2020. szeptember 30. szerda

szept. 30
0:00
Varga Zsolt: többfrontos harc elébe néz a Ferencváros (Infostart)
Sorozatban harmadik Magyar Kupa elsőségét szerezte meg a Ferencváros férfi vízilabdacsapata, miután ötméteresekkel győzte le a Szolnokot a vasárnap esti döntőben. A zöld-fehérek vezetőedzője szerint újra kell építeni a csapatot a sérültek visszatérése után.
szept. 30
0:00
Hoppá, Orbán Viktor tippmixelt: fogadott a Fradira pénzben, szóval mostantól elég nagy a nyomás a csapaton – Enyit tett rájuk a játékon (Blikk)
Nem hiába, mindenki az esti meccset várja: a Fradi a múltheti döntetlen után ma visszavág a Moldének, reméljük, sikerrel. Orbán Viktor még fogadott is a magyar csapatra!
szept. 30
0:00
Szerdai sportműsor: BL-csoportkörbe juthatnak Szoboszlaiék (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtezőben Szoboszlai Dominik csapata, a Red Bull Salzburg a Maccabi Tel-Avivval találkozik a visszavágón. Az angol Ligakupában pályán a Manchester City, a Manchester United és az Everton. Jön a német Szuperkupa, Borussia Dortmund–Bayern München élőben az NSO-n! Az olasz Sere A-ban az Internazionalét az újonc Benevento
szept. 30
0:00
Muszbek: A magyar labdarúgó-bajnokság tragédiája a Puskás Akadémia NB I-es részvétele (444.hu)
Muszbek szerint semmi szükség nincs a 27 futballakadémiára sem, „amelyik évente kibocsájt 600 darab alkalmatlan raktárkészletet. Az elmúlt tíz év közel 6500 végzett akadémistája közül ma kevesebb, mint 15 játszik külföldön”.
szept. 30
0:00
A csúcsról a pokolba és vissza: a tíz legnagyobb visszatérés – 2. rész (Eurosport)
Sérülések, betegség vagy formahanyatlás sem tudták meggátolni ezeket a sztárokat.
szept. 30
0:04
Babos Tímea egyesben búcsúzott Párizsban (Infostart)
Babos Tímea 6:4, 6:2-re kikapott Ana Bogdantól, így egyesben búcsúzott a francia nyílt teniszbajnokság első fordulójában.
szept. 30
0:04
Kövesse percről-perce a Ferencváros–Molde Bl-selejtezőt (Blikk)
Kövesse velünk végig, mi lesz a Ferencváros sorsa. Sikerül-e 25 év után ismét a Bajnokok Ligája legjobb csapatai közé jutni? Világsztárokat hozhat a magyar csapat ismét Budapestre. A sorsdöntő 90, esetleg 120 perc következik. Online.
szept. 30
0:04
Valter Attila is indul a Giro d'Italián (444.hu)
Bodrogi László után második magyarként.
szept. 30
0:04
Durva bírói hiba miatt bukott játszmát és meccset Babos Tímea párospartnere (Eurosport)
Megfordult Mladenovic meccse Asderaki-Moore tévedése nyomán.
szept. 30
0:06
BL: Elképesztő érzelmek szabadultak fel (She)
Negyedszázados várakozás után bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörébe a Ferencváros, a zöld-fehérek az idegenbeli 3–3-as döntetlen után a Groupama Arénában gól nélküli döntetlent játszottak a norvég Moldével a selejtező utolsó körében. Lássuk, hogyan értékelték a mérkőzést és a csoportkörbe jutást a főszereplők!
