Csütörtökön a a buzogány és a szalag döntőjét rendezték.
NS: Kellett!; Hangáék a horvátok ellen – péntek (Nemzeti Sport)
A Nemzeti Sport pénteki számából ajánljuk:
szept. 1
0:09
Babosnak még túl nagy falat Sarapova (Lokál)
Babos Tímeának nem sikerült a nagy áttörés, a US Open második fordulójában 6-7, 6-4, 6-1-re kikapott Marija Sarapovától.
szept. 1
0:10
Férfi röplabda Eb: a szerbek szoros 3:0-val elődöntősök (Nemzeti Sport)
A férfi röplabdázók lengyelországi Európa-bajnokságán csütörtökön lejátszották a negyeddöntőt. Az oroszok, a szerbek és a belgák nem veszítettek szettet, de a németek is csak egyet.
szept. 1
0:13
Na mi van, Ronaldo? Pesten nem megy a góllövés? (Lokál)
Talán megszámolni sem tudjuk, hogy Cristiano Ronaldo hány országban, városban szerzett gólt, gólokat. Egy azonban biztos: eddig Magyarországon képtelen volt bevenni a válogatott vagy klubcsapat kapuját. Reméljük ez most is így marad.
szept. 1
0:14
Válogatott: jól küzdöttek a szent címeres mezért – képgaléria (Nemzeti Sport)
Nézze meg Meder István és Török Attila legjobb képeit a Magyarország–Lettország labdarúgó vb-selejtezőről (3–1)!
szept. 1
0:15
Történelmi vereséget szenvedtek a hollandok (Hírstart)
A franciák négyet lőttek és átvették a vezetést a csoportban.
szept. 1
0:19
Babosnak még túl nagy falat Sarapova (Hírstart)
szept. 1
0:27
Hatalmas ollózással indította mesterhármasát Cristiano Ronaldo (M4 Sport)
A pazar gól és a mesterhármas újabb rekordot eredményezett.
szept. 1
0:39
US Open: Federer újabb ötszettes mérkőzésen van túl (NSO)
Frances Tiafoe után Mihail Juzsnijt is döntő szettben győzte le Roger Federer a US Openen. A svájci teniszező 2:1-es szetthátrányból fordított az orosz ellen a második fordulóban.
szept. 1
0:43
Tottenham: világ- és Európa-bajnok csatár érkezett a klubhoz (NSO)
Hivatalos twitter oldalán jelentette be a Tottenham, hogy megszerezte a Swansea City spanyol válogatott támadóját, Fernando Llorentét, akivel két évre szóló szerződést kötött. A spanyol válogatottban 24 alkalommal szerepelt a csatár, hét gólt szerzett, és tagja volt a 2010-ben világbajnokságot, két évvel később Európa-bajnokságot nyerő csapat keretének.
szept. 1
0:51
Gáláztak a belgák és a portugálok, a franciák megalázták a hollandokat (Hírstart)
Az A, B és H csoport tagjai mérkőztek egymással a csütörtöki világbajnoki selejtezőkön.
szept. 1
0:57
Chelsea: olasz válogatott védő érkezett az utolsó pillanatokban – hivatalos (NSO)
A Premier League-ben szereplő Chelsea hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette a Torino védőjét, Davide Zappacostát.
szept. 1
0:57
Magyarország-Lettország - élő! (24.hu)
Itt-ott voltak izgalmas pillanatok, de nem volt veszélyben a magyar győzelem Lettország ellen.
szept. 1
1:15
Vb 2018: fontos pontokat hullajtott Kolumbia (NSO)
Gól nélküli döntetlent játszott egymással Venezuela és Kolumbia a 2018-as labdarúgó-világbajnokság dél-amerikai selejtezőzónájának 15. fordulójában.
szept. 1
2:45
Újpesti címervita - Marad az új címer (ma.hu)
Az Újpesti Torna Egylet (UTE) első fokon elveszítette az Újpest FC-vel szemben indított személyiségi jogi perét, így a futballklub továbbra is használhatja az új címert.
szept. 1
5:51
Lovrencsics: "Mindenki csúszott-mászott a sikerért" (HVG)
Lovrencsics Gergő szerint mindent megtett a sikerért a magyar labdarúgó-válogatott, amely csütörtökön 3-1-re legyőzte a lett együttest a budapesti Groupama Arénában, a világbajnoki selejtezősorozat hetedik fordulójában.
szept. 1
6:09
Sanches Angliában javíthat (Hírstart)
A 20 esztendős portugál egy évre kölcsönbe megy a Swansea Cityhez.
