2017. május 29. hétfő

máj. 29
3:39
Szétszedhetik a Honvédot: csábíthatják a játékosokat a riválisok (Blikk)
A bajnoki mámorból felocsúdva már a csapatépítés vár a Honvéd labdarúgócsapatára.
máj. 29
5:30
Eldőlt a nagy Ronaldo vagy Messi vita (Infostart)
Cristiano Ronaldo a világ legjobban kereső labdarúgója az amerikai Forbes magazin friss listája szerint.
máj. 29
6:03
Máris búcsúzott a női világelső (Behaviour)
Angelique Kerber két játszmában kikapott Jekatyerina Makarovától.
máj. 29
6:05
Dumouliné a jubileumi Giro-siker (Behaviour)
A 20. szakasz győztese, Thibaut Pinot leszorult a dobogóról.
máj. 29
6:07
Magyar gólkirály Horvátországban (Behaviour)
Futács Márkó huszonöt éves szériát szakított meg azzal, hogy elnyerte a címet.
máj. 29
6:36
Soros pénzén hizlaltak (Behaviour)
Az amerikainak mondott milliárdos neve szitokszó lett nálunk.
máj. 29
6:38
Ámokfutás (Behaviour)
Kövér László nyilvánvalóan fél fülére süket és a fél szemére vak.
máj. 29
6:40
A biztos befutó (Behaviour)
Ha a parlamenti képviselőkre fogadni lehetne, mint a lovakra, én Rétvári Bencére fogadnék.
máj. 29
6:57
Serie A: súlyos sérülést szenvedett az AS Roma védője (She)
Mindössze 18 percet tölthetett a pályán Emerson Palmieri, az AS Roma brazil születésű, 22 éves védője, aki a Genoa elleni utolsó bajnokin térdsérülést szenvedett.
máj. 29
7:12
Tisza-parti diadal a Dunánál (Azenpenzem)
Könnyebb lett a vártnál, de ehhez kellett az a hihetetlen emocionális töltet, amit a tízezer szurkoló nyújtott a Duna Arénában. A férfivízilabda Bajnokok Ligája döntőjében a Szolnoki Dózsa-Közgép 10-5-re kiütötte a címvédő horvát Jug Dubrovnikot. Kovács István, a Tisza-partiak szakmai igazgatója a harmadik magyar klubot segítette Európa csúcsára.
máj. 29
7:15
Nagy Dominik góljával nyert a Legia Warszawa - videó (Blikk)
Varsó – A Legia Warszawa magyar légiósa, Nagy Dominik (22) volt a csapata hőse.
máj. 29
7:15
NB I: Eppelnek és Zsótérnak is Marco Rossi volt a titka (She)
A 2016–2017-es idényt lezáró RangAdó Díjátadó Gálán a Budapest Honvéd két játékosa is elismerést vehetett át, hiszen Eppel Márton a labdarúgó NB I gólkirálya, míg Zsótér Donát a felfedezettje lett. Az esemény után a friss bajnokok az NSO Tv kamerája előtt nyilatkoztak. Szóba került természetesen az egyébként a legjobb edzőnek megválasztott Marco Rossi távozása és fontos szerepe is kimagasló…
máj. 29
7:17
Man. City: brazil kapus érkezhet a Benficából – sajtóhír (She)
Nagyon közel áll a Manchester City labdarúgócsapata ahhoz, hogy szerződtesse a Benfica 23 éves brazil kapusát, Ederson Santana de Moraest.
máj. 29
7:24
Lesújtó hír, ez vár a Honvédra a BL-ben (Ripost)
Négy évvel ezelőtti események miatt bűnhődik a magyar bajnok. Egyre messzebb kerülnek a kispestiek a főtáblától.
máj. 29
7:30
Titkon az éremszerzésben reménykedik az asztaliteniszezők kapitánya (m4sport.hu)
Hétfőn rajtol az asztaliteniszezők düsseldorfi egyéni világbajnoksága.
máj. 29
7:33
Több tízezres tömeg előtt, könnyek között búcsúzott Totti a Romától - videó (Blikk)
Róma – Francesco Totti (40) vasárnap utoljára öltötte magára az AS Roma mezét.
máj. 29
7:51
Csoda, hogy túlélte: kettészakadt a sztárversenyző versenyautója - videó (Blikk)
Indiananapolis – Horrorisztikus balesetet élt túl az Indy 500 rutinos versenyzője, Scott Dixon (36).
