2021. március 11. csütörtök

márc. 11
0:03
Úgy tűnik, Ronaldóval Bl-átok ül a Juventuson (Blikk)
Nem vált be Cristiano Ronaldo (36), az ötszörös aranylabdás portugál focistával el van átkozva az olasz Juventus, amely harmadik éve esik ki a vártnál korábban a Bajnokok Ligája kieséses szakaszában.
márc. 11
0:03
Sokba került Messi elrontott büntetője, a PSG kiejtette a Barcelonát (Hírstart)
Az argentin klasszis bombagólt lőtt, de az első félidő végén kulcspillanatban hibázott. Keylor Navas parádésan védett.
márc. 11
0:03
Halálfélelem, késsel fenyegették az anyát és gyermekeit a betörők (Ripost)
Álarcos betörők rontottak be az Everton labdarúgójának házába. Robin Olsen kapus családját fenyegették a felfegyverzett rablók.
márc. 11
0:03
Az új Bozsik Arénát a Honvéd tartalék csapata avathatja fel (Hírklikk)
A vasárnapi Budapest Honvéd-MFA II – Szekszárdi UFC harmadosztályú labdarúgó bajnoki találkozó lesz az új Bozsik Aréna első tesztmérkőzése.
márc. 11
0:06
A Liverpool és a PSG jutott tovább, a Barcelona búcsúzott (Infostart)
A Liverpool kettős győzelemmel, a PSG vereség nélkül jutott túl a nyolcaddöntőn. A Vörösök másodszor is Budapesten, másodszor is 2-0-ra nyertek az RB Leipzig ellen. A Barcelona a mérkőzés nagy részében jobban játszott, mint francia ellenfele, de a hazai 1-4 után a párizsi 1-1 sima PSG-továbbjutást jelent.
márc. 11
0:07
Itt az újabb bravúr: Fucsovics már negyeddöntős a katari tenisztornán, rotterdami legyőzője ellen folytatja – Federer visszatért (Blikk)
A világranglistán 46. helyen álló Fucsovics Márton nagy csatában, szetthátrányból fordítva 4:6, 7:6, 6:2-re győzte le a 84. helyen álló, a selejtezőből érkező, dél-afrikai Lloyd Harrist, a Dohában zajló kilencszázezer dolláros tenisztorna második fordulójában. Fucsovics a negyeddöntőben a rotterdami döntős ellenfele, Andrej Rubljov ellen folytatja
márc. 11
0:07
Női BL: Jakabfiék Gyirmóton jutottak be a legjobb nyolc közé (Hírstart)
Jakabfi Zsanett csapata, a VfL Wolfsburg, Marozsán Dzsenifer együttese, a címvédő Lyon, valamint az FC Barcelona, a Chelsea és a Bayern München is bejutott a legjobb nyolc közé a női labdarúgó Bajnokok Ligájában.
márc. 11
0:10
Fucsovics beverekedte magát a negyeddöntőbe (Infostart)
Szetthátrányból fordítva győzte le a dél-afrikai Lloyd Harrist az 1,1 millió dollár (333 millió forint) összdíjazású dohai keménypályás férfi tenisztornán.
márc. 11
0:11
Kupaarannyal vigasztalódna az Újpest (Blikk)
Drámai csatában jutott tovább a Magyar Kupában az Újpest labdarúgócsapata, amely a gyengébb bajnoki szereplés ellenére akár trófeával is zárhatja az évet.
márc. 11
0:14
Nyert a Ferencváros és az OSC is - eredmények, tabella (Infostart)
A címvédő Ferencváros 18-10-re legyőzte vendégét, a Miskolcot a férfi vízilabda ob I alapszakaszának szerdai játéknapján.
márc. 11
0:15
A Liverpool csak a Puskás Arénában tud egynél több gólt rúgni, kiesett Párizsban a Barcelona a Bl-ből (Blikk)
A Premier League-ben szenvedő Liverpool másodszor is két gólt rúgott Gulácsi Péternek a Puskás Arénában, így továbbjutott a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe, ahogy a Paris SG is, amely túlélte az első félidő barcelonai rohamait, Lionel Messi 11-est is hibázott.
