Béres Attila élete szinte mindig a munka körül forog. Nemcsak feleségével, Ari-Nagy Barbara dramaturggal dolgozik együtt immár 23 éve, hanem a közelmúltban egy világsztárral, Gérard Depardieu Napóleon szerepében állították színpadra a Háry János operát, amelynek Szegeden nagy sikere volt.
BALATONFÜRED – Noszály Sándor (42) köszöni szépen, nagyon jól van! A két hete súlyos, életveszélyes sérülésekkel kórházba szállított Nagy Ő múlt héten hagyta el a kórházat, ahonnan – ahogy arról lapunk korábban beszámolt – édesanyja vitte haza.
Ilyen volt a kivégzett amerikai újságíró, James Foley Szlankó Bálint szerint, aki több háborús helyszínen is találkozott vele. Tudta, mivel jár ez a munka, de az ilyen sztorikban volt igazán elemében. És a legsötétebb pillanatokban is meglátta az abszurdot.
Egy amerikai nő állítja nem akarta megölni férjét, mikor felgyújtotta. Az asszony azzal védekezett, hogy csak a kutyáját féltett a férfitől, ezért tett olyasmit, amit nem gondolt végig.
MAGYARORSZÁG – Ez a helyzet tarthatatlan! Belerokkannak a törlesztésbe az autójukra svájcifrank-hitelt felvett adósok, pedig több százezer forint járna vissza nekik. Ám nem csak ők várják lélegzet-visszafojtva az egyoldalú szerződésmódosítások miatt megítélt összegeket. Akik már letudták a tartozást, azoknak is jár a pénz.
Egyetlen számnak sem hallottam többféle feldolgozását az utóbbi néhány évben, mint a kétségtelenül csodálatos Get Free-nek, és tényleg úgy tűnt, ebből már mindent kihoztak. És akkor megjelenik ez. Mondjuk igaz, hogy eléggé adta magát, dehát akkor is. Na. Jó éjszakát!