szept. 30
0:08
Este bejuthat a Fradi a Bajnokok Ligájába (Infostart)
Egyetlen akadályt kell átlépnie már csak a Ferencvárosnak a Bajnokok ligája 2020-as csoportkörébe kerüléshez: kedd este túl kell jutni ehhez a norvég bajnok Moldén. A kétmérkőzéses párharc első, idegenbeli mérkőzése 3-3-ra végződött, ez azt jelenti, hogy nagy valószínűséggel csak a vereség üti el a zöld-fehéreket a „királykategóriától”
szept. 30
0:08
Minden napra jut egy tenisztörténelmi tett: a kedd Balázs Attiláé (Blikk)
Balázs Attila pályafutása során először nyert Grand Slam-főtáblán. 2 óra 23 perc alatt 6:2, 6:3, 7:5-re győzte le a japán Jaszutaka Ucsijamát, aki a világranglistán a 95. helyen áll. Ezzel negyedszer jutott két magyar a párizsi verseny második körébe.
szept. 30
0:08
Wladár Sándort újra megválasztották a Magyar Úszó Szövetség elnökének (444.hu)
Petrov Iván a jelöltségig sem jutott el.
szept. 30
0:08
Rekordok nyomában: MVP számokat hoz a korábban visszafogott irányító (Eurosport)
Russell Wilson három forduló után simán a legjobb irányító az NFL-ben.
szept. 30
0:12
Ma este valódi üzleti vállalkozás lehet a Ferencvárosból (Infostart)
Este kilenckor utolsó Bajnokok Ligája-selejtezőjét játssza az FTC labdarúgócsapata, ha túljut a norvég Moldén, megduplázhatja a költségvetését, és ott ragadhat az európai élmezőnyben. A zöld-fehérek huszonöt év után juthatnak a BL csoportkörébe, az akkori kulcsjátékosok közül Hajdu Attila és Vincze Ottó is a Fradi továbbjutására tippel.
szept. 30
0:12
Ferencváros vs. Molde: itt vannak a helyszíni fotók a sorsdöntő mérkőzésről (Blikk)
Hatalmas a tét: Vajon sikerül-e 25 év után ismét a Bajnokok Ligája legjobb csapatai közé jutnia a Ferencvárosnak?
szept. 30
0:12
“Szerintem mázlijuk volt” - nyilatkozta Guardiola játékosa a hazai 5-2-es vereség után (444.hu)
Rodri nem akkora professzora a focinak, mint az edzője. De Guardiola is vicceseket nyilatkozott karrierjének legdurvább kudarca után.
szept. 30
0:12
BinckBank Tour: egy tömegbukás után Philipsen nyerte a nyitószakaszt (Eurosport)
Jasper Philipsen nyerte a BinckBank Tour első szakaszát, Pedersen és Ackermann előtt.
szept. 30
0:16
Itt a bejelentés: Schumacher hazai közönség előtt vezethet a Forma-1-ben (Infostart)
Az Alfa Romeo hivatalosan megerősítette, hogy a soron következő Eifel Nagydíj első szabadedzésén Mick Schumacher autóba ülhet a Nürburgringen.
szept. 30
0:16
Bejutott a Ferencváros a Bajnokok Ligája csoportkörébe (444.hu)
Egy körömrágós 0-0 után a norvég Molde ellen.
szept. 30
0:16
A francia tenisz jövője volt a tét az idei Roland Garroson (Eurosport)
Most derült ki igazából, hogy a francia szövetség nem tud működni a Roland Garros nélkül.
szept. 30
0:18
BL: Fogtam a fejem, mert tudom, mennyi munka van mögöttünk (She)
Negyedszázados várakozás után bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörébe a Ferencváros, a zöld-fehérek az idegenbeli 3–3-as döntetlen után a Groupama Arénában gól nélküli döntetlent játszottak a norvég Moldével a selejtező utolsó körében. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.
szept. 30
0:20
Rossz hírt kapott a Bayern München (Infostart)
A csapat két hétig nem számíthat Leroy Sanéra.
szept. 30
0:20
Összefoglaló a Novak Djokovic - Mikael Ymer mérkőzésről (Eurosport)
.
