2021. március 11. csütörtök

márc. 11
0:03
Úgy tűnik, Ronaldóval Bl-átok ül a Juventuson (Blikk)
Nem vált be Cristiano Ronaldo (36), az ötszörös aranylabdás portugál focistával el van átkozva az olasz Juventus, amely harmadik éve esik ki a vártnál korábban a Bajnokok Ligája kieséses szakaszában.
márc. 11
0:03
Halálfélelem, késsel fenyegették az anyát és gyermekeit a betörők (Ripost)
Álarcos betörők rontottak be az Everton labdarúgójának házába. Robin Olsen kapus családját fenyegették a felfegyverzett rablók.
márc. 11
0:06
A Liverpool és a PSG jutott tovább, a Barcelona búcsúzott (Infostart)
A Liverpool kettős győzelemmel, a PSG vereség nélkül jutott túl a nyolcaddöntőn. A Vörösök másodszor is Budapesten, másodszor is 2-0-ra nyertek az RB Leipzig ellen. A Barcelona a mérkőzés nagy részében jobban játszott, mint francia ellenfele, de a hazai 1-4 után a párizsi 1-1 sima PSG-továbbjutást jelent.
márc. 11
0:07
Itt az újabb bravúr: Fucsovics már negyeddöntős a katari tenisztornán, rotterdami legyőzője ellen folytatja – Federer visszatért (Blikk)
A világranglistán 46. helyen álló Fucsovics Márton nagy csatában, szetthátrányból fordítva 4:6, 7:6, 6:2-re győzte le a 84. helyen álló, a selejtezőből érkező, dél-afrikai Lloyd Harrist, a Dohában zajló kilencszázezer dolláros tenisztorna második fordulójában. Fucsovics a negyeddöntőben a rotterdami döntős ellenfele, Andrej Rubljov ellen folytatja
márc. 11
0:10
Fucsovics beverekedte magát a negyeddöntőbe (Infostart)
Szetthátrányból fordítva győzte le a dél-afrikai Lloyd Harrist az 1,1 millió dollár (333 millió forint) összdíjazású dohai keménypályás férfi tenisztornán.
márc. 11
0:11
Kupaarannyal vigasztalódna az Újpest (Blikk)
Drámai csatában jutott tovább a Magyar Kupában az Újpest labdarúgócsapata, amely a gyengébb bajnoki szereplés ellenére akár trófeával is zárhatja az évet.
márc. 11
0:14
Nyert a Ferencváros és az OSC is - eredmények, tabella (Infostart)
A címvédő Ferencváros 18-10-re legyőzte vendégét, a Miskolcot a férfi vízilabda ob I alapszakaszának szerdai játéknapján.
márc. 11
0:15
A Liverpool csak a Puskás Arénában tud egynél több gólt rúgni, kiesett Párizsban a Barcelona a Bl-ből (Blikk)
A Premier League-ben szenvedő Liverpool másodszor is két gólt rúgott Gulácsi Péternek a Puskás Arénában, így továbbjutott a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe, ahogy a Paris SG is, amely túlélte az első félidő barcelonai rohamait, Lionel Messi 11-est is hibázott.
márc. 11
4:27
Átlátszó bugyiban tárta szét a combjait a szédítő kebelcsoda (Ripost)
Eve J Marie magánrepülőn utazott, amikor bejelentkezett a közösségi oldalán. Természetesen nem átlagos képpel üzent.
márc. 11
6:03
Újra összecsap Fucsovics és Rublev, Federer győzelemmel tért vissza, Messi sem játszik BL-döntőt (Eurosport)
Ez történt szerdán.
márc. 11
6:36
Nem lehet betelni Messi esti góljával (Infostart)
A PSG elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőben a Barcelona noha elbukott, azt a csodagól pillanatában még nem lehetett biztosra venni.
márc. 11
6:39
Világszám a magyar vándor: Vadócz Krisztián különleges toplistára került (Ripost)
19 év alatt a Föld körül Vadócz Krisztiánnal. Párját ritkítja a kacskaringós karrierje: 17 átigazolás, 4 kontinens 11 országában.
márc. 11
7:03
Megérkezett az új Ferrari is (HírTV)
Az SF21 névre keresztelt új versenygéptől sokkal jobb eredményeket várnak.
márc. 11
7:39
Gulácsi: Az első gólnál eldőlt a továbbjutás (m4sport.hu)
A Leipzig magyar kapusa szerint kiegyenlített meccset játszottak a Liverpoollal, de kockáztatniuk kellett.
