2021. június 19. szombat

jún. 19
16:03
Orbán Viktor a francia himnusz szavaival buzdítja a magyarokat (Metropol)
Orbán Viktor a magyar-francia Európa-bajnoki mérkőzés előtt posztolt a Facebook-oldalára buzdítva a mieinket.
jún. 19
16:03
Gólt rúgtunk a franciáknak, de a második félidőben jött az egyenlítés (ATV)
A magyar válogatott megszerezte első gólját a labdarúgó Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában. Fiola Attila a meccs első félidejének hosszabbításában talált a franciák hálójába. Antoine Griezmann azonban a mérkőzés 66. percében egyenlített. Több mint 100 perces ádáz küzdelem után végül döntetlennel zárták a magyarok a második kört.
jún. 19
16:03
Szenzáció! Ezzel a góllal vezettek a magyarok a világbajnok franciák ellen (BorsOnline)
Fiola Attila!
jún. 19
16:05
Őrület! Vezet Magyarország a világbajnok ellen! (Metropol)
Fiola Attila góljával vezet a magyar válogatott az első félidőben a franciákkal szemben. Óriási a hangulat az Arénában.
jún. 19
16:15
Amikor minden magyar szív egyszerre dobban: nézzük meg újra, hogyan rúgtunk gólt a világbajnoknak – Vigyázat, libabőrt okozó képsorok! (Blikk)
A magyar futballválogatott 1-0-ra vezet az aktuális világbajnok, Franciaország ellen az első félidőben.
jún. 19
16:15
Elképesztő – Fiola Attila a kapuig robogott egy kiugratással és bevette a francia kaput (m4sport.hu)
Bottal ütötték a nyomát.
jún. 19
16:15
Videón Fiola Attila meglepetésgólja a franciák ellen a foci Eb-n (SzMo)
Fiola Attila volt a gólszerző, a magyar szurkolók megőrültek a Puskás Arénában.
jún. 19
16:21
Verstappen szerezte meg a rajtelsőséget Franciaországban! (m4sport.hu)
A holland indulhat az élről az előzetesen Mercedes-pályának titulált Paul Ricardon.
jún. 19
16:30
Dühből junior bajnok lett Wimbledonban, mégsem érzi a füves pályát a Grand Slam-győztes (Eurosport)
Címvédőként a negyeddöntő jelentette a végállomást Iga Swiatek számára a Roland Garroson. A lengyel teniszezőt nem viselte meg túlságosan a vereség, gőzerővel készül Wimbledonra és az olimpiára.
jún. 19
16:39
Így szurkoltak a magyarok Budapesten az Eb-csapatnak (SzMo)
Szurkolói zónában járt fotósunk a magyar-francia meccs alatt. Meleg volt nagyon, de az első félidő végén a franciáknak lett még melegebb!
jún. 19
16:42
Ketten is lezúzták az autójukat, Verstappen átmentette a formáját az időmérőre is (Eurosport)
Francia Nagydíj - Verstappen nyerte az időmérőt
jún. 19
16:45
Stadion helyett mást választott Fekete-Győr András – mutatjuk, hogy mit (ATV)
Tóparti kocsmát választott a Momentum elnöke, hogy a vendégekkel együtt szurkoljon a magyar válogatottnak, akik a világbajnok franciák ellen léptek a Puskás Aréna gyepére.
jún. 19
16:51
Nem Christian Eriksen volt az egyetlen: az életükkel játszanak a túlhajszolt focisták – Durvábbnál durvább történetek a pályáról (Blikk)
Christian Eriksen rosszulléte, szívleállása a Dánia–Finnország labdarúgó-Európa-bajnoki mérkőzésen sokkolta a futballtársadalmat, hiszen amellett, hogy az életéért aggódott mindenki, közben több korábbi szomorú emlék is felidéződött. Az olasz Internazionale dán középpályása az első félidő vége felé egy bedobásnál esett össze a partvonalnál, több mi
jún. 19
16:51
Francia Nagydíj, időmérő: az első hármas nyilatkozata (m4sport.hu)
Így értékeltek a leggyorsabbak a kvalifikációt követően.
jún. 19
16:51
Videó: annyira örültek Fioláék a franciák elleni gólnak, hogy lezúzták egy riporternő asztalát (SzMo)
A védő Kleinheislerrel együtt rohant a szurkolók felé, csak pont útban volt az asztal.
jún. 19
17:03
A magyar válogatott fergeteges mérkőzésen ikszelt a világbajnok franciákkal a Puskás Arénában! (m4sport.hu)
Marco Rossi alakulata Szalai Ádám kiesése után is hatalmasat küzdött, és óriási bravúrt hajtott végre az Európa-bajnokságon.