szept. 30
0:24
Petrov Iván levelet írt Wladár Sándornak (Infostart)
Változás lesz az utánpótlás vezetőedzői poszton.
szept. 30
0:24
Balázs Attila továbbjutott! (Eurosport)
Balázs Attila háromszettes győzelemmel bejutott kedden a Roland Garros második fordulójába.
szept. 30
0:28
Benn van a Fradi a Bajnokok Ligája főtábláján! (Infostart)
A Ferencváros labdarúgó-csapata, zárt kapuk mögött, a Groupama Arénában, a Bajnokok Ligája főtáblájára kerülésért játszik a norvég Molde ellen. Az első mérkőzés eredménye 3-3 volt.
szept. 30
0:28
Fucsovics Márton párosban is továbbjutott! (Eurosport)
Fucsovics Márton az egyes után párosban is bejutott a Roland Garros második fordulójába.
szept. 30
0:32
Roland Garros - Fucsovics Márton párosban is továbbjutott (Infostart)
A magyar éljátékos oldalán a brit Cameron Norrie-val kedden három szettben verte a Mackenzie McDonald, Tennys Sandgren amerikai duót, a találkozó 1 óra 43 percig tartott.
szept. 30
0:32
Két magyar a Garros második fordulójában, Fucsovics Márton után Balázs Attila is továbbjutott (Eurosport)
A nap meglepetések nélkül zajlott, az esélyesek mind továbbjutottak.
szept. 30
0:36
BL: így ünnepeltek az Ftc szurkolói (She)
Negyedszázados várakozás után bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörébe a Ferencváros, a zöld-fehérek az idegenbeli 3–3-as döntetlen után a Groupama Arénában gól nélküli döntetlent játszottak a norvég Moldével a selejtező utolsó körében. Tekintse meg a szurkolók ünnepléséről készített képgalériánkat!
szept. 30
0:36
Továbbjutott a Ferencváros a Bajnokok Ligájában (Eurosport)
Az FTC huszonöt év után újra bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörébe.
szept. 30
0:48
Fradi-siker: a magyar futballszurkolók mámoros éjszakája (888.hu)
Sok magyar szívről esett le a nagy kő tegnap este, amikor a bíró lefújta a Ferencváros–Molde Bajnokok Ligája-mérkőzést, amelynek 0-0-s végeredménye – az idegenben lőtt értékes három gólnak köszönhetően – beröpítette a zöld-fehér együttest a legrangosabb kupa csoportkörébe. Az Európa élvonalában játszó legnagyobb csapatok közé.
szept. 30
5:30
Babos Tímea búcsúzott, Balázs Attila és Fucsovics Márton továbbjutott a Roland Garroson (Eurosport)
Ez történt kedden.
szept. 30
6:48
Rebrovot a sajtótájékoztató közepén öntötték nyakon pezsgővel (She)
Kedden bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörébe a Ferencváros: a zöld-fehérek az idegenbeli 3–3 után a Groupama Arénában 0–0-t játszottak a norvég Moldével a selejtező utolsó körében. A találkozó utáni sajtótájékoztatón épp Botka Endre válaszolt egy kérdésre, amikor a csapattársai jöttek és pezsgővel locsolták meg Szerhij Rebr
szept. 30
6:48
"Nem is lehetett volna nehezebb..." - a titokról beszélt a Fradi csapatkapitánya (Ripost)
Lovrencsics Gergő szerint egyáltalán nem véletlen a csapat sikere.
szept. 30
6:54
Ftc – Rebrovot a sajtótájékoztató közepén öntötték nyakon pezsgővel (She)
.
szept. 30
7:12
Ftc–Molde: egy különleges este, futballünnep (She)
Mint beszámoltunk róla, a Molde elleni 0–0-val a Ferencváros sikeresen fejezte be a Bajnokok Ligája selejtezőjét, s bejutott a csoportkörbe. Tekintse meg a kedd esti mérkőzésen készült legjobb Nemzeti Sport-fotókból összeállított képgalériánkat!