máj. 29
7:51
Honvéd: görög élcsapat is vinné a gólkirályt – sajtóhír (She)
A sport24.gr információi szerint a görög PAOK is azon csapatok között van, amelyek szerződtetnék Eppel Mártont, a magyar bajnok Budapest Honvéd támadóját.
máj. 29
7:53
A Budapest Honvéd vezetője lett az idény legjobb edzője (Blikk)
– A Honvédot bajnoki címre vezető Marco Rossi (52) lett az NB I. legjobb edzőjének járó díj nyertese a magyar szövetség (MLSZ) Telkiben rendezett RangAdó Gáláján vasárnap.
máj. 29
8:06
Parázs csata és bántalmazatott bíró a megyei rangadón (Infostart)
Fellökték a bírót a Szentes és a Csongrád megyei labdarúgó-mérkőzés lefújása után.
máj. 29
8:06
Nem hiszed el, ki lett az NB I legjobb játékosa (Ripost)
Kiosztották a futballidény legjobbjainak járó díjakat. Az edzőknél nem volt meglepetés, bezzeg a focistáknál.
máj. 29
8:09
Ásó, kapa, nagyharang: öt év után férjhez ment Póta Georgina - fotók (Blikk)
– Elkelt az Európa-bajnok asztaliteniszező, Póta Georgina (32)!
máj. 29
8:27
Az év eddigi legszánalmasabb jelenetét hozta össze a Videoton játékosa tegnap - videó (Blikk)
– Az év legkomikusabb jelenetét mutatta be a Videoton szerb légiósa, Danko Lazovics (34).
máj. 29
8:27
Vívó-vk: Szász-Kovács Emese nyerte meg a bogotai viadalt (She)
Szász-Kovács Emese nyerte a női párbajtőrözők kolumbiai Grand Prix-viadalát, Bogotában. A riói olimpia bajnoka a magyar idő szerint hétfőn hajnalban aratott sikerével a világranglista éléről várja az év nyári főversenyeit.
máj. 29
8:30
Itt láthatja Totti tíz legszebb gólját az AS Roma színeiben (m4sport.hu)
A legendás labdarúgó vasárnap búcsúzott az AS Romától.
máj. 29
8:42
Szász-Kovács Emese győzött Bogotában (444.hu)
Így a világranglista éléről várja az év nyári főversenyeit.
máj. 29
8:45
Kosarasként próbálta ki magát a PSG sztárja - videó (Blikk)
Párizs – Könnyen elképzelhető, hogy a Paris Saint-Germain uruguayi sztárja, Edison Cavani (30) sportágat válthat.
máj. 29
8:48
Roland Garros: Beindul a meccsdömping, egy kombival támadunk (Agroinform)
Hétfőn bemutatkozik Rafa Nadal, Novak Djokovics, Milos Raonic és Alexander Zverev is a párizsi publikum előtt.
máj. 29
8:48
Sós Csaba: A vb akkor lesz jó, ha a nézők nem veszik észre, hogy szervezik (m4sport.hu)
A hétvégi úszó Budapest Open a nyári vb főpróbája lesz.
máj. 29
8:54
Olimpiai bajnokunk GP-versenyt nyert (m4sport.hu)
Szász-Kovács Emese magabiztosan végzett az élen Bogotában.
máj. 29
9:03
La Liga: a Barcelonától érkezik az El-elődöntős új edzője (She)
Juan Carlos Unzuét nevezték ki a spanyol labdarúgó-bajnokságban 13. helyen végző Celta Vigo vezetőedzőjévé.
máj. 29
9:05
NB I: 24 évvel dobogón sincs a Honvéd – a leghosszabb aranyszünetek (She)
A Honvéd 1992–1993-ban szerezte meg 13. bajnoki címét, és 2017. május 27-én, a Videoton FC elleni 1–0-s sikerrel biztosította be a 14. aranyérmét. Közben eltelt 24 év, ennél csak háromszor volt hosszabb „aranyszünet” a magyar élvonal történetében két bajnoki cím között. Egyszer pont Kispesten.
máj. 29
9:12
Megvan a Celta Vigo új edzője (m4sport.hu)
Luis Enrique segítője lett a befutó.