márc. 11
8:21
Fellebbez ötmeccses eltiltása ellen Bognár György paksi tréner (BorsOnline)
Kemény büntetést rótt ki Bognár Györgyre, a Paks-futballisták trénerére az Mlsz: a szakember öt bajnokin nem ülhet a kispadra.
márc. 11
8:27
Ronaldo távozhat a Juventustól, megszólalt a főnöke (Ripost)
Az olaszok nem kapkodnak a portugál világsztár új szerződésével.
márc. 11
8:30
Rossi-kerethirdetés után MU-Milan - sport a tévében (Infostart)
Rengeteg mérkőzés közül kell választani az Európa-liga játéknapján, egyet azért kiemelnénk.
márc. 11
8:33
Fucsovics a rehabon is elgondolkodott a nagy menetelés közben (m4sport.hu)
A magyar teniszező az elmúlt 12 napban nyolc meccset nyert, csütörtökön az a Rubljov vár rá Dohában, akitől négy napja kikapott Rotterdamban.
márc. 11
8:39
Videó: hosszú várakozás után a Haas autóját is beindították (m4sport.hu)
A csapatok közül utolsóként a Haas is beindította új autóját – már a bahreini teszt helyszínén.
márc. 11
8:41
Mbappé Messi rekordját megdöntve írt BL-történelmet (m4sport.hu)
Mbappé regnálása azonban vélhetően nem tart sokáig.
márc. 11
8:54
12 nap, 8 győzelem - megszólalt Fucsovics Márton a dohai negyeddöntő előtt (Infostart)
"Az az igazság, hogy nem számoltam a meccseket."
márc. 11
9:15
Brutális baleset: élő adásban zuhant rá a stúdióberendezés egy sportújságíróra (Blikk)
Óriási szerencséje van Carlos Orduz újságírónak, éppen egy futballmeccs szünetében kommentálták a látottakat, amikor a háta mögötti stúdióberendezés rázuhant és az asztalhoz nyomta a szakértőt. Orduz később üzent az érte aggódóknak, hogy minden rendben van.
márc. 11
9:33
Fucsovics olyan fáradt volt, hogy a dohai kórház rehab-részlegére is jelentkezett volna (Eurosport)
Az elmúlt 12 napban nyolc mérkőzést nyert Fucsovics Márton.
márc. 11
9:39
Mit és miért titkolnak ennyire az F1-es csapatok? (m4sport.hu)
Sötétben tartott hátsó felfüggesztés, kitakart padlólemez, meg nem mutatott diffúzor – az F1-es bemutatók heteit akár a takargatások heteinek is nevezhettük volna. Az F1-es mérnök elárulta, mit és miért rejtegettek annyira.
márc. 11
9:45
Fucsovics Márton a bravúros győzelme után: „Dehogy vagyok vasból!” (Blikk)
Az elmúlt 12 napban nyolc mérkőzést nyert Fucsovics Márton főként a sorozatterhelésről és a nagy menetelés hátteréről beszélt az 1,1 millió dollár (333 millió forint) összdíjazású dohai keménypályás férfi tenisztorna negyeddöntője előtt.
márc. 11
9:45
Koeman: Többet érdemeltünk volna (m4sport.hu)
„Legrosszabb esetben is 2-1-re kellett volna vezetnünk a szünetben, és ha előnnyel jövünk ki a folytatásra, akkor minden más lett volna” – jelentette ki Koeman.
márc. 11
9:57
"A kertben kapálgattam, aztán megdöbbentem Mathieu-n" - lassan pancsernek érzi magát Adrie van der Poel (Eurosport)
Majdnem lemaradt Mathieu van der Poel apja fia eddigi 26 évének egyik legkomolyabb pillanatáról.
márc. 11
10:33
Mindent elborított a vér: átszaladt egy üvegfalon a Barcelona legendája (Blikk)
Carles Puyol folyamatos küzdeni akarásának is megvannak a hátrányai.
márc. 11
10:39
Mutatjuk: az összes Forma-1-es istálló bemutatta a 2021-es autóját – Két hét a szezon indulásáig (Blikk)
Két hét múlva már élesben megy a csata, Bahrainben elindul a Forma-1 idei szezonja. A csapatok már ezen a héten a helyszínen tesztelnek.
márc. 11
10:45
Tökéletesen passzol a Ferrarihoz Sainz a csapat szerint (m4sport.hu)
Bár elismerik, a téli szünetben könnyű jó csapattársaknak lenni, a Ferrarinál úgy érzik, Carlos Sainz a versenyszezonban is nagy hasznára lesz a csapatnak.
