Cristiano Ronaldo és Luís Fabiano versenye
A brazil futballsztár összeköltözött magyar fiával és szerelmével
márc. 18
7:12
NBA: a New Orleans tovább tapad a Houstonra (She)
A New Orleans Hornets hazai pályán 108-97-re legyőzte a Chicago Bulls csapatát az NBA kleddi játéknapján, és ezzel továbbra is a második helyet foglalja el a 22-e nyerősorozattal büszkélkedő Houston Rockets ellen. Bővebben hamarosan
márc. 18
7:18
NHL: hazai siker született Vancouverben és Minnesotában (She)
Mindkét hazai csapat győzött az NHL keddi játéknapján. A Minnesota Wild 3-1-re győzött a Colorado Avalanche ellen, míg a Vancouver ugyanilye különbséggel verte a Phoenix Coyotes együttesét. Bővebben hamarosan.
márc. 18
7:35
Fájó szavak, kemény válasz (Behaviour)
Bastian Schweinsteiger, a Bayern München német válogatott labdarúgója felháborodott Stefan Effenberg bírálatán. A korábbi válogatott futballista a Bild című lapban egy jegyzetben azt írta, hogy Schweinsteiger fásult és környezetváltozásra lenne szüksége, ezért máshova kellene igazolnia. Effenberg úgy vélte, ha ez nem történik meg, akkor Schweinsteiger elvész a német futball számára.
márc. 18
9:23
Tenisz: Nadal és Djokovics is továbbment Indian Wellsben (She)
A címvédő Rafael Nadalnak nem okozott gondot a hazai pályán versenyző Donald Young kiütése az Indian Wellsben rendezett férfi tenisztorna harmadik fordulójában.
márc. 18
9:33
Úszó Eb: nincs magyar döntős 400 férfi gyorson (She)
Négy magyar úszó is érdekelt volt a 400 méteres férfi gyorsúszás előfutamaiban az eindhoveni ?vizes? Európa-bajnokságon.
márc. 18
9:44
Úszó Eb: holland fölény női 50 pillangón (She)
A holland versenyzők uralták a női 50 méteres pillangóúszás előfutamait az eindhoveni "vizes" Európa-bajnokságon.
márc. 18
9:55
Úszó Eb: Nagy Péter a 36. helyen zárt 100 férfi háton (She)
Nagy Péter nem jutott tovább a 100 méteres férfi hátúszás előfutamaiból a hollandiai Eindhovenben rendezett vizes Európa-bajnokságon.
márc. 18
10:17
Úszó Eb: Hosszú a 3., Jakabos a 7. idővel döntős 400 vegyesen (She)
Hosszú Katinka a harmadik, Jakabos Zsuzsanna pedig a hetedik helyen jutott döntőbe a 400 méteres női vegyesúszásban az Eindhovenben zajló "vizes" Európa-bajnokságon.
márc. 18
10:55
Kerékpár: a héten véget ér Floyd Landis ügye (She)
Szerdán kezdődik, és vélhetően még ezen a héten lezárul Floyd Landis bírósági pere, amit azért indított, mert doppingvétség miatt megfosztották őt a 2006-os Tour de France-on aratott összetett első helyétől.
márc. 18
11:01
Úszó Eb: Bodor középdöntős, Gyurta és Molnár kiesett 100 mellen (She)
Bodor Richárd továbblépett, Gyurta Dániel és Molnár Ákos viszont elbúcsúzott a további verenyzéstől a 100 méteres férfi mellúszás előfutamaiban az Eindhovenben zajló "vizes" Európa-bajnokságon.
márc. 18
11:03
Úszó Eb: Szepesi és Verrasztó is középdöntős 200 háton (She)
Szepesi Nikolett a második, Verrasztó Evelyn pedig a harmadik legjobb idővel jutott a középdöntőbe a 200 méteres női hátúszásban az Eindhovenben zajló "vizes" Európa-bajnokságon.
márc. 18
11:07
Úszó Eb: Takács Krisztián a 24. lett 50 pillangón (She)
Takács Krisztián a 24. helyen zárt az 50 méteres férfi pillangóúszásban az Eindhovenben zajló "vizes" Európa-bajnokságon.
márc. 18
11:51
Formula 1: Nelsinho Piquet tanulni akar a hibáiból (She)
Nelsinho Piquet számára nem sikerült valami fényesen élete első Formula 1-es szezonjának rajtja. A brazil pilóta úgy véli, hogy az Ausztrál Nagydíjon megszerzett tapasztalatait hasznosítani tudja majd a továbbiakban.
