VESZPRÉM — Igazi ragadozóvá cseperedett Szása (1), a helyi állatkert egykori kis sztárja! Szása tavaly december elején érkezett a parkba: az akkor 8 kilós kölyök 90 kilót hízott, és ma már nem éri be egy cumisüvegnyi tejjel.
Haumann Péter (69), a Nemzet kedden megválasztott, új színésze szinte ki sem látszik a munkából. Akkor is épp Pécsett próbált, amikor a választás után Alföldi Róbert, a Nemzeti Színház igazgatója megpróbálta értesíteni az örömhírről. Végül az egész ország előbb tudta meg, hogy Haumann a Nemzet színésze, mint ő maga, de ennek a vele járó öröm, és megtiszteltetés szempontjából talán nincs is…
Görög Zita (30) visszatért! A modellből lett műsorvezető most életének két nagy szenvedélyét élheti meg egyszerre a TV2 új műsorában, ahol a divat egyesül a tévézéssel.
Budapest ‒ Újra Stohl Andráson köszörülte a nyelvét Fábry Sándor (56), aki az Esti showder múlt heti felvételén nem bírta megállni, hogy ne nyomjon egy újabb fricskát a színész orrára.
Kéjgázt szívott halála előtt az a középkorú férfi, akinek latexruhás holttestére a közelmúltban bukkantak egy szombathelyi lakásban – írta a vasnepe.hu.
A férfiak talán fel sem fogják, milyen fontos az első csók egy nőnek. Pedig ő abban a pillanatban eldönti, követi-e majd több is, vagy lapátra tesz. Íme 5+5 tipp, hogy biztosan befutó lehess!
Az altábornagynak egy szakvélemény miatt kell felelnie a Jobbik parlamenti képviselője, Staudt Gábor szerint. A katonai ügyészség viszont cáfolta a jobbikos politikus bejelentését, nem hallgatták ki gyanúsítottként Balajti Lászlót.
"Súlyos komplikációkkal" járó magyarországi gyomorszűkítő beavatkozásokról tett bejelentést "számos" ír beteg. A műtéteket egy magyar orvos szervezte, akit felfüggesztettek állásából - írta csütörtökön egy ír egészségügyi szaktanácsadó honlap, amely szerint a magyar orvost betegei nem érik el.
Egy alsóújlaki család hét tagja gyilkos galócát evett, a gombát szedő 25 éves férfi meghalt, édesanyját életveszélyes állapotban kezelik a budapesti Péterfy Sándor utcai kórházban, a többiek állapota kielégítő
Szerkesztőségünk vendége volt a Barátok közt rosszfiúja, Rékasi Károly. A sármos színészt leginkább hétköznapi szokásairól faggatták rajongói, de természetes akadtak kérdések Bartha Zsoltról is.
Szingapúr — Felborult a Forma–1-es pilóták megszokott életritmusa. A vasárnapi Szingapúri Nagydíjat ugyanis éjszaka, villanyfényben rendezik, márpedig idő kell, amíg a mezőny tagjai hozzászoknak a megváltozott körülményekhez. A versenyzők nappal alszanak, és sötétedés után „kelnek életre".
Great Notley - Hatalmas felháborodást keltett világszerte az angliai Joanne Lee (+35) esete, aki az interneten keresett, és talált társat magának öngyilkosságához.