2020. szeptember 24. csütörtök

szept. 24
0:03
Tartalékosan kapott ki három góllal a Szeged Kielcében (Eurosport)
26-23-ra kikapott a tartalékos MOL-Pick Szeged a lengyel Lomza Vive Kielce otthonában szerdán a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában.
szept. 24
0:06
Kiderült, miért utazott két Boeinggal a Fradi Norvégiába (Infostart)
A Rebrov-éra eddigi legfontosabb mérkőzése vár a Ferencvárosra a Molde ellen. A magyar bajnok az eddigi bravúrok után újabb lépést tehet a nagy álom, a Bajnokok Ligája főtáblája felé. A meccs előtt Norvégiában is Tokmac Nguen a legnagyobb sztár.
szept. 24
0:06
BL: edzője szerint győzni jön Budapestre a Molde a jövő héten (She)
Mint beszámoltunk róla, a Ferencváros 2–0-s előnye ellenére a végén egy büntetővel harcolta ki a 3–3-as döntetlent a norvég Molde otthonában a Bajnokok Ligája playoffkörében. A találkozó után Szerhij Rebrov nem foglalkozott a tizenegyessel, kollégája, Erling Moe viszont elmondta: nem egészen érti, miért nem büntető az egyik kezezés, és miért az a m
szept. 24
0:06
A német tévések nem mernek eljönni a budapesti Szuperkupa-meccsre (444.hu)
Mert olyan sok a koronavírusos Magyarországon.
szept. 24
0:07
Elhunyt Fatér Károly olimpiai bajnok labdarúgókapus (Eurosport)
Nyolcvan esztendős korában, hosszan tartó betegség után elhunyt Fatér Károly, a Csepel SC olimpiai bajnok labdarúgója.
szept. 24
0:10
Koronavírus - új hírek a magyar válogatott játékos tüneteiről (Infostart)
Enyhültek Bánhidi Bence válogatott kézilabdázó koronavírusos tünetei.
szept. 24
0:10
A Bild szerint Szalai csapattársai megtagadták az edzést a magyar csatár elküldése miatt (444.hu)
A Mainz szerdai tréningje el is maradt, mert a játékosok nem voltak hajlandóak elhagyni az öltözőt.
szept. 24
0:11
Továbbmentek az esélyesek Hamburgban (Eurosport)
A negyedik helyen kiemelt spanyol Roberto Bautista Agut és az ötödikként rangsorolt orosz Andrej Rublev is bejutott a negyeddöntőbe.
szept. 24
0:14
Szalai Ádám miatt sztrájkolnak a Mainz futballistái (Infostart)
Sztrájkba léptek a német élvonalban szereplő Mainz labdarúgói Szalai Ádám elküldése miatt.
szept. 24
0:14
Két góllal is vezetett, végül a 3-3-nak is örülhetett a Fradi (444.hu)
A Bajnokok Ligája rájátszás első meccsén érthetlenül leblokkolt a Ferencváros, de megúszta a vereséget.
szept. 24
0:15
Hatgólos döntetlent játszott a Fradi (Eurosport)
A Ferencváros 3-3-as döntetlent játszott a norvég Molde FK otthonában szerdán a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező negyedik, utolsó fordulójának első mérkőzésén.
szept. 24
0:18
Döntetlennel várhatja a Fradi a visszavágót (Infostart)
A Ferencváros 2-0-ra is vezetett a Bajnokok Ligája selejtezőjének playoffkörében, de „csak” 3-3-as döntetlent ért el a norvég bajnok Molde ellen. Visszavágó jövő kedden.
szept. 24
0:18
Barcelona: megegyeztek az Atlético Madriddal, Suárez távozik (She)
Az FC Barcelona labdarúgócsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Luis Suárez hat idény után távozik a klubtól, és az Atlético Madridban folytatja a pályafutását.
szept. 24
0:22
Elhunyt az olimpiai bajnok magyar futballkapus (Infostart)
Életének nyolcvanegyedik évében, hosszú betegség után elhunyt Fatér Károly.
szept. 24
4:06
BL: „Ezt nem egészen értem” – a Molde edzője a kezezésekről (She)
szept. 24
4:27
Paire betegen játszott, a Győr nyert, a Fradi ikszelt (Eurosport)
Ez történt szerdán a sportvilágban.
szept. 24
5:12
A fürdőkádban készített meztelen képet magáról a vadóc színésznő (Ripost)
Vivi Castrillon hazájában, Kolumbiában és Latin-Amerikában is volt már az év playmate-je.
szept. 24
5:14
Villámcsapás miatt sérült meg 14 gyerek (Ripost)
Focipályába vágott a ménkű. Mentőhelikopterre is szükség volt.
szept. 24
6:15
Szívszorító harcokat vív Kobe Bryant özvegye: csatázik a seriffel és a saját édesanyjával is (Ripost)
Nincs nyugta Vanessa Bryantnek, aki januárban elvesztette a férjét és egyik kislányát is.
