Budapest – „Én vagyok az édesanyád" – suttogta kisfia fülébe Tóth Edina (38), aki tíz hosszú év után csütörtökön láthatta és ölelhette újra magához gyermekét.
Budapest — Itt a legújabb képviselői kiváltság! Nem elég a kényelmes Duna melletti képviselőházi irodaház, a képviselők ezenkívül saját irodát is fenntarthatnak az Országgyűlési Hivatal kontójára a most kezdődő kormányzati ciklusban.
Koppenhága — Családi támogatást kap Kállay-Saunders András (29) a szombat esti döntőre! Az Eurovíziós Dalfesztivál magyar indulójához ugyanis éppen a nagy nap reggelén érkezik meg édesapja, Fernando Saunders Amerikából, hogy a helyszínen, a dán fővárosban támogassa a fiát.
Magyarország — Őrizetbe vették és letartóztatták Kökény Attila (39) bátyját, Józsefet! A Megasztár felfedezettjének édestestvérét a Blikk információja szerint a családja szeme láttára bilincselték meg otthonában néhány héttel ezelőtt.
Budapest — „Hogyan várhatja bárki, hogy megtalálja a legjobb válaszokat, ha előbb nem a legjobb kérdéseket teszi fel?" Nem meglepő, hogy a Kérdezz másként, élj másként! című könyv szerzője egy nagy kérdőjellel indítja a művét. Marilee Adams a saját bőrén tapasztalta meg, hogy a jól átgondolt kérdezéstechnika nemcsak a karrierjét, de a házasságát is megmentheti.
Kedves Olvasó!Ez alkalommal egyszerű, ám mégis különleges recepttel kedveskedem. A befektetett munkamennyiség az eredményhez képest minimális. Desszertként pedig az egyik legnépszerűbb finomságot ajánlom, a tiramisut, amely könnyen elkészíthető, sütésben járatlanok számára sem kihívás. Az ebéd elfogyasztásához jó étvágyat kívánok! A mai menü 1520 kcal/fő értéket tartalmaz. Fásy Ádám
Különféle gyógyvizeink más-más betegség kezelésére a legmegfelelőbbek. Lássuk, melyiket érdemes alkalmazni például bőr- vagy ízületi panaszok ellen, urológiai és nőgyógyászati betegségek esetén vagy ha épp emésztési gondokkal küzdünk!
Budapest — Civilben is állatrajongó a fővárosi állatkert igazgatója, aki éppen ezért elképzelhetetlennek tartja, hogy a koppenhágai kollégákhoz hasonlóan a kert bármelyik lakóját elpusztítsák. Sőt a park bővítésével azt sem tartja kizártnak, hogy hamarosan koalával és pandával bővüljön az állomány.
Pécs — Valószínűleg már megbánta a fellebbezést az a pécsi mutogatós szatír, aki soknak találta az első fokon rá kiszabott egy év tíz hónap letöltendő börtönt. M. Kálmánt (34) ugyanis most csütörtökön a másodfokú bíróság már két év hat hónapra küldte rács mögé, mert visszaesőként többször is a nemi szervét mutogatta a baranyai megyeszékhelyen – tudta meg a Vasárnapi Blikk.
Diósförgepatony – A túrautó-világbajnokságon szereplő magyar pilóta kedvéért több tízezren mentek ki a múlt vasárnap a Hungaroringre, ezen a hétvégén pedig több ezren ruccannak át a Slovakiaringre. A sok szurkoló között van egy maroknyi fanatikus, akik szinte az összes európai viadalra elkíséri Michelisz Norbertet (29).
London — Bár Katalin hercegné (32) megtehetné, hogy a világ legdrágább üzleteiben vásároljon, ahol még be is zárnak látogatása idejére, ő mégis maga vásárolja meg a nyilvános eseményeken is viselt öltözékeket, de nem érdemes senkinek ott posztolnia a butikok előtt, hátha összefut vele. Vilmos herceg felesége a digitális világ előnyeit használja ki. A Kensington Palota munkatársai szerint túl…
Budapest – Megállíthatatlan a Ferencváros focicsapata! A zöld-fehérek tovább nyújtották nagyszerű bajnoki sorozatukat, hiszen a diósgyőriek ellen aratott 2-1-es sikerükkel immár zsinórban hetedik győztes meccsükön jutottak túl.
Székesfehérvár — A bajnokavatásra még várni kell, a dobogós helyekért nagy harc folyik a labdarúgó-NB I-ben, de két fordulóval a bajnokság vége előtt az már eldőlt, hogy a Kaposvár az egyik kieső, a Mezőkövesd sorsa pedig már csak egy hajszálon függ.