szept. 30
7:18
Tetszett, hogy nem tisztelte az ellenfelet – Taróczy Balázs Fucsovicsot méltatja (BorsOnline)
Életében először győzött le top 10-es teniszezőt, ráadásul egy Grand Slam-tornán Fucsovics Márton. A világranglista 63. magyar teniszezőről a „nagy előd”, Taróczy Balázs is nagyon jó véleménnyel van.
szept. 30
7:24
Lovrencsics Gergő: igenis helyünk van Európában (Infostart)
Még a Ferencváros sajtótájékoztatóján is folyt a pezsgő, miután a csapat kiharcolta a labdarúgó Bajnokok Ligája főtáblájára jutást. A Molde edzője szerint ők voltak a jobb csapat.
szept. 30
7:36
Ez megint behallatszott – így szurkoltak és ünnepeltek a Fradi-drukkerek (She)
.
szept. 30
7:54
ez megint behallatszott – így szurkoltak és ünnepeltek a Fradi-drukkerek (She)
Kedden bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörébe a Ferencváros, a zöld-fehérek az idegenbeli 3–3 után a Groupama Arénában 0–0-t játszottak a norvég Moldével. A zárt kapus mérkőzésen a drukkerek a stadion mellől szurkoltak, meg is mutatjuk, miért is hallatszott be a hangjuk.
szept. 30
8:18
Ellenfelek helyett a koronavírussal küzd az Exatlon sztárja (BorsOnline)
Kardiológus dönt arról, hogy október 23-án a cselgáncsozó Ungvári Miklós tatamira léphet-e a budapesti Grand Slam-viadalon.
szept. 30
8:24
Szoboszlaiék mellett pályán a Bayern és a Real - sport a tévében (Infostart)
Nem lesz unalmas nap a szerdai: rengeteg foci, kézilabda és tenisz szerepel a kínálatban.
szept. 30
8:30
Bolgár–magyar: koronavírusos a légiós; visszaváltják a jegyeket (She)
Elképzelhető, hogy nem lép pályára a Magyarország elleni pótselejtezőn Ivan Goranov,     a bolgár válogatott balhátvédje. A Bulgária–Magyarország Eb-selejtezőt zárt kapuk mögött rendezik meg jövő csütörtökön, ezért azok a magyar szurkolók, akik korábban jegyet váltottak a találkozóra, visszaválthatják a belépőket.
szept. 30
8:30
Rebrov szerint óriási tett a csoportkörbe jutás (HírTV)
A csoportkör csütörtöki sorsolását a Ferencváros a negyedik kalapból várja.
szept. 30
8:42
Csípőprotézisek szorításában lépcsőzik Káposzta Benő (She)
Elfeledett futballnemzedékek címmel írtunk arról, hogy a régi labdarúgónagyságok közül néhányan karrierjük befejezése után anyagi vagy egészségügyi okból hátrányosabb helyzetben élnek honfitársaiknál. A mozgásában korlátozott Káposzta Benővel beszélgettünk.
szept. 30
8:48
BL: Újabb norvég futballkaland ért véget Magyarországon (She)
Kedden bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörébe a Ferencváros, a zöld-fehérek az idegenbeli 3–3 után a Groupama Arénában gól nélküli döntetlent játszottak a norvég Moldéval. A találkozót követően a norvég sajtó csalódottan értékelte a látottakat.
szept. 30
8:57
Balázs Attila és Fucsovics Márton párosban is továbbjutott a Roland Garroson (Behaviour)
A világranglistán 87. játékos élete első Roland Garros-főtáblás mérkőzésén három szettben győzte le japán ellenfelét. A keddi versenynapon a legjobban rangsorolt magyar teniszező egyes után brit partnerével az oldalán párosban is bejutott a második fordulójába.