Verrasztó Dávid Európa-bajnok 400 vegyesen (SzMo)
Óriási hajrában nyert a magyar úszó a glasgow-i Európa-bajnokságon.
aug. 9
20:24
Műugró Eb: brit és orosz arannyal zárult a verseny (She)
A férfiak 3 méteres számát a brit Jack Laugher nyerte, míg szinkrontoronyugrásban az orosz Alekszandr Bondar és Viktor Minibajev szerezte meg az aranyérmet a skóciai Edinburgh-ben zajló műugró Európa-bajnokság csütörtöki záró napján.
aug. 9
20:24
Kerekes Gréta és Kozák Luca sem jutott döntőbe 100m gáton (m4sport.hu)
A két debreceni gátas számára nem ért véget a berlini Eb.
aug. 9
20:26
Leicester City: Vardy szerződést hosszabbított a klubbal (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Leicester City meghosszabbította Jamie Vardy szerződését.
aug. 9
20:36
Triatlon Eb: Bragmayer Zsanett feladta, svájci győzelem (She)
Az egyetlen magyar induló, Bragmayer Zsanett nem ért célba a triatlon Európa-bajnokság női versenyében Glasgow-ban, ahol a svájci Nicola Spirig szerezte meg az aranyérmet.
aug. 9
20:38
El: Gulácsi és Lang csapata is nyert a 3. selejtezőkörben (She)
A labdarúgó Európa-liga harmadik selejtezőkörében az RB Leipzig Gulácsi Péter nélkül győzte le 3–1-re a román Universitatea Craiovát. Lang Ádám csapata, a CFR Cluj idegenben nyert 2–0-ra.
aug. 9
20:42
Nem jutottak döntőbe a magyar gátasok (Infostart)
Kerekes Gréta és Kozák Luca sem jutott döntőbe 100 m gáton a berlini atlétikai Európa-bajnokságon.
aug. 9
20:42
Az Everton folytatta a bevásárlást a Barcelonából, újabb két játékossal (m4sport.hu)
Komolyan körbenézett a piacon a liverpooli klub. Nem csak nézett, vásárolt is.
aug. 9
20:54
Újabb magyar érem: Késely Ajna ezüstérmes 400 méter gyorson (Blikk)
Késely Ajna ezüstérmet szerzett 400 méter gyorson a Glasgow-ban zajló úszó Európa-bajnokság csütörtöki zárónapján.
aug. 9
21:00
Atlétika Eb: Krizsán Xénia továbbra is az első tízben hétpróbában (She)
aug. 9
21:02
Atlétikai Eb: Helebrandt Máté lábközépcsonttörést szenvedett (She)
Mint ismert, a világbajnoki hatodik helyezett Helebrandt Máté a második helyen haladt az ötven kilométeres gyaloglás döntőjében a berlini atlétikai Európa-bajnokságon, amikor huszonnégy kilométer után rálépett egy, a pályán lévő, eldobott vizespalackra, elesett és bokasérülést szenvedett. Néhány kört még meg tudott tenni, de a nagy fájdalom miatt f
aug. 9
21:12
Nehéz helyzetbe került Rossi: váratlan bejelentést tett a magyar válogatott alapembere (Blikk)
Elek Ákos magánéleti okokra hivatkozva az ősszel nem lép pályára a magyar labdarúgó-válogatottban.
aug. 9
21:12
Csillogtak a magyar érmek az úszó-Eb zárónapján is (m4sport.hu)
Minden egy helyen, amit az úszó-Eb csütörtöki napjáról tudni érdemes.
aug. 9
21:24
Atlétikai Eb: Krizsán továbbra is az első tízben, Guliyev simán nyert 200 méteren (She)
A Berlinben zajló atlétikai Európa-bajnokság harmadik napjának esti programjában a hétpróbázó Krizsán Xénia és Zsivoczky-Farkas Györgyi súlylökésben és 200 méteres síkfutásban folytatta a délelőtt megkezdett versenyzést. A női 100 méteres gátfutás elődöntőjében Kozák Luca és Kerekes Gréta állt rajthoz, a döntőbe egyikőjük sem jutott be. 200 méter s
aug. 9
21:33
Dárdai elárulta, a kertjükben játszik Ibrahimovic (Ripost)
Apjához fűződő bonyolult viszonyáról vallott Dárdai Pál legidősebb fia. Távlati cél a Bundesliga-szenzáció.
aug. 9
21:36
PL: Dárdaiék bosszankodhatnak, a Fulham bejelentette az MU-védőt (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Fulham kölcsönvette Timothy Fosu-Mensah-t a Manchester Unitedtól.
aug. 9
21:48
Atlétikai Eb: Mekhissi-Benabbad 2010 óta veretlen 3000 méter akadályon (She)
A Berlinben zajló atlétikai Európa-bajnokság harmadik napjának esti programjában a hétpróbázó Krizsán Xénia és Zsivoczky-Farkas Györgyi súlylökésben és 200 méteres síkfutásban folytatta a délelőtt megkezdett versenyzést. A női 100 méteres gátfutás elődöntőjében Kozák Luca és Kerekes Gréta állt rajthoz, a döntőbe egyikük sem jutott be. 3000 mét
aug. 9
22:00
Verrasztó: Az edzéseken még mindig olyan vagyok, mintha 16 lennék (m4sport.hu)
Nem az a típus, aki csak úgy feladja. Most is megmutatta Skóciában, hogy mekkora küzdő.