márc. 18
11:56
Kézilabda: svájci ellenfelet kapott az MKB Veszprém (She)
A svájci Schaffhausen lesz az MKB Veszprém ellenfele a férfi kézilabda KEK-elődöntőjében. A másik ágon a német Rhein-Neckar Löwen a spanyol Valladoliddal találkozik.
márc. 18
12:24
Siófok: kórházba került az NB I-ben szereplő csapat fiatal kapusa (She)
Kórházba került az NB I-ben szereplő BFC Siófok fiatal kapusa, Hegedűs Lajos.
márc. 18
12:26
Németország: Sagnol kihagyja a Bayern kupameccsét (She)
A szombati, Cottbus elleni kínos vereség (0?2) után a szerda esti, Wolfsburg elleni kupa-elődöntőt is kihagyja Willy Sagnol, a Bayern München francia válogatott védője.
márc. 18
13:37
Vízilabda: a Primorac Kotort kapta a Vasas az Euroligában (She)
A montenegrói Primorac Kotor lesz a TEVA-VasasPlaket ellenfele a férfi vízilabda Euroliga negyeddöntőjében.
márc. 18
13:42
Műugrás: tizedik lett a Gondos, Reisinger kettős (She)
Egy riválisát megelőzve a 10. helyet szerezte meg a Gondos Flóra, Reisinger Zsófia páros a 3 méteres szinkronműugrás selejtezőjében, ennél fogva nem folytathatja a délutáni döntőben, ahová a legjobb nyolc kettős jutott be.
márc. 18
15:47
A MOB ellenzi a pekingi olimpia bojkottját (Infostart)
A Magyar Olimpiai Bizottság és a sportolók is elleneznék a pekingi ötkarikás játékok bojkottját - mondta az InfoRádiónak Molnár Zoltán, a magyar olimpiai csapat vezetője. Korábban a Tibetet Segítő Társaság erre szólította fel a magyar kormányt a tibeti erőszakos események miatt. A MOB ügyvezetője szerint a bojkottal csak a sportolóknak ártanának, de Tibeten nem segítenének.
márc. 18
15:53
MOB: egyeztetések az előttünk álló ötkarikás játékok jegyében (She)
A Magyar Olimpiai Bizottság tájékoztatása szerint a héten az olimpiai előkészületek szempontjából három fontos eseményre is sor kerül.
márc. 18
16:15
Labdarúgás, MK:a szünetben 2-1-re vezet a Barcika a Honvéd ellen (She)
A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén negyvenöt perc játék után a másodosztályú Kazincbarcika 2-1-re vezet hazai pályán a Budapest Honvéd ellen.
márc. 18
17:10
Jégkorong: Szuperkupát rendezhetnek a jövő héten (She)
Amennyiben a jégkorong ob I döntője négy vagy öt mérkőzésen eldől az Alba Volán javára, akkor a jövő héten Szuperkupa-mérkőzést rendezne a magyar szövetség.
márc. 18
17:27
Labdarúgás, MK: döntetlent játszott a Honvéd a Barcika otthonában (She)
A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén negyvenöt perc játék után a másodosztályú Kazincbarcika 2-1-re vezetett hazai pályán a Budapest Honvéd ellen, a szünet után aztán egyenlített a kispesti gárda.
márc. 18
18:25
Úszó Eb: Priljukov nyerte a 400 méteres férfi gyorsúszást (She)
Az orosz Jurij Priljukov nyerte meg a 400 méteres férfi gyorsúszást az Eindhovenben zajló vizes Európa-bajnokságon.
márc. 18
18:59
Úszó Eb: Hosszú Katinka ezüstérmet szerzett 400 vegyesen (She)
Hosszú Katinka ezüstérmet szerzett 400 méter női vegyesen az eindhoveni Európa-bajnokságon. A győzelmet az olasz Alessio Filippi, míg a harmadik helyet az orosz Jana Martinova szerezte meg.
márc. 18
18:59
Megvan az első magyar érem az úszó Eb-n (Infostart)
Ezüstérmet szerzett Hosszú Katinka 400 vegyesen az eindhoveni úszó Európa-bajnokságon.
márc. 18
19:11
Jean Todt már nem a Ferrari vezérigazgatója (Infostart)
Lemondott Jean Todt a Ferrari vezérigazgatói posztjáról. A francia sportvezető a 2006-os szezon után került ebbe a tisztségbe, de tavaly még a Forma-1-es csapat irányításában is meghatározó szerepe volt.