márc. 11
0:15
Fucsovics beverekedte magát a negyeddöntőbe (Hírstart)
márc. 11
0:19
Szakasz és sárga trikó - Roglic is elkezdte a szezont (Hírstart)
Roglic nyerte a Párizs-Nizza szerdai szakaszát, és átvette a vezetést összetettben.
márc. 11
0:21
A Liverpool „hazai pályán” is két góllal verte Gulácsiékat a Puskásban (Hírstart)
A címvédő így kettős győzelemmel, 4-0-s összesítéssel búcsúztatta a Leipziget.
márc. 11
0:25
Bajnokok Ligája: 984-szeres tipp Gulácsiékra, netán 740-szeres odds Messiékre? Íme pár vad BL-fogadás! (Hírstart)
Papíron két lefutott BL-párharc következik a szerdai menüben, lássuk, mivel hozhatnánk ki a legtöbbet belőlük.
márc. 11
0:29
„Félnek a labdától” - Fabio Capello nem kímélte a Juventus játékosait (Hírstart)
Az edzőlegenda szerint megbocsáthatatlan hibát követett el a Juventus sorfala.
márc. 11
0:33
Gól nélkül búcsúzott a Leipzig (Hírstart)
A Liverpool kettős győzelemmel, 4-0-s összesítéssel búcsúztatta a Gulácsi Péterrel felálló RB Leipzig együttesét a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, miután a párharc szerdai visszavágóján is 2-0-ra nyert a Puskás Arénában.
márc. 11
0:39
Párizsi döntetlennel búcsúzott a BL-től a Barcelona (Hírstart)
Lionel Messi és Cristiano Ronaldo nélkül rendezik a Bajnokok Ligája végjátékát.
márc. 11
2:30
Csak a Porto fér a Top 5 asztalához – BL negyeddöntők a számok szerint (Startlap)
Mindnyájan emlékszünk: a 2004-es Porto - Monaco BL-döntő óta nincs olyan finálé, amiben ne valamely topliiga csapata játszana. Idén sem lesz ez másképp.
márc. 11
4:12
Amit nem valószínű, hogy utána fogunk csinálni: a 36. szezonját kezdte el a profi futballban Miura (Startlap)
Szerdán - idén először - pályára lépett az 54 évével a legidősebb japán profi labdarúgóként számon tartott Kazuyoshi Miura, aki ezzel karrierje 36. szezonját kezdte el.
márc. 11
4:18
Börtön helyett drogklinika: a szervezetében nem, a lakásán viszont találtak némi kokaint (Startlap)
Nem kell hét hónapra börtönbe vonulnia, büntetését egy drogbetegeket kezelő klinikán kell letöltenie Petter Northug kétszeres olimpiai bajnok norvég sífutónak a Verdens Gang hírportál szerdai beszámolója szerint.
márc. 11
4:27
Átlátszó bugyiban tárta szét a combjait a szédítő kebelcsoda (Ripost)
Eve J Marie magánrepülőn utazott, amikor bejelentkezett a közösségi oldalán. Természetesen nem átlagos képpel üzent.
márc. 11
5:54
Gól nélkül búcsúzott a Leipzig (Startlap)
márc. 11
6:03
Újra összecsap Fucsovics és Rublev, Federer győzelemmel tért vissza, Messi sem játszik BL-döntőt (Eurosport)
Ez történt szerdán.
márc. 11
6:36
Nem lehet betelni Messi esti góljával (Infostart)
A PSG elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőben a Barcelona noha elbukott, azt a csodagól pillanatában még nem lehetett biztosra venni.
márc. 11
6:39
Világszám a magyar vándor: Vadócz Krisztián különleges toplistára került (Ripost)
19 év alatt a Föld körül Vadócz Krisztiánnal. Párját ritkítja a kacskaringós karrierje: 17 átigazolás, 4 kontinens 11 országában.
márc. 11
7:03
Újabb BL-nyolcaddöntő a Puskás Arénában (Hírstart)
A komplett párharcot Budapesten rendezik...
márc. 11
7:03
Megérkezett az új Ferrari is (HírTV)
Az SF21 névre keresztelt új versenygéptől sokkal jobb eredményeket várnak.
