A Liverpool sztárja súlyos sérülést szenvedett a szombati BL-döntőn, így kétségessé vált világbajnoki szereplése is. Edzője, Jürgen Klopp hétfő hajnalban új információkat közölt az egyiptomi labdarúgóról.
A Diósgyőr elleni mérkőzés második félidejében sajnálatos baleset történt a B1-es szektorban, ahol,információnk szerint, a csoportok füstözésével egy időben, de attól elkülönülten hanggránátot adott egy szurkoló a gyermeke kezébe, aki ennek következtében súlyosan megsérült - olvasható a Ferencváros szurkolóinak közleményében.
Fucsovics Márton a várakozásoknak megfelelően jelentősen javítva a 45. helyre jött fel a férfi teniszezők világranglistáján, melyet változatlanul a vasárnap rajtolt Roland Garroson címvédő Rafael Nadal vezet.
Herczeg András a meccsük után nem felejtette el megjegyezni, hogy náluk 9 saját nevelésű fiatal játszott. A felcsútiaknál eközben egyetlen egy kapott lehetőséget.
Immár tizenháromszoros BEK/BL-győztes a Real Madrid, az utóbbi három alkalommal mindig a királyiaké lett a serleg, Ronaldónak megvan az ötödik Európa-kupája, már csak Gento előzi meg a portugált.
Úszással gyógyítja sebeit Hosszú Katinka. A bajnoknő elveszítette férjét, egyben edzőjét, aki bemocskolta a nevét. Most eltökélt, be akarja bizonyítani, hogy Shane Tusup nélkül is boldogulni tud.
Mindössze két európai futballista szerzett eddig gólt két világbajnoki döntőben is: egy német és egy francia. Zinedine Zidane neve talán mindenkinek azonnal beugrik. De a másik? Nem a csatárok között kell keresgélni! A megfejtés vb-rangsorunk 18. helyezettjének a neve: Paul Breitner.