márc. 18
19:16
Úszó Eb: Bodor Richárd a döntőbe jutott 100 méter mellen (She)
Bodor Richárd százméteres mellúszásban bejutott a döntőbe az eindhoveni Európa-bajnokságon. A magyar úszó saját futamában a harmadik, míg összességében a nyolcadik helyen végzett.
márc. 18
19:27
Úszó Eb: Szepesi Nikolett és Verrasztó Evelyn a 200 hát döntőjében (She)
Mindkét magyar induló bejutott a 200 méteres női hátúszás döntőjébe. Szepesi Nikolett a második, míg Verrasztó Evelyn az ötödik helyen kvalivikálta magát a holnapi fináléba.
márc. 18
19:39
Úszó Eb: holland siker világcsúccsal a női gyorsváltóban (She)
Hollandia új világcsúccsal nyerte a 4x100 méteres női gyorsváltót az Eindhovenben zajló "vizes" Európa-bajnokságon.
márc. 18
19:45
Két mérkőzésre bezárták a Betis stadionját (Infostart)
A Spanyol Labdarúgó Szövetség versenybizottsága az Athletic Bilbaónak ítélte a három pontot, miután a Real Betis elleni szombati bajnokit a hazai szurkolók rendbontása miatt félbe kellett szakítani a találkozót.
márc. 18
19:51
Úszó Eb: az oroszok kizárása után svéd arany a férfi gyorsváltóban (She)
Miután a vízben győztes orosz csapatot a verseny után ? szabálytalan váltás miatt ? kizárták, Svédország szerezte meg az aranyérmet a férfiak 4x100 méteres gyorsúszóváltójában.
márc. 18
19:53
Labdarúgás, NB I: eltörölték az Újpest pénzbüntetését (She)
Mégsem kell 500 ezer forintot fizetnie az Újpest FC csapatának ? adta hírül az MLSZ honlapja.
márc. 18
19:57
Anglia: a FIFA súlyosbítaná Taylor büntetését, az FA nem enged (She)
A FIFA hosszabb büntetést szeretne adni Martin Taylornak, a Birmingham labdarúgójának, aki az Arsenal elleni meccsen eltörte Eduardo lábát. Az FA nem enged a nyomásnak, nem ad nagyobb büntetést a játékosnak a már kirótt három meccsnél.
márc. 18
20:24
Jégkorong: kiütéses győzelmet aratott az Alba Volán (She)
A férfi OB I bajnoki döntőjének harmadik összecsapásán az Alba Volán 9-1-re verte a vendég HC Csíkszeredát.
márc. 18
20:46
UNIQA női kosárlabda NB I, A-csoport: Idegenben nyert a Sopron (She)
A női NB I A-csoportjában sima győzelmet aratott a Sopron, az idegenben vívott találkozón.
márc. 18
21:53
Anglia: a Blackburnben folytatja pályafutását Johann Vogel (She)
A svájci válogatott Johann Vogel év elején a spanyol Betistől került Angliába, a Sunderland-hez, de Mark Hughes hívására elhagyta a csapatot, és immár két hete a Blackburnnel készül.
márc. 18
21:55
Juventus: elfogadták a csapat új stadionjának terveit (She)
A Juventus elnöksége jóváhagyta a Stadio delle Alpi helyén építendő új stadion terveit.
márc. 18
22:10
Sakk: Beindult a Lékó-henger az Amber-tornán (She)
Bravúros győzelmet aratott Lékó Péter az Amber rapid és vaktorna negyedik fordulójában kedden.
márc. 18
22:48
Anglia: Balogh Béláék hazai pályán kaptak ki 3-1-re (She)
Balogh Béla csapata, a Colchester hazai pályán szenvedett 3-1-es vereséget a Hull Citytől az angol másodosztályú labdarúgó bajnokságban.
márc. 18
23:04
Francia Kupa: Benzema a nyolc közé lőtte a Lyont (She)
A labdarúgó Francia Kupa nyolcaddöntőjében a Lyon együttese sokáig győzelemre állt Karim Benzema góljával, azonban a vendég Sochaux a 89. percben egyenlíteni tudott. Hiába, mert a bajnoki címvédő 20 éves gólgyárosa a 91. percben ismét beköszönt, így mégiscsak a hazaiak ünnepelhették a továbbjutást.