Szilágyi Áron

Szilágyi Áron: „Én is félek, ezt bevallom”
2020 március 26.   Hírstart
Bár nagyon készült az olimpiára, el tudja fogadni a Nemzetközi Olimpiai Bizottság halasztó döntését Szilágyi Áron. A A harminc éves, kétszeres olimpiai bajnok vívónk a Facebookon válaszolt a kérdésekre.
Szilágyi Áronék az olimpiára vívták magukat
2020 március 8.   Infostart
A magyar férfi kardválogatott negyedik lett a luxembourgi világkupán, ezzel matematikailag is biztosította helyét a tokiói olimpián.
Szilágyi Áron aranyérmet nyert a vívó-vk-n
2020 március 7.   Hírstart
Pusztai Liza ezüstérmet szerzett Athénban.
Vívás: Szilágyi Áron újabb vk-aranyérme
2020 március 7.   NSO
Két héten belül kétszer: Szilágyi Áron február 22-én Varsóban nyert világkupaversenyt, és szombaton Luxemburgban is a legjobbnak bizonyult. A szintén kardozó Pusztai Liza az athéni vk-viadalon ezüstérmet szerzett.
Szilágyi Áron aranyérmes a varsói vívó világkupán
2020 február 22.   Propeller
Szilágyi Áron nyerte meg szombaton a férfi kardozók varsói világkupa-versenyét. A kétszeres olimpiai bajnok a főtáblán 15-8-ra verte a kanadai Shaul Gordont, 15-10-re a japán Tokunan Kentát, majd egy jóval erősebb ellenfélen, a csapatban olimpiai, illetve az elmúlt három évben sorozatban világbajnok dél-koreai Gu Bon Gilen is túljutott 15-13-mal. A
Vívó-vk - Szilágyi aranyérmes Varsóban
2020 február 22.   Hírklikk
Szilágyi Áron nyerte meg szombaton a férfi kardozók varsói világkupa-versenyét.
Vívó-vk: Szilágyi Áron aranyérmes Varsóban
2020 február 22.   NSO
Szilágyi Áron aranyérmet nyert a férfi kardvívók varsói világkupaversenyén. A Vasas 30 éves kétszeres olimpiai bajnok klasszisa a döntőben az amerikai Eli Dershwitzet verte meg 15:9-re. A viadal vasárnap a csapatversennyel folytatódik, amelyen a magyar válogatott véglegessé teheti a csapatkvótát a tokiói olimpiára.
Vívás: a 30 éves Szilágyi Áron még két olimpiai érmet szeretne
2020 január 14.   NSO
Kétszeres olimpiai bajnok kardvívónk, Szilágyi Áron január 14-én tölti be harmincadik életévét. A Vasas sportolója elárulta, még két olimpiai éremre vágyik.
Szilágyi Áron hatodik lett a montreáli vívó világkupa versenyen
2020 január 12.   Magyar Nemzet
.
Szilágyi Áron hatodik lett Montreálban a vívók Grand Prix-versenyén
2020 január 12.   Hírstart
A kétszeres olimpiai bajnok magyar kardozót egy olasz riválisa állította meg a negyeddöntőben.
Szilágy Áron hatodik lett a vívó világkupán
A hatodik helyen végzett Szilágyi Áron a férfi kardozók montreáli Grand Prix-viadalán.
2020 január 12.   Infostart
Vívás: Szilágyi a hatodik helyen végzett Montrealban
Legjobb magyarként Szilágyi Áron a hatodik helyen végzett a férfi kardozók montreali Grand Prix-viadalán.
2020 január 12.   NSO
Vívás: Négy címvédés egyéniben az országos bajnokságon
2019 december 22.   Hírstart
Négy címvédés történt a vívók országos bajnokságának egyéni versenyeiben: férfi kardban Szilágyi Áron, férfi tőrben Dósa Dániel, női tőrben Kreiss Fanni, női párbajtőrben pedig Muhari Eszter ismételte meg tavalyi sikerét. Női kardban Márton Anna, férfi párbajtőrben Somfai Péter győzött.
2019 december 22.   Biztosító Magazin
Ez történik, ha Szilágyi Áronnak pengeéhsége van
Négy címvédés történt a vívók országos bajnokságának egyéni versenyeiben.
Vívó-ob: Szilágyi Áron megvédte magyar bajnoki címét
2019 december 21.   Hírstart
Megvédte bajnoki címét férfi kardban Szilágyi Áron, a női kardozók között pedig a MOL Alapítvány egykori támogatottja, Márton Anna legyőzte a jelenlegi támogatott Pusztai Lizát.
Vívó ob: négyen is megvédték egyéniben a címüket