2020. december 13. vasárnap

dec. 13
0:24
Annyi gólt kapott az Atléti, amennyit az eddigi 10 meccsen összesen (Infostart)
A címvédő Real Madrid házigazdaként legyőzte a listavezető Atlético Madridot a spanyol labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának szombati rangadóján.
dec. 13
5:36
Kikaptak a női kézisek, német győzelem a sírepülő-vb-n, döntetlen a manchesteri rangadón (Eurosport)
Ez történt szombaton.
dec. 13
7:06
Paolo Rossi temetése alatt kirabolták a család otthonát (444.hu)
Eltűnt egy óra a házból Toszkánában.
dec. 13
7:36
Judy Murray: „Én lettem a fiaimat erőszakosan hajtó anyuka, akiben túlteng a versenyszellem” (Eurosport)
Judy Murray-t hidegzuhanyként érte, hogy sokan erőszakos anyukaként könyvelték el, amiért vehemensen szurkolt fiainak.
dec. 13
8:06
Legyőzte a koronavírust a válogatott focista (Metropol)
A kezdőcsapat tagjaként tért vissza a pályára a magyar válogatott Holender Filip, akinek nemrég pozitív lett a koronavírustesztje.
dec. 13
9:06
Búcsúzik az F1, 23 focimeccs a kínálatban - sport a tévében (Infostart)
Folytatódik a női kézilabda-Eb, lesz jégkorong és röplabda is.
dec. 13
9:48
A Real maradt Madrid ura (Infostart)
A címvédő Real Madrid házigazdaként 2-0-ra legyőzte a listavezető Atlético Madridot a spanyol labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának rangadóján.
dec. 13
10:18
Bajnok lett Németh Krisztián (Infostart)
A Columbus Crew nyerte a tengerentúli profi labdarúgóligát (MLS), mivel az egymeccses nagydöntőben, hazai pályán 3-0-ra legyőzte a címvédő Seattle Sounderst.
dec. 13
10:24
Németh Krisztiánék a címvédőt győzték le a nagydöntőben (Eurosport)
A magyar válogatott csatár, aki a magyarok közül elsőként lett amerikai bajnok, a kispadon ült a fináléban.
dec. 13
10:48
Hamilton: a vírus nyomait még érzem a tüdőmön (ATV)
Koronavírusos megbetegedése után még nincs tökéletes állapotban a hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Forma-1-es Mercedes istálló brit versenyzője.
dec. 13
10:54
Aranypedál 2020 - A legnagyobb csalódás (Eurosport)
Itt a szavazássorozatunk második része: szerintetek ki volt a 2020-as szezon legnagyobb csalódása?
dec. 13
11:12
Kiütötte bolgár ellenfelét a nehézsúlyú világbajnok, már a Fury elleni csatára készül (Eurosport)
Anthony Joshua egy vereség mellett a 25. győzelmét aratta.
dec. 13
11:54
Másodperceken át cipelt magával egy kaput a százzal száguldó svájci síző (Eurosport)
Mauro Caviezel végül megúszta bukás nélkül.
dec. 13
12:24
Amerikában ért a csúcsra a magyar válogatott támadó (Metropol)
Németh Krisztián bajnokságot nyert a tengerentúli profi labdarúgóligában, miután csapata, a Columbus Crew lemosta a címvédőt a döntőben.
dec. 13
12:24
"Katasztrófa" - A BVB 5:1-es veresége után meginoghat a kispad (Eurosport)
Lucien Favre dortmundi jövője komoly veszélybe került az 5:1-es vereség után.
dec. 13
13:18
A humoránál lévő Medvedev breaktáncban is indítaná Monfilst a 2024-es párizsi olimpián (Eurosport)
És még az sem biztos, hogy a francia esélytelen volna.
dec. 13
13:42
Aki megtippelte ezt a dobogót, már milliárdos - Bombameglepetés a szezon első lesiklásán! (Eurosport)
Micsoda verseny: A szlovén Martin Cater 41-es rajtszámmal érkezve borította az eredményt!
dec. 13
15:18
A szezon végén befejezné pályafutását a Bundesliga korábbi gólkirálya (Eurosport)
A világbajnoki ezüstérmes focista azután jelentette be, hogy a szezon végén visszavonulna, miután megszerezte 150. gólját a holland bajnokságban.
