Egy cég tanulmánya szerint vállalati értéke 3 milliárd eurónál is nagyobb.
jún. 1
0:03
Felkészülés: Lapadula triplával debütált a válogatottban (NSO)
Nyolcgólos győzelmet aratott az olasz labdarúgó-válogatott San Marino ellen, a felkészülési mérkőzésen az újonc Gianluca Lapadula, a Milan csatára három gólt szerzett.
jún. 1
0:06
Bale lemarad a BL-döntőről, fájdalmai vannak (Lokál)
Már csak kettőt kell aludnunk és kiderül, hogy a Juventus vagy a Real Madrid csapata hódítja el a labdarúgó Bajnokok Ligája trófeáját. Ha a spanyol csapat képes lesz feltörni a Juve védelmét, akkor történelmet ír Zinedine Zidane együttese.
jún. 1
0:10
Világszám a Batthyány téren (Lokál)
Nem kérdéses, hogy a FINA 2017 Világbajnokság egyik fő világszáma az óriás-toronyugrás lesz. A versenyszámot ugyanis még sehol a világon nem rendezték meg úgy, hogy a versenyzőknek egy folyóba kell érkezniük. Soha – eddig.
jún. 1
0:36
Defibrillátort vittek be egy Fradi-játékosnak a Vasas-meccsen (Hírstart)
Lovrencsics Gergely, az FTC játékosa azután maradt a földön, hogy összeütközött a Vasas egyik játékosával, Murka Benedekkel.
jún. 1
1:33
Gera szerződést hosszabbított a Ferencvárossal (ma.hu)
Gera Zoltán egy évvel meghosszabbította nyáron lejáró szerződését a Ferencváros labdarúgócsapatánál.
jún. 1
1:42
Női röplabda vb-selejtező: vereség a görögöktől (Hírstart)
Kikapott a magyar női röplabda-válogatott a görög csapattól az Eszéken zajló világbajnoki selejtezőtorna szerdai nyitányán.
jún. 1
1:48
Zsinórban harmadszor (Hírstart)
A Ferencváros és a Vasas is zsinórban a harmadik győzelmére készül a labdarúgó Magyar Kupa mai döntőjében (19.00, tv: M4). A zöld-fehérek 2016 után ismét megvédenék a címüket, a Vasas pedig ebben az idényben harmadszor is felülmúlná a Fradit az otthonában, hiszen a kupafinálét immár hagyományosan a Groupama Arénában rendezik.
jún. 1
2:12
Räikkönen mesterhármast rúgott egy jótékonysági meccsen (Hírstart)
Egy jótékonysági futballmérkőzésen szerzett mesterhármast a Ferrari finn versenyzője, Kimi Räikkönen.
jún. 1
2:45
Két év múlva elkészülhet a birkózó-akadémia sportcsarnoka (ma.hu)
Németh Szilárd, a Magyar Birkózó Szövetség elnöke szerint két év múlva elkészülhet a Kozma István Magyar Birkózó Akadémia sportcsarnoka, melyet 2,4 milliárd forintból építenek fel.
jún. 1
5:33
Magányos bombagyáros (Népszava)
Öt éve a rendőrség „jelentéktelen” bűncselekményekkel gyanúsította Salman Abedit.
jún. 1
5:35
Merkel elvesztette a türelmét (Népszava)
2020 után komoly változások lesznek az Európai Unióban.
jún. 1
5:42
Otthon tartották a kupát (Hírstart)
A Ferencváros huszonharmadszor nyerte el a Magyar Kupát, miután az 1-1-es rendes játékidőt és a gól nélküli hosszabbítást követően a tizenegyespárbajban felülmúlta a Vasast. Ezzel zárult a 2016-17-es magyar klubidény.
jún. 1
6:18
A Ferencváros nyerte a Magyar Kupát (Hírstart)
A Ferencváros sorozatban harmadszor, összességében 23. alkalommal nyerte meg a labdarúgó Magyar Kupát: a zöld-fehérek a szerdai döntőben 1-1-es rendes játékidő, majd hosszabbítás után tizenegyesekkel 5-4-re győzték le a Vasast.
jún. 1
6:30
Bajnok lett a Fradi - videó (Sztárklikk)
A Ferencváros a klub történetében harmadik alkalommal tudta sorozatban háromszor elhódítani a trófeát, korábban 1942 és 1944, valamint 1993 és 1995 között sikerült neki ez a bravúr.