szept. 1
6:21
Liverpool: Oxlade-Chamberlain aláírt – hivatalos (Hírstart)
Az angol élvonalbeli Liverpool bejelentette, szerződtette Alex Oxlade-Chamberlaint az Arsenaltól.
szept. 1
6:39
A PSG megszerezte Mbappét - hivatalos (Hírstart)
Pont került a nagy francia tehetség, Kylian Mbappé ügyének végére.
szept. 1
6:57
NB II: 100 millió felett kaphat a Szpari az önkormányzattól (NSO)
Ülésezett Nyíregyháza megyei jogú város közgyűlése, amelyen döntés született a labdarúgó NB II-ben szereplő Nyíregyháza Spartacus támogatásáról – számolt be róla a klub honlapja.
szept. 1
7:00
Hivatalos: Kylian Mbappé a PSG-hez igazolt (24.hu)
Újra bankot robbantott a PSG, Mbappé is a párizsiaké.
szept. 1
7:03
Lovrencsics: mindenki csúszott-mászott a sikerért (Magyar Idők)
szept. 1
7:09
A Szeged érkezik (Hírstart)
A Szeged 2011-Grosics Akadémia csapatát fogadja szombaton a Nyíregyháza Spartacus. A Szpari legutóbbi két meccsén döntetlent játszott, most szeretné itthon tartani a három pontot.
szept. 1
7:21
US Open: Babos Tímea párosban győzelemmel nyitott (Hírstart)
Az ötödik helyen kiemelt magyar-cseh kettős az elmúlt hetek legsimább győzelmét ünnepelhette.
szept. 1
7:21
Nyolc hónap alatt elfogyott a bizalmi tőke (Magyar Idők)
Ma tíz órakor a Hotel Héliában megkezdődik a Magyar Úszószövetség rendkívüli közgyűlése. Bár a hivatalos napirend pontjai között nem szerepel az elnökválasztás, láttunk ki már karón varjút, és a sportág talán legrutinosabb figurája, Sós Csaba szövetségi kapitány szerint egy közgyűlésen minden elképzelhető, igazából nem valószínű a tisztújítás.
szept. 1
7:33
US Open: Nadal bealudt, de végül simán továbbjutott (NSO)
Az első helyen kiemelt Rafael Nadal a rossz kezdés után végül simán, négy szettben legyőzte a japán Daniel Tarót, ezzel bejutott a US Open harmadik fordulójába.
szept. 1
7:33
Könnyed magyar siker a lettek ellen (ma.hu)
A mostani győzelemmel továbbra is harmadik helyen álló, de a vb-részvételt illetően reménytelen helyzetben lévő magyarok vasárnap az Európa-bajnok portugálokat fogadják a Groupama Arénában.
szept. 1
7:33
Riyad Mahrez ma elhagyja a Leicester Cityt (24.hu)
A Leicester City algériai szélsője az átigazolási szezon utolsó napján szinte biztosan klubot vált.
szept. 1
7:35
Válogatott: „Kitettük a szívünket-lelkünket, megkönnyebbültünk” (NSO)
Az Andorrától elszenvedett 1–0-s vereség után sem hagyták magukra a szurkolók a labdarúgó-válogatottat, sőt, a telt házas, lettek elleni vb-selejtezőn végig buzdították a csapatot. A játékosok is azt tartották a legfontosabbnak, hogy visszanyerjék a szurkolók bizalmát, és úgy érzik, a 3–1-re megnyert meccsen a címeres mezhez méltó teljesítményt nyújtottak. A mérkőzés után Nagy Ádám, Szalai Ádám,…
szept. 1
7:39
Elfogadták az egykori NB I-es bajnok stadionjának módosított terveit - ekkor adhatják át (Hírstart)
Jövő nyárig el kell készülnie a szebb napokat is látott, jelenleg NB II-ben szereplő Vác FC új stadionjának.
szept. 1
7:51
NB II: ezer szállal kötődik a Váchoz, vissza is tért a védő (Hírstart)
Az átigazolási időszak utolsó napján a labdarúgó NB II-ben szereplő Vác FC egy évre kölcsönvette a Zalaegerszegtől Króner Martint – számolt be róla a klub honlapja.
szept. 1
8:06
Szóban megegyezhettek, 60 millió fontért válthat csapatot Alexis Sanchez (24.hu)
A chilei nagyon kifelé áll Londonból, és ha minden igaz, még a határidő előtt megtörténhet a váltás.