jún. 19
17:06
Csodát tett a válogatott (Demokrata)
A magyar válogatott 1-1-es döntetlent játszott a világbajnok francia csapattal szombaton a Puskás Arénában.
jún. 19
17:09
Döntetlen! Pontot szerzett a magyar válogatott az Európa-bajnokságon (Metropol)
Magyarország szombaton délután fogadta a világbajnok franciákat a Puskás Arénában. Már az első félidőben bizonyítottak a mieink!
jún. 19
17:09
Balesettel jutott életében először a Q2-be Schumacher (m4sport.hu)
Elérte a 2021-re kitűzött fő célját Mick Schumacher a Francia Nagydíj időmérő edzésén, szépséghiba, hogy egy autótöréssel jutott be életében először a Q2-be. A kedvét ez sem szegte.
jún. 19
17:09
Hatalmas siker! Pontot szerzett a világbajnok ellen a magyar fociválogatott az Eb-n (BorsOnline)
Hatalmas sikert elérve megszerezte első pontját a kontitenstornán a magyar fociválogatott, amely a világbajnok franciákat fogadta a Puskás Arénában második csoportmeccsén. Marco Rossi szövetségi kapitány csapata vezetett is Fiola Attila góljával, végül 1-1-es döntetlent ért el.
jún. 19
17:09
Óriási eredmény: döntetlent játszott a magyar válogatott a világbajnok franciákkal a foci Eb-n (SzMo)
A torna egyik legnagyobb esélyese ellen szerezte meg a magyar csapat az első pontját az idei Eb-n.
jún. 19
17:15
Döntetlent játszottak a magyarok a világbajnok franciákkal szemben (ATV)
A társházigazda magyar válogatott 1-1-es döntetlent játszott a világbajnok francia csapattal szombaton a Puskás Arénában a részben budapesti rendezésű labdarúgó Európa-bajnokság F csoportjának második fordulójában.
jún. 19
17:15
EURO-2020: Döntetlent játszottak a magyarok a világbajnok franciákkal (HírTV)
Marco Rossi szövetségi kapitány együttese első pontját szerezte meg a kontinenstornán, ezzel megmaradt az esélye a továbbjutás kiharcolására.
jún. 19
17:18
Pontot szerzett a magyar válogatott a világbajnok ellen! (Eurosport)
EURO-2020 - Döntetlent játszottak a magyarok a világbajnok franciákkal
jún. 19
17:21
Magyar lett a meccs legjobbja (Infostart)
A 2016-os Európa-bajnokságon egy magyar játékos érdemelte ki a mérkőzés legjobbja címet, Kleinheisler László az osaztrákok ellen. 2021-ben (eddig?) ugyancsak egy magyar kapta meg: Kleinheisler László.
jún. 19
17:27
„Szép volt fiúk!” – ennyire örültek a magyarok a döntetlennek (Ripost)
Döntetlent játszottunk a világbajnok franciákkal.
jún. 19
17:33
Verstappené a pole Franciaországban (Infostart)
A Red Bull után a két Mercedes következik.
jún. 19
17:36
Így szólt a Himnusz a magyar csoda után (Demokrata)
A lefújás után még hosszú percekig a pályán maradt a csapat és együtt ünnepelt a közönséggel.
jún. 19
17:39
Fiola könnyek között nyilatkozott a meccs után (ATV)
Fiola Attila góljával szereztük meg a vezetést az első félidő hosszabbításában, majd a második félidőben a franciák egyenlítettek. A magyar gólszerző meghatódottan beszélt a meccsről.
jún. 19
17:45
Karácsony Gergely: „Ilyen az, amikor a túlerőt felülírja a hit, a szív és az akarat” (ATV)
A főpolgármester Facebook-oldalán gratulált a magyar válogatottnak, hogy 1-1-es döntetlen harcolt ki a világbajnok franciákkal szemben az Európa-bajnokság F csoportjának második fordulójában.
jún. 19
17:51
Orbán Viktor is posztolt a franciák elleni döntetlenről (ATV)
jún. 19
17:51
Hamilton örül, hogy rácáfolt a vázcsere körüli „mítoszra” (m4sport.hu)
Sokat találgatott a paddock a Mercedes versenyzők között végrehajtott vázcseréjéről – Lewis Hamilton boldog, hogy mindenkire rácáfolhatott.
