson (40) ellen.
Nincs az az összeg, aminek a nyakára ne lehetne hágni. Hollywoodban akár szuperprodukció is készülhetne a témában – adósságcsapdába került szupersztárokkal a főszerepben.
Budapest — Habos torta, muffin, mogyorókrémes süti, négysajtos falatka – Tarcsi Erzsébet (27) éveket töltött azzal, hogy kifejlessze a sok finomságot, kedvence, Luna nagy örömére.
Szigetszentmiklós — Azt hitte, már mást szeret M. Tímea (†35), ezért gyilkolhatott a rendőrnyomozó Z. Csaba (36) péntek éjjel. A férfi szintén nyomozó volt kedvesét szurkálta halálra brutális kegyetlenséggel. Úgy tudjuk, a férfi akkor gerjedt haragra, amikor megtudta, a nő a kollégáival bulizni volt. Féltékenységből rohant az Ifjúság úti lakásba. Amikor Tímea látta, hogy nagy a baj, hívta…
Santiago — 46 éve él teljes elszigeteltségben Chile Patagónia tartományában egy magányos pásztor. Faustino Barrientos ma már akár évente kétszer is találkozik emberekkel, aminek nem örül, ő akkor érezte jól magát, amikor „úgy hihette, egyedül van az egész bolygón”.
A héten egy igen jelentős esemény történt az űrhajózásban: a NASA a floridai űrkutatási bázison bemutatta az Orion űrhajó prototípusát. A Marsra utaznának vele.
Chicago — Emberi nemi szervekkel táplálkozó trópusi halfajtól rettegnek egy Illinois állambeli tó környékének lakói. A főként a Csendes-óceánban honos, Pápua Új-Guinea környékén élő pacu kifejezetten a vízbe merészkedő férfiakra – fürdőzőkre, halászokra – veszélyes, az állat egyszerűen leharapja a nemi szerveket, amelynek következtében az áldozat gyorsan elvérzik.
Budapest — Rékasi Károly porckorongsérvét lézerrel és injekciókkal hozták helyre, Détár Enikő kék-zöld foltokat szerzett be párjától. Naponta esnek egymásnak, ordítozva verekszenek. Bár a dulakodások igaziak, a gyűlölet csak játék: A rózsák háborújának főszereplőit alakítják.
Budapest — A legnagyobb társkereső portálon hirdeti magát a dj. Idősebb Éliás Gyula (55) hirdetése alapján egy nála 20-35 évvel fiatalabb hölgyet tudna elképzelni társának. Bemutatkozásában nem tagadja, imád bulizni, színházba járni, és még az is fontos számára, hogy választottja szeresse a jótékony fokhagymát. Érdekes, hiszen úgy tudjuk, a lemezlovasnak komoly kapcsolata van.
Budapest — Színésznek állt Vujity Tvrtko (40), mégpedig egy különleges társulatba. A műsorvezető, amikor pár éve látta az értelmi fogyatékosokból álló Komédiás Integrált Színház előadását, eldöntötte, mindenképpen tagja szeretne lenni a csapatnak.
Budapest — Újra indult Suhajda László (35) versenyfutása az idővel! A nemrég dupla szervátültetésen átesett férfi napokon belül felkerül a sürgősségi, európai vese várólistára. Bár a Semmelweis Egyetem Városmajori Szívklinikáján május 23-án kapott új szíve tökéletesen végzi a dolgát, az ugyanakkor beültetett veséje azonban nem szuperál. Annak idején az orvosok 3-5 hetet adtak arra, hogy ez a…
Budapest — Tenger híján medencében szörföznek a magyar fiatalok. Az országban egyedül a margitszigeti strand hullámmedencéje alkalmas a víztaréj meglovaglására. Ezért itt rendezték meg a hét végén a magyar szörfbajnokságot, ahol 28 amatőr mutatta meg a közönségnek és a zsűrinek, mire képes a deszkán.
Budapest — Újra indult Suhajda László (35) versenyfutása az idővel! A nemrég dupla szervátültetésen átesett férfi napokon belül felkerül a sürgősségi, európai vese várólistára. Bár a Semmelweis Egyetem Városmajori Szívklinikáján május 23-án kapott új szíve tökéletesen végzi a dolgát, az ugyanakkor beültetett veséje azonban nem szuperál. Annak idején az orvosok 3-5 hetet adtak arra, hogy ez a…