szept. 1
8:09
Kezdődik a kosár-Eb – Ivkovics bízik benne, okozhatnak meglepetést (M4 Sport)
Papíron a magyar csapatnak csekély esélye van a nyolcaddöntőbe jutásra.
szept. 1
8:11
Húsz éve hunyt el az Aranycsapat és a Barcelona legendás balszélsője (M4 Sport)
A zseniális és öntörvényű Czibor minden idők legnagyobb magyar balszélsője volt.
szept. 1
8:12
Chelsea: angol válogatott játékos érkezett a Leicestertől (Nemzeti Sport)
Az angol élvonalban szereplő Chelsea labdarúgócsapata hivatalos honlapján számolt be róla, hogy az átigazolási időszak zárása előtt nem sokkal szerződtette a Leicester City angol válogatott középpályását, Danny Drinkwatert.
szept. 1
8:21
Cristiano Ronaldo elképesztő félolló gólt lőtt (Hírstart)
144 válogatott meccsen szerzett szerzett 78 találatával a portugál zseni ötödik az idevonatkozó világranglistán. Puskás Ferenctől minden szempontból mesze van, de Kocsis Sándor is veri.
szept. 1
8:21
Storck: Szalai nem játszhat Portugália ellen; megizzasztjuk az Eb-győztest (M4 Sport)
A magyar válogatott játékosai hálásak a szurkolóknak: „Az első perctől magunk mögé állítottuk őket”.
szept. 1
8:27
Vb 2018: botlottak Messiék, nagy esélyt szalasztottak el (NSO)
Az argentin válogatott meglepetésre nem bírt Uruguayjal a 2018-as labdarúgó-világbajnokság dél-amerikai selejtezőzónájának 15. fordulójában. Lionel Messiék ezzel nagy lehetőséget szalasztottak el, győzelem esetén ugyanis az argentinok a második helyre is feljöhettek volna, miután Chile és Kolumbia is botlott.
szept. 1
8:39
Magyar-lett: mutatjuk a szépségdíjas magyar gólokat (24.hu)
A magyar válogatott magabiztos játékkal győzte le Lettország válogatottját úgy, hogy játékosaink a mérkőzés mind a négy találatában közreműködtek.
szept. 1
8:39
A Mercedes miatt nem használja új motorját a Ferrari Monzában? (Hírstart)
Olasz források szerint nem veti be új motorját a hazai futamán a Ferrari. Taktikai oka lehet a visszakozásnak.
szept. 1
8:39
Vettel panasza: Hamilton folyamatosan játszadozik (M4 Sport)
Továbbra sincs kibékülve Sebastian Vettel ellenfele újraindításoknál mutatott magatartásával.
szept. 1
8:45
Válogatott: Storck szurkolókkal szelfizett a meccs után (NSO)
A lettek elleni, 3–1-re megnyert vb-selejtező után, úgy éjjel fél tizenkettő magasságában még néhány tucat szurkoló várakozott a magyar labdarúgó-válogatott buszánál, amikor feltűnt Bernd Storck, és ahelyett, hogy felszállt volna a buszra, odament hozzájuk, majd készültek a közös fotók, szelfik. A drukkerek megköszönték a szakembernek a csütörtöki mérkőzést.
szept. 1
8:47
Válogatott: Van miben fejlődni, de le a kalappal a fiúk előtt! – Szalai (NSO)
A Magyarország–Lettország (3–1) vb-selejtező után a mieink második gólját szerző Szalai Ádám hosszasan értékelte a találkozót, a pozitívumokról és a hiányosságokról egyaránt szót ejtett.
szept. 1
8:51
szept. 1
8:51
Gyönyörű félollós gólt lőtt Ronaldo (Player)
A portugál mesterhármast szerzett, 5–1-re verték vb-selejtezőn otthon Feröert.
szept. 1
8:51
A svájci klasszis szetthátrányból jutott a legjobb 32 közé (M4 Sport)
Roger Federer ismét öt szettben tudott továbblépni.
szept. 1
8:53
Ghánai válogatottal erősít a Fradi (Hírstart)
Az OTP Bank Liga ötödik helyén álló zöld-fehérekhez a 19 éves Joseph Paintsil érkezett az utolsó pillanatban.
szept. 1
8:57
Gyönyörű félollós gólt lőtt Ronaldo (Hírstart)
szept. 1
9:00
Nem tudtak javítani Messiék (Inforádió)
A már vb-résztvevő brazilok sorozatban kilencedik győzelmüket aratták, az új argentin kapitány pedig az Uruguay elleni idegenbeli döntetlennel mutatkozott be tétmérkőzésen a dél-amerikai világbajnoki selejtezősorozatban.