Párizsi tenisztorna: Fucsovics már csak egy sikerre van a főtáblától (Blikk)
Fucsovics Márton két sima játszmában legyőzte a francia Arthur Cazaux-t a 4,3 millió euró (1,5 milliárd forint) összdíjazású párizsi keménypályás férfi tenisztorna selejtezőjének első fordulójában.
nov. 1
0:03
Bajban Izland, rossz hírek a magyar válogatott ellenfelénél (Metropol)
A koronavírus-járvány miatt törölték az izlandi labdarúgó-bajnokság hátralévő fordulóit.
nov. 1
0:03
Kell egy kis show-time (Demokrata)
Drávucz Ritával kislánya betegségéről, a pozitív életszemlélet és a szülői példamutatás fontosságáról, valamint a női vízilabda sikerének kulcsáról beszélgettünk.
nov. 1
0:06
Aksel: film készült Svindalról, a norvégok síelőjéről (Síelők)
A már visszavonult norvég klasszis, Aksel Lund Svindal mostanában eléggé elfoglalt. A november eléggé fontosnak tűnik számára, hiszen a hónap elején az önéletrajza jelenik meg a könyvpiacon németül, a hónap végén pedig a dokumentumfilmje, amely karrierje utolsó éveit tekinti át.
nov. 1
0:06
Több újpesti focista is koronavírusos, köztük olyanok, akik már egyszer átestek a fertőzésen (444.hu)
A csapat ezért azt kéri, halasszák el a vasárnapi meccset az MTK ellen.
nov. 1
0:06
Fucsovics egy sikerre a főtáblától Párizsban (Propeller)
Fucsovics Márton két sima játszmában legyőzte a francia Arthur Cazaux-t a 4,3 millió euró (1,5 milliárd forint) összdíjazású párizsi keménypályás férfi tenisztorna selejtezőjének első fordulójában. A szombati mérkőzés 40 perces első szettjében 3:3 után a magyar teniszező magabiztos játékkal rukkolt elő, és nem veszített több játékot. A szabadkárty
nov. 1
0:07
Közel tizenhét éve a Barcelona sztárja: Messi a topligák leghűségesebb játékosa (Blikk)
Megmutatjuk, kik a leglojálisabb játékosok a csúcsbajnokságokban
nov. 1
0:07
Újabb kilenc pozitív koronavírusteszt egy hét alatt a Forma-1-ben (Metropol)
Kilenc embernek lett pozitív a koronavírustesztje az elmúlt egy hétben a Forma-1-ben - tudatta a Nemzetközi Automobil Szövetség.
nov. 1
0:09
Bottas indulhat az első helyről Imolában (Eurosport)
Ismét a Mercedesé az első rajtsor, ezúttal a finn Bottas vezetésével.
nov. 1
0:10
Negatív lett Ronaldo tesztje, jöhet Budapestre játszani a Fradi ellen (444.hu)
A sztárfocista vasárnap a Spezia elleni bajnoki találkozón térhet vissza, jövő héten pedig a Ferencváros ellen játszhat a Puskásban, a BL-csoportkör harmadik fordulójában.
nov. 1
0:10
Hazai pályán kapott ki a Felcsút (Propeller)
A Zalaegerszegi TE hátrányból fordítva, két szép lövéssel 2-1-re győzött a Puskás Akadémia vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga kilencedik fordulójának szombati nyitómérkőzésén. A felcsútiak sorozatban negyedik vereségüket szenvedték el, míg a kék-fehérek három kudarcot követően gyűjtötték be ismét a három pontot. OTP Bank Liga, 9. forduló: Puskás
nov. 1
0:11
Még ma is a sportriporter veszi neki a stoplis cipőket: válogatott focista lett Horti Gábor lánya (Blikk)
Boglárka három súlyos térdműtétet követően sem adta fel sportkarrierjét.
nov. 1
0:13
Vuelta 11. szakasz - Ez a kanyar nem mindenkinek sikerült (videó) (Eurosport)
.
nov. 1
0:14
Drámai: 30 millió dollárban maximálnák a pilóták fizetését a Forma-1-ben (444.hu)
Ha elfogadják a javaslatot, Lewis Hamiltonnak jövőre dollármilliókról kell lemondania.
nov. 1
0:14
A Mezőkövesd emberelőnyben sem bírt a Budapest Honvéddal (Propeller)
A koronavírus-járvány által megtizedelt Budapest Honvéd 1-1-es döntetlent játszott a vendég Mezőkövesddel a labdarúgó OTP Bank Liga kilencedik fordulójának szombati játéknapján. Az immár öt kör óta nyeretlen Mezőkövesd annak ellenére sem tudott győzni, hogy a kispestiek Tamás Krisztián kiállítása miatt a 18. perctől emberhátrányban futballoztak. O
nov. 1
0:15
Labdarúgó Nb I: döntetlent játszott a Ferencváros és a Mol Fehérvár (Blikk)
Székesfehérvár - Döntetlen játszott a Ferencváros és a MOL Fehérvár.
