Alig fél perc kellett, hogy villanjon a balhorog.
NB I: a Puskás Akadémia állította meg az Újpestet (She)
A labdarúgó NB I 19. fordulójában a Puskás Akadémia 2–1-re legyőzte az Újpestet, megszakítva ezzel a lila-fehérek ötmeccses veretlenségi sorozatát.
A Kövesd bántóan hosszú sorozatot szakított meg a balmazi sárcsatában (m4sport.hu)
Nem bírt egymással a tabella két kieső helyén telelő csapat.
dec. 9
17:49
Női kosár NB I: kilenc meccs után is hibátlan az éllovas (She)
A veretlenül éllovas Szekszárd a papírformát igazolva magabiztosan, 82–57-re győzött a BEAC vendégeként szombaton a női kosárlabda NB I-ben.
dec. 9
17:50
Egyetlen gól döntött Kispesten (m4sport.hu)
A szünet után megélénkült a játék.
dec. 9
17:51
NB I: nincs győztese a Balmazújváros–Mezőkövesd mérkőzésnek (She)
A labdarúgó NB I 19. fordulójában a mérkőzés előtti áramszünet miatt tízperces csúszással kezdődő Balmazújváros–Mezőkövesd találkozó rendkívül mély, felázott talajon sok szabálytalansággal tarkítva, kevés helyzet után gól nélküli döntetlennel ért véget.
dec. 9
17:53
Bundesliga: tovább szenved a Dortmund, kikapott a Werdertől is (She)
Sorozatban nyolcadik alakalommal sem nyert a Borussia Dortmund a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. Peter Bosz együttese ezúttal hazai pályán botlott, a kiesőjelölt Werder Brementől kapott ki 2–1-re. A Bayern egyetlen góllal, de nyert Frankfurtban, Gulácsi Péterék pedig 2–2-t játszottak otthon a Mainzcal.
dec. 9
17:55
NB I: Gazdag gólja döntött Kispesten (She)
A labdarúgó NB I 19. fordulójában a Bp. Honvéd a Bozsik-stadionban Gazdag góljával 1–0 megverte a vendég Paksot. A bajnok első kapura lövése döntötte el a három pont sorsát. A hajrában Kulcsár ziccerben hibázott.
dec. 9
18:00
Az éllovas Videoton legyőzésével zárta az őszt a Haladás (m4sport.hu)
A Haladás és a Videoton is kihagyott egy-egy tizenegyest.
dec. 9
18:02
Öt veretlen meccs után kapott ki az Újpest (m4sport.hu)
Csak a szépítésre futotta a lila-fehérek erejéből.
dec. 9
18:03
PL: kiütéses Tottenham-siker; szédületes félidővég Londonban (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 16. fordulójában a Tottenham hazai pályán 5–1-re kiütötte a végén szépítő Stoke Cityt.
dec. 9
18:03
Ez most nem Miklós Edit versenye volt (Blikk)
Jasmine Flury nyerte a szuperóriás-műlesiklást az alpesi sí világkupa-sorozat St. Moritz-i állomásán szombaton, Miklós Edit a 47. helyen végzett.
dec. 9
18:05
Inter: „A Juventus nagy rivális, szinte mindenki veszített már ellene" (She)
Ma este az Internazionalét fogadja a Juventus az olasz futballtörténelem egyik, ha nem a legnagyobb (múltú) összecsapásán, a Derby d'Italián. A meccset megelőzően a vendégek edzője, Luciano Spalletti vázolta fel az esélyeket.
dec. 9
18:06
Kaposvári sokk: 7–6-ról 7–13 egy negyed alatt (m4sport.hu)
A BVSC meccszárásánál aligha lesz jobb a pólóidényben.
dec. 9
18:07
Lovassport: magyar ezüst a párizsi lovastorna vk-versenyen (She)
Bence Balázs a második helyen végzett a párizsi lovastorna világkupán.
dec. 9
18:08
A hajrában csúszott ki Gulácsiék kezéből a három pont (m4sport.hu)
Most is érvényesült a futball alaptörvénye: a kötelező győzelem a legnehezebb.
dec. 9
18:09
NB I: Újabb pofont kapott a Videoton (Agroinform)
A Vidi ezúttal Szombathelyen kapott ki, a Diósgyőr nyerte a keleti rangadót, egy hónap után győzött ismét a Honvéd.
dec. 9
18:09
Férfi kosár NB I: maratoni csatában verte a PVSK a Falcót (She)
A PVSK hazai pályán, kétszeri hosszabbítást követően 110–106-ra legyőzte a Falcót a férfi kosárlabda NB I 10. körének szombati játéknapján. Az éllovas Szolnok, a címvédő Alba Fehérvár és a MAFC otthon, az Atomerőmű idegenben aratott győzelemmel tudta le a fordulót.
