Nicosia – Cipruson pihente ki az idei év fáradalmait a Hajdú család. A Frizbi műsorvezetője, feleségével és kislányával fedezte fel a gyönyörű szigetet, kisfiukat ezúttal nem vitték magukkal, Dávidka addig a nagymamák szeretetét élvezte.
Budapest—London — Új királynője és királya van a tenisznek. A nőknél a cseh Petra Kvitová (21), a férfiaknál a szerb Novak Djokovics (24) nyerte a nem hivatalos füvespályás világbajnokságot.
Mainz — Mosolyognak, jó kedvűek a Mainz német élvonalbeli labdarúgócsapatának magyar játékosai. Az újonc Stieber Zoltán (22) lassan törzstag lesz az együttesben: gólt rúgott a vasárnapi stadionavatón, a sérülése és a keresztszalag-operációja után lábadozó válogatott csatár, Szalai Ádám (23) pedig az edzéseken már együtt fut a többiekkel, és igaz, egyelőre magányosan, de labdás…
Ismét Magyarországon forgatnak filmet Ken Follett könyvsikeréből: Az idők végezetéig című művéből készülő sorozat munkálatai július 11-én kezdődnek Etyeken, a Korda Filmstúdióban
Budapest – A Margitszigeti Szabadtéri Színpadon debütál vasárnap este Patai Anna (11). A Megasztár ötödik szériájából megismert kislányt még februárban választotta ki Gergely Róbert a Bőröndmese című musical főszerepére, ezúttal viszont Annácska életében először lép színpadra szabadtéren.
Bad Waltersdorf - Hétfőn elkezdődött az orosz Anzsi Mahacskala ausztriai edzőtábora, s az együtteshez csatlakozott a nyáron 3,8 milliárd forintnyi euróért igazolt Dzsudzsák Balázs (24) is.
Budapest – Akár 23 karátos ehető aranyforgácsot is kérhetünk a magyar luxuscsokoládéra, de ehető kandírozott virágszirmokat, öt különböző fajta csilit vagy a Hawaii-szigetekről származó fekete sót is választhatunk a kreációkra.
A rajongókon múlik, lesz-e klip a HT3 és MCDC közös dalából. A Csillag születikben ismertté vált Horváth Tamás (19) és korábbi versenytársa felvétele már elkészült, azt viszont a kedvelőikre bízzák, hogy a Várlak téged című szám remixéhez forgassanak-e videót.
Balatonfenyves ‒ A Balaton partján gyűjt energiát és ihletet a decemberi KFT nagykoncertre Bornai Tibor (56). A népszerű zenész ugyanis Balatonfenyvesen nyaralt feleségével, Eszterrel és kutyájával, Alcsival.
Egy francia író- és újságírónő, Tristane Banon egy közel tíz éve történt szexuális jellegű bántalmazás miatt feljelentést tesz Dominique Strauss-Kahn, a Nemzetközi Valutaalap (IMF) volt vezérigazgatója ellen.
Budapest - Dubaj - A legszebb magyar lányok közül mazsolázhattak dúsgazdag és szexéhes arab méltóságok éveken keresztül Marokkótól az Egyesült Arab Emírségeken át a Seychelle-szigetekig, ám a Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) hétfőn felgöngyölítette a magyar kerítőhálózatot, amely 2009 óta látta el friss hússal a közel-keleti háremeket.
Budapest - Szabadlábra helyezte a bíróság hétfőn este Szilvásy György egykori titokminisztert. A katonai bíróság még házi őrizetét sem rendelte el a volt politikusnak, aki azonban továbbra is gyanúsított.
Budapest ‒ Májusban elköszöntek Rajczi Pétertől (30) az Újpest NB I-es labdarúgócsapatának vezetői, hétfőn mégis bejelentették, hogy a Megyeri úton marad a 11-szeres válogatott csatár.
