Tokiói olimpia: vészesen kevés idő marad az igenre vagy a nemre (Infostart)
Legkésőbb márciusig döntenie kell a Nemzetközi Olimpiai Bizottságnak és a házigazda Japánnak, hogy ezen a nyáron megrendezik-e a tokiói olimpiát, vagy sem – véli Szabados Gábor sportközgazdász.
jan. 13
0:06
Letöltendő börtönt kapott doppingolásért egy osztrák kerékpáros (444.hu)
A 33 éves Stefan Deniflt az innsbrucki bíróság ítélte el, mert rendszeresen vérdoppingolt.
jan. 13
0:30
Olasz Kupa: a Milan tizenegyesekkel jutott a negyeddöntőbe (Hírstart)
A Milan gól nélküli rendes játékidőt, majd hosszabbítást követően tizenegyesekkel 5–4-re legyőzte a Torinót a labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében, ezzel bejutott a negyeddöntőbe.
jan. 13
0:34
PL: újabb győzelmével élre állt a Manchester United (Hírstart)
A Manchester United Paul Pogba góljával 1–0-ra legyőzte idegenben a Burnleyt az angol Premier League 1. fordulójából elhalasztott mérkőzésen, és a bajnoki tabella élére állt. Az Everton a Wolverhampton otthonában elért győzelmével feljött a 4. helyre.
jan. 13
0:38
Növelte előnyét az Atlético Madrid (Hírstart)
A listavezető Atlético Madrid 2-0-ra legyőzte a vendég Sevillát a spanyol labdarúgó-bajnokság 1. fordulójából elhalasztott és kedden pótolt mérkőzésen. A fővárosi együttesnek ezzel a sikerrel négypontosra nőtt az előnye a második helyen álló Real Madriddal szemben. A spanyol fővárosban rendkívüli hidegben megrendezett találkozón, Koke és a cserekén
jan. 13
1:00
A Burnley legyőzésével már első a Manchester United (Hírstart)
Élre állt a Manchester United az angol labdarúgó-bajnokságban, miután az első fordulóból elhalasztott és kedden pótolt mérkőzésén 1-0-ra nyert a Burnley otthonában. Az MU győztes gólját a világbajnok francia Paul Pogba szerezte a 71. percben. Közben a most zajló 18. forduló második keddi meccsén az Everton 2-1-re verte a házigazda Wolverhamptont. M
jan. 13
1:12
Folytatta jó sorozatait az Atlético, növelte előnyét (Hírstart)
A Sevilla elleni rangadót is sikerrel vette a spanyol labdarúgó-bajnokság trónkövetelője.
jan. 13
2:00
F1: óriási bajban van egy legendás nagydíj (Startlap)
A bíróság felfüggesztette a Brazil Nagydíj új szerződését, és öt napot adott arra, hogy Sao Paulo önkormányzata tisztázza a helyzetet.
jan. 13
4:30
Bekövetkezett a Forma-1-ben, amit hetek óta sokan sejtettek (Infostart)
Kész a 2021-es F1-versenynaptár első módosítása, de a Kínai Nagydíjjal még mindig nem tudni, mi lesz. Wéber Gábor szakkomentátor szerint viszont akár még pozitív is lehet, ha a sűrű, 23 versenyes idényből kikerül egy-két futam.
jan. 13
4:42
Árok Ferenc halálára (Hírstart)
Az életüket a történelmi Magyarország területén megélő nemzettársaink közül az egyik legérdekesebb futballedzői karrier a hétfőn 89 éves korában elhunyt egykori újságíróé, a vajdasági Árok Ferencé volt.
jan. 13
5:12
Mikor lesz értelmes koncepció a kézilabdában? (Startlap)
Az elmúlt évek bukdácsolása számos hiányosságra rámutatott a rengeteg taopénzből gazdálkodó sportág női szakágában. Hiányzik például két generáció, de az olimpiára így is ki akarunk jutni.
jan. 13
6:24
Rajtra kész a kézilabda-válogatott, meglepetések a Delray Beach Openen, börtönbüntetésre ítélték a kerékpárost (Eurosport)
Ez történt kedden.
jan. 13
6:51
Börtönbüntetést kapott a Vuelta szakaszgyőztese (24.hu)
Stefan Denifl 2014 és 2018 között rendszeresen élt ezzel.