jún. 19
17:51
Elsírta magát a kamera előtt: megszólalt a magyar fociválogatott hőse a franciák elleni Eb-meccs után (BorsOnline)
A világbajnok franciák ellen kapuba találó Fiola Attila könnyeivel küszködve nyilatkozott a lefújás után.H
jún. 19
17:57
Döntetlent játszottak a magyarok a világbajnok franciákkal (Infostart)
jún. 19
17:57
F3: Arthur Leclerc megszerezte első győzelmét (m4sport.hu)
A balszerencsés szezonkezdés után megvan a monacói első sikere.
jún. 19
17:57
„Az egész pályafutásom leforgott előttem” - Fiola Attila könnyeivel küszködve nyilatkozott a franciák elleni meccs után (SzMo)
Úgy érzi, az élet most visszaadott neki valamit azután, hogy a 2016-os Eb-n lesérült.
jún. 19
18:00
Élete első komolyabb füves pályás döntőjére készülhet Rublev (Eurosport)
A negyedik helyen kiemelt orosz Andrey Rublev és a francia Ugo Humbert jutott fináléba az 1,3 millió euró (456 millió forint) összdíjazású tornán, Halléban. Rublev (orosz, 4.)-Basilashvili (georgiai) 6:1, 3:6, 6:3
jún. 19
18:03
Griezmann: nehéz mérkőzés volt a nagy közönség miatt (Infostart)
Így látták a főszereplők a magyar–francia mérkőzést.
jún. 19
18:03
Griezmann nehéznek nevezte a magyarok elleni meccset, de nem aggódik (ATV)
Nem aggódik a továbbjutást illetően Antoine Griezmann, aki a franciák egyenlítő gólját szerezte szombaton a magyar labdarúgó-válogatott elleni Eb-mérkőzésen.
jún. 19
18:03
Élő adásban, a kamerák előtt sírta el magát a magyarok hőse (Ripost)
A franciák ellen gólt szerző Fiola Attila élete legszebb napjának nevezte a szombatit.
jún. 19
18:03
jún. 19
18:05
Az életükkel játszanak? – egyre nagyobb teher nehezedik a profi futballistákra (ATV)
Az érdeklődéssel párhuzamosan folyamatosan nő az európai focimeccsek száma is, a koronavírus miatt pedig most extra sűrű időszakon vannak túl a futballisták. Milyen hatással lehet ez extrém terhelés a profi játékosokra? Ez is szerepet játszhatott abban, hogy a dán Christian Eriksen kis híján életét vesztette a finnek elleni Eb-mérkőzésen? Ilyen és
jún. 19
18:09
„Az Úr ránk nézett és mosolygott” – Itt vannak a válogatott nyilatkozatai a magyar–francia után (Blikk)
Még mindig nehéz szavakat találni a magyar válogatott teljesítményére.
jún. 19
18:09
Fiola könnyek közt nyilatkozott, Sallai, Nagy és Kleinheilser a közönséget dicsérte (m4sport.hu)
"Ez életem legszebb napja."
jún. 19
18:18
Berrettini folytatja a visszaszámlálást, már csak egy lépés a tornagyőzelem (Eurosport)
ATP London: Berrettini - De Minaur meccsösszefoglaló
jún. 19
18:27
Marco Rossi: A játékosaim ma elképesztőek voltak, csak köszönetet mondhatunk nekik (m4sport.hu)
„A szív a legfontosabb dolog a futballban.”
jún. 19
18:39
Itt az új aranypáros: Bodonyi Dóra és Kozák Danuta az ötkarikás sikerért hajtanak majd Tokióban (Blikk)
Bodonyi Dóra a tokiói nyári játékok aranyesélyese lett. Az ötszörös olimpiai bajnok Kozák Danuta korábbi társa, a visszavonuló Szabó Gabriella helyére ugyanis a Szolnok 27 éves, ötszörös világbajnok kajakosát kérte fel.
jún. 19
18:39
„Mi, magyarok” – beszédes fotóval üzent Orbán Viktor (Metropol)
Orbán Viktor egy sokatmondó fotóval üzent a magyar válogatottnak. A csapat ugyanis döntetlent játszott a világbajnok franciákkal.
jún. 19
18:45
Most jött: Kórházba kellett vinni az egyik magyar focistát a Puskás Arénából (BorsOnline)
Marco Rossi szövetségi kapitány a világbajnok franciák elleni 1-1-es Eb-meccs utáni sajtótájékoztatón a lecserélt Szalai Ádámról is beszélt.
jún. 19
18:48
Wimbledonban is nagyot alkothat a három év után újra tornát nyerő horvát (Eurosport)
Kikapott a Queen’s Club negyeddöntőjében, mégis elégedett lehet a Wimbledon előtti füves pályás szereplésével Marin Cilic.