Világszerte fogadni mertek volna arra, hogy kapitányváltás lesz Magyarországon. Az egyik külföldi – hazánkban legálisan nem működő – irodánál lehetőség volt pénzt tenni arra, hogy a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) elnöksége kedden meneszti vagy sem a válogatottal a világbajnoki selejtezők során gyenge eredményeket produkáló német Bernd Storck (54
Bernd Storck és a Magyar Labdarúgó Szövetség közös megegyezéssel szerződést bontott, így a német szakember a szövetségi kapitányi és a sportigazgatói posztról is távozott.
Bernd Storck és a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) közös megegyezéssel szerződést bontott, így a német szakember a szövetségi kapitányi és a sportigazgatói posztról is távozott.
Továbbra is remekelnek az angol klubok a BL őszi mérkőzésein: a Liverpool 7-0-ra nyert Mariborban, a Man City legyőzte a Napolit, a Spurs pontot szerzett a Bernabéuban.
Csányi Sándor szerint Bernd Storck megérdemelte a második esélyt az Andorrai vereség után, ám nem tudott ezzel élni. A német szakember megköszönte a szövetség támogatását.
Neymar, mint a Paris Saint-Germain friss sztárigazolása csaknem 3 millió eurós különjutalmat kapna francia klubjától, ha kiérdemelné a France Football magazin Aranylabdáját.
A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörében a 3. forduló első játéknapján két magyar is pályára lépett, néhány csapat fél lábbal már a tizenhat között érezheti magát, de még valamennyi csoportban maradt több nyitott kérdés.