jún. 1
6:57
FTC: A héten be kell még ugranom érte – Botka Endre a bajnoki aranyéremről (NSO)
A Ferencváros drámai találkozón, tizenegyesekkel győzte le a Vasast a Magyar Kupa döntőjében. A finálé után az NSO Tv stábja a zöld-fehérek védőjével, Botka Endrével beszélgetett, aki rögtön két aranyéremmel lesz gazdagabb, hiszen ősszel még a Budapest Honvéd csapatában szerepelt, így bajnoknak is mondhatja magát. A védő elárulta, hogyan jut hozzá a bajnoki aranyhoz.
jún. 1
7:00
Hosszú Katinka szerint Gyárfás bosszúja a négyszámos indulás (444)
Az úszószövetség volt elnöke tagadja, hogy ő állna a szabályváltoztatás mögött.
jún. 1
7:12
Fúrják is, de építik a csepeli csarnokot (Magyar Idők)
Nyolc kamerát számoltunk össze tegnap Németh Szilárd sajtótájékoztatóján a Csepeli Sport- és Szabadidő-központban, ahol az itt épülő Kozma István Magyar Birkózó Akadémia szolgáltatta a témát.
jún. 1
7:21
NHL: a Pittsburgh kihasználta a három és fél perces kihagyást (Nemzeti Sport)
A címvédő Pittsburgh Penguins hazai jégen 4–1-re megverte a Nashville Predatorst a Stanley-kupa döntőjének második mérkőzésén, ezzel 2–0-ra vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban. A Pingvinek hátrányból felállva nyertek, négy góljukból hármat 3 perc 18 másodperc leforgása alatt szereztek.
jún. 1
7:24
Dugarry: Totti nem volt egy nagy játékos (Hírstart)
Az egykori francia válogatott csatár beszólogatós kedvében van.
jún. 1
7:24
Doll: Lovrencsicsnek csak az orra tört el, és egy nagyobb ütést kapott a tarkójára (ATV)
Thomas Doll, a sorozatban harmadik, összességében 23. kupagyőzelmét begyűjtő Ferencváros vezetőedzője játékosai küzdeni tudását méltatta a Vasas ellen végül 11-esekkel megnyert finálét követően.
jún. 1
7:33
Labdarúgó Magyar Kupa - Tizenegyesekkel nyert a Ferencváros (ma.hu)
A Ferencváros sorozatban harmadszor, összességében 23. alkalommal nyerte meg a labdarúgó Magyar Kupát: a zöld-fehérek a szerdai döntőben 1-1-es rendes játékidő, majd hosszabbítás után tizenegyesekkel 5-4-re győzték le a Vasast a Groupama Arénában.
jún. 1
7:36
Hosszú Katinka szerint Gyárfás bosszúja a négyszámos indulás (Hírstart)
jún. 1
7:36
Kupagyőztes lett a Fradi - videó (Sztárklikk)
jún. 1
7:42
Csak az orrát törte Lovrencsics (444)
A magyar kupa döntőjének 90. percében maradt a földön a Ferencváros játékosa.
jún. 1
7:45
Hosszú Michael Jordanhez hasonlítja magát (24.hu)
A Magyar Úszó Szövetség is közleményben állt ki korunk legeredményesebb magyar úszónője mellett.
jún. 1
7:51
Az éjszakai forduló eredményei (divecenter.hu)
A május havi víz alatti fotósversenyünk eredménye és képértékelése.
jún. 1
8:00
Aranyak, milliók és sok más: ennyit veszít Hosszú Katinka (Hírstart)
Sokba kerül az Iron Ladynek és Shane Tusupnak a szövetség váratlan döntése.
jún. 1
8:00
Harmadszora bajnok a Fradi (HírTV)
1-1-es döntetlen után büntetőkkel nyerte meg a Ferencváros a labdarúgó magyar kupát - sorozatban harmadszor.
jún. 1
8:06
Doll: Lovrencsicsnek csak az orra tört el, és egy nagyobb ütést kapott a tarkójára (Hírstart)
jún. 1
8:09
Rémisztő sérülést szenvedett Lovrencsics Gergő (ma.hu)
A Fradi játékosa mozdulatlanul terült el a földön, nagy volt a pánik. Videó.
jún. 1
8:09
Mezőkövesd: a DAC közönségkedvence érkezett (NSO)
A labdarúgó NB I-ben kilencedik helyen végző Mezőkövesd bejelentette Jakub Brasen érkezését.
jún. 1
8:12
Csak egy egészen kicsinykét szorít a Juventus sikeréért egy katalán tévéadó (Player)
Megint kiderült: Katalóniában nem szeretik a Real Madridot.
jún. 1
8:15
Videó: rendhagyó jelent a Fradi sajtótájékoztatóján – a légiós félbeszakította edzőjét (Nemzeti Sport)
Mint ismert, a Ferencváros nyerte meg a Magyar Kupát: a 2016–2017-es kiírás döntőjében 1–1 után tizenegyesekkel 5–4-re legyőzte a Vasast. A találkozót követő sajtótájékoztatón a zöld-fehérek távozó védője, Emir Dilaver a sajtótájékoztató közben vett búcsút Thomas Doll vezetőedzőtől. Nézze meg videón az esetet!