nov. 1
0:17
Magyarok nélkül folytatódott az ISL a Duna Arénában (Eurosport)
A London Roar nyerte a Nemzetközi Úszóliga ötödik mérkőzését, ebben a fordulóban magyarok nem álltak rajtkőre.
nov. 1
0:18
10 ezren szurkolnak a Videoton-Ferencváros rangadón (444.hu)
A magyar bajnokság az egyetlen Európában, ahol a meccseket korlátozás nélkül látogatják a szurkolók.
nov. 1
0:18
Tombol a koronavírus az újpesti csapatban, de mégis lejátsszák a vasárnapi meccset (Propeller)
Az MTK Budapest nem egyezett bele az Újpest FC halasztási kérelmébe, így mégis megrendezik a két csapat bajnoki mérkőzését vasárnap délután. /Illyés Tibor Az Újpest FC honlapjának szombati beszámolója szerint koronavírusos megbetegedések és sérülések miatt igencsak megfogyatkozott a csapatuk, az első keretnek jelenleg kevesebb mint 11 tagja bevethe
nov. 1
0:21
Na, most akkor hány pole pozíciót szerzett Michelisz Norbi? (Eurosport)
Elég kacifántosan alakult az időmérő a Motorland Aragonon
nov. 1
0:22
Hétezer néző előtt ikszelt a Fradi a Fehérvárral (Propeller)
A címvédő és éllovas Ferencváros idegenben 1-1-es döntetlent játszott a második MOL Fehérvárral a labdarúgó OTP Bank Liga kilencedik fordulójának szombati rangadóján. A két csapat között így maradt az egypontos különbség a tabellán, de a fővárosiak eggyel kevesebb mérkőzést játszottak. OTP Bank Liga, 9. forduló: MOL Fehérvár FC-Ferencvárosi TC 1-1
nov. 1
0:25
Gaudu szökésből nyert, az összetett esélyesek nem támadták egymást (Eurosport)
Roglic és Carapaz között szombaton nem változott a különbség összetettben, jöhet az Angliru.
nov. 1
0:29
Rublev döntős Bécsben (Eurosport)
Andrej Rublev és Lorenzo Sonego vívja az 1,55 millió euró (566 millió forint) összdíjazású bécsi keménypályás férfi tenisztorna döntőjét.
nov. 1
0:30
Kell egy kis show-time (Startlap)
nov. 1
0:30
Somália fejjel érte el a 16. gólját, Nikolics 11-esből felelt (Hírstart)
Az 1–1-es döntetlennel záruló Mol Fehérvár FC–Ferencváros rangadón a vendégek brazilja, Somália a 104. NB I-es meccsén a 16. gólját jegyezte, egy hét alatt pedig a másodikat, miközben ezt megelőzően, a téli visszatérése óta még nem volt eredményes. A hazaiaktól a 11-est gólra váltó Nikolics Nemanja a 127. NB I-es gólját szerezte (a 220. NB I-e
nov. 1
0:33
A Barcelona elnöki rendszerének tökéletlensége is benne van a Bartomeu-éra kudarcában (Eurosport)
A választásra épülő rendszer elkerülhetetlenül a rövid távú gondolkozás felé tereli az elnököket.
nov. 1
0:37
David Gaudu így győzte le Solert (Eurosport)
David Gaudu így győzte le Solert.
nov. 1
0:41
Bottas komolyat kockáztatva nyomta le Hamiltont az imolai időmérőn (Eurosport)
A finn maga is beleborzongott a manőverbe, amit a pálya utolsó harmadában csinált.
nov. 1
0:45
Rublev bombaformában, Gaudu szökésből nyert (Eurosport)
.
nov. 1
5:36
Hétezer néző volt a Fehérvár-Fradi meccsen (Hírklikk)
A magyar bajnokság szinte az egyetlen Európában, ahol a meccseket korlátozás nélkül látogatják a szurkolók.
nov. 1
5:54
Ricciardo: Már elnézést kértem Verstappentől (Startlap)
Daniel Ricciardo, a Renault versenyzője az Emilia-Romagna Nagydíj időmérő edzését követően elnézést kért Max Verstappentől a bokszutcai incidensük miatt.