márc. 11
7:09
Újabb Bajnokok Ligája-mérkőzést rendeznek a Puskás Arénában a koronavírus miatt (Hírstart)
Újabb BL-találkozót rendeznek Budapesten a Puskás Arénában a jelenlegi járványhelyzet miatt, ami lehetséges, hogy nem az utolsó ilyen esemény.
márc. 11
7:39
Gulácsi: Az első gólnál eldőlt a továbbjutás (m4sport.hu)
A Leipzig magyar kapusa szerint kiegyenlített meccset játszottak a Liverpoollal, de kockáztatniuk kellett.
márc. 11
7:42
Mbappé nem hibázott büntetőt: negyeddöntőben a PSG (Startlap)
A Paris Saint-Germain hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott az FC Barcelonával, így bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe.
márc. 11
7:51
Európa Liga: Nagy reményeket fűzünk ehhez a tipphez a Slavia-Rangers meccsen (Hírstart)
A Rangers 17, a Slavia 16 meccs óta veretlen, a két remek formában lévő csapat meccsén pedig bármi megtörténhet.
márc. 11
8:09
márc. 11
8:09
Vajon látjuk még Messit a Barcában BL-meccsen? (Rangadó)
Ez az a kérdés, amire a fél világ várja a választ, amit vélhetően csak később kapunk meg.
márc. 11
8:11
márc. 11
8:21
Fellebbez ötmeccses eltiltása ellen Bognár György paksi tréner (BorsOnline)
Kemény büntetést rótt ki Bognár Györgyre, a Paks-futballisták trénerére az Mlsz: a szakember öt bajnokin nem ülhet a kispadra.
márc. 11
8:27
Ronaldo távozhat a Juventustól, megszólalt a főnöke (Ripost)
Az olaszok nem kapkodnak a portugál világsztár új szerződésével.
márc. 11
8:30
Rossi-kerethirdetés után MU-Milan - sport a tévében (Infostart)
Rengeteg mérkőzés közül kell választani az Európa-liga játéknapján, egyet azért kiemelnénk.
márc. 11
8:33
Fucsovics a rehabon is elgondolkodott a nagy menetelés közben (m4sport.hu)
A magyar teniszező az elmúlt 12 napban nyolc meccset nyert, csütörtökön az a Rubljov vár rá Dohában, akitől négy napja kikapott Rotterdamban.
márc. 11
8:39
Szenzációs BL-rekordot ért el Erling Haaland (Hírstart)
Egyetlen meccsel lenyomta Harry Kane-t, közben feladta a leckét Robert Lewandowskinak is.
márc. 11
8:39
Videó: hosszú várakozás után a Haas autóját is beindították (m4sport.hu)
A csapatok közül utolsóként a Haas is beindította új autóját – már a bahreini teszt helyszínén.
márc. 11
8:41
Mbappé Messi rekordját megdöntve írt BL-történelmet (m4sport.hu)
Mbappé regnálása azonban vélhetően nem tart sokáig.
márc. 11
8:45
Videó: hosszú várakozás után a Haas autóját is beindították (Hírstart)
márc. 11
8:54
12 nap, 8 győzelem - megszólalt Fucsovics Márton a dohai negyeddöntő előtt (Infostart)
"Az az igazság, hogy nem számoltam a meccseket."
márc. 11
8:54
Drogklinikán kezelik az olimpiai bajnokot (24.hu)
Gyorshajtásban és kábítószer-birtoklásban is bűnösnek vallotta magát korábban.
márc. 11
9:09
Fellebbez ötmeccses eltiltása ellen Bognár György paksi tréner (Hírstart)
márc. 11
9:15
Brutális baleset: élő adásban zuhant rá a stúdióberendezés egy sportújságíróra (Blikk)
Óriási szerencséje van Carlos Orduz újságírónak, éppen egy futballmeccs szünetében kommentálták a látottakat, amikor a háta mögötti stúdióberendezés rázuhant és az asztalhoz nyomta a szakértőt. Orduz később üzent az érte aggódóknak, hogy minden rendben van.