dec. 9
18:12
Edzés után kapott agyvérzést és került kómába a svéd bokszoló (444.hu)
Erik Skoglund 27 meccséből huszonhatot nyert meg eddig.
dec. 9
18:18
Robbant a bomba Szombathelyen (Infostart)
Az éllovas Videoton a 92. percben kapott góllal vereséget szenvedett szombaton a játéknap előtt kieső helyen álló Swietelsky Haladás otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 19. fordulójában.
dec. 9
18:18
A DVTK–DVSC mérlege: egy parázs meccs, két kiállítás, öt gól (m4sport.hu)
Nyolc évet vártak erre a sikerre a miskolciak.
dec. 9
18:21
NB I: a DVTK ötgólos mérkőzésen verte meg a DVSC-t (She)
A DVTK 3–2-re nyert a DVSC ellen a labdarúgó NB I 19. fordulójában.
dec. 9
18:23
La Liga: a Real Madrid egy félidő alatt kivégezte a Sevillát (She)
A Real Madrid hazai pályán 5–0-ra kiütötte a Sevillát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 15. fordulójában. A hazaiaknál az ötszörös aranylabdás Cristiano Ronaldo duplázott. Az ötgólos különbség már az első félidőben kialakult a két csapat között.
dec. 9
18:25
Férfi vízi Ek: a Miskolc és a Fradi is bejutott az elődöntőbe (She)
A Miskolc férfi vízilabdacsapata a négygólos hazai győzelem után Oroszországban 10–7-re kapott ki a Szpartak Volgográdtól az Eurokupa negyeddöntőjében, így 19–18-as összesítéssel bejutott a legjobb négy közé. A címvédő Ferencváros kettős győzelemmel abszolválta a Szintyez Kazany elleni párharcot.
dec. 9
18:30
Kiütéses Tottenham-siker, Kane duplázott (m4sport.hu)
A londoniak ezúttal nem kegyelmeztek.
dec. 9
18:32
Közvetlen riválisát tömte ki a Real Madrid (m4sport.hu)
Cristiano Ronaldo bemutatta aranylabdáját a Bernabéu közönségének, majd két gólt szerzett.
dec. 9
18:36
Ronaldo bemutatót tartott (Infostart)
A címvédő Real Madrid 5-0-ra legyőzte a Sevillát a spanyol labdarúgó-bajnokság 15. fordulójának szombati rangadóján.
dec. 9
18:39
Honvéd: a győzelem után kirúgták Erik van der Meert (She)
A Bp. Honvéd labdarúgócsapata a mai nappal megköszönte Erik van der Meer munkáját és azonnali hatállyal felbontotta a szerződését – adta hírül a kispesti klub honlapja szombat este, nem sokkal azután, hogy a piros-feketék 1–0-ra megnyerték a Paks elleni bajnokijukat.
dec. 9
18:48
Férfi vízilabda Eurokupa: elődöntős a Miskolc és az FTC is (m4sport.hu)
A Ferencváros továbbjutásához nem férhetett kétség, a Miskolc egy gólt őrzött meg előnyéből.
dec. 9
18:54
Gebinnek becézték, elnökségig vitte (Azenpenzem)
Martos Győző 34 válogatottságába két világbajnokság – az 1978-as és az 1982-es – is belefért, no meg egy olyan epitheton ornans, amelyhez fogható nem sok magyar futballistának adatott meg: a Ferencváros jobb-bekkje volt a „Blohin-ölő”. S mindezt nem fékezhetetlen brutalitásával érdemelte ki, hanem gyorsaságával, finom, védőhöz mérten pengés megoldá
dec. 9
18:57
Barca: „Lefizették az apját, ezért nem a Realhoz igazolt Neymar!” (She)
Váratlan bejelentést tett Delcir Sonda. A vállalkozó annak a befektetőcsoportnak a vezetője, amely Neymar játékjogának 40 százalékát birtokolta, amikor a klasszis 2013-ban a Barcelonához szerződött. A brazil állítja: a Barcelona vesztegetéssel tudta csak átigazolni a csatárt.
dec. 9
19:00
Két magyar vízilabdacsapat az Eurokupa elődöntőjében (Infostart)
A legjobb négy közé jutott a Miskolc és a Ferencváros a férfi vízilabda Eurokupában.
dec. 9
19:00
Kassai tizenegyesei nem segítettek Szombathelyen (m4sport.hu)