A magyar teniszcsillag vallomása: „Kiadtam magamból a maximumot a nehézségek ellenére” (Blikk)
Balázs Atilával beszélgettünk. A teniszező megszólalt a sérüléséről, valamint a járványhelyzetről.
Új vezető a Barcelona élén (Infostart)
Ideiglenesen Carles Tusquets gyakorolja az elnöki jogköröket az FC Barcelona szerdai bejelentése szerint, miután kedden lemondott Josep Maria Bartomeu.
okt. 29
0:03
Salamon, a jósoló mosómedve elárulta, győz-e ma a Fradi a Dinamo Kijev ellen (Metropol)
Ő itt Salamon, a Metropol jósoló mosómedvéje. Azt kértük tőle, hogy tippelje meg, ki fog győzni a ma esti Ferencváros-Dinamo Kijev meccsen.
okt. 29
0:03
Az Atalanta szédületes szezont záró támadója depressziós lett, miután elkapta a koronavírust (Eurosport)
Csapattársa szerint Josip Ilicicre elég rossz hatással volt a Covid-19.
okt. 29
0:06
Az Érd 14 játékosa koronás, ki sem tudott állni a csapat a Magyar Kupában (444.hu)
Játék nélkül jutott tovább a Kazincbarcika.
okt. 29
0:07
A Bl magyar gólrekordere az Mtk-nál is kitűnt: Szoboszlai gyerekként is zseni volt a pályán (Blikk)
Szinte hetente éri el pályafutásában az újabb és újabb mérföldköveket Szoboszlai Dominik (20).
okt. 29
0:07
Huszonöt év után ukrán–ukrán párharcokkal tér vissza Ferencvárosba a BL (Infostart)
A Dinamo Kijev ellen játssza huszonöt esztendő után az első hazai BL-mérkőzését a Ferencváros. Kedd este, kilenc órától az a klub lesz a zöld-fehérek ellenfele, amely korábban a legnagyobb szerepet játszotta Szergej Rebrov edző pályafutásában.
okt. 29
0:07
Nagyon gáz, így viselkedett a Dinamo Kijev edzője a Fradi elleni BL-meccs előtt (Metropol)
Szerda este küzd meg a Ferencváros a Dinamo Kijevvel a Groupama Arénában.
okt. 29
0:07
Roglic újabb hegyi befutót nyert, de még nem vette át a piros trikót (Eurosport)
Roglic nyerte a Vuelta szerdai, hegyi befutós szakaszát, Carapaz még 13 másodperccel vezet összetettben.
okt. 29
0:10
Nagyot küzdve döntetlent játszott a Fradi a Dinamo Kijevvel (444.hu)
Kétgólos hátrányból egyenlített a Ferencváros a Bajnokok Ligájában.
okt. 29
0:11
Kétséges a sorsa: a Fradi ellen sem játszhat Ronaldo? (Blikk)
Két hét, karanténban eltöltött idő után sem gyógyult ki a koronavírusból Cristiano Ronaldo (35)!
okt. 29
0:11
A Chelsea és a PSG is simán nyert idegenben (Infostart)
Két mérkőzés már zajlik, az egyik Krasznodarban, a másik Isztambulban a labdarúgó Bajnokok Ligájában. Pályán a Chelsea és a PSG is.
okt. 29
0:11
Az év bunyója: Mike Tyson újra kesztyűt húz (Metropol)
Napra pontosan egy hónap múlva, november 28-án ringbe lép minden idők egyik legjobb ökölvívója, Mike Tyson.
okt. 29
0:11
Tsitsipas és Medvedev is továbbjutott Bécsben (Eurosport)
A két favorit simán győzni tudott.
okt. 29
0:15
A Ferencváros 0-2-ről állt fel, de nem tudott fordítani a Dinamo Kijev ellen (Blikk)
A Ferencávros a második BL-meccsén 0-2-ről majdnem fordítani tudott a Dinamo Kijev ellen. A vége 2-2 lett. A Fradi első BL-pontját megszerezte, ha az első félidőben a szokásos stílusát játssza, akkor örömünnep lett volna a Groupama Arénában. A Dinamo is nagyon jól futballozott.
okt. 29
0:15
A győzelemért játszott a végén a feltámadó Fradi, de „csak” 2-2 (Infostart)
A Ferencváros az első félidőt elveszítette 2-0-ra, de utána Tokmac góljával szépített, majd Boli kiegyenlített. A végén a Fradi hajtott a győzelemért, de újabb gól már nem született.
okt. 29
0:15
Nagyot léphet a továbbjutás felé a Fradi a BL-ben (Metropol)
A Ferencváros ma este a Dinamo Kijevet fogadja a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában.
okt. 29
0:15
A Barcelona búcsúzó elnöke ledobta az atombombát az európai focira (Eurosport)
Az Európai Szuperliga zárt ligát alakítana a kontinens mai top csapataiból, otthagyva ezzel a nemzeti bajnokságokat.
okt. 29
0:19
Örömünnep a medence partján, fotón Szívós Márton újszülött kisbabája (Metropol)
Szerda reggel megszületett a világbajnok vízilabdázó, Szívós Márton kislánya.
okt. 29
0:19
Ronaldo továbbra is pozitív, Roglic szakaszt nyert, Medvedev és Tsitsipas is továbbjutott (Eurosport)
Szerdai híreink.
okt. 29
0:23
Gyászol a sportvilág, fiatalon elhunyt a világbajnok (Metropol)
Mindössze 37 évesen, tragikus hirtelenséggel veszítette életét a német ex-bobversenyző olimpikon.
okt. 29
0:23
Hazai pályán folytatja a Fradi a BL-ben - ÉLŐ (Eurosport)
A zöld-fehérekre ezúttal a Dinamo Kijev vár.