Budapest ‒ A Vasas csatára lehet Homma Kazuo (31). A Siófok labdarúgócsapatától érkező japán támadó hosszas tárgyalás után hétfőn jelent meg az angyalföldiek edzésén, szóban már meg is egyezett a vezetőkkel, és a napokban aláírhatja szerződését.
Budaörs — Döbbenetes hasonlóság! A budaörsi parkolóban gyilkos mérget belélegző lányok az internetről szerezhették öngyilkosságuk végzetes receptjét. Több tucat olyan fórum érhető el a világhálón, ahol kézséggel adnak tippeket a felhasználók, hogy távozzunk a túlvilágra.
Budapest — A sokadik terv is elkészült a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér körüli közlekedési állapotok felszámolására. Ma még minden budapestinek van oka pironkodni az ide érkező külföldiek előtt, akik először a kátyúkkal „díszített" gyorsforgalmi úton, majd a romos Kőbánya-Kispest metróállomás látványával találkoznak először a magyar fővárossal.
Budapest — Jojóeffektussal küzd Szandika (22). A ValóVilág plasztikcicája számtalanszor omlott össze a kamerák előtt, amikor egy-egy Párbaj alkalmával visszanézte a kisfilmeket.
Budapest - A tizenegyesekre utazhattak a magyarországi focifogadási botrány gyanúsítottjai. A velük kapcsolatba hozható mérkőzéseken feltűnően sok gól született büntetőből, ráadásul több a 90 perces rendes játékidő letelte után, a bíró által elrendelt hosszabbításban.
Tatabánya - Fagyos légkörben tért vissza Kiprich Dániel (23) a focipályára. A védő több mint egy elteltével után húzhatott magára szerelést, azután, hogy tavaly májusban a Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága egy évre eltiltotta a futballtól.
Budapest - Nők pénzelik az anyagi és lelki válságban lévő Stohl Andrást (44). A jószívű asszonyok - Anett, az ápolónő és Böbe, a színházi öltöztetőnő - még párjukkal is megbeszélték, hogy egyhavi fizetésükkel segítik a színész családját, és ha úgy alakul, közvetve az általa megsérült Pali bácsit.
Budapest ‒ Retteghet Alekosz, a trónkövetelők már a villa kapujában állnak! Megkezdődött a ValóVilág 5. szériájának castingja, ahová közel 20 000 embert várnak a készítők.
Budaörs - „Szörnyet teremtettek" - írta magáról utolsó internetes bejegyzéseiben G. Zsanett (†19), majd vonatra ült, és elindult Budaörs felé titkos szövetségeséhez, R. Katához (†21), hogy örökre maga mögött hagyja a számára elviselhetetlen életet.
Horvátország jogsegély keretében hivatalosan is kérte Hernádi Zsolt, a Mol Nyrt. elnök vezérigazgatója előzetes kiadatását - írta keddi számában a Népszabadság.
BUDAPEST - Vége a kamunevek és -lakcímek bediktálgatásának! A BKV ellenőrei a fővárosi járatokon hétfő óta ismét a közterület-felügyelőkkel karöltve intézkednek, akiknek az idei évben már igazoltatási joguk is van.
Budapest - Az ELTE Etológia Tanszék és az MTA Pszichológiai Kutatóintézet Összehasonlító Viselkedéskutató Csoportjának egy közös kutatása keretében emberek és kutyák társas tanulási képességeit és általános bizalmi viselkedését vizsgálják.
Tíz-tíz hónap, két évre felfüggesztett, fiatalkorúak fogházában letöltendő büntetésre ítélte a Győri Városi Bíróság azt a három fiút, akik egy csornai általános iskola előtt annyira megverték egy évfolyamtársukat, hogy a fiúnak eltört az álla és az orra.
Manchester - Több órás késéseket okozott egy eltévedt flamingó a repülőtéren. A rózsaszín, egy lábon álló madarat a földi személyzet próbálta meg elhesegetni, több-kevesebb sikerrel.