Nagy Orsolya

Nagy Orsolya már érmes
2009 október 3.   Metropol
A kardozó Nagy Orsolya bejutott az elődöntőbe, ezzel már biztos érmes a törökországi vívó-világbajnokság szombati versenynapján.
Vívó-vb: Nagy Orsolya és Benkó Réka a legjobb 16 közé jutott
2009 október 3.   She
A kardozó Nagy Orsolya és Benkó Réka bejutott a legjobb 16 közé a törökországi vívó-világbajnokság negyedik versenynapján.
Vívó-vb - Menetelő magyar lányok
2009 október 3.   Behaviour
Vívó Eb: kikapott a bronzmeccsen a magyar női kardcsapat
2009 július 19.   She
A negyedik helyen végzett vasárnap a Nagy Orsolya, Benkó Réka, Pető Réka, Várhelyi Anna összeállítású kardválogatott a plovdivi vívó Európa-bajnokságon.
Negyedik a női kardcsapat a plovdivi Európa-bajnokságon
2009 július 19.   Infostart
Vívó Eb: bronzéremért vívhat női kardcsapatunk Plovdivban
A bronzéremért vívhat a Nagy Orsolya, Pető Réka, Benkó Réka, Várhelyi Anna összeállítású magyar női kardcsapat a plovdivi vívó Európa-bajnokságon.
Vívás: Nagy Orsolya a harmadik helyen végzett Dallasban
2009 június 22.   She
Nagy Orsolya – legjobb magyarként – a harmadik helyen végzett a női kardozók dallasi világkupaversenyén.
Vívás: Nagy Orsolya nyerte a genti kard világkupát
2009 május 10.   She
Magyar sikerrel, Nagy Orsolya győzelmével zárult vasárnap a női kardozók genti Világkupa-versenye.
Vívás: Nagy Orsolya ötödik, Benkó Réka hetedik Klagenfurtban
2009 május 3.   She
Nagy Orsolya az ötödik, Benkó Réka pedig a hetedik helyen végzett a női kardozók ausztriai Világkupa-versenyén, Klagenfurtban.
Vívás: Nagy Orsolya tizenkettedik lett Foggiában a női kard GP-n
2009 március 14.   She
Legjobb magyarként Nagy Orsolya a tizenkettedik helyen végzett szombaton a női kardozók Grand Prix-viadalán az olaszországi Foggiában.
Vívás: Nagy Orsolya tizenkettedik Foggiában a női kard GP-n
Legjobb magyarként Nagy Orsolya a tizenkettedik helyen végzett szombaton a női kardozók Grand Prix-viadalán, az olaszországi Foggiában.
Nagy Orsolya kiesett
2008 augusztus 9.   Infostart
Nem jutott a legjobb nyolc közé Nagy Orsolya a pekingi olimpia női kardversenyében. A magyar vívó a nyolcaddöntőben 15:5-re veszített a 2006-ban világbajnok, idei világranglista-második amerikai Rebecca Warddal szemben.
Női kard: Nagy Orsolya világbajnokkal kezd
2008 augusztus 7.   She
Anne-Lise Touyával, a franciák 2001-es és 2005-ös világbajnok kardozójával találkozik szombaton a 32 között Nagy Orsolya, a Pekingben elsőként pástra lépő magyar vívó.
Vívás: Nagy Orsolya tizenkettedik a Las Vegas-i Világkupán
2008 június 22.   She
Nagy Orsolya a 12. helyen végzett a női kardozók Las Vegasban rendezett Grand Prix-viadalán.
Magyar vívósikerek Monzában és Gentben
2008 május 13.   hirado.hu
A felnőtt női kardozók belgiumi Világkupa-fordulóján, Gentben az olimpiai kvótával rendelkező Nagy Orsolya a dobogó harmadik fokára állhatott fel
Női kard Vk, Algír: Nagy Orsolya olimpiai résztvevő
2008 március 21.   Metropol
Nagy Orsolya a 19. helyen végzett a női kardozók algériai Grand Prix-viadalán, de mivel már korábban kedvező pozíciót vívott ki magának, a kvalifikációs sorozat utolsó versenye után olimpiai indulónak tekinthető.
Vívás: Nagy Orsolya hatodik lett a madridi Világkupán
2008 március 2.   She
Nagy Orsolya hatodik lett a madridi női kard Világkupa-versenyen, ezzel növelte pontjainak számát az olimpiai kvalifikációs ranglistán.
Vívás, kard Vk, Moszkva: négy magyar a legjobb16 között
2008 február 17.   She
Négy magyar vívó is bekerült a legjobb 16 közé a moszkvai férfi illetve női kard Világkupa-versenyen: Lontay Balázs kilencedik, Decsi Tamás 12., Szilágyi Áron 14. lett, Nagy Orsolya pedig tizedikként zárt.
Vívás - nem sikerült a legjobb nyolc közé jutnia a magyar hölgyeknek
2007 szeptember 29.   HírTV
Egyetlen magyar női kardozónak sem sikerült bejutnia a legjobb nyolc közé a szentpétervári világbajnokság szombati napján. A nyolcaddöntőben vereséget szenvedő Nagy Orsolya végül 13., Sznopek Gabriella 16. lett.
Vívó-vb, női kard: nincs magyar versenyző a negyeddöntőben
2007 szeptember 29.   She
Nem került be magyar vívó a női kardozók egyéni versenyének negyeddöntőjébe a szentpétervári világbajnokságon, mivel Nagy Orsolya és Sznopek Gabriella vereséget szenvedett a harmadik fordulóban.