Példátlan összefogással sikerült hazahozni Barcelonából a súlyosan beteg magyar férfit, Tiborc Zoltánt, aki a spanyol kórházban nem kapta meg a szükséges kezelést, mivel nem volt ottani egészségbiztosítása.
Manci mama vigyáz a legrutinosabb terepralisra, Szalay Balázsra és navigátorára, Bunkoczi Lászlóra december 29. és január 10. között az Africa Race sivatagi terepraliversenyen.
Négyrészes minikrimivel jelentkezik a Bors. Ha kíváncsi az egyik legsikeresebb magyar krimiszerzőre, Anthony Grey-re keresse fel internetes oldalát (www.anthonygrey.hu)!
Senkinek sem kellett a híres magyar festő, Szinyei Merse Pál 32 millió forint kikiáltási árú festménye egy hétvégi aukción. Volt, aki az árverésen legalább százmillió forintot költött.
"Az igazság az, hogy a rendszer hibás és nem tudom tovább azt tettetni, hogy minden rendben van." Hány világbajnoki címet kell nyerni ebben az országban, hogy végre normálisan bánjanak valakivel?
A hazai piac egyik legnagyobb ingatlanközvetítője, az OTP Ingatlanpont tapasztalatai szerint a magyar lakáskeresők döntő többsége még mindig nem tekinthető tudatos vevőknek. Kevesen tudják, de milliókat veszíthetnek azok, akik nem a legideálisabb finanszírozási lehetőséget választják. Nézzük hogyan is érdemes nekiállni a dolognak.
Az ejtett Zaha Hadid-féle űrteknőssel két és félszeres lett volna a költség-túllépés. Na mindegy, Budapesten biztos nem lesz ilyen, és megéri majd az olimpia!
Tavasszal még az is kész csodának számított, hogy az apró baba az orvosok lesújtó jóslatai ellenére egyáltalán életben maradt. A koraszülött kislány szülei most már azért adnak hálát, mert közösen ünnepelhetik a karácsonyt.
A közel egymilliárdos árbevételű Balaton Bútort a jegybankelnök fia, Matolcsy Ádám cége vette meg. A felvásárlást Matolcsy György unokatestvérének bankja finanszírozza, feltehetően a Matolcsy György által létrehozott akciós jegybanki hitelből.
Nagy port kavart, hogy a köztévétől 130 emberrel együtt Jakupcsek Gabriellát is kirúgták pár nappal karácsony előtt. Most azonban felmerült: mégis maradhat az állami tévé képernyőjén a műsorvezető.
A történelemben most először járt egy rakéta az űrben, majd landolt utána sikeresen a Földön. A mérnökök, akik 13 éve dolgoznak ezen a projekten eléggé örültek.
A vőlegényjelölt térdre ereszkedett szerelme előtt, átnyújtotta az ékszeres dobozt... A lány pedig sarkon fordult és faképnél hagyta, mikor meglátta, mivel próbálja barátja kiszúrni a szemét.
A boszniai rendőrség szerint közvetlen bizonyítékeik vannak arra, hogy a keddi razziában elfogott emberek az Iszlám Államnal dolgoztak. Terrorakciókat szerveztek, pénzt hajtottak fel, toboroztak. (AFP)
368 darab új, rozsdamentes acélból készült pecsételőt helyeztek el a Kék Túra vonalán. A víz kifolyik belőlük, a rongálásnak ellenállnak, a pecsétek egyediek, de az arculatuk egységes. Induljelegyúton.
A világklasszis – a sportág jövője érdekében – nekiment a Magyar Úszó Szövetségnek. És közben egy zsarolási kísérletről is szót ejtett. Gyárfás Tamás, a szövetség elnöke reagált.
Az első tizenegy hónapban összejött az egész évre tervezett hiány 108,8 százaléka. A GDP-hez mért 2,4 százalékos hiánycél a Nemzetgazdasági Minisztérium szerint tartani lehet és fogják is. (MTI)