jan. 13
7:06
A Real Madridtól igazol csatárt a Frankfurt (Rangadó)
A német csapat kölcsönben visszakapja Luka Jovicot.
jan. 13
7:12
Börtönbüntetést kapott a Vuelta szakaszgyőztese (Hírstart)
jan. 13
7:36
A szezon befejezésének érdekében kellett törölni a wengeni versenyhétvégét (Eurosport)
Hétfő délután a svájci szervezők bejelentették, hogy ezen a hétvégén nem rendeznek világkupa-versenyt Wengenben.
jan. 13
7:54
A Real Madridtól igazol csatárt a Frankfurt (Hírstart)
jan. 13
7:56
Újabb válogatott mondta le a kézilabda világbajnokságot (Hírstart)
Csehország után az Egyesült Államok is visszalépett a tornától.
jan. 13
8:18
„Nem a Real vagy a Milan ellen döntöttünk” – a Szoboszlai-út (Hírstart)
Szoboszlai Dominik egy újabb rekordot állított fel azzal, hogy a magyar sportújságírók szavazatai alapján 20 évesen elnyerte az év sportolója díjat, ráadásul nem egyéni sportolóként, hanem egy csapatsportág képviselőjeként – korábban ilyenre nem volt példa az először 1958-ban átadott elismerés történetében. A télen a Red Bull Salzburgból az RB Leip
jan. 13
8:24
Balesetezett a Fradi busza (Rangadó)
A csapat tagjai jól vannak.
jan. 13
8:30
Pogba kapáslövése mentette meg a Manchester Unitedet (Hírstart)
Ha nem is könnyen, de nyert a Burnley otthonában a Manchester United, átvette a vezetést a Premier League-ben.
jan. 13
8:30
Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök (Fortuna Web)
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:
jan. 13
8:32
F1: Veszélyben a brazíliai futam, nem a vírus miatt (Hírstart)
Egy bírósági döntés váratlan akadályt gördített a Sao Pauló-i Nagydíj lebonyolításának útjába.
jan. 13
8:48
Kupaszerda: spanyol Szuperkupa, Olasz Kupa – sport a tévében (Infostart)
Pályára lép a Barcelona, a Juventus és az Inter is. Kézilabdában a férfi világbajnokság megy – a tévében is.
jan. 13
8:54
Cselgáncs: Az edzéseken mazochista őrült vagyok – Karakas Hedvig (Hírstart)
2020 legjobb női sportolójának választották a novemberi prágai Európa-bajnokságon aranyérmet szerző Karakas Hedviget, aki a színpadon azt is megmutatta: a küzdősport és a nőiesség is tud kéz a kézben járni.
jan. 13
8:56
Visszatér korábbi csapatához a Real Madrid megbukott csatára (Hírstart)
Ahogy azt sejteni lehetett, Luka Jovicnak nincs maradása a Real Madridnál.
jan. 13
9:00
Válogatottat vert a Fradi (Demokrata)
A Ferencváros 1-0-ra legyőzte az észt labdarúgó-válogatottat a két csapat keddi felkészülési mérkőzésén.
jan. 13
9:03
Veszélyben egy válogatott szereplése a kézi-vb-n (24.hu)
Két csapat már visszalépett, miközben sorra derülnek ki a koronavírusos esetek.
jan. 13
9:12
Veszélybe került a Sao Pauló-i Nagydíj (Formula)
Egy helyi bíró kivetnivalót talált a Liberty Media és a verseny új promótere között megköttetett egyezségben, így felfüggesztették a decemberben aláírt szerződést.
jan. 13
9:12
Libertadores-kupa: győzelme ellenére kiesett a tavalyi döntős (Hírstart)
Elmaradt a csoda: a Palmeiras jutott be elsőként a fináléba...
jan. 13
9:18
Visszalépett Csehország és az Egyesült Államok a kézilabda-vb-től (Hírstart)
Észak-Macedónia és Svájc ugrik be a két távol maradó válogatott helyett.
jan. 13
9:20
Veszélyben egy válogatott szereplése a kézi-vb-n (Hírstart)
jan. 13
9:24
„Nem lenne senkinek kifogása Lance-szel, ha nem lenne a fiam” (Formula)
Lawrence Stroll szerint fia tavalyi pole-pozíciója és dobogói igazolják, hogy megérdemli helyét a Formula-1-ben és az Aston Martinnál. Sőt, az ifjabb Stroll Monzában győzhetett is volna.