jún. 1
8:21
A Golden Boy Promotions bunyósa lett Miguel Cotto (profiboksz.hu)
Több meccsre szóló szerződést írt alá Oscar De La Hoya cégével, a Golden Boy Promotionsszel a korábban négy súlycsoportban is világbajnok Miguel Cotto. Mint ismert, a puerto-ricoi ökölvívó nemrégiben
jún. 1
8:23
Barrera iktatja be Moralest a Hírességek Csarnokába (profiboksz.hu)
A 2000-es évek elején összesen háromszor mérkőzött meg egymással a két mexikói ősellenség, Marco Antonio Barrera és Erik Morales, mindannyiszor kőkemény, akciódús, felejthetetlen meccseket produkálva.
jún. 1
8:25
Duva elégedett a Ward vs. Kovalev visszavágó pontozóival (profiboksz.hu)
Tavaly novemberben meglehetősen vitatható pontozással győzte le a veretlen Andre Ward az akkori világelső Sergey Kovalevet. Az amerikai bokszoló a meccsen a padlót is megjárta, és a mérkőzés első felét egyértelműen elbukta,
jún. 1
8:27
Stevenson címeket egyesítene (profiboksz.hu)
Andrzej Fonfara ellen vív visszavágó mérkőzést a WBC félnehézsúlyú bajnok Adonis Stevenson. A kanadai ökölvívó elmondása szerint ezt követően szeretne majd a júniusban sorra kerülő Sergey Kovalev
jún. 1
8:27
Videó: rendhagyó jelenet a Fradi sajtótájékoztatóján – a légiós félbeszakította edzőjét (NSO)
jún. 1
8:30
Futács nem cserélné el a horvát gólkirályi címét a magyar válogatottságra (444)
Már nem is várja Bernd Storck behívóját a Hajduk Split játékosa.
jún. 1
8:30
Zsinórban harmadszorra kupagyőztes a Fradi (HírTV)
1-1-es döntetlen után büntetőkkel nyerte meg a magyar labdarúgó-kupát a Vasas ellen.
jún. 1
8:36
Érik a Pingvinek címvédése (M4 Sport)
Már 2-0-ra vezet a Pittsburgh a nagydöntőben.
jún. 1
8:42
A Final Sixbe vágyik az OSC, de edzője még nincs (M4 Sport)
Jövő héten fiatal magyar edzőt jelenthetnek be.
jún. 1
8:45
Haladás: távozik az U19-esekhez „száműzött” csatár; Jancsó hosszabbított (NSO)
A labdarúgó NB I-ben hatodik helyen végző Haladás hivatalos honlapján jelezte, Szasa Popin is távozik Szombathelyről, illetve Jancsó András meghosszabbította szerződését.
jún. 1
8:51
Légiósok: lengyel, belga, angol és görög csapat is vinné Kleinheislert? (Nemzeti Sport)
A német Bild csütörtöki lapszámában arról számol be, miszerint több csapat is érdeklődik Kleinheisler László iránt.
jún. 1
9:00
A szövetség kezdeményezi az új FINA-szabályok felülvizsgálatát (M4 Sport)
Gyárfás Tamásnak nincs köze a lebonyolítási rendszerben történt módosításokhoz.
jún. 1
9:03
FTC: Lovrencsics aranyos reggeli üzenete – fotó (NSO)
A szerda esti Magyar Kupa-döntőben egy ütközés után az eszméletét elvesztő Lovrencsics Gergő a Ferencváros Facebook-oldalán üzent az érte aggódóknak.
jún. 1
9:05
MU: 60 milliós ajánlatot utasítottak el De Geáért – sajtóhír (NSO)
A Sky Sports megbízható forrásokra hivatkozva úgy értesült, hogy a Manchester United elutasította a Real Madrid 60 millió fontos ajánlatát, melyet David de Geáért tett a spanyol klub.
jún. 1
9:06
Izgalmasabbá tenné a FIS a lesiklóversenyeket (M4 Sport)
Az egyelőre kísérleti versenyt néhány nappal a jövő évi téli olimpia előtt rendezik.
jún. 1
9:06
A magyar szövetség értetlenül áll a FINA döntése előtt (Lokál)
A Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ) értetlenül áll a vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetség (FINA) döntése előtt, amely jelentősen megváltoztatta a szabályokat a 2017-es úszó világkupa-sorozatra. A háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinka is élesen kritizálta korábban az új rendszert.