okt. 29
0:27
Fontos bejelentést terveznek? Újabb hírek érkeztek Michael Schumacherről (Metropol)
Keszthelyi Vivien nagyon sejtelmesen fogalmazott a világbajnok állapotáról. Sőt, egy igazán érdekfeszítő utalást is tett.
okt. 29
0:27
Nem bírt egymással a Kiel és a Veszprém (Eurosport)
A Telekom Veszprém 31-31-es döntetlent játszott szerdán a német THW Kiel otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének hatodik fordulójában.
okt. 29
0:31
Áll a bál a Real Madridnál, saját csapattársukban sem bízhatnak? (Metropol)
A Bajnokok Ligájában döcögősen indult a szezon a királyi alakulatnál, éleződnek az ellentétek a csapaton belül.
okt. 29
0:31
Djokovic továbbra is verhetetlen (Eurosport)
Novak Djokovic negyeddöntőbe jutott az 1,55 millió euró (566 millió forint) összdíjazású bécsi keménypályás férfi tenisztornán.
okt. 29
0:35
Tokmac bevágta, Boli beemelte, pontot szerzett a Fradi a BL-ben (Metropol)
Kétgólos hátrányból felállva harcolt ki döntetlent a Ferencváros a Dinamo Kijev ellen.
okt. 29
0:35
Pontot szerzett a Fradi a Bajnokok Ligájában (Eurosport)
A Ferencváros hazai pályán kétgólos hátrányból egyenlítve játszott 2-2-es döntetlent szerdán az ukrán Dinamo Kijevvel a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek második fordulójában.
okt. 29
0:39
A Barcelona két győzelemmel vezeti a csoportot (Eurosport)
Az FC Barcelona 2-0-ra győzött szerdán a Juventus vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulós rangadóján, így százszázalékos maradt a Ferencváros csoportjában.
okt. 29
2:09
Nyert a Barcelona, kikapott a Leipzig - eredmények, állások (Infostart)
Az FC Barcelona százszázalékos maradt a Ferencváros csoportjában. A Manchester United simán verte a lipcsei csapatot, Willi Orbán nem lépett pályára.
okt. 29
5:03
Döntetlent játszott a Fradi, Zidane nem aggódik, Djokovic negyeddöntőben (Eurosport)
Ez történt szerdán.
okt. 29
6:03
Szerhij Rebrov: ez egy másik szint (Infostart)
A Ferencváros vezetőedzője szerint csapata megérdemelte az egy pontot a Dinamo Kijev ellen 2-2-es döntetlennel zárult labdarúgó Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen, mert a második félidőre kijavította a hibáit.
okt. 29
6:09
Dibusz Dénes: Sajnálom, hogy egy félidőnyi előnyt adtunk (Metropol)
Szerhij Rebrov, a Ferencváros vezetőedzője szerint csapata megérdemelte az egy pontot a Dinamo Kijev ellen 2-2-es döntetlennel zárult labdarúgó Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen, mert a második félidőre kijavította a hibáit.
okt. 29
6:36
Bajnokok Ligája: pontot szerzett a Ferencváros a Dinamo Kijev ellen (SzMo)
A Fradi kétgólos hátrányból egyenlítve játszott 2-2-es döntetlent.
okt. 29
7:36
Pontot szerzett a Ferencváros a Dinamo Kijev ellen (888.hu)
okt. 29
8:33
Londontól Békéscsabáig, Nur-Szultantól Milánóig - sport a tévében (Infostart)
Ha csütörtök, akkor Európa-liga, de lesz két Magyar Kupa-meccs is a tévében - és ez még csak a foci.
okt. 29
8:51
Nomen est omen (Demokrata)
A magyar asztalitenisz élő legendájával, Halhatatlan Magyar Sportolók Egyesületébe frissen beválasztott Jónyer Istvánnal beszélgettünk.
okt. 29
9:45
Újabb taggal bővült a legendás vízilabdás család (Infostart)
Kislánya született Szivós Mártonnak.
okt. 29
10:45
Elhagyhatták a karantént a győri kézilabdázók (Demokrata)
A Bajnokok Ligája-címvédő csapatnak egy héttel ezelőtt kellett teljes elszigeteltségbe vonulnia.
okt. 29
11:33
Ferencvárosi is lehet a hét BL-gólja (Infostart)
A ferencvárosi Tokmac Nguen találata is jelölt a hét gólja címre a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában.
okt. 29
12:27
Újabb hosszabbítás a Forma-1-ben (Infostart)
Az Alfa Romeo és a Sauber a Forma-1 2021-es szezonjára is meghosszabbította az istálló névhasználati jogáról szóló szerződést.
okt. 29
12:45
A 90 éves Bernie Ecclestone másik arca (Infostart)
Negyven év alatt globális sportággá és dollármilliókat megmozgató üzleti vállalkozássá fejlesztette a Forma–1-et, és kulcsszerepet játszott abban, hogy 1986-ban a Hungaroringen rendezték az első vasfüggöny mögötti F1-es futamot.
okt. 29
12:57
Barcelona-ügy: "Bartomeu-elnök azért jól működtette a pénzgyárat" (Infostart)
Bajnoki arany és Bajnokok Ligája-elsőség is szegélyezte a lemondani kényszerült barcelonai klubelnök, Josep Maria Bartomeu útját, de úgy tűnik, ez a gránátvörös-kékeknél nem elég. Dénes Ferenc sportközgazdász elemzett az InfoRádióban.
okt. 29
16:45
A Fradi alapítójára emlékeztek (Demokrata)
A száz éve elhunyt Springer Ferencre, a Ferencvárosi Torna Club első elnökére emlékeztek sírjánál, a Fiumei úti sírkertben.