jan. 13
9:24
Kupaszerda: spanyol Szuperkupa, Olasz Kupa – sport a tévében (Hírstart)
jan. 13
9:24
Kassai Viktor bekerült az évtized legjobb tíz játékvezetője közé (Demokrata)
Felix Brych az évtized legjobb játékvezetője, Kassai Viktor a 9.
jan. 13
9:48
Romain Grosjean megmutatta ijesztően összeégett kezét (Infostart)
Teljesen lekerült a kötés a tavalyi Bahreini Nagydíjon megsérült Romain Grosjean kezéről, először látható nyilvánosan, hogy a francia pilóta az eddig közöltnél jóval súlyosabb sérüléseket szenvedett.
jan. 13
9:54
Győzött az idei első meccsén a Bajai NKK (Hírstart)
Pécsen vívta meg az első idei bajnoki mérkőzését a Bajai Női Kosárlabda Klub a női amatőr NB I. Piros csoportjában, az NKA-Pécs-PEAC otthonában.
jan. 13
9:54
Mutatunk egy meglepő statisztikát a Madridról (Rangadó)
Úgy is négy pont a csapat előnye, hogy két mérkőzéssel kevesebbet játszott a riválisoknál.
jan. 13
9:54
Selby és Robertson is kiesett, alig maradt favorit a Mastersen (Eurosport)
O'Sullivan, Ding, Higgins és Allen is szerdán mutatkozik be.
jan. 13
10:00
F1: óriási bajban van egy legendás nagydíj (Hírstart)
jan. 13
10:00
Babos Tímea az Australian Open főtábláján (HírTV)
Babos Tímea egyőzte a szlovák Anna Karolína Schmiedlovát a Dubaiban zajló selejtező harmadik fordulójában.
jan. 13
10:02
Mutatunk egy meglepő statisztikát a Madridról (Hírstart)
jan. 13
10:06
F1: Felkavaró képet mutatott sebeiről Grosjean (Hírstart)
Nem mondhatni, hogy szépen, de gyógyul Romain Grosjean Bahreini Nagydíjon megégett keze.
jan. 13
10:09
Babos feljutott az Australian Open főtáblájára (24.hu)
Három játszmában verte ellenfelét a selejtező utolsó fordulójában.
jan. 13
10:12
Valóságshow helyett inkább a sövénynyírás - Ganna nem szeretne sztár lenni, de a Giróra visszatérne (Eurosport)
Gannának óriási szerencséje volt a vírussal. Gondoljunk csak bele, mi van akkor, ha pont Giro-rajtja előtt betegszik le.
jan. 13
10:24
Kézi-vb: Ahol a káosz az úr! (Fortuna Web)
Egyiptomban már a tornát megelőző napok is annyira izgalmasak, mintha meccseket játszanának. Úgy tűnik, ezen a partin is a világjárvány keveri a lapokat.
jan. 13
10:36
Korda lesz Hurkacz ellenfele a Delray Beach-i fináléban (Eurosport)
Másodikként Sebastian Korda jutott be a döntőbe a floridai Delray Beach-en zajló, 350 ezer dollár (105 millió forint) összdíjazású keménypályás férfi tenisztornán.
jan. 13
10:38
A Cupra szerint sikeres volt az új autó bemutatkozó szezonja (Eurosport)
A márka közleménye a Zengő Motorsportot is méltatja
jan. 13
10:42
Babos Tímea a harmadik meccsét is megnyerte a selejtezőben: az Australian Open főtáblájára jutott (Hírstart)
A világranglistán 115. helyen álló Babos Tímea a harmadik meccsét is megnyerte a koronavírus miatt kivételesen most Dubajban zajló Australian Open selejtezőjében, így a főtáblára jutott. A magyar lány két óra 31 perc alatt, 6:2, 6:7, 6:2-re verte a 135., szlovák, Anna Karolina Schmiedlovát. Az év első Grand Slam-versenyén három magyarért szoríthatu
jan. 13
10:42
Babos Tímea egyesben is feljutott a főtáblára (Eurosport)
Babos Tímea három játszmában nyert szerdán a szlovák Anna Karolina Schmiedlova ellen