2018. augusztus 19. vasárnap

aug. 19
19:50
Női ifjúsági kézi-vb: nem sikerült legyőzni a címvédőt, Oroszország a világbajnok (She)
A magyar női ifjúsági kézilabda-válogatott 29–27-re kikapott a címvédő Oroszországtól az U18-as világbajnokság döntőjében, így ezüstérmet szerzett. A mieink háromgólos hátrányban fejezték be az első félidőt (12–15), s bár a szünet után többször is felzárkóztak az oroszokra, egyenlíteniük egyszer sem sikerült. A torna álomcsapatába bekerült Bánfai K
aug. 19
19:54
Őszinte vallomás: nehéz időszakon megy át a magyar sztársportoló (Ripost)
Megviseli a sikertelen széria a 25 éves sportolónőt, de továbbra is küzd a céljaiért.
aug. 19
20:00
PL: majdnem a csapattársát talpalta le az MU brazilja (She)
Mint beszámoltunk róla, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 2. fordulójának vasárnapi játéknapján a Brighton & Hove Albion meglepetésre 3–2-re legyőzte a Manchester Unitedet. A „vörös ördögök” nyáron szerződtetett játékosa, Fred meglehetősen rosszul viselte a vereséget: a brazil válogatott középpályás kis híján saját csapa
aug. 19
20:00
A Brighton otthonában szenvedett vereséget a Manchester United (m4sport.hu)
Mourinho edzősködése alatt harmadszor fordult elő, hogy a Vörös Ördögök három gólt kaptak az első félidőben.
aug. 19
20:12
NB II: Zalegerszegen veszítette el veretlenségét a Békéscsaba (She)
A labdarúgó NB II 4. fordulójában a Zalaegerszeg hazai pályán 3–1-re legyőzte a Békéscsabát. A zalai csapat még nem talált legyőzőre ebben a szezonban.
aug. 19
20:12
A ZTE nyerte a veretlenek csatáját, az újonc először győzött (m4sport.hu)
Négy gól esett Zalaegerszegen.
aug. 19
20:12
Vb-ezüstérmes a női ifi kéziválogatott (HírTV)
A vasárnapi döntőben nem bírtak a címvédő Oroszországgal.
aug. 19
20:18
Ezüstérmes a vébén az ifjúsági kéziválogatott (Infostart)
A magyar női ifjúsági kézilabda-válogatott ezüstérmes lett a Lengyelországban rendezett korosztályos világbajnokságon, miután a vasárnapi döntőben 29-27-re kikapott a címvédő Oroszországtól.
aug. 19
20:24
Serie A: három kapufa után jött a gól is – Dzeko emelésével nyert a Roma (She)
Az AS Roma 1–0-s győzelmet aratott a Torino vendégeként az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) nyitó fordulójában. A fővárosiak győztes gólját Edin Dzeko szerezte a 89. percben.
aug. 19
20:48
Románia: simán kikapott a fővárosban a Sepsi az FCSB-től (She)
Nyolcvan percig tartotta magát az FCSB otthonában a Sepsi OSK labdarúgó-csapata a román élvonalbeli bajnokság 5. fordulójában, ám kétgólos vereséget szenvedett az egykori Steauától.
aug. 19
21:00
PL: Pogba borzasztó passzán nevetnek Angliában (She)
Mint beszámoltunk róla, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 2. fordulójának vasárnapi játéknapján a Brighton & Hove Albion meglepetésre 3–2-re legyőzte a Manchester Unitedet. Paul Pogba, az MU francia középpályása hiába szerzett gólt a mérkőzés ráadásában, gyenge teljesítménye és egy borzasztó passza miatt ismét a szurkoló
aug. 19
21:06
Nem akarnak nőt látni a lelátón a Lazio-szurkolók (444.hu)
Ió-ció-Lazio, a nő nem, csak a náci jó.
aug. 19
21:06
Hajrágóllal nyert a Roma (m4sport.hu)
Az egyetlen találat Dzeko nevéhez fűződik.
aug. 19
21:08
Bodonyi András: Nyilván ilyenkor megnő az ember önbizalma (m4sport.hu)
Edzője a legfőbb világbajnoki célokról is beszélt.
aug. 19
21:12
NB II: kétgólos előnyből sem tudott nyerni a Vasas a Csákvár ellen (She)
A labdarúgó NB II 4. fordulójában pályaválasztóként vesztett pontot a Vasas, de így is tabella élén maradt. A Gyirmót győzelmével feljött a második helyre, nem esett gól a Siófok és a Budafok összecsapásán.
