Sok fiatal vágyik külföldi karrierre, és nem kizárólag a magasabb fizetés motiválja őket, sőt, gyakran itthon is jó munkájuk van. Az X-Faktor eddigi legfiatalabb nyertese, Tóth Andi is kacérkodik a gondolattal, hogy az Egyesült Királyságban...
Tavaly született meg Mick Jagger (74) nyolcadik gyermeke, a zenész mégsem képes leállni a csajozással. Úgy tűnik, a 74 éves sztár legkisebb gyermekének édesanyja, Melanie Hamrick (31) mellett sem tud megállapodni.
Számos tanulmány jelent meg arról, hogy az okostelefonoknak az életünkre milyen káros hatása lehet. Ezek szerint az eszközök oly fokú függőséget alakíthatnak ki az emberben, hogy az alvás rovására és ebből fakadóan a munka, a tanulás és legfőképpen az egészségünk rovására is mehet.
Hatalmas ünneplés volt Németh Kristófék (42) családjában, ugyanis a színházigazgató, az édesanyja, Enikő (70) s fia, Lóci (10) két-két nap eltéréssel ünneplik a születésnapjukat. A Fórum Teátrum tulajdonosa hosszas szervezés után egy meglepetésbulival köszöntötte szeretteit.
A Queen gitárosa, Brian May (70) a szombati koncert miatt érkezett hazánkba, ahol az 1986-os fellépéshez hasonlóan fergeteges hangulatot csináltak. Brian May 12 ezer emberrel együtt énekelte el a Tavaszi szél vizet áraszt című dalt, mint azt Freddie Mercury (†45) is tette 31 évvel ezelőtt. A zenész szabadidejében meglátogatta a We Will Rock You mu
– Igazi konyhatündér lett Szabó Zsófi (29). A Story Exta várandós műsorvezetője rendszeresen főz férjének és a barátaiknak és ugyan még van egy kis ideje, míg megérkezik kisfia, folyamatosan szerzi be az eszközöket ahhoz, hogy születendő gyermekének is ő készítsen mindent. Ez persze sok feleség életében mindennapi dolog, ám az RTL Klub műsorvezetőj
Az X-Faktor fiatal indulóját, Tóth Bettinát (17) bizony nem kímélik a kommentelők, kap bőven kritikát, bántást. Sőt, szexuális tárgyú üzeneteket is, lapunknak elárulta, hogy mi volt eddig a legdurvább „ajánlat”, amit kapott. A fiatal lány kora ellenére igen éretten kezeli a népszerűséggel járó előnyöket, valamint hátrányokat is.
Életének 87. évében vasárnap elhunyt Balla Demeter Kossuth- és Balázs Béla-díjas fotográfus, a nemzet művésze - közölte pályatársa, Keleti Éva az MTI-vel.
Az ember már csak olyan, hogy a legtöbb dolgot az utolsó pillanatra halasztja. Fogorvoshoz csak akkor megyünk, ha már aludni sem bírunk a fájdalomtól, a gázkazánt az ősz végén nézetjük át, a csöpögő csapot akkor cseréltetjük ki, mikor a vízszámlán szereplő jókora összeget már nem tudjuk kimagyarázni magunk előtt sem azzal, hogy biztos sokat ment a
A tanár úr maga sem gondolta volna, hogy ilyen kellemetlenség megeshet vele, mégis így történt: szeretett volna jelen lenni fia születésénél, ám végül saját hibájából lemaradt a fontos eseményről.