nov. 1
6:39
Minden mozdulatlan az NBA-ben – hogy aztán bármikor dőljön a dominó (Eurosport)
A leginkább "forró" kérdések az NBA szabadügynökpiaca kapcsán
nov. 1
6:57
Csillagok a mennyben (Demokrata)
Ebben az esztendőben is fájóan sok sportlegendát veszítettünk el, szinte minden hónapban távozott valaki az olimpiai-, világ- és Európa-bajnoki érmesek sorából.
nov. 1
7:09
Simán nyert mindkét Madrid, a Barcelona ikszelt (Eurosport)
Az FC Barcelona 1-1-es döntetlent játszott az Alavés otthonában.
nov. 1
7:18
Ricciardo „még mindig mosolyog”, és célba vette Gaslyt (Hírstart)
Nagyon élvezte az imolai időmérőt a Renault ausztrálja, aki úgy érzi, idei legjobb Q3-as körét rakta össze. Vasárnap a negyedik hely lesz a célja, amelyet a startnál szeretne megszerezni.
nov. 1
7:39
Bottas legyőzte Hamiltont, Gaudu nyerte a szombati szakaszt, ISL magyarok nélkül (Eurosport)
Szombati sporthíreink.
nov. 1
7:42
Messivel még sosem kezdett ilyen gyengén a Barca (Rangadó)
Az első tízbe sem fér be a csapat a tabellán.
nov. 1
7:51
A leginkább "forró" kérdések az NBA szabadügynökpiaca kapcsán.
nov. 1
8:00
Bottas: Kemény lesz a holnapi rajt (Hírstart)
Valtteri Bottas idei 4. pole pozícióját szerezte meg az Emilia-Romagna Nagydíjon, ahol az utolsó pillanatokig éles küzdelem folyt közte és csapattársa között az elsőség megszerzéséért.
nov. 1
8:02
Itt lenne az ideje kilépni Ferguson és Wenger árnyékából (Hírstart)
A Manchester United és az Arsenal a tabella második felében tanyázva várja egymás elleni rangadójukat.
nov. 1
8:24
Oleksandr Usyk vs. Dereck Chisora (Hírstart)
A szombat éjszakai WBO interkontinentális nehézsúlyú címmérkőzés felvétele.
nov. 1
8:42
Szoboszlai Dominik ismét gólpasszt adott, lemosta ellenfelét a pályáról a Salzburg (Hírstart)
Az RB Salzburg fölényes győzelmet aratott Tirol csapata ellen az osztrák bajnokságban: az 5-0-ás végeredményből már-már megszokott módon Szoboszlai Dominik is kivette a részét.
nov. 1
8:48
Hazai győzelem a Körmend ellen (Hírstart)
Legutóbb október 2-án játszhatott hazai környezetben a Duna Aszfalt-Dtkh Kecskemét együttese bajnoki mérkőzést, így a szombati, Körmend elleni összecsapást nagy várakozások előzték meg. A tavalyihoz hasonlóan ezúttal is hírös városi sikerrel zárult az összecsapás a Messzi István sportcsarnokban.
nov. 1
8:51
Milyen hatással lesz a brit lezárás és a romló vírushelyzet az F1-re? (Formula)
Várhatóan teljes lezárás érkezik Nagy-Britanniában a koronavírus terjedése okán. A legutóbbi, tavaszi korlátozások nagyon érzékenyen érintették a Formula-1-es istállókat. A bennfentesek, köztük Toto Wolff szerint a sportág a mostani helyzettel boldogulni fog.
nov. 1
8:54
F1: Új főnököt keres a Mercedes (Hírstart)
A Mercedes csapatfőnöke, Toto Wolff jövőjéről és arról beszélt, hogy áll a csapat utódja felderítésével.
nov. 1
9:00
Klopp a semmiből húzta elő a levegő szörnyetegét (Rangadó)
Nathaniel Phillips élete első meccsén kezdőként lépett pályára és a mezőny legjobbja lett.
nov. 1
9:27
Tóth Dávid: jobb lenne, ha a sporteredményeim miatt volnék ismert (Infostart)
Egy sportreality után egy táncos tévéműsor is elcsábította az olimpiai ezüstérmes, világbajnok kajakozót, akinek azért sportágon belüli tervei is vannak.
nov. 1
9:27
Micsoda bemutatkozás! A 18 éves védő feltartóztatta az Inter támadóit (Metropol)
Szombaton debütált az olasz élvonalban Balogh Botond. A tinédzser védő és csapata döntetlent ért el Milánóban.
nov. 1
9:30
Tyson és Jones is kemény csatát ígér (Hírstart)
Elszántan készül, és kemény csatára számít az egymás elleni mérkőzésén Mike Tyson és Roy Jones Jr., a nehézsúlyú profi övökölvívás két élő legendája.
nov. 1
9:36
Micsoda bemutatkozás! A 18 éves védő feltartóztatta az Inter támadóit (Hírstart)