aug. 9
22:06
Pénteken javíthatnak hétpróbázóink (m4sport.hu)
A távolugrás, a gerelyhajítás, majd a 800 méter vár még rájuk.
aug. 9
22:08
Wéber Gábor: Van egy ember, aki egyetlen döntéssel felülírhatja a logikát... (m4sport.hu)
Az MTVA F1-es szakkommentátora, Wéber Gábor hivatalos Facebook oldalán „tette fel a kérdést”: Mire várnak Hornerék?
aug. 9
22:18
Magyar siker a hazai díjugrató-verseny nyitónapján (m4sport.hu)
Remek nyitány.
aug. 9
22:20
Sallai Rolandék döntetlent játszottak a Beer-Seva otthonában (m4sport.hu)
A magyar támadó kezdőként kapott szerepet a ciprusi együttesben, és végig a pályán volt.
aug. 9
22:24
PL: az Everton a nap nyertese, az MU és a Spurs sem igazolt (She)
A briteknél magyar idő szerint csütörtök 18 órakor véget ért a 2018-as nyári átigazolási időszak. A záró napon több jelentős transzfer is történt – összefoglaló cikkünkben ezeket szedtük össze.
aug. 9
22:26
Úszó Eb: Burián és Késely sem hitte el, pedig… – galéria (She)
Csütörtökön befejeződtek a Glasgow-ban rendezett úszó Európa-bajnokság medencés versenyszámai – már csak a nyílt vízi csapatversenyek vannak hátra. A magyar versenyzők ma is szép eredményekkel örvendeztették meg a szurkolókat: Verrasztó Dávid 400 m vegyesen Európa-bajnok lett, Késely Ajna 400 gyorson ezüst-, Burián Katalin 200 háton bronzérmet szer
aug. 9
22:30
A norvégok gátfutója 22 évesen már világ- és Európa-bajnok (m4sport.hu)
A nőknél 100 m gáton meglepetésre a 21 éves fehérorosz Elvira Herman győzött.
aug. 9
22:36
Úszó Eb: Az utóbbi hónapokban sok csúnya dolgot mondtak rólam – Verrasztó D. (She)
Verrasztó Dávid nyerte a férfi 400 méteres vegyesúszást a glasgowi Európa-bajnokságon. A döntő után az M4 Sportnak nyilatkozott.
aug. 9
22:38
Tenisz: Halep megszenvedett Pavljucsenkova ellen Montrealban (She)
A román világelső, Simona Halep nagy küzdelem után, 187 perces mérkőzésen jutott túl az orosz Anasztaszja Pavljucsenkován a montreali kemény pályás női tenisztorna 2. fordulójában. A brit színekben versenyző Konta Johanna továbbjutott a fehérorosz Viktorija Azarenka ellen.
aug. 9
22:40
A magyar kluboknak nem kellettek – a Red Bullnak, az Udinesének és a Celtának igen (She)
Csütörtökön zárult a világ legnépszerűbb labdarúgó bajnokságának az angol Premier League-nek az átigazolási szezonja (idén első alkalommal nem augusztus 31-ig tart nyitva az angol piac). Ezen a nyáron a Liverpool volt az egyik legaktívabb a piacon, de a kisebb csapatok sem sajnáltak, akár 10 millió fontot sem erősítésekre. Ezeknek a transzferek
aug. 9
23:00
Torna Eb: Vecsernyés Dávid döntős nyújtón, 11. a férficsapat (She)
Vecsernyés Dávid óriási bravúrral a 2. helyen jutott be a nyújtó szerenkénti döntőjébe a glasgow-i férfi torna Európa-bajnokságon, egyedül a szer legendájának számító holland Epke Zonderland tudta megelőzni. A Babos Ádám, Boncsér Krisztián, Kiss Balázs, Ryan Sheppard, Vecsernyés Dávid összeállítású magyar felnőtt válogatott igen jó teljesítménnyel
aug. 9
23:02
Tenisz: Cicipasz búcsúztatta Djokovicsot Torontóban (She)
A negyedik kiemelt Kevin Anderson és az ötödiknek rangsorolt Grigor Dimitrov is bejutott a legjobb nyolc közé az 5.9 millió dollár (1.6 milliárd forint) összdíjazású kemény pályás torontói férfi tenisztornán, nem úgy a kilencediknek kiemelt korábbi világelső, Novak Djokovics, akit a görög Sztefanosz Cicipasz búcsúztatott.
aug. 9
23:12
Atlétikai Eb: apró hibán múlott Kozák Luca döntőbe jutása 100 gáton (She)
Nem jutottak döntőbe száz méteren női gátfutóink az atlétika Európa-bajnokságon, ami a remekül sprintelő Kozák Lucának csak egy apró hibán múlott.
aug. 9
23:12
Sós Csaba szerint mindenki kihozta magából a maximumot (Azenpenzem)
Sós Csaba szövetségi kapitány szerint minden úszó kihozta magából a maximumot a Glasgow-ban csütörtökön befejeződött Európa-bajnokságon, ahol a magyarok négy arany-, három ezüst- és két bronzérmet gyűjtöttek.