aug. 19
21:12
Valkusz Máté hazai kedvenctől kapott ki a fináléban (m4sport.hu)
A magyar teniszező bravúrosan szerepelt a tornán.
aug. 19
21:14
Tenisz: Valkusznak nem sikerült az újabb bravúr a döntőben (She)
Valkusz Máté kikapott a döntőben az olaszországi Cordenonsban rendezett, 64 ezer euró (20.5 millió forint) összdíjazású férfi salakpályás challenger-tenisztornán.
aug. 19
21:24
Légiósok: hatgólos meccsen ikszelt a DAC Trencsénben (She)
A szlovák élvonal 5. fordulójában a Holman Dávidot foglalkoztató Slovan győzött Rózsahegyen, a Kalmár Zsolttal és Vida Kristopherrel felálló DAC fordulatos meccsen ikszelt Trencsénben.
aug. 19
21:36
Megnyerte második Eb-selejtezőjét a férfi röplabda-válogatott (m4sport.hu)
Augusztus végéig még két mérkőzést játszik a csapat.
aug. 19
21:48
Férfi röplabda Eb-selejtező: magyar győzelem Svájcban (She)
A magyar férfi röplabda-válogatott 3:2-re győzött Svájcban az Európa-bajnoki selejtezősorozat második, vasárnapi fordulójában.
aug. 19
22:12
Videó: Nainggolan figyelmét a lányok terelték el az Inter-meccsről (She)
Az Internazionale a Sassuolo otthonában kezdte meg az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot (Serie A). A milánóiak keretébe – izomsérülés miatt – még nem került be a nyáron az AS Romától szerződtetett Radja Nainggolan, aki a lelátón azért ott volt – igaz, a mérkőzés annyira nem kötötte le, a belga középpályás jobb látnivalót is talált magának…
aug. 19
22:14
Légiósok: Kocsmárék a hajrában bukták el győzelmi sorozatukat (She)
A dán bajnokság 6. fordulójában a Midtjylland Kocsmár Zsolttal a soraiban 1–1-es döntetlent játszott az Odense otthonában. Korcsmár végig a pályán volt a mérkőzésen, amelyen a hazaiak a 94. percben egyenlítettek. Ezzel véget ért a Midtjylland három meccse tartó győzelmi sorozata. A horvát élvonalban a Hajduk Split hazai pályán szenvedett 2–0-s
aug. 19
22:30
Zsinórban harmadszor nyertek futamot Alonsóék (m4sport.hu)
Silverstone-ban is a 8-as Toyota nyerte a WEC-futamot.
aug. 19
22:36
La Liga: André Silva mesterhármassal debütált a Sevillában (She)
A Milantól igazolt André Silva első spanyol bajnokiján több gólt szerzett, mint az olasz bajnokságban egy év alatt: a portugál támadó vezérletével és mesterhármasával 4–1-re győzött a spanyol bajnokság 1. fordulójában, ezzel ő lett az első játékos a La Ligában, aki a 21. században mesterhármassal mutatkozik be.
aug. 19
22:38
Chelsea: Hazard megszólalt, véget vetett a találgatásoknak (She)
A Chelsea világbajnoki bronzérmes támadóját, Eden Hazard-t a nyáron szóba hozták a Real Madriddal, most viszont beszélt a saját helyzetéről.
aug. 19
22:40
Serie A: Nagy Ádámot kiállították; az Inter kikapott a mumusától (She)
Az Internazionale 1–0-ra kikapott mumusától, a Sassuolótól az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) nyitó fordulójában. A Bologna hazai pályán 1–0-s vereséget szenvedett a SPAL-tól, a csereként beálló Nagy Ádámot a 89. percben második sárga lappal kiállították.
aug. 19
22:48
Tenisz: meccslabdáról kapott ki a világelső a döntőben (She)
A világelső román Simona Halep meccslabdáról kikapott a holland Kiki Bertenstől a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyének vasárnapi döntőjében.
aug. 19
22:48
Nagy Ádám piros lappal indította a szezont (m4sport.hu)
Csereként lépett pályára.
aug. 19
23:12
Ligue 1: két meccs után hibátlan az újonc, most a Marseille-t verte (She)
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2. fordulójának utolsó mérkőzésén az újonc Nimes legyőzte az előző idényben Európa-liga-döntős Olympique Marseille-t, és így két forduló után hat ponttal a második helyen áll a tabellán.