dec. 13
15:30
Elek Gábor: ez a legkomolyabb problémája ennek a csapatnak (Infostart)
Az önbecsülése és az önbizalma visszaszerzéséért is játszik a hátralévő két Európa-bajnoki középdöntős mérkőzésen a magyar női kézilabda-válogatott.
dec. 13
15:48
Mathieu van der Poel: "Evenepoel néha arrogáns, de a bringán bizonyítja, mit tud" (Eurosport)
A hollandok sztárja elmondta a véleményét Evenepoelról és a van Aerttel való összehasonlításról is.
dec. 13
16:00
Verstappen rajt-cél győzelme a szezonzárón (Infostart)
A Red Bull holland versenyzője mögött a két Mercedes futott be az Abu-Dzabi Nagydíjon.
dec. 13
16:12
Edzőváltás Dortmundban az 1-5 után (Infostart)
Menesztették Lucien Favre-t a Dortmund labdarúgócsapatának vezetőedzői posztjáról.
dec. 13
16:24
Mérsékelt izgalmakkal búcsúzott a Forma-1-es idény utolsó versenye (Eurosport)
Ez volt a negyedik olyan futam a 2020-as idényben, amelyen nem valamelyik Mercedes diadalmaskodott.
dec. 13
16:36
Az 5-1 volt az utolsó csepp, távozik a vezetőedző (Eurosport)
A gyenge forma miatt menesztették a Borussia Dortmund edzőjét.
dec. 13
16:42
Anakin Skywalkernek érezte magát a BVSC válogatott pólósa a csapat Euro-kupából való kizárása után (Eurosport)
A BVSC-Honvéd rangadó után Gyárfás Tamás és Manhercz Ádám nyilatkozott honlapunknak a két csapatból.
dec. 13
17:18
MOB-főtitkár: két olimpiai érmet bukik a kajak-kenu egy nem létező sportág miatt (Infostart)
Keményen fogalmazott az InfoRádióban Vékássy Bálint az extrém szlalomkajakról; a sportág legjobbjai nem is részei ennek a "show-nak".
dec. 13
17:24
Rátalált a szerelem Szoboszlai Dominikra? Ez a videó buktathatja le… (Metropol)
A nyomok arra utalnak, hogy a focistának szintén sportoló szerelme van.
dec. 13
18:24
Magyarországon lépett pályára Fucsovics Márton (Eurosport)
A jelenlegi legjobb magyar, Fucsovics Márton nyerte meg a győri meghívásos tenisztornát, amelyen hat hazai férfi játékos mérkőzött meg egymással.
dec. 13
18:36
Megnyerte a győri tenisztornát Fucsovics Márton (888.hu)
A győri meghívásos tenisztornán hat hazai férfi játékos mérkőzött meg egymással.
dec. 13
18:54
Norvégia nyerte a csapatversenyt a sírepülő-világbajnokságon (Eurosport)
Norvégia nyert vasárnap a szlovéniai Planicán rendezett sírepülő-világbajnokságon.
dec. 13
19:00
Ibrahimovic Paolo Maldini még meg sem született unokája ellen is szívesen focizna (Eurosport)
A Milan 39 éves svéd csatára arra utalt nyilatkozatában, hogy még esze ágában sincs a visszavonuláson gondolkodnia.
dec. 13
19:48
Verstappen nyerte a szezonzárót, tarolt az Atalanta, meglepetés az idény első lesiklásán (Eurosport)
Az Eurosport vasárnapi hírösszefoglalója.
dec. 13
19:54
Halálra égett az autójában a válogatott focista (Metropol)
A 25 éves sportoló autóbalesetet szenvedett.
dec. 13
19:54
Második gólvonalat állítana büntetőrúgásoknál a Chelsea legendája (Eurosport)
Cech megváltoztatná a büntetőrúgás kapusokra vonatkozó szabályait, és érdekes javaslattal állt elő.
dec. 13
21:48
Szoboszlai 2021-et már nem Salzburgban kezdi (Eurosport)
Szoboszlai Dominik saját bevallása szerint hamarosan távozik a Red Bull Salzburg labdarúgócsapatától.