máj. 29
9:14
Alonso: Visszatérek! (m4sport.hu)
„Egy sima versenyen Ryannel és Alexanderrel fél körrel elhúztunk volna a mezőnytől”
máj. 29
9:16
Hüttner Csaba: Jók leszünk a jövőben is (m4sport.hu)
A kajak-kenu kapitány elégedett a világkupa eredményével és bízik a fiatalokban.
máj. 29
9:18
Faragó Tamás: ez a gond az Eger és a Szolnok csapatával (Infostart)
Minden tényező adott volt a Szolnok Bajnokok Ligája-győzelméhez - fejtette ki Faragó Tamás olimpiai és világbajnok vízilabdázó, az InfoRádió állandó sportági szakértője. A győzelem válogatottra gyakorolt hatására vonatkozó kérdésre úgy válaszolt, a mérkőzéseken az látszott, az Egerben és a Szolnokban játszó válogatott játékosok voltak a kiegészítő
máj. 29
9:21
Légiósok: Kádár nem teljesen boldog Kijevben (She)
A télen az ukrán Dinamo Kijevhez szerződő Kádár Tamás elmondta, gondjai vannak a kommunikációval, ami megnehezíti a mindennapjait a csapatnál.
máj. 29
9:21
Sokkoló képek: Kitört a pánik és agyontaposták egymást az emberek egy focimeccsen (Blikk)
Legalább öt ember meghalt, és minimum kéttucatnyian megsérültek vasárnap a hondurasi fővárosban, Tegucigalpában, mert pánik tört ki a közép-amerikai ország labdarúgó-bajnokságának döntőjén.
máj. 29
9:21
Elbukott egy újabb bizalmatlansági indítvány (Behaviour)
Zuma eddig minden botrányt túlélt.
máj. 29
9:24
Görbicz nem tudja szavakba foglalni, amit érzett (m4sport.hu)
Kereknek és teljesnek tartja a szezonját.
máj. 29
9:26
A Kihívás Napja a szabadidősport ünnepe (m4sport.hu)
Május 31-én újra Kihívás Napja!
máj. 29
9:39
Németország: Magyar csapattársa lehet Megyeriéknek (She)
A német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban folytathatja pályafutását Magyar Richárd, a Hammarby háromszoros svéd U21-es válogatott játékosa.
máj. 29
9:39
Hatalmas siker: aranyérmes lett és a világranglista élére állt Bogotában Szász Emese (Blikk)
Bogota – Szász-Kovács Emese (34) nyerte a női párbajtőrözők kolumbiai Grand Prix-viadalát, Bogotában. A riói olimpia bajnoka a magyar idő szerint hétfőn hajnalban aratott sikerével a világranglista éléről várja az év nyári főversenyeit.
máj. 29
9:41
Légiósok: a Werder nem tud Kleinheisler lengyel kérőjéről (She)
Amíg a lengyel sajtó szerint a Lech Poznan szívesen látná csapatában Kleinheisler Lászlót, és 400 ezer eurót fizetne érte, addig a Werder Bremen sportigazgatója, Frank Baumann semmit sem tud az ügyletről.
máj. 29
9:48
Megrázó képek: halálra taposták egymást a futballszurkolók (Infostart)
Legalább öt ember meghalt, és minimum kéttucatnyian megsérültek vasárnap a hondurasi fővárosban, Tegucigalpában, mert pánik tört ki a közép-amerikai ország labdarúgó-bajnokságának döntőjén - közölték a helyi katasztrófavédelem tisztviselői.
máj. 29
9:48
Megvan az Extraliga négyes döntőjének programja (m4sport.hu)
A Final Fourt jövő hét végén rendezik Szigetszentmiklóson.
máj. 29
9:54
Heti műsor: Győztest avatunk a BL-ben és az MK-ban! (Agroinform)
Szerdán Fradi-Vasas MK-döntő, míg szombaton Juventus-Real Madrid BL-finálét rendeznek. Heti műsor.
máj. 29
9:54
Most érkezett, egymást taposták halálra fociszurkolók (Ripost)
Több százan próbáltak áttörni a stadion körüli akadályokon, hogy láthassák a bajnoki döntőt. Gyerekek is vannak a sérültek között.
máj. 29
9:57
Golf: Kevin Kisner pályafutása 2. győzelmét aratta a US PGA-n (She)
Az amerikai Kevin Kisner nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának 6.9 millió dollár összdíjazású versenyét a texasi Dallas Fort Worth-ben.