szept. 24
6:51
Élőemberes kísérlet lett a budapesti Szuperkupából (Behaviour)
Elvileg futballmérkőzés, gyakorlatilag a világtörténelem első, előre megfontolt szándékkal lebonyolított tömeges vírustesztje lesz a Puskás Arénában.
szept. 24
7:18
Értékelések: "a második gólunk után káosz alakult ki a pályán" (Infostart)
Dibusz Dénes és Botka Endre sem nagyon érti, hogy támadt fel a BL-playoff-odavágón a Molde egy csapásra, de a végeredmény a Fradi továbbjutását vetíti előre. Ebben egyetért velük a vezetőedző Szerhij Rebrov is.
szept. 24
7:21
Szexi katonává változtak dzsúdós szépségeink (BorsOnline)
Ha rendeznének szépségkirálynő-választást a Magyar Honvédség sportszázadánál, két válogatott dzsúdósunk, Szabó Katinka és Karakas Hedvig biztosan az élen végezne.
szept. 24
7:30
Nba: a Miami Heat egy lépésre a nagydöntőtől (She)
Az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) rájátszásában a Keleti főcsoportdöntőben a Miami Heat összesítésben 3–1-re vezet, mivel a negyedik mérkőzésen 112–109-re nyert a Boston Celtics ellen.
szept. 24
7:32
Molde–Ftc: „Totális tévedések” – a volt Fifa-bíró a kezezések megítéléséről (She)
„Ezt nem egészen értem” – mint beszámoltunk róla, a Molde edzője így reagált a két eltérően megítélt tizenegyes-szituációra a Ferencváros norvégiai vendégjátékát (3–3) követően. A zöld-fehér együttes hiába kezdett jól a Molde otthonában, a házigazda a második félidőben 0–2-ről fordított. A hajrában Ihor Haratin tizenegyese kellett ahhoz, hogy az FT
szept. 24
7:54
Élje át a fordulatos Fradi-drámát! - videós összefoglaló (Infostart)
0-2, 3-2, 3-3 - akadhattak, akik lemaradtak az este 9-kor kezdődött Molde-Fradi BL-playoff-odavágóról, de íme 4 percben a lényeg.
szept. 24
8:00
Nhl: hengerelt a Tampa és 2–1-re vezet a döntőben (She)
A nagy kedvvel játszó Tampa Bay Lightning 5–2-re legyőzte a Dallas Stars csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) edmontoni döntőjének harmadik mérkőzésén, így 2–1-re vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.
szept. 24
8:09
Szalai Ádám miatt sztrájkolnak a Mainz focistái (SzMo)
Szolidaritást vállalnak a csapattól elküldött magyar játékossal.
szept. 24
8:18
Ligue 1: Di Maríát négy meccsre eltiltották, de a következőn még játszhat (She)
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság fegyelmi bizottsága négy mérkőzésre szóló eltiltással sújtotta Ángel Di Maríát, a címvédő Paris Saint-Germain argentin támadóját.
szept. 24
8:21
Megható szavak, Benedek Tiborról beszélt a jóbarát (Ripost)
Vincze Balázs a csapata nagy bravúrjai után újra felemlegette a június 18-án elhunyt legendás pólóst. Ő rakta le az alapokat.
szept. 24
8:21
Hazánk az európai foci úttörője lesz (BorsOnline)
Nagy felelősséggel járó feladatot vállalt hazánk: nézők előtt rendezi meg az európai Szuperkupát! Ha jól vizsgázunk, úttörôk leszünk.
szept. 24
8:30
Ennyit tehet zsebre debreceni visszatérésével Dzsudzsák (Infostart)
„Kis pénz, kis foci, nagy pénz, nagy foci” – tartja a Puskás Ferencnek tulajdonított mondás, amelynek igazságában az NB II-es Debrecennél és Vasasnál is bíznak.
szept. 24
8:42
Úszás: vasárnap elnököt választ a magyar szövetség (She)
Elnököt választ vasárnap az elmúlt években is sikereket és hazai rendezésű világversenyek sorát felmutatni képes Magyar Úszószövetség.
szept. 24
8:44
NB I: nehéz időszakot él meg a Dvtk, kéthetente játszik (She)
Az elhalasztott bajnoki és Magyar Kupa-találkozó miatt az elmúlt másfél hónapban csupán három tétmérkőzést játszott a Diósgyőri VTK.
szept. 24
8:48
Újabb szoros végjátékot nyert, 3–1-re vezet a Miami (She)
Tyler Herro 37 pontja még Jayson Tatum csodálatos második félidejénél is többet ért, egy győzelemre a nagydöntőtől a Heat. Ez történt hajnalban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában.