márc. 11
10:51
Messi apja elszólta magát, két csapattal tárgyal fia jövőjéről (Ripost)
Még mindig Lionel Messi átigazolása a téma, továbbra sem dőlt el a jövője. A Barcelona szeretné őt a csapatnál tartani, de egy másik klub is vinné a világsztárt.
márc. 11
11:03
Hosnyánszky átnevezése után a Vasas visszavágott a Honvédnak az őszi vereségért (Eurosport)
Egyértelmű győzelmet aratott Vad Lajos csapata Szivós Márton együttese ellen.
márc. 11
11:09
Videó: még be sem mutatták, de már pályán az új Haas (m4sport.hu)
Hivatalosan még be sem mutatták, de már teljesítette első körét Mick Schumacher és Nyikita Mazepin első F1-es versenygépe.
márc. 11
11:15
Nadal kihagyja a dubaji tornát (Eurosport)
Rafael Nadal sérülés miatt nem indul a jövő heti, dubaji ATP500-as versenyen.
márc. 11
11:21
Óriási terveket sző a Hertha, ha Dárdai Pálnak sikerül benntartania a csapatot (Blikk)
A Hertha BSC a Bundesliga 24. fordulója után két ponttal áll az osztályozót érő helytől, háromra a már kiesőtől. A legutóbbi hétvégén nyerni tudtak, de a szombati, dortmundi kirándulás sok jót nem ígér Dárdai Pál csapatának. A magyar edző mellett a klubvezetés is töretlenül hisz abban, hogy sikerül a bennmaradás, és Carsten Schmidt vezérigazgató op
márc. 11
11:39
Két szuperklubnál is egy éra végét hozhatja a korai BL-vereség (Eurosport)
Egyre messzebb a céljaitól a Barcelona és a Juventus, innen már csak az újjáépítés az egyetlen ésszerű lépés.
márc. 11
11:57
Menő sisakkal rukkolt elő Norris (m4sport.hu)
Különleges sisakfestéssel vág neki az előszezoni tesztnek Lando Norris, de ígéri, idén „nem őrül meg” úgy a dizájnok terén, mint 2020-ban.
márc. 11
12:03
Kemény idők járnak Ronaldóra - szokatlanul szegényes szezont zárhat (m4sport.hu)
Egy Olasz Kupa-győzelem és más semmi?
márc. 11
12:21
A visszatérő Federer így győzte le három szettben brit ellenfelét Dohában (Eurosport)
.
márc. 11
12:27
Pályán a Ferrari, Vettel volt társaival beszélget – életképek Bahreinből (m4sport.hu)
A teszt csak pénteken rajtol, Bahreinben már csütörtökön felbőgtek a motorok, és az élet is beindult. Végérvényesen felébredt téli álmából a Forma–1.
márc. 11
12:39
márc. 11
12:51
Kihirdette vb-selejtezős keretét Marco Rossi (m4sport.hu)
A sérült Szoboszlai kimaradt, a remek formában lévő Varga Roland visszakerült.
márc. 11
13:03
Itt nézheti élőben Marco Rossi kerethirdetését (m4sport.hu)
A magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya keretet hirdet a három márciusi vb-selejtezőre.
márc. 11
13:09
Marco Rossi mindenkit meglepett, régi ismerős a válogatottban (Ripost)
A szövetségi kapitány kihirdette azok nevét, akik két hét múlva elkezdik a világbajnoki selejtezőket.
márc. 11
13:18
Fucsovics nem vállalta a Rubljov elleni negyeddöntőt (Infostart)
Irány Dubaj és Miami.
márc. 11
13:21
Marco Rossi bejelentette: ezzel a kerettel vág neki a magyar válogatott a vb-selejtezőknek (Blikk)
Pontosan két hét múlva, március 25-én játssza első világbajnoki-selejtező meccsét a magyar futballválogatott. Marco Rossi felkészülését sérülések is nehezítik. Hat nap alatt három találkozót is vív a magyar válogatott.
márc. 11
13:21
Nem igazol új játékosokat a veszprémi kézilabdacsapat (m4sport.hu)
A 2021/22-es kereten már csak váratlan esemény változtathat.
márc. 11
13:23
Mégsem tud visszavágni: Fucsovics visszalépett a dohai tenisztornától (Blikk)
A magyar idő szerint 14 órára kiírt negyeddöntőt nem játsszák le Dohában, az ATP-250-es tornán, mert Fucsovics Márton (46. a világranglistán) nem áll ki az orosz Andrej Rubljov (8.) elleni mérkőzésre.