szept. 24
8:57
Világbajnokok is rajthoz állnak Szegeden (Demokrata)
A hétvégén regnáló világbajnokként száll vízre Kopasz Bálint, akit 2019-ben senki sem tudott legyőzni K-1 1000 méteren.
szept. 24
9:18
„Ferraris” kézbe kerülhet a száguldó cirkusz (Infostart)
Hivatalosan még nem jelentették be, de már mindenki tényként kezeli.
szept. 24
9:18
Sevilla: Remélem, a Sevilláé lesz a Szuperkupa-trófea (She)
A bajnoki címről, a munkamódszereiről, valamint Szoboszlai Dominikról is beszélt a videointerjúban a csütörtöki budapesti Szuperkupa-mérkőzésre készülő Sevilla sportigazgatója, aki a Nemzeti Sport kérdéseire is válaszolt.
szept. 24
9:20
Mourinho olyan kérdést kapott, amilyet még soha (She)
José Mourinho sok sajtótájékoztatót átélt már, így nem egyszerű olyan kérdést feltenni a portugálnak, amilyet még nem hallott. Most azonban ez történt.
szept. 24
9:21
Szabó: Menjünk nekik két csatárral! (BorsOnline)
A Fehérvár örökös gólkirálya, Szabó József két támadóval menne neki a Reims védelmének az Európa Liga 3. selejtezőkörében.
szept. 24
9:21
Dráma a pokolban - Michelisz Norbiék visszaléptek a Nordschleifén (Eurosport)
A Hyundai csapatai az igazságtalannak tartott BoP miatt léptek vissza.
szept. 24
9:22
Kosárlabda: kinevezték az új U20-as szövetségi kapitányt (She)
A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége szerdai, online ülésén Kovács Adriánt, a DEAC férfi kosárlabdacsapatának mesterét nevezte ki a férfi U20-as válogatott élére – olvasható a deac.hu közleményében.
szept. 24
9:24
Gyász: elhunyt Rátvay Zoltán korábbi válogatott kosárlabdázó (She)
Hosszan tartó, súlyos betegség után elhunyt Rátvay Zoltán, sokszoros válogatott, a bajai kosárlabdasport legendás alakja – olvasható a hunbasket.hu közleményében.
szept. 24
9:24
Történelmet írhat az NB I a nemzetközi porondon (Ripost)
A Mol Fehérvár ma (csütörtök) 18 órától a francia Reims gárdáját fogadja a labdarúgó Európa-ligában harmadik selejtezőkörében, amennyiben továbbjut, akkor karnyújtásnyira kerül a csoportkörtől. Korábban még soha nem volt egy idényben két főtáblás csapata az NB I-nek.
szept. 24
9:30
Koronavírus: kizárták a címvédőt az ázsiai BL-ből (She)
Az ázsiai Bajnokok Ligájában címvédő al-Hilal labdarúgócsapatát kizárták a sorozatból, mivel koronavírus-fertőzések miatt nem tudott kiállni utolsó csoportmérkőzésére.
szept. 24
9:30
Jöhet a Vidi idei legnagyobb dobása - sport a tévében (Infostart)
A Mol Fehérvár FC labdarúgócsapat az Európa-liga playoffkörébe igyekszik - egy francia csapat az ellenfél, itthon.
szept. 24
9:36
Németország: a klubok nem engednék el játékosaikat a válogatottba (She)
Kibontakozóban van a vita a német élvonalbeli labdarúgóklubok és Joachim Löw szövetségi kapitány között, mert az egyesületek nem szívesen engednék el játékosaikat a válogatottba, amely október 10-én a koronavírus-járvánnyal jelentősen sújtott Ukrajnában játszik Nemzetek Ligája-mérkőzés.
szept. 24
10:00
Arsenal: „Nehéz lesz a csapatba kerülnie” – Arteta Özilről (She)
Mikel Arteta, az Arsenal labdarúgócsapatának vezetőedzője szerint a világbajnok Mesut Özilnek nehéz lesz beverekednie magát a „fejlődő” együttes kezdő tizenegyébe.
szept. 24
10:03
Kezdődik a világbajnokság, négy magyar versenyzőért szurkolhatunk Imolában (Eurosport)
Itt vannak a magyar indulók, a pontos világbajnoki program és az információk az eurosportos közvetítésekről.
szept. 24
10:06
Téli Eyof: február helyett decemberre halasztották a versenyeket (She)
A pandémia miatt februárról decemberre halasztották a jövő évi téli európai ifjúsági olimpiai fesztivált (EYOF), amelynek a finnországi Vuokatti ad majd otthont.
szept. 24
10:08
Wtcr: a Hyundai bekeményített, Micheliszék nem indulnak (She)
A túraautó-világkupában szereplő Hyundai bejelentette, hogy nem indíja el autóit a hét végén a Nürburgringen. Ez azt jelenti, hogy a bajnoki címvédő Michelisz Norbert sem áll rajthoz.